Javna tajna

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

gap
Posts: 69
Joined: 13/01/2006 17:53
Location: Sarajevo

#101

Post by gap »

:lol: :zzzz: Mislim da se nakon ovakvih odgovora ti aardvark možeš poklopiti po ušima jer očigledno iznosiš stavove koji nemaju uporište u realnosti. Svidjalo se to tebi ili ne, javna tajna je najbolji politički magazin u zemlji. Čast i emisiji 60 minuta ali razlika izmedju koncepta te emisije i Amirove jeste u tome što Bakir blati, vrijedja i napada a drugoj strani ne daje priliku da iznese svoje mišljenje. Amir proziva, provocira, traži jake ljude ali uvijek i onaj koji je prozvan ima priliku da kaže šta ima... to jednostavno nisu iste emisije. ,Drugo, napadaš uz njega i Dušku i Suzanu. Svidjalo ti se i to ili ne, ja ih volim gledati. Duškina emisija je isto super.
vote
Posts: 3
Joined: 09/03/2006 22:45

#102

Post by vote »

gap wrote::lol: :zzzz: Mislim da se nakon ovakvih odgovora ti aardvark možeš poklopiti po ušima jer očigledno iznosiš stavove koji nemaju uporište u realnosti. Svidjalo se to tebi ili ne, javna tajna je najbolji politički magazin u zemlji. Čast i emisiji 60 minuta ali razlika izmedju koncepta te emisije i Amirove jeste u tome što Bakir blati, vrijedja i napada a drugoj strani ne daje priliku da iznese svoje mišljenje. Amir proziva, provocira, traži jake ljude ali uvijek i onaj koji je prozvan ima priliku da kaže šta ima... to jednostavno nisu iste emisije. ,Drugo, napadaš uz njega i Dušku i Suzanu. Svidjalo ti se i to ili ne, ja ih volim gledati. Duškina emisija je isto super.
potpisujem 8)
Profesionalcima kao sto su Amir,Duska,Suzana....nema se sta reci osim - RESPECT!
broj1
Posts: 41
Joined: 14/11/2005 16:20

#103

Post by broj1 »

ice warrior wrote:Veze vi nemate. Kakvi salonski novinari ba! Najbolja je ona cura sto radi one frajerske teme, oruzje, AL Qaida.... To je novinarstvo!
Da, fakat,....i meni su njeni prilozi beton....bas sam obratio paznju, zove se Merima Spahic, ima petlju ( hmmmm, da ne zekam muda )
Dobri su mi i prilozi Marine Boskovic....intresantan pristup temama koje obradjuje, nekako drugacije nego sto ocekujes....
Zbog takvih stvari polako postajem redovni gledalac JT
ice warrior
Posts: 22
Joined: 28/02/2006 22:29
Location: sarajevo

#104

Post by ice warrior »

Ja mislim da mi ovdje samo djaba palamudimo ako ovo niko ne gleda sa TV. Cilj ovoga foruma jeste da ih hvalimo ali i kritiziramo. Jeli tako? Pa i predlazemo teme. Sto nerade teme o ovim lopovima koji ce se kandidirati na izborima. I da brate ljudima fino pokazu za koga treba glasati a za koga ne. Treba ih raskrinkati do gola!
missy
Posts: 34
Joined: 05/07/2004 13:25
Location: Sarajevo

#105

Post by missy »

Slazem se sa Ice warrior, i broj 1, prilozi su ok, mada treba nekih laganijih tema..
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#106

Post by bug »

:D
Last edited by bug on 07/06/2006 19:53, edited 1 time in total.
ice warrior
Posts: 22
Joined: 28/02/2006 22:29
Location: sarajevo

#107

Post by ice warrior »

missy wrote:Slazem se sa Ice warrior, i broj 1, prilozi su ok, mada treba nekih laganijih tema..
kad smo kod laganijih tema, treba ljudi forsirati onu piramidu. pa hrvati bi sve dali da je njihova! bila bi ko vatikan!
i onaj eurosong je cirkus! zeljko joksimovic cetnik za nas pise pjesme! ko da mi nemamo dobri kompozitora i tekstopisaca. imamo ih milion ali ljudi odose tamo gdje ih neko cijeni. pobjegose odavde! to je crnjak svjecki
User avatar
Qler
Posts: 23598
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#108

Post by Qler »

ko li im je pravio spicu :D :roll: :-) :lol:
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#109

Post by bug »

:D
Last edited by bug on 07/06/2006 19:51, edited 1 time in total.
User avatar
Qler
Posts: 23598
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#110

Post by Qler »

pa vidim ja dobra :) pa reko nije moguce da je to onaj na koga suJmljam :D on ovo ne zna :D :P :P :P
mp3
Posts: 24
Joined: 20/05/2006 19:52

#111

Post by mp3 »

nnnnn
Last edited by mp3 on 07/05/2008 13:25, edited 1 time in total.
ice warrior
Posts: 22
Joined: 28/02/2006 22:29
Location: sarajevo

#112

Post by ice warrior »

ALMIRA ZA PREDSJEDNIKA :roll:
Last edited by ice warrior on 29/05/2006 09:01, edited 2 times in total.
gap
Posts: 69
Joined: 13/01/2006 17:53
Location: Sarajevo

#113

Post by gap »

Ove novinarke javne tajne, Merimu i Marinu, čak i ako policija čuva imaju "muda". Merima je večeras prva u bh medijima obradila Vehabije. Svaka čast. A Marina prozvala političare koji djecu školuju vani a ovdje ne usvajaajju zakon o obrazovanju. Aferim.
ice warrior
Posts: 22
Joined: 28/02/2006 22:29
Location: sarajevo

