Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
NataliDizdar
Posts: 277
Joined: 28/07/2015 18:42

#201 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by NataliDizdar »

Gabrielo wrote:
Dobro je li moze proci tema bez ljubomornih zena.

Ti curu ako si ravna ko daska imas Karabega pa bujrum.
Cure u Sarajevu previse ulazu u satro knjigu pamet i faksove neke umjesto sebe,da budu za oka.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O moj mili Boze :D

Tipicni primjeri nasih muskaraca :D

Usput, bilo bi dobro da muskarci sto komentarisu postave svoje slike :D Da se kolektivno onako....nasmijemo :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#202 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by supercali »

NataliDizdar wrote:Cinjenice to govore. Evo pogledaj recimo linkove koje je postavio otvarac teme. Djevojka u uvodnom postu, pa ona Sara Rajcevic, pa ona srpska Arapkinja...pa i ova nasa sa klix nightlife-a.

Postavljene kao primjer odlicnih riba, a sve, ali bas sve su u istom kalupu - napucane, botox u usnama, velike sise, 10 tona sminke. Mislim, ove Sare idu u srednju skolu a izgledaju kao da imaju blizu 30 god :-) Jos ako kazes da to tebi najiskrenije nije lijepo onda si lazov (ako si musko) ili ljubomorna (ako si zensko).
Odlicne ribe ne znaci da su lijepe i ideal LJEPOTE
Odlicnu ribu bi jebo bez ikakvog pitanja ljepota nije razlog zasto bi to uradio

Razgranici to dvoje pa ce ti biti jasnije s tim da ne tvrdim da mozda nekome su stvarno ideal ljepote jer nismo svi isti
Latte
Posts: 643
Joined: 11/07/2015 11:49

#203 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by Latte »

NataliDizdar wrote:
Gabrielo wrote:
Dobro je li moze proci tema bez ljubomornih zena.

Ti curu ako si ravna ko daska imas Karabega pa bujrum.
Cure u Sarajevu previse ulazu u satro knjigu pamet i faksove neke umjesto sebe,da budu za oka.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O moj mili Boze :D


Tipicni primjeri nasih muskaraca :D

Usput, bilo bi dobro da muskarci sto komentarisu postave svoje slike :D Da se kolektivno onako....nasmijemo :D
Nemam pojma zasto se smijes.
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#204 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by Gabrielo »

NataliDizdar wrote:
Gabrielo wrote:
Dobro je li moze proci tema bez ljubomornih zena.

Ti curu ako si ravna ko daska imas Karabega pa bujrum.
Cure u Sarajevu previse ulazu u satro knjigu pamet i faksove neke umjesto sebe,da budu za oka.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

O moj mili Boze :D

Tipicni primjeri nasih muskaraca :D

Usput, bilo bi dobro da muskarci sto komentarisu postave svoje slike :D Da se kolektivno onako....nasmijemo :D
Postavi ti svoju prvo.

Ja treniram i imam dobru gradju. Normalno da cu gledati ovakve a ne one koje imaju tijelo muskarca. :evil:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#205 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by Tomahawk11 »

NataliDizdar wrote:
Tomahawk11 wrote:Pa i to sa teretanom, trcanjem, sportom je relativna stvar. Neko voli vise kafanu :D nego teretanu.
Ja sam probao trcanje, ali nemam motivacije. Vise volim otici na basket. Efekat je svakako postignut. Osjecam se i fizicki i psihicki bolje.
Da se bavim fizickim aktivnostima samo da bi izgledao dobro na slikama....tesko, nije mi to neka motivacija.
Ali, sigurno je da postoje ovi novi narastaji sto su spremni na sve samo da je selfi taj rad :thumbup: :lol:
Tijela kosarkasa su u 99.99% slucajeva bolja od ovih nabildovanih teretanasa. Visoki, siroka ramena, generalno razvijeno tijelo a ne samo ogromni bicepsi, tricepsi i sta vec jos. Bolje basket i kosarka nego teretana any day :-D
Definitivno. :thumbup: Bilderi izgledaju plasticno. Naravno, ko hoce, moze se i u teretani ici cisto prirodnim putem, ali malo je takvih.
NataliDizdar
Posts: 277
Joined: 28/07/2015 18:42

#206 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by NataliDizdar »

Gabrielo wrote:
Postavi ti svoju prvo.

