Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post Reply
User avatar
sinuhe
Posts: 11475
Joined: 03/06/2011 11:33

#51 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by sinuhe »

U pravu je da nema s kime u Sarajevu razgovarati.
Ostatak izjave govori o hrvatskim nacionalnim interesima na sto imaju pravo. Bosnjacki problem je sto te hrvatske (i srpske) interese nikad nisu priznali da bi uopste mogli voditi racionalnu politiku pa im tu samo ostaje ono kako u Zagrebu ne vole Hercegovce.
modem33
Posts: 884
Joined: 08/05/2013 19:58

#52 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by modem33 »

daddy-kool wrote:Neka je izašlo u javnost, neka se zna da je ovo normalno razmišljanje u Hrvatskoj.

Pogresno, Zoran Milanovic (SDP) .... kaze i za Hrvatsku da je "slucajna drzava" kao Dodik.

VI morate shvatiti da su SDP-ovci obicni "trojanski konji" Srbije i nista vise i to instalirani u Hrvatskoj i BIH. Uvjerio se nekoliko puta. 8-)


Ali je izjavio nesto drugo "da nam pravni okvir ne valja jer nista ne funkcionise i NEMA ODGOVORNOSTI". :izet:
Last edited by modem33 on 25/08/2016 10:22, edited 2 times in total.
User avatar
Dozer
Posts: 28378
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#53 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Dozer »

Jos nam reci da su za sve nas spas iskljucivo SDA/HDZ/SDS/SNSD i sl., i da se rahat pakujemo za Australiju...
User avatar
Dozer
Posts: 28378
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#54 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Dozer »

GeeTnT wrote:Bjezi ba...ovde se radi o Zokiju, a ti nisi ni na jednoj listi da bi bio interesantan, a pogotovo da ti se odgovara na postavljena pitanja..

Uzivaj!
Klasicni BHS matricni odgovor kada se dodje u situaciju da se nema stvarni odgovor na postavljeno pitanje...
Usput, ovaj komentar samo pokazuje koliko si plitko shvatio sve ovo o cemu se ovdje upravo prica... :roll:
Koga, ba, boli qrac za Zokija? Nije uopste poenta svega on kao on, nego sustina onoga sto je rekao, a sto je mogao reci i bilo ko drugi.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#55 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by bjelave »

Milanovic i SDP su zdusno podrzavali Covica u njegom saveznistvu sa Dodikom. A sve je jos ranije zapoceo Ivo Josipovic koje sa Dodikom imao sjajne odnose.
Interesantno da je on sa Covicem i bh hdzom imao i ocito ima puno blize i nekriticnije odnose od Hdz i Karamarka.

Sad nam je porucio da ceka da Srbi odvale svoj komad kako bi onda ZG napravio to isto.

Lijepo da znamo.

A pretpostavljam da smatra da to sto ce zajedno sa Srbima odvaliti jedno 80% bh teritorija, da konacno krunise taj udruzeni zlocinacki poduhvat, nece poremetiti mir u regionu.

Da ce sve biti dobro i mirno tamo preko granice i da ce Bosnjaci ko jaganjci opet mirno i skruseno ispruziti vratove.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#56 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by GeeTnT »

kamberovica polje wrote:
GeeTnT wrote:Bjezi ba...ovde se radi o Zokiju, a ti nisi ni na jednoj listi da bi bio interesantan, a pogotovo da ti se odgovara na postavljena pitanja..

Uzivaj!
Dakle nemaš argumenata i čovjek je upravu.
Za bilo koga ko narod(e) naziva glupim i zatucanim nemam ama bas nikakav stav i mislim da nisu vrijedni rasprave...
User avatar
bosan
Posts: 1581
Joined: 15/05/2005 21:34

#57 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by bosan »

Nazalost nasi susjedi i komsije zele da nam drzava izgleda kako izgleda . A sta je govnar Milanovic uradio za svog mandata da ova drzava izgleda bolje a stanje u BiH zavisi vise od politike Hrvatske i Srbije nego od govnara BH politicara. BiH je samo ogledalo susjedskih i komsijskih politika . Ako je neko i pokusao nesto promijeniti to su bili Bosnjaci koji jos uvijek lutaju od SDA , SDP-a i ostalih stranaka dok se Hrvati nisu makli od HDZ-a svih ovih godina . Zato u svakom slucaju Zoki pokazujem srednji prst jer je govno od politicara i covjeka.
User avatar
Dozer
Posts: 28378
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#58 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Dozer »

GeeTnT wrote:
kamberovica polje wrote:
GeeTnT wrote:Bjezi ba...ovde se radi o Zokiju, a ti nisi ni na jednoj listi da bi bio interesantan, a pogotovo da ti se odgovara na postavljena pitanja..