#114

Post by ice warrior »

OVA DAVINCIJEVKA DOBRA PRAVO> MLJAC MLJAC
missy
Posts: 34
Joined: 05/07/2004 13:25
Location: Sarajevo

#115

Post by missy »

Joj jesi ti smijesan MP3, cuj policija ih stiti, svasta.Koga policija u ovom gradu i drzavi stiti.Za pedofiliju se dobije mjesec dana...A sto se tice priloga u ovj emisiji, treba imat jarane muda,pa napravit i oshinut po ovakim temama..
mp3
Posts: 24
Joined: 20/05/2006 19:52

#116

Post by mp3 »

nije losa
Last edited by mp3 on 07/05/2008 13:26, edited 1 time in total.
lakisu
Posts: 38
Joined: 21/10/2005 05:34

#117

Post by lakisu »

[quote="ja"]ma dajte ljudi, ne pretjerujte sa hvalospjevima - i obrazovanje i vehabije su obrađene već 1000 puta, i to na bolje načine. sve što su one danas prikazale, ja sam već x puta pročitala i vidjela. i uzgred, imaju tri lektora -vidjeh na špici, a tekstovi im vrve od nepravilnosti. ah da, muzika i naziv emisije ukradeni. a amir presmiješan u samonametnutoj ulozi sarkastičnog i pronicljivog zajebanta.[/quote]

Ja ne znam gdje ti uoči nepravilnosti u tekstovima, a Bogami kako vidim ti ne znaš ni kada staviti tačku i zarez, a o velikom slovu na početku rečenice da ne govorim. Ja takodjer dosad nisam vidjela tv priče o Vehabijama i školovanju djece političara vani. Možda su štampani mediji o tome pisali ... Mislim da ti je opaska o ukaredenom nazivu emisije i muzike apsolutno netačna. Koliko znam 60 minuta, Telering, Crvena linija ... su ukradeni nazivi a ne Javna tajna.
A Amir u ulozi sarkastičnog i pronicljivog zajebanta, hahahaha, meni je super. Dobro mu stoji...
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#118

Post by bug »

...
Last edited by bug on 07/06/2006 19:50, edited 1 time in total.
ice warrior
Posts: 22
Joined: 28/02/2006 22:29
Location: sarajevo

#119

Post by ice warrior »

Zna li ko brojeve binga?
ice warrior
Posts: 22
Joined: 28/02/2006 22:29
Location: sarajevo

#120

Post by ice warrior »

skonto sam da ne treba gledati tv, mislim ove politicke stvari. jer mi necemo moci nista promijeniti, samo se sikiramo. ja gledo seku aleksic sinoc kod mace. to je bolje. ona se dopisuje sa svojim funovima na forumu i nije je stid seljackog projekla. jos kad bi smrsala 30 kila!
mp3
Posts: 24
Joined: 20/05/2006 19:52

#121

Post by mp3 »

jest vala bas.
Last edited by mp3 on 07/05/2008 13:29, edited 1 time in total.
gap
Posts: 69
Joined: 13/01/2006 17:53
Location: Sarajevo

#122

Post by gap »

Ma šuplja vam je ta da se možemo distancirati od politike. I ja sam sebi često kažem ne gledaj hajvanu više, samo se džaba nerviraraš kad ne možeš ništa promijeniti. Ali, opet gledam. Razumno biće mora znati šta se zbiva oko njega. Bojim se da bi nam zabava u ovom haosu značila kao hljeb Rimljanima tokom borbi gladijatora dok se vlastodršci zajebavaju preko ledja naroda ..... Evo sinoć onaj Dodik. Ma majku mu njegovu socijaldemokratsku, šatro. I onim šupcima iz medjunarodne zajednice koji postaju sve gori i gori. Mislili smo da nakon Pedija ne može doći gori ali je ovaj senilni starac zvani Šiling svojim bezobrazlukom i njega nadmašio. Nisam zadovoljan kako su ovi u javnoj tajni opičili referendum i strance. Moglo je to još jače. Svidjelo mi se što su progovorili o otimanju naših talenata. :x
lakisu
Posts: 38
Joined: 21/10/2005 05:34

#123

Post by lakisu »

Aha :-)
aardvark
Posts: 8
Joined: 08/05/2006 17:15
Location: Sarajevo
Contact:

#124

Post by aardvark »

gap wrote::lol: :zzzz: Mislim da se nakon ovakvih odgovora ti aardvark možeš poklopiti po ušima jer očigledno iznosiš stavove koji nemaju uporište u realnosti. Svidjalo se to tebi ili ne, javna tajna je najbolji politički magazin u zemlji. Čast i emisiji 60 minuta ali razlika izmedju koncepta te emisije i Amirove jeste u tome što Bakir blati, vrijedja i napada a drugoj strani ne daje priliku da iznese svoje mišljenje. Amir proziva, provocira, traži jake ljude ali uvijek i onaj koji je prozvan ima priliku da kaže šta ima... to jednostavno nisu iste emisije. ,Drugo, napadaš uz njega i Dušku i Suzanu. Svidjalo ti se i to ili ne, ja ih volim gledati. Duškina emisija je isto super.
Koga je Amir prozvao, koga isprovocirao ( osim mene, svojim debilskim smijehom), i koji to jaki ljudi. Uostalom ko da te Amir i njegov vjerni potrcko Suzana placaju da ih branis. Ko zna, mozda si i ti jedan od njih. Duska, Duska. Ta isfurstrirana i nerealizirana kucka.
Post Reply