Jemen

Post Reply
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4226 Re: Jemen

Post by salik79 »

Challenger_ wrote:
salik79 wrote:Saudi, iznenada, zele prihvatiti mirovni plan kojeg je Jemen predlozio, uz objasnjenje da su oni uvijek nastojali doci do takvog rjesenja. :roll: :mrgreen: 8-)
I nije baš iznanada.

:D

Istina, nedetektovani projektili koji su devastirali saudijske naftne proizvodne kapacitete su ubrzali proces, ali sve se to dešava uoči Putinove posjete Rijadu dok ruska diplomatska ekipa se ne skida sa poteza: Rijad - Sanaa - Teheran - Moskva.

Mogao bi neko poslije Rijada, drito u Sanau.


:wink:
Pa, prije nego su ih ovi neki dan onako javno osramotili su se jos nekako i vadili (nisu oni, nego Iran), te odbijali da razgovaraju o prekidu sukoba, a sada naprasno :skoljka: :mrgreen:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#4227 Re: Jemen

Post by sadie_forever »

U Jemenu zive sijje zejdije

vjera koju cak i najzesce vehabije smatraju ispravnom,znaci ne znam sto ih ne vole saudijci?

za one koje ne znaju,zejdije recimo ebu Bekra ,Osmana itd smatraju "ispravnim" ne kunu ih ,i ako smatraju da je Alija trebao biti nasljednik

za razliku od ostalih sijja svijeta koji radi te nepravde kunu navedene i smatraju ih nevjernicima
swanfilter
Posts: 7476
Joined: 06/06/2008 18:52

#4228 Re: Jemen

Post by swanfilter »

Nisam znao da Sije proklinju Halife ...
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#4229 Re: Jemen

Post by sadie_forever »

swanfilter wrote:Nisam znao da Sije proklinju Halife ...
Ne proklinju jedino zejdije,cak djeci daju imena po halifama

a ove 12 imamije (vecina u iranu i svugdje) ne samo da proklinju halife,vec suprugu poslanikovu a.s Ajsu nazivaju tobejarabi kurvom :shock:

to je i razlog sto s njima ne mozemo biti u zajednici nikad,ali sa zejdijama smo mogli uvijek,cak druge sijje njih ne vole jer su previse slicni nama,,,ne znam jel ovo vjerski sukob ili druge prirode? ali ko ce ga znati,saudijci bi za vlast sutra sve uradili
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4230 Re: Jemen

Post by salik79 »

sadie_forever wrote:
swanfilter wrote:Nisam znao da Sije proklinju Halife ...
Ne proklinju jedino zejdije,cak djeci daju imena po halifama

a ove 12 imamije (vecina u iranu i svugdje) ne samo da proklinju halife,vec suprugu poslanikovu a.s Ajsu nazivaju tobejarabi kurvom :shock:

to je i razlog sto s njima ne mozemo biti u zajednici nikad,ali sa zejdijama smo mogli uvijek,cak druge sijje njih ne vole jer su previse slicni nama,,,ne znam jel ovo vjerski sukob ili druge prirode? ali ko ce ga znati,saudijci bi za vlast sutra sve uradili
Da li svhesno, ili nesvjesno lazes, ne znam, ali siris upravo propagandu kojoj je cilj medjumuslimanski sukob i raskol.
Ayatollah Khamenei’s fatwa: Insulting the Mother of the Faithful Aisha is prohibited
The question was brought up after a supposed Shia clergyman, who fled to Britain as a refugee, launched a Television channel with the help of the British government; he used his channel to insult Aisha, the Prophet’s wife: the clergyman falsely described his act as Shia belief.

This is not the only case wherein Ayatollah Khamenei has called insulting Aisha and other Sunni sanctities as haram (religiously forbidden).


..............



