Jadi ljubavnika Vertera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#401 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by nKrkan »

Connaisseur Karlin wrote:
kriv je njen izgled
kriva i njena vagina
kriva je njena tezina [/size]

nastavite niz, i obrazloztie ralzog :)
Nije sve u sexu
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#402 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by sekerbay »

nKrkan wrote:Jel ovaj verter Rio s onog sportsport foruma
A koji si ti?
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#403 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by nKrkan »

Nije sve u seksu

A u čemu je?U petingu?Dodirivanju bez jebačine?Očijukanju?Razgovoru?Toleranciji?Onom zagrljaju pred kojim balave pasuljare jer su moždano prejebane,pa sve ubeđujući sebe da je Branislav Lečić postavio definiciju odnosa prema ženi u filmu Bulevar revolucije u kojoj Bojani kaže:Nju jebem,al tebe volim.Ma daj..To ti pričaj konobarici koju si jebao pre mene.Ona ima taj mentalni sklop mozdanog minimuma,pa umorna od svakodnevnog traženja pičke od raznih majmuna koji se do podne naslanjaju na šank,a od podne padaju sa istog..misli da apstinencija mnogo više govori od potencije,jer svi bi da je jebu..al on bi da je grli.Grljenje posle jebanja je prihvatljivije od samog grljenja.Zašto je sve u sexu?Samo zato što prvi pokazatelj da nešto nije u redu je sam taj sex.U zavisnosti koliko su ljudi međusobno u kurcu toliko tog istog kurca sve manje i ima.Sex ili postaje odrađivanje ili podrazumevanje ili otaljavanje ili ga nema.Ništa drugo.Kad ljudi polako počinju da se hlade jedno od drugog,da imaju probleme koji ih razdvajaju,sopstvene ili međusobne..kad stane među njima nešto što se zove zabluda,nemir,razlog odustajanja ili prepreka kao takva prvo šta posustane je želja za sexom.Ili počne ona želja za sexom sa nekim drugim.Kao kazna.Osveta.Umirenje.Oduživanje.I opet se vidite sve vrti oko kurca i pičke.Sex je oduvek bio,a i uvek će biti mera po kojoj se određuje uspešnost nekog para.Džaba sve drugo..deca u tim oronulim brakovima,kule koje su zajedno izgradili,kredite koje su podigli i godine koje su potrošili.Džaba sve ako je sex loš.Nikada se ne sme zaboraviti jedna stvar:Kad dođe neko treći,nikada nije mogao razdvojiti nekog kome je sex bio odličan.Jer taj neko nije imao razlog da drugi kurac ili pičku traži bilo gde sa strane.Sex je čvrsta spona između dvoje.Možete vi da mislite šta hoćete,ali dok se dvoje dobro jebu..sve ostalo može da trpi.Davno je moja baba govorila za idiota koji trpi lošu ženu:Mora da joj je pička zlatna.Ili za budalu koja trpi lošeg muškarca:Da mu ne gleda samo u kurac možda bi se opametila.Zato razmislite o ovom.Dok se trudite da onog drugog zadržite bilo čim drugim osim dobrom jebačinom.E sad da li realnom ili mentalnom..svejedno.
sekerbay wrote:
nKrkan wrote:Jel ovaj verter Rio s onog sportsport foruma
A koji si ti?
Ma mislio sam da je neko kmečanje od teme po ovom naslovu, al sam onda pročitao prvu stranicu
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21577
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#404 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by MarlboroGold »

Krenu čitati post i ne mogu dalje od prva dva reda... koristi malo više space...
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#405 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Ramzess Veliki »

zipoo wrote:
Connaisseur Karlin wrote: kome da bude dobar :D :lol:
pa oboma ba
nece jebati sami sebe jedno nasuprot drugo
Meni nekad bude dobar seks i kad sam sam. :gunjastajl:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#406 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Ramzess Veliki »

Connaisseur Karlin wrote:
anchor85 wrote:
Slazem se sa muskom populacijom da cure cesto znaju biti balvani. I sama sam bila takva. A i sad nekad znam biti takva. I to nema veze sa mojim nemanjem potrebe da mi bude dobro, jer mi bude dobro. Jednostavno, JA ZELIM da samo lezim i uzivam. Iako sam svjesna da mozda mom muskarcu to nije nimalo zabavno. Moze se cak reci da sam u tim momentima dosta sebicna.
Kako znas da mu nije zabavno? ako zna da tako volis, povremeni balvanziam , tad mu ne bi trebao biti problem? Zasto bi bila sebicna ako njemu ne smeta? Nisi napisala da ti je dragi isfrustriran. :)
Ne znaci da je balvan ako je malo pasivna, bitno je da uziva. Drugi put cu ja biti balvan pa mi ne bi oprostila ...
Sad ja nju svezem i zalim se da je balvan?

Mislim da sve rijesava dobar majstor i alat ...
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#407 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by cendlerbing »

MarlboroGold wrote:Krenu čitati post i ne mogu dalje od prva dva reda... koristi malo više space...
Koristi space, al mu fali entera :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#408 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by cendlerbing »

Ramzess Veliki wrote:
Ne znaci da je balvan ako je malo pasivna, bitno je da uziva. Drugi put cu ja biti balvan pa mi ne bi oprostila ...
Sad ja nju svezem i zalim se da je balvan?

Mislim da sve rijesava dobar majstor i alat ...
Aha. Ozbiljan post. :D
Dobar post.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#409 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote:
Ramzess Veliki wrote:
Ne znaci da je balvan ako je malo pasivna, bitno je da uziva. Drugi put cu ja biti balvan pa mi ne bi oprostila ...
Sad ja nju svezem i zalim se da je balvan?

Mislim da sve rijesava dobar majstor i alat ...
Aha. Ozbiljan post. :D
Dobar post.
Ok ... moramo o necemu diskutovati, jel' ... ne mozemo uvijek biti mrtvi ozbiljni.
O ovoj temi kad zauzmem ozbiljan stav, moje misljenje je sljedece:

Decki, slaba vam tehnika ... :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#410 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zoomba »

Zato je najbolje spontano :D
Post Reply