jeftin prevoz do morEta

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#1 jeftin prevoz do morEta

Post by frfi. »

dakle, znate li ima li kakva jeftinija varijanta-znaci da nije centrotrans i slicno, za prevoz do mora za vikend ? i ako ima, gdje kako sta :) posto se jednostavno ne isplati dati vise para za kartu nego sto namjeravam tamo potrositi :D :D :D
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2 Re: jeftin prevoz do morEta

Post by Edin H. »

User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#3 Re: jeftin prevoz do morEta

Post by Edin H. »

A ima i drugi nacin ako u sebi imas avanturistickog duha :dance:

User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#4 Re: jeftin prevoz do morEta

Post by frfi. »

uh slabo to, mozda prije 5-6 godina bi se i moglo izvesti, tad sam bila mlada i luda ali sad... mislim da sam samo mlada(ako i to :-D ) :D
User avatar
Toto
Posts: 8107
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#5 Re: jeftin prevoz do morEta

Post by Toto »

sjedi na "trajekt" u Jablanici pa niz Neretvu
User avatar
autotoxis
Posts: 74
Joined: 06/10/2009 19:51
Location: Rajvosa

#6 Re: jeftin prevoz do morEta

Post by autotoxis »

frfi. wrote:dakle, znate li ima li kakva jeftinija varijanta-znaci da nije centrotrans i slicno, za prevoz do mora za vikend ? i ako ima, gdje kako sta :) posto se jednostavno ne isplati dati vise para za kartu nego sto namjeravam tamo potrositi :D :D :D
Stvar br. 1. nisi napisao odakle ides, 2.nisi napisao gdje ides.
Predpostavimo da ides iz Sarajeva. Najjeftinije ti je da ides vozom do Mostara (ne kupujes kartu nego das kondukteru ispod ruke 5 km) a onda iz Mostara ganjas prevoz za remo oli ti ga sa autobuske stanice sa lijeve ili sa desne strane, ja sam tako za Neum stizao za 15 km. (5 km voz + 10 km do Neuma sa zapadne strane). S obzirom da je kraj sezone mozda nisu tako cesti busevi. Ako si student ili penzioner imas popust na voz pa pravac Ploce i onda dalje busevima.
To je to osim ako ne mislis stopati do mora. :-D

:sax:
User avatar
frfi.
Posts: 406
Joined: 05/04/2009 14:56

#7 Re: jeftin prevoz do morEta

Post by frfi. »

ma idem iz sarajeva, bilo gdje na more :D al izgleda slabo :|
vise sam mislila na varijante sto znam da postoje, tipa, preko neke agencije se ide na jedno/dvodnevni izlet pa onda se ja uslepam na taj autobus, za koji karta bude jeftinija nego za ove redovne voznje.. znam da to postoji jer mi je jaranica upravo tako do neuma isla al ne mogu nju sada kontaktirati a ne znam nikoga drugog da je is'o tom rutom "ispod ruke" :D :)
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#8 Re: jeftin prevoz do morEta

Post by astrid »

paciklo :oops:
User avatar
Ajvi
Posts: 38
Joined: 05/01/2011 14:57

#9 Re: jeftin prevoz do morEta

Post by Ajvi »

Imas na Marin Dvoru po onim zelenim stubovima, oblijepljene plakate tipa Zaostrog- Vikend 25 maraka i slicno pa pogledaj :)
Post Reply