Ja treniram i imam dobru gradju. Normalno da cu gledati ovakve a ne one koje imaju tijelo muskarca. :evil:
Pa dobro, nisam te vidjela pa ne znam. Samo sto sam primijetila da dosta nasih muskaraca misli da je dovoljno imati bicepse i tricepse pa da mogu reci da imaju dobru gradju. Privlacno tijelo za ogromnu vecinu zena je visoko (dzaba ti bicepsi ili tricepsi ako si visok 175 cm), i razvijeno, sa sirokim ramenima i definirane ali ne prevelike misice. Nasi muskarci cini mi se idu u teretanu prvenstveno zbog drugih muskaraca :D

Naravno da imas pravo da gledas koga hoces i da smatras odredjen tip djevojaka privlacnim ako zelis. Svi imamo razlicite ukuse.
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#207 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by Gabrielo »

NataliDizdar wrote:
Gabrielo wrote:
Postavi ti svoju prvo.

Ja treniram i imam dobru gradju. Normalno da cu gledati ovakve a ne one koje imaju tijelo muskarca. :evil:
Pa dobro, nisam te vidjela pa ne znam. Samo sto sam primijetila da dosta nasih muskaraca misli da je dovoljno imati bicepse i tricepse pa da mogu reci da imaju dobru gradju. Privlacno tijelo za ogromnu vecinu zena je visoko (dzaba ti bicepsi ili tricepsi ako si visok 175 cm), i razvijeno, sa sirokim ramenima i definirane ali ne prevelike misice. Nasi muskarci cini mi se idu u teretanu prvenstveno zbog drugih muskaraca :D

Naravno da imas pravo da gledas koga hoces i da smatras odredjen tip djevojaka privlacnim ako zelis. Svi imamo razlicite ukuse.
Normalno da vecina muskaraca ide zbog sebe u teretanu.
Vidis ti kazes da je to privlacno za vecinu zena, isto tako je za vecinu muskaraca privlacno ako zena ima sise i guzicu dobru. Dzaba ti lijepo lice ako si ravna ko daska ako cemo se voditi tvojom analogijom.

Image
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#208 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by supercali »

Gabrielo nije bas tako za svakoga
Ja bi ove mogao jedino jebati i to je to
Ovu svedjanku bi svaki dan pored sebe pa makar imala manje sise i guzu jer necu da se budim pored groba kojice me svako jutro prepasti bez sminke
Naravno da bi bilo idealno da i ova ursula ima i guzu i sisu al ne preveliku jer ja licno ne volim velike grudi i guzu
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#209 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by KPNCTNJAH »

Pa i kosarkasi idu u teretanu, da ne idu svi bi izgledali k'o Bavcic... a cak i on ide u teretanu :mrgreen:

Ne znam ko smatra ove nakvarcane prelijepim, uglavnom svi kazu da su dobre, a zna se za sta :oops: mada meni nisu nesto ni po tom pitanju, bar ne ove koje ste postavljali na temu... ne vjerujem da iko ko ih vidi masta o tome da ima djecu s takvim... ali opet, ima svakakvih pacenika... :mrgreen: takve i zene levati na kraju, neki kojim ne smeta da suprugu dijele s komsilukom :mrgreen:
User avatar
sinuhe
Posts: 11478
Joined: 03/06/2011 11:33

#210 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by sinuhe »

Ova cura je namigusa a ideal ljepote je recimo Emma Stone sa danasnje naslovnice klixa.
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#211 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by prog321 »

Ona ako je naucila da prima tri razlicite hrenovke sedmicno, brak nju nece promjeniti.
Ali ima muskaraca kojima ne smeta da mu zenu okolina obradjuje. Cestitke njima. :-D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#212 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by KPNCTNJAH »

sinuhe wrote:Ova cura je namigusa a ideal ljepote je recimo Emma Stone sa danasnje naslovnice klixa.
'ta ce Emma, mene nervira i glasom i pojavom :oops:

Image

Ovo je ljepota, vidis osmijeh i popravi ti raspolozenje :mrgreen:

Image

Ovakve se zene :mrgreen:
NataliDizdar
Posts: 277
Joined: 28/07/2015 18:42

#213 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by NataliDizdar »

Gabrielo wrote:
Normalno da vecina muskaraca ide zbog sebe u teretanu.
Vidis ti kazes da je to privlacno za vecinu zena, isto tako je za vecinu muskaraca privlacno ako zena ima sise i guzicu dobru. Dzaba ti lijepo lice ako si ravna ko daska ako cemo se voditi tvojom analogijom.

