Javni iftari kao lijep povod okupljanja

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#51 Re: Javni iftari kao lijep povod okupljanja

Post by Bloo »

vatrogasac wrote:
Kada vam serviraju topu vi nemojte omamljeni miomirisima iz ćoška da podlegnete pa kažete da bi samo malo probali. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
drogiraš se :mrgreen:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#52 Re: Javni iftari kao lijep povod okupljanja

Post by vatrogasac »

Bloo wrote:
vatrogasac wrote:
Kada vam serviraju topu vi nemojte omamljeni miomirisima iz ćoška da podlegnete pa kažete da bi samo malo probali. :mrgreen:
:lol: :lol: :lol:
drogiraš se :mrgreen:
Dešavalo mi se više puta kada je meni onako sumnjiv na nekoj večeri u restoranu i ja naručim natur šniclu, a drugi se zalete za specijalitetom kuće i onda očopaju mi i šniclu i čak pommes frites. :wink: :mrgreen: Samo da upozorim. :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#53 Re: Javni iftari kao lijep povod okupljanja

Post by Bloo »

vatrogasac wrote: Dešavalo mi se više puta kada je meni onako sumnjiv na nekoj večeri u restoranu i ja naručim natur šniclu, a drugi se zalete za specijalitetom kuće i onda očopaju mi i šniclu i čak pommes frites. :wink: :mrgreen: Samo da upozorim. :mrgreen:
when Hell freezes over!
Nemaj brige :mrgreen:
samo ti tepaj bamiji my preciousss
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#54 Re: Javni iftari kao lijep povod okupljanja

Post by vatrogasac »

Bloo wrote:
vatrogasac wrote: Dešavalo mi se više puta kada je meni onako sumnjiv na nekoj večeri u restoranu i ja naručim natur šniclu, a drugi se zalete za specijalitetom kuće i onda očopaju mi i šniclu i čak pommes frites. :wink: :mrgreen: Samo da upozorim. :mrgreen:
when Hell freezes over!
Nemaj brige :mrgreen:
samo ti tepaj bamiji my preciousss
Ne mogu ne brinuti kada nije musliman onaj ko zanoći sit, a njegov komšija gladan. Da iz dina izađem zbog tebe. :mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#55 Re: Javni iftari kao lijep povod okupljanja

Post by Bloo »

vatrogasac wrote:
Ne mogu ne brinuti kada nije musliman onaj ko zanoći sit, a njegov komšija gladan. Da iz dina izađem zbog tebe. :mrgreen:
:facepalm:
i ja se raspravljam sa ljubiteljima bamije...
Image
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#56 Re: Javni iftari kao lijep povod okupljanja

Post by vatrogasac »

I jope nema bamije. Bajramski ručak na ulici u Prijedoru.

Image

Image
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#57 Re: Javni iftari kao lijep povod okupljanja

Post by vatrogasac »

Bloo wrote:
vatrogasac wrote:
Ne mogu ne brinuti kada nije musliman onaj ko zanoći sit, a njegov komšija gladan. Da iz dina izađem zbog tebe. :mrgreen:
:facepalm:
i ja se raspravljam sa ljubiteljima bamije...
Image
Dobra je ova Jagnjijada čak i bez bamije samo ne znam jel' se mora u kolo? Sve javno i na otvorenom. :wink: :mrgreen:

Image
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#58 Re: -mod comment-

Post by emric »

Bloo wrote:Idemo iz početka.
Bolje da si izbrisao cijelu temu nego samo komentare i napravio neki svoj "početak". Ili da si je ostavio zatvorenu, iako nije jasno zašto si je zatvorio.

Dajte malo slobode, ne živimo u 19. vijeku. Kad si se posrao na temu slobodno je izbriši. Valjda je posao da reagujete kad se ljudi vrijeđaju i slično, a ne kad vama ne odgovara kako ljudi komuniciraju. Ako nikoga ne vrijeđa onda stavi svoje moderatorske alate tamo gdje ti sunce ne zalazi.

Sad me i banuj, to će ti unijeti malo svjetla u dosadni život?
Last edited by emric on 18/06/2018 15:50, edited 1 time in total.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#59 Re: -mod comment-

Post by Bloo »

emric wrote:
Bloo wrote:Idemo iz početka.
Bolje da si izbrisao cijelu temu nego samo komentare i napravio neki svoj "početak". Bolje i da si je samo ostavio zatvorenu, iako nije jasno zašto si je zatvorio.

Dajte malo slobode, ne živimo u 19. vijeku. Kad si se posrao na temu slobodno je izbriši. Valjda je posao da reagujete kad se ljudi vrijeđaju i slično, a ne kad vama ne odgovara kako ljudi komuniciraju. Ako nikoga ne vrijeđa onda stavi svoje moderatorske alate tamo gdje ti sunce ne zalazi.

Sad me i banuj, to će ti unijeti malo svjetla u dosadni život?
Tvoja želja, moja zapovijed.
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#60 Re: -mod comment-

Post by emric »

Bloo wrote:
emric wrote:
Bloo wrote:Idemo iz početka.
Bolje da si izbrisao cijelu temu nego samo komentare i napravio neki svoj "početak". Bolje i da si je samo ostavio zatvorenu, iako nije jasno zašto si je zatvorio.

Dajte malo slobode, ne živimo u 19. vijeku. Kad si se posrao na temu slobodno je izbriši. Valjda je posao da reagujete kad se ljudi vrijeđaju i slično, a ne kad vama ne odgovara kako ljudi komuniciraju. Ako nikoga ne vrijeđa onda stavi svoje moderatorske alate tamo gdje ti sunce ne zalazi.

Sad me i banuj, to će ti unijeti malo svjetla u dosadni život?
Tvoja želja, moja zapovijed.
Tako je, izliječi frustracije.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#61 -mod comment-

Post by Bloo »

Banned user for reason “krsenje pravila foruma”
» emric

Mjesec
Locked