Jao izjave...

on...

nije normalan
15
47%
nije popio tablete
6
19%
je sasvim u pravu
4
13%
je naš,pa kakav god da je...
3
9%
no comment
2
6%
je samo četvrtkom normalan
2
6%
 
Total votes: 32

airwing
Posts: 240
Joined: 16/08/2004 17:27

#26

Post by airwing »

Cijenio bih ti komentar da si i sam u saffu pa iz te pozicije komentarišeš karaktere.

Ovako ti džoint izgleda bliže od džamije, džume i sabaha.

Opet, izvini, glup sam. :(
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#27

Post by Fair Life »

Neka si, sta ima veze.
kijametdedo
Posts: 284
Joined: 25/10/2003 00:00
Location: Sarajevo

#28

Post by kijametdedo »

kume, mojne ti meni pricati o vjeri, bogu i pratecoj opremi. pricaj to svojim "kolegama" koji poste cijeli ramazan i onda se za bajram olese uz cecu i draganu mirkovic.

odjebi u skokovima!
airwing
Posts: 240
Joined: 16/08/2004 17:27

#29

Post by airwing »

kijametdedo wrote:kume, mojne ti meni pricati o vjeri, bogu i pratecoj opremi. pricaj to svojim "kolegama" koji poste cijeli ramazan i onda se za bajram olese uz cecu i draganu mirkovic.

odjebi u skokovima!
A kada se ti trijezniš, kume?

Skokovito hoppp :)
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#30

Post by margareta »

airwing

:x TI SI "FINANSIJSKI" ČOVJEK KAKO SI TO SAM ZA SEBE REKAO :x

:x U KOMUNIZMU BI NA GOLJAKU TUCAO KAMEN :x

:x :x A SAD TUCAŠ HANUMU-to su tvoje riječi :x

:x I ŽIVOTNI MOTO TI JE PAROLA MAO CE TUNGA - KOMUNISTE :x

:x SAD ĆU TE CITIRATI VELIKI VJERNIČE :x

:x :BOLJE BITI BOGAT I ZDRAV :x

:x NEGO SIROMAŠAN I BOLESTAN :x

:x BRUKAŠ I SEBE I MUSLIMANE SA ŠUPLJOM :x

:x DEMAGOGIJOM I LOPOVLUKOM :x
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#31

Post by margareta »

airwing wrote:Cijenio bih ti komentar da si i sam u saffu pa iz te pozicije komentarišeš karaktere.

Ovako ti džoint izgleda bliže od džamije, džume i sabaha.

Opet, izvini, glup sam. :(
:x GLUP ČOVJEK JE BEZ OSJEČAJA ZA POŠTENJE ; PRAVDU ; :x ZA :x :x :x GLADNE; :x SIROMAŠNE; ZA NEJAKE :x
GLUP ČOVJEK :x JE TUUUUP DA NE OSJETI BOL DRUGOGA ; DA :x :x :x :x :x JE :x :x SAMOŽIV; DA TUUUUUUPO LAŽE; TUPO KRADE :x
:x :x DA VARA KOG' STIGNE , TO SU GLUPACI I :x
:x BOLJE BITI I LUD NEGO TUUUP :x
:x BUDALA NE RAZMIŠLJA NIKAKO A TUPAN GLUPO I :x :x DESTRUKTIVNO :x ZA :x SVAKOG OSIM :x
ZA SEBE :x
TO SI TI :x
I IMA JOŠ KAKO DA IMA VEZE SA TVOJIM DRUGIM POSTOVIMA GDJE :x
GLADNIM VJERNICIMA NE PRODAJEŠ MAGLU :x
VEĆ CITIRAŠ MAO CE TUNGA I NJEGOVU MUDRU : :x
BOLJE BITI BOGAT I ZDRAV :x
NEGO SIROMAŠAN I BOLESTAN :x
PLATIT ĆETE TI I TVOJA HANUMA KAD TAD TE LAŽI I BOGU I NARODU :x
Last edited by margareta on 03/09/2004 15:44, edited 1 time in total.
airwing
Posts: 240
Joined: 16/08/2004 17:27

#32

Post by airwing »

