je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#26

Post by danas »

personal favorite -- vazno je povjerenje :oops: :D :D

:lol: :lol: :lol:
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#27

Post by Kwaheri »

danas wrote:personal favorite -- vazno je povjerenje :oops: :D :D

:lol: :lol: :lol:
da dodam uz ovo...

i "..ne boj se..." :D :oops:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#28

Post by danas »

zena wrote:
danas wrote:personal favorite -- vazno je povjerenje :oops: :D :D

:lol: :lol: :lol:
da dodam uz ovo...

i "..ne boj se..." :D :oops:
do tell :oops: :oops: :D
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#29 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by tech10 »

lady midnight wrote: "nije do tebe, vjeruj mi, ti si super, ti si najbolja...do mene je, ja sam taj koji je losh, ja sam djubre... " :oops:
Za ovo bih trebao traziti zastitu autorskih prava. :lol:
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#30

Post by callmethebreeeze »

jah, samo smo mi ublehasi...cccc. ovo je vec diskriminacija na spolnoj osnovi...
molicu moderatora da moderira :D
ja sam osjecajan, sve vrste neosnovanih napada i generalizacija me pogadjaju :D :D zasto ne mozemo biti prijatelji :D
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#31 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by Neelix »

tech10 wrote:
lady midnight wrote: "nije do tebe, vjeruj mi, ti si super, ti si najbolja...do mene je, ja sam taj koji je losh, ja sam djubre... " :oops:
Za ovo bih trebao traziti zastitu autorskih prava. :lol:
nemoj meni prodavat ITS NOT YOU ITS ME foru, ja sam to izmislio :oops: :D :D
User avatar
Saian
Posts: 15346
Joined: 08/04/2004 21:50

#32 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by Saian »

Neelix wrote:
tech10 wrote:
lady midnight wrote: "nije do tebe, vjeruj mi, ti si super, ti si najbolja...do mene je, ja sam taj koji je losh, ja sam djubre... " :oops:
Za ovo bih trebao traziti zastitu autorskih prava. :lol:
nemoj meni prodavat ITS NOT YOU ITS ME foru, ja sam to izmislio :oops: :D :D
molim vas momci smijeshno izgledate, samoprozvani autor poznate rechenice je malo veci sociopat od vas dvojice zajedno :D :D :D :D


http://www.youtube.com/watch?v=U8TnhNxKNlU

George : "I don't understand, things were going so great! What happened? Something must've happend!"
Girl: "It's not you, it's me."
George :"You're giving me the "IT'S NOT YOU, IT'S ME"-routine? I invented "it's not you, it's me! Nobody tells me it's them, not me! If it's anybody, it's me!"
Girl: "All right, George it's you!"
George: "You're damn right it's me!!!"
Girl: "Look i was just tryin'..."
George "I knoooooooooow what you were tryin' to do! Nobody does it better than me!!!
Girl: "I'm shure you do it very well."
George: "Huh, yes, well unfortunately you'll never get the chance to find out!"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: spiiiiitzaaaaaaaaaaaaa kakav lik majko moja :D :D :D :-)
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#33 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by Tesssa »

Saian wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: spiiiiitzaaaaaaaaaaaaa kakav lik majko moja :D :D :D :-)
znam ih najmanje desetoricu kojisu ustvari isti George, al se to i ne vidi na prvi pogled :D
User avatar
Saian
Posts: 15346
Joined: 08/04/2004 21:50

#34 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by Saian »

dinchy84 wrote:
Saian wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: spiiiiitzaaaaaaaaaaaaa kakav lik majko moja :D :D :D :-)
znam ih najmanje desetoricu kojisu ustvari isti George, al se to i ne vidi na prvi pogled :D
so you did get the chance to find out, za razliku od ove nesretnice iz skecha :D :D :D
do tell
:oops: :oops: :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#35 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by pitt »

ne znam kako joj nije dosadilo slusati istu pricu 10 puta :D
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#36 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by karabaja-x »

