Jadi ljubavnika Vertera

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#351 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by edo_79 »

zipoo wrote:sta ako ona lezi onako ko drvena lutka i samo kaze radi sta god hoces i okrene glavu gleda tapete, a on se polomi, jezik utrnuo, preznojio se ko da je maraton istrcao, dehidrirao, trudi se filmiski i na kraju samu kaze meh, bezze

ko je kriv ? :shock:
Pa on jer je muško :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#352 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by MarlboroGold »

zipoo wrote:sta ako ona lezi onako ko drvena lutka i samo kaze radi sta god hoces i okrene glavu gleda tapete, a on se polomi, jezik utrnuo, preznojio se ko da je maraton istrcao, dehidrirao, trudi se filmiski i na kraju samu kaze meh, bezze

ko je kriv ? :shock:
On jer ne zna zadovoljiti dotičnu... po nekim osobama. Ma da ima i toga gdje ona ne zna pokazati šta želi zbog nesigurnosti i to... neko je već spomenuo da je možda i zaljubljena, pa se još više ukoči.

Kako god okreneš ispada da smo mi krivi :lol:
Last edited by MarlboroGold on 27/02/2018 15:14, edited 1 time in total.
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#353 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by edo_79 »

Image

:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#354 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zipoo »

hah jeste se zaletili
vi zaboravljate da zena po automatizmu preuzima isto dio odgovornosti samo ona to ne govori to se podrazumjeva, nas je problem sto to mi ne mozemo skontati :D
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#355 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zoomba »

Pa ima zena sto su ko klade i ne zele da se trude u krevetu, kao sto ne zele nesto novo probati, uvjek isto i dosadi s vremenom a ne zele drugacije..
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#356 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by edo_79 »

zoomba wrote:Pa ima zena sto su ko klade i ne zele da se trude u krevetu, kao sto ne zele nesto novo probati, uvjek isto i dosadi s vremenom a ne zele drugacije..
K'o panj jarane .... od neka doba ti dođe da je pitaš ''Jel, a da ja tebi slučajno ne smetam??'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#357 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zoomba »

edo_79 wrote:
zoomba wrote:Pa ima zena sto su ko klade i ne zele da se trude u krevetu, kao sto ne zele nesto novo probati, uvjek isto i dosadi s vremenom a ne zele drugacije..
K'o panj jarane .... od neka doba ti dođe da je pitaš ''Jel, a da ja tebi slučajno ne smetam??'' :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Upravo, i sama je sebi teska..
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#358 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

dragi Verteri, vidm, fino ste se smjestili :kiss:

za zasto ne pokusate , kao muskarac muskracu malo pomoci, osim, sto medjusobno djelite jade :)
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21580
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#359 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by MarlboroGold »

zipoo wrote:hah jeste se zaletili
vi zaboravljate da zena po automatizmu preuzima isto dio odgovornosti samo ona to ne govori to se podrazumjeva, nas je problem sto to mi ne mozemo skontati :D
Najveći problem je što se od seksa u ovoj državi pravi nauka, viša matematika i tabu. Svi pametni i svi sve znaju. Znači ja kažem nešto iz ličnog iskustva i onda me neko poklopi pametovanjem. Kako on/ona može od mene bolje znati? Ne može i tu je kraj priče. Isto kao što i ja drugom ne mogu pametovati u vezi njegovog iskustva.
Znači ako je do nje, do nje je i imam pravo to i konstatovati. Ako je do mene, do mene je i ja ću to priznati. To što neke žene šute, nemaju hrabrosti da priznaju pa očekuju da se podrazumijeva, a u krajnjem slučaju krive isključivo muškarce ili podjednako, je smiješno. Isto se odnosi i na muškarce koji isključivo krive žene za sve, a zapravo je problem u njima jer su nesigurni i liječe komplekse na takav način. Nekad greške budu uzajamne. Za sve postoji komunikacija.
I onda neko od ovoga napravi nauku na preko 10 stranica kako je odgovornost uvijek podijeljena. Nije niti će ikad biti u svim situacijama.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#360 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zoomba »