Insulting the Prophet's wives equals to insulting the Prophet (pbuh)

In a meeting with agents of Sadaf Kowsar Conference, held this year as a tribute to Hazrat Khadija, Ayatollah Khamenei said: “Disrespecting the pure wives of the Prophet (pbuh) should be avoided. The Prophet’s (pbuh) wives are all respectable; anyone who insults any of them has insulted the Prophet. I resolutely declare this offensive. The commander of the Faithful, Imam Ali (pbuh) treated her eminence Aisha in such a respectful manner. He treated a woman, who had come to fight against him, with the utmost respect because she was the Prophet’s wife; otherwise the Commander of the Faithful (as) would not stand on a ceremony with anyone: hence, no such disrespect should ever occur.”


Tekst cijele fetve:
http://english.khamenei.ir/news/3905/Ay ... e-Faithful


Zanimljivo je kako su ovi likovi koji to cine isplivali nakon Islamske Revolucije i to vecinom u Britaniji i dijelom u Australiji. :roll:


Kada smo kod proklinjanja, kako to da masa muslimana nema problema sa Muavijinim proklinjanjem hazreti Alije s mimbera, koje je uspostavio i naredio, i koja je bila praksa nekih 120 godina, do ukidanja od strane Omera bin Abdul Aziza?
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#4231 Re: Jemen

Post by sadie_forever »

salik79 wrote:
sadie_forever wrote:
swanfilter wrote:Nisam znao da Sije proklinju Halife ...
Ne proklinju jedino zejdije,cak djeci daju imena po halifama

a ove 12 imamije (vecina u iranu i svugdje) ne samo da proklinju halife,vec suprugu poslanikovu a.s Ajsu nazivaju tobejarabi kurvom :shock:

to je i razlog sto s njima ne mozemo biti u zajednici nikad,ali sa zejdijama smo mogli uvijek,cak druge sijje njih ne vole jer su previse slicni nama,,,ne znam jel ovo vjerski sukob ili druge prirode? ali ko ce ga znati,saudijci bi za vlast sutra sve uradili
Da li svhesno, ili nesvjesno lazes, ne znam, ali siris upravo propagandu kojoj je cilj medjumuslimanski sukob i raskol.
Ayatollah Khamenei’s fatwa: Insulting the Mother of the Faithful Aisha is prohibited
The question was brought up after a supposed Shia clergyman, who fled to Britain as a refugee, launched a Television channel with the help of the British government; he used his channel to insult Aisha, the Prophet’s wife: the clergyman falsely described his act as Shia belief.

This is not the only case wherein Ayatollah Khamenei has called insulting Aisha and other Sunni sanctities as haram (religiously forbidden).


..............



Insulting the Prophet's wives equals to insulting the Prophet (pbuh)

In a meeting with agents of Sadaf Kowsar Conference, held this year as a tribute to Hazrat Khadija, Ayatollah Khamenei said: “Disrespecting the pure wives of the Prophet (pbuh) should be avoided. The Prophet’s (pbuh) wives are all respectable; anyone who insults any of them has insulted the Prophet. I resolutely declare this offensive. The commander of the Faithful, Imam Ali (pbuh) treated her eminence Aisha in such a respectful manner. He treated a woman, who had come to fight against him, with the utmost respect because she was the Prophet’s wife; otherwise the Commander of the Faithful (as) would not stand on a ceremony with anyone: hence, no such disrespect should ever occur.”


Tekst cijele fetve:
http://english.khamenei.ir/news/3905/Ay ... e-Faithful


Zanimljivo je kako su ovi likovi koji to cine isplivali nakon Islamske Revolucije i to vecinom u Britaniji i dijelom u Australiji. :roll:


Kada smo kod proklinjanja, kako to da masa muslimana nema problema sa Muavijinim proklinjanjem hazreti Alije s mimbera, koje je uspostavio i naredio, i koja je bila praksa nekih 120 godina, do ukidanja od strane Omera bin Abdul Aziza?