Uzivaj!
Dakle nemaš argumenata i čovjek je upravu.
Za bilo koga ko narod(e) naziva glupim i zatucanim nemam ama bas nikakav stav i mislim da nisu vrijedni rasprave...
Logicno je, valjda, dati onda bilo kakav stvarni argument kojim ces pobiti tu neciju tvrdnju, zar ne?
User avatar
Toto
Posts: 8107
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#59 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Toto »

Bradafilozof wrote:
emmir1 wrote:To big shit je najmanji problem

Čovjek je otvoreno rekao svoje planove o BIH i jasno rekao da će Hrvatska uzeti dio BIH u slučaju odcjepljenja RS
to ja od početka govorim. no ljudima je izgleda gora uvreda nego planiranje cijepanja države.
a Hrvatska -ko fol- garant Dejtona
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#60 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by prog321 »

emmir1 wrote:To big shit je najmanji problem

Čovjek je otvoreno rekao svoje planove o BIH i jasno rekao da će Hrvatska uzeti dio BIH u slučaju odcjepljenja RS

Upravo je ovo sustina Milanoviceve price.
Jasno kaze da je na Bosnjacima da zaustave pc. Ako ne zaustave , onda ce i Hrvatska htjeti svoj dio. Sto je u neku ruku fer. U drugi ruku i nije.
Jer nam je kristalno jasno da je u Hrvatskoj prihvatljiva ideja velike Srbije dok god postoji i velika Hrvatska. Znaci, sudjeno nam je gledati Hr kao nestabilnog i nepovjerljivog partnera.
Novak20
Posts: 13943
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#61 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Novak20 »

MVP BiH treba zbog ove izjave uručiti protestnu notu RH a druga Milanovića proglasiti personom non grata.

E tako bi uradila prava država i njeni predstavnici. Stvar je jasna. Ne treba psovati Milanovića nego šupke koji nas predstavljaju.
Last edited by Novak20 on 25/08/2016 10:34, edited 1 time in total.
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#62 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by volta dzontra »

mozda je Milanovic pod ovim "necemo ih ostaviti same" mislio da ce se HV u slucaju secesije umijesati u sukob na strani patriotskog bloka!
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#63 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Bradafilozof »

Toto wrote:
Bradafilozof wrote:
emmir1 wrote:To big shit je najmanji problem

Čovjek je otvoreno rekao svoje planove o BIH i jasno rekao da će Hrvatska uzeti dio BIH u slučaju odcjepljenja RS
to ja od početka govorim. no ljudima je izgleda gora uvreda nego planiranje cijepanja države.
a Hrvatska -ko fol- garant Dejtona
hijene, čekaju da srbi razbiju bih a da se oni opet okoriste.
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#64 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Bradafilozof »

volta dzontra wrote:mozda je Milanovic pod ovim "necemo ih ostaviti same" mislio da ce se HV u slucaju secesije umijesati u sukob na strani patriotskog bloka!
:-) :-) :-) :-) :-)
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#65 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by KatarinaKosaca »

Ova teza kao mi se moramo preispitat, nemamo se sta.mi preispitivat nego nasi politicari. Mi nemamo koga ni glasati. Mi smo potpuno nemocni. Ali nismo mi, nikad ni.mislili da je ova zemlja Svica. Ipak, jedno je kad ja za svoje dijete kazem da lijen, hiperaltivan, dosadan, a sasvim drugo da to netko iz komsiluka kaze pa cujem, posebice.netko ko toboze zeli da izraste zdravo i sretno. U cemu je to Milovanovic kao premijer i opozicionar pomogao BIH da bude malo manji big shit? Zato ovi koji ga pravdaju jer se.mi kao kolektivitet moramo preispitivat su gori od njega....
User avatar
Dozer
Posts: 28378
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#66 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Dozer »

K'o i '93... Nozem u djale ;)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#67 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by General War »

studiorum_tuzlaensis wrote:Ništa posebno ne vidim oko ove izjave, mi jesmo big shit. :-)
Jos nista nebi bilo cudnije da su sve zemlje ex ju a posebno croatia i servia huge shit.
Odkuda hrvatskim i srbijanskim polikiticarima pravo da priicaju o bosni a ne vide sebe...jebote jest tesko graditi zemlju tudjim parama, vise se hrvatskih gradjana iselilo iz lijepe njihove nego iz bosne...za srbiju ne vrijedi ni raspravljati ako izuzmes beograd i novi sad. :-)
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#68 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by GeeTnT »