lady midnight wrote:ovako,
nije da floskula i otrcanih fraza ne nedostaje na svakom koraku. ima ih u nashoj dichnoj dnevnoj shtampi, kotrljaju se i ovuda po forumu, naravna stvar, a valjda i u svakodnevnom govoru...
ipak meni nikad nije ishlo u glavu, i josh uvijek ne ide, kako je moguce da ljudi zaista padaju na neke fore koje su prezhvakane toliko puta da idu direktnim putem u probavni sistem a onda josh direktnije van...
meni lichno se od toga samo jezhi kozha na nezgodnim mjestima.
evo da pokusham nekakvu top-listu, mada mi jako teshko pada utvrditi neki definitvni poredak....

na prvom mjestu, shto valjda i ne chudi:
"ti nisi kao druge zhene, ti si totalno drugachija od svih" :oops:
(aha, jesam kako nisam, samo pazi da ti shtiklom na koju sam prethodno prebacila svu tezhinu ne stanem sluchajno na nogu dok se trudish da me tako....znachajno...gledash u ochi :D)

"sa tobom vrijeme leti kao u prichi" :oops:
(jeste, naravno, i sa tobom - ako cemo mjeriti tolstojevskim arshinima :D)

"nikada dosada se nikome nisam ovako otvorio" :oops:
(a shta bi sa onom operacijom krajnika proshle godine? :? :D)

"ti si jedina koja me razumije, moji drugovi i okolina me nikako ne shvataju" :oops:
(vjeruj ti meni, junache, razumiju oni sve shto treba razumjeti, a za ostatak ti sigurno nisam potrebna ja)

"u tvojim ochima sija neka vatra" :oops:
(kako nece kad mi umalo upaljachem nisi zapalio trepavice, hajvane jedan :x )

"meni uvijek mozhesh vjerovati, jer ja sam chovjek koji...." :oops:
(no comment :lol: :lol: :lol:)

"zhelim da sa tobom proshirim svoje horizonte" :oops:
(ovo stvarno nije zaheb, deshavalo se i to :lol: :lol: :lol: pa shta chovjek da kazhe osim "shiroko ti polje, brateeeeeeeee" :lol: :lol:)


"nije do tebe, vjeruj mi, ti si super, ti si najbolja...do mene je, ja sam taj koji je losh, ja sam djubre... ali tako je i ja ne mogu drugachije... a ako me ostavish ubicu se" :oops:
(ovo mu dodje neshto kao "daj propusnicu da te pravim budalom, a da pri tom nemam loshu savjest, jer sam ti rekao sve" :D:D)

"ma gledaj, sve je super, ali ja ne bih da se vezhem"
(...iako sam u sushtini veliki pobornik braka, u koji cu akobogda i stupiti za par mjeseci :D:D)


"meni nije bitan izgled, vazhan je karakter" :oops:
(i ovdje cu se radije suzdrzhati komentara :D)

onu "znamo li se odnekud".... moram li tu zaista spominjati? :D


al imaju i zhene svojih fazona, jaooooooo...

jedan od najcheshcih, na kojeg jadni mushkarci uvijek i iznova padaju, jeste onaj kad izigravaju infantilna nevinashca, apelirajuci potpuno svjesno na zashtitnichke instinkte koje je evolucija ostavila u mushkim genima. i nema veze shto dotichne dame blage veze nemaju ni shta su geni, ni shta je evolucija (nerijetko su samo neznatno pametnije od kakve drshke za metlu, vrhuncima knjizhevnog stvaranja smatraju recimo knjige danielle steel, miriam ili marije juric zagorke, shmrcaju dok gledaju kako ptice umiru pjevajuci, i misle da su romeo i julija zaista postojali i da su zhivjeli u engleskoj u 19. vijeku )... ali hebi ga, one znaju u koju zhicu treba udariti pa ce one, braco, i protepati kad zatreba... "sjce moje majo, ko mi je danac tako jut, ko je dijo jeci ti meni... sjce moje sjatko, bubim pepe okice 'to me tako pepo gedaju....cicimicicimice..."... (:bljak:)
u najvecem broju sluchajeva na ovakve padnu pametni, oshtroumni mushkarci, od kojih se chovjek nikad ne bi nadao tome... hebi ga, valjda je i ovdje sujeta jacha od svega ostalog. lijepo je kad neko u tebe gleda odozdo, bukvalno i preneseno, i sa divljenjem, pogotovo ako se ti sam ne usudjujesh da pogledash sam sebe, a kamoli da ti se svidi to shto vidish :D al to je, naravno, samo moje vlastito tumachenje :D