Moj cilj NIKADA nije sukob muslimana,ali zasto mislis da ta fetva postoji? i nastala je jer se zeljela bliza suradnja s sunnijama ,sirenje bratstva izmedju sunnija i sijja
danas je puno bolje,ali prije su u siitskim dzamijama otvoreno izdavali kletve na Ebu Bekra,Osmana,Omera i Ajsu r.a

ne mozes ocekivati da te neko pocne smatrati bratom i suradnikom a redovno u dzamiji mu proklinjes majku npr :-)
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4232 Re: Jemen

Post by salik79 »

Dva odlicna predavanja po tom pitanju (ovaj insan, u prvom prilogu, je dolazio u BiH i na prijemu kod rahmetli Alije Izetbegovica s njim razgovarao na bosanskom.) :

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0979802338

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 0979802338
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4233 Re: Jemen

Post by salik79 »

sadie_forever wrote:
salik79 wrote:
sadie_forever wrote:
Ne proklinju jedino zejdije,cak djeci daju imena po halifama

a ove 12 imamije (vecina u iranu i svugdje) ne samo da proklinju halife,vec suprugu poslanikovu a.s Ajsu nazivaju tobejarabi kurvom :shock:

to je i razlog sto s njima ne mozemo biti u zajednici nikad,ali sa zejdijama smo mogli uvijek,cak druge sijje njih ne vole jer su previse slicni nama,,,ne znam jel ovo vjerski sukob ili druge prirode? ali ko ce ga znati,saudijci bi za vlast sutra sve uradili
Da li svhesno, ili nesvjesno lazes, ne znam, ali siris upravo propagandu kojoj je cilj medjumuslimanski sukob i raskol.
Ayatollah Khamenei’s fatwa: Insulting the Mother of the Faithful Aisha is prohibited
The question was brought up after a supposed Shia clergyman, who fled to Britain as a refugee, launched a Television channel with the help of the British government; he used his channel to insult Aisha, the Prophet’s wife: the clergyman falsely described his act as Shia belief.

This is not the only case wherein Ayatollah Khamenei has called insulting Aisha and other Sunni sanctities as haram (religiously forbidden).


..............



Insulting the Prophet's wives equals to insulting the Prophet (pbuh)

In a meeting with agents of Sadaf Kowsar Conference, held this year as a tribute to Hazrat Khadija, Ayatollah Khamenei said: “Disrespecting the pure wives of the Prophet (pbuh) should be avoided. The Prophet’s (pbuh) wives are all respectable; anyone who insults any of them has insulted the Prophet. I resolutely declare this offensive. The commander of the Faithful, Imam Ali (pbuh) treated her eminence Aisha in such a respectful manner. He treated a woman, who had come to fight against him, with the utmost respect because she was the Prophet’s wife; otherwise the Commander of the Faithful (as) would not stand on a ceremony with anyone: hence, no such disrespect should ever occur.”


Tekst cijele fetve:
http://english.khamenei.ir/news/3905/Ay ... e-Faithful


Zanimljivo je kako su ovi likovi koji to cine isplivali nakon Islamske Revolucije i to vecinom u Britaniji i dijelom u Australiji. :roll:


Kada smo kod proklinjanja, kako to da masa muslimana nema problema sa Muavijinim proklinjanjem hazreti Alije s mimbera, koje je uspostavio i naredio, i koja je bila praksa nekih 120 godina, do ukidanja od strane Omera bin Abdul Aziza?

Moj cilj NIKADA nije sukob muslimana,ali zasto mislis da ta fetva postoji? i nastala je jer se zeljela bliza suradnja s sunnijama ,sirenje bratstva izmedju sunnija i sijja
danas je puno bolje,ali prije su u siitskim dzamijama otvoreno izdavali kletve na Ebu Bekra,Osmana,Omera i Ajsu r.a

ne mozes ocekivati da te neko pocne smatrati bratom i suradnikom a redovno u dzamiji mu proklinjes majku npr :-)
Da si procitala ovo sto sam postavio, znala bi i zasto ta fetva postoji. Ocito je da ti je lakse citati i traziti po stranicama koje siju medjumuslimanski sukob i podjele.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4234 Re: Jemen

Post by salik79 »

A, s druge strane, da ne postoji fetva, bilo bi: "Eto, vidite, oni to ne osudjuju, dakle slazu se s tim i praktikuju to..." i slicne ublehe... Nikada ne mogu biti pravi, dokle god se ne povinuju cionistima. Kao sto rekoh, nikada prije Islamske Revolucije, ovakve stvari nisu bile tema bilo kakvih rasprava...