Dozer wrote:
Logicno je, valjda, dati onda bilo kakav stvarni argument kojim ces pobiti tu neciju tvrdnju, zar ne?
Nisi citao, a dao sam ti argument.. Pomenuo sam ustrojstvo drzave i kao takvo cini jedan veliki big shit i tu je Zoki u pravu, a ne narod bez obzira jesu li bhs ili ostali... Na svakog glupog i zatucanog bosanca i hercegovca nabrojacu bar deset koji su ne samo u Zokijevom okruzenju ucinili i cine pametne stavri, nego svugdje u svijetu. Tako da je suvisno govoriti sa nekim koji na svaki post odgovara sa "zatucan, nepismen i glup"...
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#69 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by volta dzontra »

Bradafilozof wrote:
volta dzontra wrote:mozda je Milanovic pod ovim "necemo ih ostaviti same" mislio da ce se HV u slucaju secesije umijesati u sukob na strani patriotskog bloka!
:-) :-) :-) :-) :-)
sta kolutas :) do jucer je ovo bio aksiom na ovim "ratno-mobilizacijskim temama". Vazniji dio njegovog govora je da se BIH preko reda uvali u EU. Nije to neka sreca ali EU i NATO clanstvo je veci jamac izbjegavanja sukoba u BiH nego ova cekaonica na vjetrometini
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45441
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#70 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Chmoljo »

volta dzontra wrote:mozda je Milanovic pod ovim "necemo ih ostaviti same" mislio da ce se HV u slucaju secesije umijesati u sukob na strani patriotskog bloka!
jašta, braniće cjelovitost i integritet države BiH :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#71 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by General War »

volta dzontra wrote:mozda je Milanovic pod ovim "necemo ih ostaviti same" mislio da ce se HV u slucaju secesije umijesati u sukob na strani patriotskog bloka!
:lol:
Ko i 92-94, lesinari opet mirisu strvinu.
Srbima makar skidam kapu da ono sto misle to i govore.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#72 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by KatarinaKosaca »

Izgleda je Seselj Voja—Sarajlija (ovo mi smijesno pokazuje diplomatski pasos pise mu Sarajevo,BIH mjesto rodjenja :mrgreen: ) potpuno u pravu kad kaze da je, misleci na Srbiju, a potpuno primjenljivo u BIH «Nama odgovara da je u Hrvatskoj na vlasti otvoreni ustasa, a ne skriveni»
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#73 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Bradafilozof »

volta dzontra wrote:
Bradafilozof wrote:
volta dzontra wrote:mozda je Milanovic pod ovim "necemo ih ostaviti same" mislio da ce se HV u slucaju secesije umijesati u sukob na strani patriotskog bloka!
:-) :-) :-) :-) :-)
sta kolutas :) do jucer je ovo bio aksiom na ovim "ratno-mobilizacijskim temama". Vazniji dio njegovog govora je da se BIH preko reda uvali u EU. Nije to neka sreca ali EU i NATO clanstvo je veci jamac izbjegavanja sukoba u BiH nego ova cekaonica na vjetrometini
kako ćeš je uvaliti kad četnici blokiraju sve živo. tako da je izvjesniji drugi sceanrio, pokušaj cijepanja.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#74 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by KatarinaKosaca »

Dozer wrote:K'o i '93... Nozem u djale ;)
U P R A V O... :thumbup:
User avatar
Dozer
Posts: 28378
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#75 Re: Jedi govna Zorane Milanoviću!

Post by Dozer »

GeeTnT wrote:
Dozer wrote:
Logicno je, valjda, dati onda bilo kakav stvarni argument kojim ces pobiti tu neciju tvrdnju, zar ne?
Nisi citao, a dao sam ti argument.. Pomenuo sam ustrojstvo drzave i kao takvo cini jedan veliki big shit i tu je Zoki u pravu, a ne narod bez obzira jesu li bhs ili ostali... Na svakog glupog i zatucanog bosanca i hercegovca nabrojacu bar deset koji su ne samo u Zokijevom okruzenju ucinili i cine pametne stavri, nego svugdje u svijetu. Tako da je suvisno govoriti sa nekim koji na svaki post odgovara sa "zatucan, nepismen i glup"...
Prijatelju.... Ko cini jednu drzavu? Politicari? Ili narod iz kojeg poticu i ti politicari?
U skladu s tim - ko kreira ustrojstvo, ili ti Ustav jedne drzave?
Znamo kako je nas trenutni Ustav nastao, ali - ko je taj ili ko su ti koji ga mogu mijenjati kad god pozele? Politicari? Ili narod koji ce te politicare natjerati da rade ono sto narod zeli i zbog cega je narod i izabrao te politicare?

Kad ovo rasclanis u svojoj glavi, tada mozemo i pricati o svemu ovome.
Post Reply