eto... jesam li shta zaboravila :? :? :D :D
sva sreca pa nismo svi ko gospodjica ponoc
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#37 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by Tesssa »

Saian wrote:
dinchy84 wrote:
Saian wrote: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: spiiiiitzaaaaaaaaaaaaa kakav lik majko moja :D :D :D :-)
znam ih najmanje desetoricu kojisu ustvari isti George, al se to i ne vidi na prvi pogled :D
so you did get the chance to find out, za razliku od ove nesretnice iz skecha :D :D :D
do tell
:oops: :oops: :D
George: Isfrustriran, iskompleksiran lik. Ipak, sa velikom zeljom da dominira u svemu. Pravi se da je tough, a u sustini nema veze s tim. Pod velikim je uticajem svojih roditelja. Povrh svega toga velika skrtica.

da, ponavljam, znam bar 10 takvih ljudi, bez obzira na spol :D
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#38 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by FFK as Lucy01 »

Last edited by FFK as Lucy01 on 10/10/2007 19:27, edited 1 time in total.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#39

Post by pitt »

Meni je ubjedljivo numero uno ona djevojacka........ma pare (i pokloni) nisu vazni :D:D:D
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#40 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by zmijaIzmaj »

lady midnight wrote: jedan od najcheshcih, na kojeg jadni mushkarci uvijek i iznova padaju, jeste onaj kad izigravaju infantilna nevinashca, apelirajuci potpuno svjesno na zashtitnichke instinkte koje je evolucija ostavila u mushkim genima. i nema veze shto dotichne dame blage veze nemaju ni shta su geni, ni shta je evolucija (nerijetko su samo neznatno pametnije od kakve drshke za metlu, vrhuncima knjizhevnog stvaranja smatraju recimo knjige danielle steel, miriam ili marije juric zagorke, shmrcaju dok gledaju kako ptice umiru pjevajuci, i misle da su romeo i julija zaista postojali i da su zhivjeli u engleskoj u 19. vijeku )... ali hebi ga, one znaju u koju zhicu treba udariti pa ce one, braco, i protepati kad zatreba... "sjce moje majo, ko mi je danac tako jut, ko je dijo jeci ti meni... sjce moje sjatko, bubim pepe okice 'to me tako pepo gedaju....cicimicicimice..."... (:bljak:)
u najvecem broju sluchajeva na ovakve padnu pametni, oshtroumni mushkarci, od kojih se chovjek nikad ne bi nadao tome... hebi ga, valjda je i ovdje sujeta jacha od svega ostalog. lijepo je kad neko u tebe gleda odozdo, bukvalno i preneseno, i sa divljenjem, pogotovo ako se ti sam ne usudjujesh da pogledash sam sebe, a kamoli da ti se svidi to shto vidish :D al to je, naravno, samo moje vlastito tumachenje :D

eto... jesam li shta zaboravila :? :? :D :D
ovo me najvise boli :D :D zasto je tesko skontati da je to cista manipulacija, da su takvi potezi totalno ne fair :D bukvalno ispod pojasa :D ...pa ima li iko, makar da pocijepa celofan :D ako ne zeli da otvara bombonjeru :lol: (jesam dobro smislila ovu metaforu :D )
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#41 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by FFK as Lucy01 »

zmijaIzmaj wrote: ...pa ima li iko, makar da pocijepa celofan :D ako ne zeli da otvara bombonjeru :lol: (jesam dobro smislila ovu metaforu :D )
Pa kud si nasla od Forest Gump-a da krades metaforu :lol: :lol:
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#42 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by zmijaIzmaj »