Kada se samo sjetim kako je danasnji kralj plesao volhenom Sahu, prilikom njegovih posjeta braci...
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#4235 Re: Jemen

Post by sadie_forever »

Cuj cionistima,evo podrzavas li ubijanje sunnija u Siriji? Alawiti kojih nema n 10% drze vlast u drzavi koja je 80% sunitska,,,jel to fer? sve radi irana

i ako alwaiti imaju vjerovanja koja ih cine kafirima i medju siitskom ulemom,recimo vjera u reinkarnaciju i slicno.Znaci Iran podrzava kafire protiv muslimana(jer koliko znam siitska ulema nije protekfirila sunnije)
Last edited by sadie_forever on 05/10/2019 21:39, edited 1 time in total.
swanfilter
Posts: 7476
Joined: 06/06/2008 18:52

#4236 Re: Jemen

Post by swanfilter »

Ja mislio Saddie nes zna, al vidim da se nacitala SAFF gluposti. Sa Ajsom samo potvrdila ...

Sije se nisu slagale kako zavrsi nakon Muhameda a.s., al proklinjali nikada nisu Halife ...
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4237 Re: Jemen

Post by salik79 »

Evo, ako ti je mrsko citati sto sam postavio, govor sejha Hasana Nasrallaha:



gdje ukratko objasnjava kako i zasto je doslo do izdavanja fetve (primjetit ces da je u publici veliki broj sunitske uleme).

Sejh Nasrallah je insan za kojeg je sehid sejh Muhammed Ramadan Buti r. a. doslovno rekao: "Volio bih da sam vrijedan samo jagodice (vrha) prsta Hassana Nasrallaha.".

Sije, inace, uvijek ukazuju na (MI6) "britanske sije" i njihove sljedbenike:

Image
https://twitter.com/hfays_/status/11474 ... 90560?s=19
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4238 Re: Jemen

Post by salik79 »

sadie_forever wrote:Cuj cionistima,evo podrzavas li ubijanje sunnija u Siriji? Alawiti kojih nema n 10% drze vlast u drzavi koja je 80% sunitska,,,jel to fer? sve radi irana

i ako alwaiti imaju vjerovanja koja ih cine kafirima i medju siitskom ulemom,recimo vjera u reinkarnaciju i slicno.Znaci Iran podrzava kafire protiv muslimana(jer koliko znam siitska ulema nije protekfirila sunnije)
O cemu ti?! :-) Ima li jos sta sa saffa, puta vjernika, islambosne i tako to, pa da nastavis sa spinom, nakon sto je tvoja (sada vidim) namjerna laz prokazana?!
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4239 Re: Jemen

Post by salik79 »

swanfilter wrote:Ja mislio Saddie nes zna, al vidim da se nacitala SAFF gluposti. Sa Ajsom samo potvrdila ...

Sije se nisu slagale kako zavrsi nakon Muhameda a.s., al proklinjali nikada nisu Halife ...
Upravo tako... Ali, kako elegantno preskacu pitanje o stoljetnom proklinjanju hazreti Alije sa mimbera, to je cudo.... Mora da su sije i naredile proklinjanje i proklinjale :oops: :roll:
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#4240 Re: Jemen

Post by sadie_forever »

salik79 wrote:
sadie_forever wrote:Cuj cionistima,evo podrzavas li ubijanje sunnija u Siriji? Alawiti kojih nema n 10% drze vlast u drzavi koja je 80% sunitska,,,jel to fer? sve radi irana

i ako alwaiti imaju vjerovanja koja ih cine kafirima i medju siitskom ulemom,recimo vjera u reinkarnaciju i slicno.Znaci Iran podrzava kafire protiv muslimana(jer koliko znam siitska ulema nije protekfirila sunnije)
O cemu ti?! :-) Ima li jos sta sa saffa, puta vjernika, islambosne i tako to, pa da nastavis sa spinom, nakon sto je tvoja (sada vidim) namjerna laz prokazana?!
jel to Alawite podrzavas? cak i vjerski dio irana ih ne podrzava

nekad sam pisala na shiachat ,,,tamo alawite smatraju kafirima
Last edited by sadie_forever on 05/10/2019 21:54, edited 1 time in total.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#4241 Re: Jemen