Image
Pa dobro, ja i govorim iz aspekta zene, mi na drugim zenama primjecujemo lice prije nego guzu ili sise.

Dobro si gradjen, nisi pretjerao...previse :D

Kristijan: ko je ona?
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#214 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by Gabrielo »

NataliDizdar wrote:
Gabrielo wrote:
Normalno da vecina muskaraca ide zbog sebe u teretanu.
Vidis ti kazes da je to privlacno za vecinu zena, isto tako je za vecinu muskaraca privlacno ako zena ima sise i guzicu dobru. Dzaba ti lijepo lice ako si ravna ko daska ako cemo se voditi tvojom analogijom.

Image
Pa dobro, ja i govorim iz aspekta zene, mi na drugim zenama primjecujemo lice prije nego guzu ili sise.

Dobro si gradjen, nisi pretjerao...previse :D
Pa ti kazes da ti je kod muskarca najbitnije da je visok i da ima siroka ramena, a kritikujes nas koji gledamo zensko tijelo. Sta ti kod muskarca nije najbitnije lice?
Zastavnik_dzemo
Posts: 349
Joined: 27/08/2014 12:29

#215 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by Zastavnik_dzemo »

raspravljate sa trebom kojoj je nick Natali Dizdar .... pa bog vas jebo dal ste vi normalni.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#216 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by klixoris »

Zastavnik_dzemo wrote:raspravljate sa trebom kojoj je nick Natali Dizdar .... pa bog vas jebo dal ste vi normalni.
:lol: :lol: :lol:
NataliDizdar
Posts: 277
Joined: 28/07/2015 18:42

#217 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by NataliDizdar »

Gabrielo wrote: Pa ti kazes da ti je kod muskarca najbitnije da je visok i da ima siroka ramena, a kritikujes nas koji gledamo zensko tijelo. Sta ti kod muskarca nije najbitnije lice?
Meni nije. Zapravo ne volim bas muskarce koji su "klasicni ljepotani". Meni oni djeluju nekako feminizirano :D Recimo ovaj je objektivno mnogo lijep

Image

ali nije mi privlacan, ja preferiram grublje crte lica.

Ne mora bas imati siroka ramena ali mora biti visok (posto sam ja visoka 176 cm, na stiklama jos vise)
NataliDizdar
Posts: 277
Joined: 28/07/2015 18:42

#218 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by NataliDizdar »

Zastavnik_dzemo wrote:raspravljate sa trebom kojoj je nick Natali Dizdar .... pa bog vas jebo dal ste vi normalni.
I tako malo gledam postove ovog intelektualca kad ono

Općepoznata je činjenica da beograđanke i zagrepčanke vole naš obrezani penis. Kažu ljepši je i prijatnog okusa i mirisa. Neobrezani im smrde, ružni su i nisu higijenski ispravni.

i

meni je savrsena svaka koja mi da picke.

i

Ova tanja je stara prdara koja je jos uvijek dobra i sexi. Volio bih dobar tresom sa njom i hankom paaldum. Dvije stare masne picketine... Mmm sve mi voda na usta
--
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#219 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by Gabrielo »

NataliDizdar wrote:
Gabrielo wrote: Pa ti kazes da ti je kod muskarca najbitnije da je visok i da ima siroka ramena, a kritikujes nas koji gledamo zensko tijelo. Sta ti kod muskarca nije najbitnije lice?
Meni nije. Zapravo ne volim bas muskarce koji su "klasicni ljepotani". Meni oni djeluju nekako feminizirano :D Recimo ovaj je objektivno mnogo lijep

Image

ali nije mi privlacan, ja preferiram grublje crte lica.