Lucy01 wrote:
zmijaIzmaj wrote: ...pa ima li iko, makar da pocijepa celofan :D ako ne zeli da otvara bombonjeru :lol: (jesam dobro smislila ovu metaforu :D )
Pa kud si nasla od Forest Gump-a da krades metaforu :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: veliki umovi :D slicno razmisljaju :D :D ...ovim sam potvrdila da covjek nista ne moze smisliti, a da vec neko drugi nije smislio :D (ima izuzetaka :D )
User avatar
black
Posts: 17166
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#43

Post by black »

joj ona svaku temu iskoristi da se pohvali svojim "ochima" :oops: :D
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#44

Post by FFK as Lucy01 »

Last edited by FFK as Lucy01 on 10/10/2007 19:31, edited 1 time in total.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#45

Post by pitt »

black wrote:joj ona svaku temu iskoristi da se pohvali svojim "ochima" :oops: :D
moj crnjo......u njenim godinama samo su joj ta sjecanja na "oci" jos oatala :D:D Okrutna majka priroda je ucinila svoje :D:D:D
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#46

Post by FFK as Lucy01 »

pitt wrote:
black wrote:joj ona svaku temu iskoristi da se pohvali svojim "ochima" :oops: :D
moj crnjo......u njenim godinama samo su joj ta sjecanja na "oci" jos oatala :D:D Okrutna majka priroda je ucinila svoje :D:D:D

Majka priroda ain't get noting on me :D :D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#47 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by rikardoreis »

lady midnight wrote:
"sa tobom vrijeme leti kao u prichi" :oops:
(jeste, naravno, i sa tobom - ako cemo mjeriti tolstojevskim arshinima :D)

aj, rode :D bas ovakvo nesto si mi rekla zadnji put kad smo se vidjeli :oops: :D
a, mozda si samo zaspala pa ti se ucinilo da je brzo proslo :D :D


ne bih sudio prestrogo ove floskule i male pateticnosti...nema tog ko ih bar jednom nije izgovorio...
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#48 Re: je l' neko stvarno misli da mu ovo prolazi? :D:D

Post by lady midnight »

rikardoreis wrote:
lady midnight wrote:
"sa tobom vrijeme leti kao u prichi" :oops:
(jeste, naravno, i sa tobom - ako cemo mjeriti tolstojevskim arshinima :D)

aj, rode :D bas ovakvo nesto si mi rekla zadnji put kad smo se vidjeli :oops: :D
a, mozda si samo zaspala pa ti se ucinilo da je brzo proslo :D :D


ne bih sudio prestrogo ove floskule i male pateticnosti...nema tog ko ih bar jednom nije izgovorio...
riki ljubavi :kiss: bilo je iskreno od srca :) (a isto si i ti meni rekao :oops::D)
no, to se ne rachuna - jer nije bilo one dimenzije, mislim na barenje i te stvari....tako da je to za mene neshto sasvim drugo :D

a i ne sudim prestrogo (nije valjda tako ispalo :?) pa gdje bih to, ta ljudi smo :D:D zna se i meni ponekad omaci... evo da samokritichki poriznam jednu svoju vlastitu, omiljenu i otrcanu, :D
"ne, ne zezam te... zaista me emocionalno angazhujesh" :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Saian
Posts: 15346
Joined: 08/04/2004 21:50

#49

Post by Saian »

black wrote:joj ona svaku temu iskoristi da se pohvali svojim "ochima" :oops: :D

huh :smajliStoOtpuhuje: dakle i tebi je upalo u oko :oops: :oops: :D , reko da nije do mene :oops: :roll: :zzzz:
kao novi
Posts: 111
Joined: 21/07/2007 21:25

#50

Post by kao novi »

tacno, sve te fraze su otrcane.. ja ih ne koristim al mozda bih i trebao jer znam vise slucajeva kod kojih prolaze :D mislim, da ne prolaze ne bi se koristile... neke cure jednostavno zele da cuju neke stvari pa cak i ako znaju da je laz.. a i frajeri vjerovatno..
Post Reply