Post by sadie_forever »

salik79 wrote:
swanfilter wrote:Ja mislio Saddie nes zna, al vidim da se nacitala SAFF gluposti. Sa Ajsom samo potvrdila ...

Sije se nisu slagale kako zavrsi nakon Muhameda a.s., al proklinjali nikada nisu Halife ...
Upravo tako... Ali, kako elegantno preskacu pitanje o stoljetnom proklinjanju hazreti Alije sa mimbera, to je cudo.... Mora da su sije i naredile proklinjanje i proklinjale :oops: :roll:

Ko je proklinjao Aliju r.a? daj dokaz neki

a evo sad cu poslusati taj video Narullaha
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4242 Re: Jemen

Post by salik79 »

sadie_forever wrote:
salik79 wrote:
sadie_forever wrote:Cuj cionistima,evo podrzavas li ubijanje sunnija u Siriji? Alawiti kojih nema n 10% drze vlast u drzavi koja je 80% sunitska,,,jel to fer? sve radi irana

i ako alwaiti imaju vjerovanja koja ih cine kafirima i medju siitskom ulemom,recimo vjera u reinkarnaciju i slicno.Znaci Iran podrzava kafire protiv muslimana(jer koliko znam siitska ulema nije protekfirila sunnije)
O cemu ti?! :-) Ima li jos sta sa saffa, puta vjernika, islambosne i tako to, pa da nastavis sa spinom, nakon sto je tvoja (sada vidim) namjerna laz prokazana?!
jel to Alawite podrzavas? cak i iran ih ne podrzava

nekad sam pisala na shiachat ,,,tamo alawite smatraju kafirima
Koje Alevite?! Alevita ima mali milion, od muslimana do zabludjelih sekti. Vlada Sirije, kao i vojska, je vecinski sunitska. Je li sejh Buti r. a. bio alevit, ili sunit?! Je li Veliki muftija (rejs) sejh Bedrudin alevit, ili sunit?! Treba li dalje?!
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#4243 Re: Jemen

Post by sadie_forever »

Mislim na sirijske alevite

koliko znam ima alevita u Turskoj i Siriji,ovi u Turskoj su vecinom muslimani.Ai ovi u Siriji imaju vjerovanja slicna DRUZIMA(ako si za njih cuo)...a to je van islama i medju sijskom ulemom i medju sunitskom
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#4244 Re: Jemen

Post by Challenger_ »

salik79 wrote:Koje Alevite?! Alevita ima mali milion, od muslimana do zabludjelih sekti. Vlada Sirije, kao i vojska, je vecinski sunitska. Je li sejh Buti r. a. bio alevit, ili sunit?! Je li Veliki muftija (rejs) sejh Bedrudin alevit, ili sunit?! Treba li dalje?!
Prva dama zemlje, ministar vanjskih poslova, njegov zamjenik, ministar unutrašnjih poslova, njegov zamjenik, ministar finansija... i tako 70% sastava vlade kao i u sastavu vojske.

Ama, pusti je, vidiš da veze blage nema.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#4245 Re: Jemen

Post by sadie_forever »

Challenger_ wrote:
salik79 wrote:Koje Alevite?! Alevita ima mali milion, od muslimana do zabludjelih sekti. Vlada Sirije, kao i vojska, je vecinski sunitska. Je li sejh Buti r. a. bio alevit, ili sunit?! Je li Veliki muftija (rejs) sejh Bedrudin alevit, ili sunit?! Treba li dalje?!
Prva dama zemlje, ministar vanjskih poslova, njegov zamjenik, ministar unutrašnjih poslova, njegov zamjenik, ministar finansija... i tako 70% sastava vlade kao i u sastavu vojske.