Moglo se to jednostavno reći i sa samo: :x








:evil:
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#33

Post by vratnik »

sto se tice politickog napretka, i dalje se bosna vodi kao drzava pod protektoratom. tako da gotovo nismo ni krivi a ni zasluzni za napredak. a vlast je onakva kakav je narod.
a sto se tice ekonomskog napredka, tu negdje je link koji vodi do zavoda za statistike, pa da ne lupamo gluposti, prvo nesto procitati pa onda pljuvati ili ne.
a cinjenica je da se radi. i to ne malo. evo sarajevo. koga interesuje koliko kosta m² asfalta, to sigurno moze naci u netu. sigurno se te investicije samo u sarajevske ulice mjere milionima. (a ako neko misli sta ja sad imam od toga, pa ako nista amortizeri ce nam duze trajati)
klas sve vise bivsig UPI-jevih radnji otkupljuje i puni domacom robom. (evo kod nas na vratniku). onda put ka moru. fino asfalt, ljepota, jos malo pa cemo za 2 sata biti na moru.
stara cesta ka Bosanskom Brodu se isto tako pravi, i to se ne krpi, nego se postavlja novi sloj asfalta. ). ameri otkupise cc well i zaposlice ljude i prodavati vodu.
znaci nesto se radi. a kad politicar govori o napredku, obicno spominje taj (ekonomski) napredak (sve vise od 2% porasta BND je uspjeh, znaci uspjesni smo)
naravno da ce sad eksperti povikati kako je to premalo za drzavu u kojoj se do prije par godina nije nista ni desavalo, ali je ekonomija nesto kao dizelka kojoj treba vremena da zahukta, pa ni japanci nisu preko noci postali velesila. ja gledam samo ljude oko sebe, i njima je bolje nego prosle godine (osim moje mame, ona je penzioner, i ne shvata tranziciju). oni koji su prosle godine imali posao, i sad ga imaju ili bolji, oni koji nisu radili su djelomicno poceli, oni koji ne rade i nece bas najvise. (nemaju ni razloga, bolj eje sjediti i pisati gluposti).
toliko
margareta
Posts: 3292
Joined: 01/08/2004 12:01
Location: Planeta URAN

#34

Post by margareta »

kijametdedo wrote:kume, mojne ti meni pricati o vjeri, bogu i pratecoj opremi. pricaj to svojim "kolegama" koji poste cijeli ramazan i onda se za bajram olese uz cecu i draganu mirkovic.

odjebi u skokovima!

on je lopov koji prodaje vjeru za "finansije"

to je taj što vazi i lazi po postovima za debelu lovu - isprinta "efendija" odrađeni materijal pa ga onda prodaje našim egzekutorima.
kreten se izletio na jednom postu, ne na politici,
ja se prenerazila - jel' moguče , pa skoro da sam sa dubokopoštovanjem čitala njegove laži i skoro dobih osječaj ljudske manjevrijednosti zbog tog lopova.
Ipak istina izađe na vidjelo a znaš zašto ? Zato što je laž "karakterno"
obilježje svih glupaka.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#35 Re: Jao izjave...

Post by Tesla Edison »

morti wrote: 30/08/2004 18:00 IZJAVA U FOKUSU

"Situacija u BiH je stabilna,sa stalnim napretkom u svim oblastima,kako u ekonomskoj,tako i u političkoj sferi"

(Sulejman Tihić,predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine)

Magazin Dani

-----------------------------------------------------------------------------------

:lol: :lol: :lol:

:?:
Eh, danas, u mjesecu maju 2021. godine mi smo u goroj situaciji nego u vrijeme kada je ovaj post nastao. Tad smo kao i išli naprijed, a sad samo u rikverc :(
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#36 Re: Jao izjave...

Post by spinel_ »

Sto je zanimljivo neko ce i tebe citirati 2041 i napisati da je sada jos gore :mrgreen:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#37 Re: Jao izjave...

Post by Tesla Edison »

spinel_ wrote: 17/05/2021 22:02 Sto je zanimljivo neko ce i tebe citirati 2041 i napisati da je sada jos gore :mrgreen:
:D

Nažalost, vrlo vjerojatno :(.

Ako do tad forum bude i postojao.
Post Reply