Ne mora bas imati siroka ramena ali mora biti visok (posto sam ja visoka 176 cm, na stiklama jos vise)
Pa tako reci. Previsoka si za zenu. Siguran sam da cura od 165 ne bi imala nista protiv da bude sa likom od 175. Ja sam oko 185 i visi od vecine muskaraca ovdje.

I cekam sada tvoju sliku. Ja sam postavio.
NataliDizdar
Posts: 277
Joined: 28/07/2015 18:42

#220 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by NataliDizdar »

Gabrielo wrote: Pa tako reci. Previsoka si za zenu. Siguran sam da cura od 165 ne bi imala nista protiv da bude sa likom od 175. Ja sam oko 185 i visi od vecine muskaraca ovdje.

I cekam sada tvoju sliku. Ja sam postavio.
Necu postaviti svoju sliku na forumu, jesi li lud ti?

Istina, nasi muskarci nazalost nisu nesto visoki, visi su u komsiluku nego kod nas.
Gabrielo
Posts: 1172
Joined: 18/03/2015 13:28

#221 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by Gabrielo »

NataliDizdar wrote:
Gabrielo wrote: Pa tako reci. Previsoka si za zenu. Siguran sam da cura od 165 ne bi imala nista protiv da bude sa likom od 175. Ja sam oko 185 i visi od vecine muskaraca ovdje.

I cekam sada tvoju sliku. Ja sam postavio.
Necu postaviti svoju sliku na forumu, jesi li lud ti?

Istina, nasi muskarci nazalost nisu nesto visoki, visi su u komsiluku nego kod nas.
Pa ti si skoro prosjecne muske visine u svijetu.

Postavi sliku tijela kao ja. Ne trazi niko lice da stavljas da te vide svi. :D
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#222 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by madner »

Zapravo smo medju najvisocijim ljudima na svijetu.

Malo nas samo handri Posavina. :D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#223 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by KPNCTNJAH »

Gabrielo wrote:
Postavi sliku tijela kao ja.
u ovoj recenici fali samo rijec tudjeg :mrgreen:
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#224 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by klixoris »

Gabrielo wrote:
NataliDizdar wrote:
Gabrielo wrote: Pa tako reci. Previsoka si za zenu. Siguran sam da cura od 165 ne bi imala nista protiv da bude sa likom od 175. Ja sam oko 185 i visi od vecine muskaraca ovdje.

I cekam sada tvoju sliku. Ja sam postavio.
Necu postaviti svoju sliku na forumu, jesi li lud ti?

Istina, nasi muskarci nazalost nisu nesto visoki, visi su u komsiluku nego kod nas.
Pa ti si skoro prosjecne muske visine u svijetu.

Postavi sliku tijela kao ja. Ne trazi niko lice da stavljas da te vide svi. :D
Za razliku od nekih forumasica koje isticu "visinu" kao svoj atribut, ova natali je fakat ima :D
KPNCTNJAH wrote:
Gabrielo wrote:
Postavi sliku tijela kao ja.
u ovoj recenici fali samo rijec tudjeg :mrgreen:
:lol:

Okrutno ! :mrgreen:
Zastavnik_dzemo
Posts: 349
Joined: 27/08/2014 12:29

#225 Re: Jel djevojka iz Sarajeva zna li je neko? Provod na Zrću u HR..

Post by Zastavnik_dzemo »

NataliDizdar wrote:
Zastavnik_dzemo wrote:raspravljate sa trebom kojoj je nick Natali Dizdar .... pa bog vas jebo dal ste vi normalni.
I tako malo gledam postove ovog intelektualca kad ono

Općepoznata je činjenica da beograđanke i zagrepčanke vole naš obrezani penis. Kažu ljepši je i prijatnog okusa i mirisa. Neobrezani im smrde, ružni su i nisu higijenski ispravni.

i

meni je savrsena svaka koja mi da picke.

i

Ova tanja je stara prdara koja je jos uvijek dobra i sexi. Volio bih dobar tresom sa njom i hankom paaldum. Dvije stare masne picketine... Mmm sve mi voda na usta
--
haj turi svoju sliku pa da ti kazem bil i tebe prcio
Post Reply