Ama, pusti je, vidiš da veze blage nema.
eto prva dama je sunnit odmah mora da je sve po njenom,doduse i bashar al assad je presao na sunizam ,ali to ga opet ne cini sunitom u pravom smislu te rijeci jer je poznati da oni imaju tukju ili kako se vec zove
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4246 Re: Jemen

Post by salik79 »

sadie_forever wrote:
salik79 wrote:
swanfilter wrote:Ja mislio Saddie nes zna, al vidim da se nacitala SAFF gluposti. Sa Ajsom samo potvrdila ...

Sije se nisu slagale kako zavrsi nakon Muhameda a.s., al proklinjali nikada nisu Halife ...
Upravo tako... Ali, kako elegantno preskacu pitanje o stoljetnom proklinjanju hazreti Alije sa mimbera, to je cudo.... Mora da su sije i naredile proklinjanje i proklinjale :oops: :roll:

Ko je proklinjao Aliju r.a? daj dokaz neki

a evo sad cu poslusati taj video Narullaha
Nevjerovatno je tvoje nepoznavanje islamske historije i historije opcenito. Moze li ovo?!

Image
Image

Treba li jos?
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#4247 Re: Jemen

Post by Challenger_ »

sadie_forever wrote:eto prva dama je sunnit odmah mora da je sve po njenom,doduse i bashar al assad je presao na sunizam ,ali to ga opet ne cini sunitom u pravom smislu te rijeci jer je poznati da oni imaju tukju ili kako se vec zove
:lol:

Najjača si.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4248 Re: Jemen

Post by salik79 »

sadie_forever wrote:
Challenger_ wrote:
salik79 wrote:Koje Alevite?! Alevita ima mali milion, od muslimana do zabludjelih sekti. Vlada Sirije, kao i vojska, je vecinski sunitska. Je li sejh Buti r. a. bio alevit, ili sunit?! Je li Veliki muftija (rejs) sejh Bedrudin alevit, ili sunit?! Treba li dalje?!
Prva dama zemlje, ministar vanjskih poslova, njegov zamjenik, ministar unutrašnjih poslova, njegov zamjenik, ministar finansija... i tako 70% sastava vlade kao i u sastavu vojske.

Ama, pusti je, vidiš da veze blage nema.
eto prva dama je sunnit odmah mora da je sve po njenom,doduse i bashar al assad je presao na sunizam ,ali to ga opet ne cini sunitom u pravom smislu te rijeci jer je poznati da oni imaju tukju ili kako se vec zove
Znas li ti sta je ta/ekija, ili kako je tvoji izvori vole nazivati "tukja" i kada ju je dozvoljeno primjenjivati?!
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#4249 Re: Jemen

Post by Challenger_ »

Bože dragi, tolika sila popadala na Siriji, imperije se izvrnule na toj adresi, kompletna politička planeta se okrenula naopačke, toliki likovi izginuli na forumu i sad ova došla da vodi davno izgubljene bitke. Pa ono što piše je postalo deplasirano zio-usa džihadističke 2013.

Zar ovog još ima.


:lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#4250 Re: Jemen

Post by salik79 »

salik79 wrote:
sadie_forever wrote:
salik79 wrote:
Upravo tako... Ali, kako elegantno preskacu pitanje o stoljetnom proklinjanju hazreti Alije sa mimbera, to je cudo.... Mora da su sije i naredile proklinjanje i proklinjale :oops: :roll:

Ko je proklinjao Aliju r.a? daj dokaz neki

a evo sad cu poslusati taj video Narullaha
Nevjerovatno je tvoje nepoznavanje islamske historije i historije opcenito. Moze li ovo?!

Image
Image

Treba li jos?
Da dopunim, Sejh Ahmed el Kubejsi (ako se dobro sjecam, ti znas njemacki!?) https://de.wikipedia.org/wiki/Ahmed_al-Kubaisi :

Post Reply