MarlboroGold wrote:
zipoo wrote:hah jeste se zaletili
vi zaboravljate da zena po automatizmu preuzima isto dio odgovornosti samo ona to ne govori to se podrazumjeva, nas je problem sto to mi ne mozemo skontati :D
Najveći problem je što se od seksa u ovoj državi pravi nauka, viša matematika i tabu. Svi pametni i svi sve znaju. Znači ja kažem nešto iz ličnog iskustva i onda me neko poklopi pametovanjem. Kako on/ona može od mene bolje znati? Ne može i tu je kraj priče. Isto kao što i ja drugom ne mogu pametovati u vezi njegovog iskustva.
Znači ako je do nje, do nje je i imam pravo to i konstatovati. Ako je do mene, do mene je i ja ću to priznati. To što neke žene šute, nemaju hrabrosti da priznaju pa očekuju da se podrazumijeva, a u krajnjem slučaju krive isključivo muškarce ili podjednako, je smiješno. Isto se odnosi i na muškarce koji isključivo krive žene za sve, a zapravo je problem u njima jer su nesigurni i liječe komplekse na takav način. Nekad greške budu uzajamne. Za sve postoji komunikacija.
I onda neko od ovoga napravi nauku na preko 10 stranica kako je odgovornost uvijek podijeljena. Nije niti će ikad biti u svim situacijama.
Zanimljivo je ono sto presute, licno znam dosta sto se :izet: ko stuke a nikad se nebi reklo na njima.. nije sve tako naivno bas i ne osudjujem ih... nek radi svako sto misli da treba, jedino sto je malo glupo sto se nekad ponasa kao nebi ona to nikad a vamo s druge strane, jednom ce glumiti cednost a drugome ce govoriti cepaj me ..
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#361 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zipoo »

Connaisseur Karlin wrote:dragi Verteri, vidm, fino ste se smjestili :kiss:

za zasto ne pokusate , kao muskarac muskracu malo pomoci, osim, sto medjusobno djelite jade :)
sta ako ona lezi onako ko drvena lutka i samo kaze radi sta god hoces i okrene glavu gleda tapete, a on se polomi, jezik utrnuo, preznojio se ko da je maraton istrcao, dehidrirao, trudi se filmiski i na kraju samu kaze meh, bezze

ko je kriv ?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#362 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

ja sam balvanom ne bih mogla imati seks , stala bih i otilsa, a vi sa balvanima ne odustajete :D ma dobro, razumijem ja vas, sebe zadovoljite , ko j elud ici na pola puta, ali nemojte zato kukati , jer nitko vas nije tjerao da ne odustanete od loseg seksa :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#363 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by edo_79 »

Connaisseur Karlin wrote:ja sam balvanom ne bih mogla imati seks , stala bih i otilsa, a vi sa balvanima ne odustajete :D ma dobro, razumijem ja vas, sebe zadovoljite , ko j elud ici na pola puta, ali nemojte zato kukati , jer nitko vas nije tjerao da ne odustanete od loseg seksa :lol:
Jah! .... tipično ženski .... izvuci što ti odgovara iz konteksta i opleti .... :facepalm:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#364 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

edo_79 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:ja sam balvanom ne bih mogla imati seks , stala bih i otilsa, a vi sa balvanima ne odustajete :D ma dobro, razumijem ja vas, sebe zadovoljite , ko j elud ici na pola puta, ali nemojte zato kukati , jer nitko vas nije tjerao da ne odustanete od loseg seksa :lol:
Jah! .... tipično ženski .... izvuci što ti odgovara iz konteksta i opleti .... :facepalm:
a netko te tjera da nastavis seks sa balvanicom :D
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#365 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zipoo »

Connaisseur Karlin wrote:ja sam balvanom ne bih mogla imati seks , stala bih i otilsa, a vi sa balvanima ne odustajete :D ma dobro, razumijem ja vas, sebe zadovoljite , ko j elud ici na pola puta, ali nemojte zato kukati , jer nitko vas nije tjerao da ne odustanete od loseg seksa :lol:
sta ako ona lezi onako ko drvena lutka i samo kaze radi sta god hoces i okrene glavu gleda tapete, a on se polomi, jezik utrnuo, preznojio se ko da je maraton istrcao, dehidrirao, trudi se filmiski i na kraju samu kaze meh, bezze

ko je kriv ?
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#366 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zoomba »

Connaisseur Karlin wrote:ja sam balvanom ne bih mogla imati seks , stala bih i otilsa, a vi sa balvanima ne odustajete :D ma dobro, razumijem ja vas, sebe zadovoljite , ko j elud ici na pola puta, ali nemojte zato kukati , jer nitko vas nije tjerao da ne odustanete od loseg seksa :lol:

Bit je da nije sve tako idealno kao sto ti predstavljas, i sa muske i zenske strane.. ne mozes sve po sebi ravnati.. :-)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#367 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

zipoo wrote:
Connaisseur Karlin wrote:ja sam balvanom ne bih mogla imati seks , stala bih i otilsa, a vi sa balvanima ne odustajete :D ma dobro, razumijem ja vas, sebe zadovoljite , ko j elud ici na pola puta, ali nemojte zato kukati , jer nitko vas nije tjerao da ne odustanete od loseg seksa :lol:
sta ako ona lezi onako ko drvena lutka i samo kaze radi sta god hoces i okrene glavu gleda tapete, a on se polomi, jezik utrnuo, preznojio se ko da je maraton istrcao, dehidrirao, trudi se filmiski i na kraju samu kaze meh, bezze

ko je kriv ?
oboje, jer im ne smeta imati los seks :lol:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#368 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by edo_79 »

Connaisseur Karlin wrote:
edo_79 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:ja sam balvanom ne bih mogla imati seks , stala bih i otilsa, a vi sa balvanima ne odustajete :D ma dobro, razumijem ja vas, sebe zadovoljite , ko j elud ici na pola puta, ali nemojte zato kukati , jer nitko vas nije tjerao da ne odustanete od loseg seksa :lol:
Jah! .... tipično ženski .... izvuci što ti odgovara iz konteksta i opleti .... :facepalm:
a netko te tjera da nastavis seks sa balvanicom :D
Zar si zaboravila da nas muške ne treba tjerati na seks .... :lol: :lol: :lol: :lol:
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#369 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zipoo »

Connaisseur Karlin wrote:
zipoo wrote:
Connaisseur Karlin wrote:ja sam balvanom ne bih mogla imati seks , stala bih i otilsa, a vi sa balvanima ne odustajete :D ma dobro, razumijem ja vas, sebe zadovoljite , ko j elud ici na pola puta, ali nemojte zato kukati , jer nitko vas nije tjerao da ne odustanete od loseg seksa :lol:
sta ako ona lezi onako ko drvena lutka i samo kaze radi sta god hoces i okrene glavu gleda tapete, a on se polomi, jezik utrnuo, preznojio se ko da je maraton istrcao, dehidrirao, trudi se filmiski i na kraju samu kaze meh, bezze

ko je kriv ?
oboje, jer im ne smeta imati los seks :lol:
ali on se trudi da bude dobar, a na kraju ispadne los

ko je kriv ?
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#370 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

edo_79 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
edo_79 wrote:
Jah! .... tipično ženski .... izvuci što ti odgovara iz konteksta i opleti .... :facepalm:
a netko te tjera da nastavis seks sa balvanicom :D
Zar si zaboravila da nas muške ne treba tjerati na seks .... :lol: :lol: :lol: :lol:
nisam, to sam upravo podvukla :D :kiss:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#371 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

zipoo wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
zipoo wrote:
sta ako ona lezi onako ko drvena lutka i samo kaze radi sta god hoces i okrene glavu gleda tapete, a on se polomi, jezik utrnuo, preznojio se ko da je maraton istrcao, dehidrirao, trudi se filmiski i na kraju samu kaze meh, bezze

ko je kriv ?
oboje, jer im ne smeta imati los seks :lol:
ali on se trudi da bude dobar, a na kraju ispadne los

ko je kriv ?
kome da bude dobar :D :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#372 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Tomahawk11 »

Ma generalizacija i je ovo da su muški sex zombiji.
Koliko god nam žene bile slaba tačka, ima i granica dostojanstva koja kad se pređe, podvuče se crta i zdravo.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#373 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zipoo »

Connaisseur Karlin wrote: kome da bude dobar :D :lol:
pa oboma ba
nece jebati sami sebe jedno nasuprot drugo
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#374 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by Connaisseur Karlin »

zipoo wrote:
Connaisseur Karlin wrote: kome da bude dobar :D :lol:
pa oboma ba
nece jebati sami sebe jedno nasuprot drugo
nitko te ne tjera da nastavis imati los seks :D skontas zena ne reagira, tad bi trebao da stanes i odes :D
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#375 Re: Jadi ljubavnika Vertera

Post by zipoo »

Connaisseur Karlin wrote:
zipoo wrote:
Connaisseur Karlin wrote: kome da bude dobar :D :lol:
pa oboma ba
nece jebati sami sebe jedno nasuprot drugo
nitko te ne tjera da nastavis imati los seks :D skontas zena ne reagira, tad bi trebao da stanes i odes :D
pa mozda i stane i ode, ali opet je to los seks zar ne ?

ko je kriv ? :D
Post Reply