Ja studenata i govana...

Post Reply
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#1 Ja studenata i govana...

Post by dustaban »

Kad ce ovi "napredni" zapadno mostarski studenti koji se bore za demokraciju i svoga predsjednika... primjetiti da je "njihov dio grada" najokicenije mjesto na svijetu - nacistickim simbolima!?

Image

Image
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#2 Re: Ja studenata i govana...

Post by ExNihilo »

Red svastike, red U, red Ante Pavelića. Tako se može opisati Mostar danas.

Iskrenije bi bilo da drže transparent "RIP Democracy, Long Live Fascim".

Izabrali su i prikladnu boju za transparent, pa nema razloga da se pretvaramo.
User avatar
lmo
Posts: 7812
Joined: 28/06/2012 17:53
Location: volim sto sam ero s kamena i drace....ko poskok sto skace

#3 Re: Ja studenata i govana...

Post by lmo »

dustaban wrote:Kad ce ovi "napredni" zapadno mostarski studenti koji se bore za demokraciju i svoga predsjednika... primjetiti da je "njihov dio grada" najokicenije mjesto na svijetu - nacistickim simbolima!?
:lol: voli omladina veselo
ma kakvi oni, rasipa se to društvo, još malo pa nestalo...čovke ih je odveo haman pa u nestanak :oops: ..ja se iznenadih kada vidjeh da čapljinsku gimnaziju pohađaju 4 (četiri) učenika.
User avatar
error codes
Posts: 322
Joined: 20/10/2014 11:37

#4 Re: Ja studenata i govana...

Post by error codes »

realnost
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5 Re: Ja studenata i govana...

Post by GandalfSivi »

Mene ubi sam natpis “R.I.P. Democracy BiH” u pojam. Pa ne moze kako god okrenes. Moze R.I.P. BH Democracy, ili R.I.P. Democracy in BiH, ali ovo veze s vezom nema.

Jebem ja takve studente, bolje im je da nauce nesta...
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#6 Re: Ja studenata i govana...

Post by problemnatravunu »

Likovi su dno dna kad su dopustili da ih stara lopina i prevarant izmanipulira, bas ono ja studenata i govana i buduce akademske inteligencije..... :run:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#7 Re: Ja studenata i govana...

Post by ¤ jelena ¤ »

lmo wrote:
dustaban wrote:Kad ce ovi "napredni" zapadno mostarski studenti koji se bore za demokraciju i svoga predsjednika... primjetiti da je "njihov dio grada" najokicenije mjesto na svijetu - nacistickim simbolima!?
:lol: voli omladina veselo
ma kakvi oni, rasipa se to društvo, još malo pa nestalo...čovke ih je odveo haman pa u nestanak :oops: ..ja se iznenadih kada vidjeh da čapljinsku gimnaziju pohađaju 4 (četiri) učenika.

Čovječe! :shock: :shock:
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#8 Re: Ja studenata i govana...

Post by Lincoln-Burrows »

Jel vi očekujete da se poneki Hrvat javi ili ćete ovo 'govana' iz naslova sami raspraviti?
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#9 Re: Ja studenata i govana...

Post by Haman2 »

Studenuti. Nema vise studenata. Niko vise ne studira, niko vise ne uci. "Studenti" su danas posjetitelji ucenocica " da im prodje vrijeme" do diplome. Ispiti se spremaju u autobusu. Svako student nosi 5-10 listova koje nauci prije ispita. Gotovo svi prolaze. Jedan prof. predaje 4-5 predmeta itd. To ranije nije bilo moguce u osnovnoj i srednjoj skoli. Nema udzbenika, nema spiska literature, nema prijemnih ispita, fakultet gotovo u svakoj carsiji: Pale, Sokolac, Bos. Gradiska, Vitez, Foca itd. U nekim gradovima ima fise fakulteta nego osnovnih skola.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#10 Re: Ja studenata i govana...

Post by Kolinda »

dustaban wrote:Kad ce ovi "napredni" zapadno mostarski studenti koji se bore za demokraciju i svoga predsjednika... primjetiti da je "njihov dio grada" najokicenije mjesto na svijetu - nacistickim simbolima!?

Image

Image
Vidiš u Mostaru postave svastike dok u Sarajevu uz svastike osvanu i pozivi na progon Židova...
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#11 Re: Ja studenata i govana...

Post by Hafis »

Ne misle oni pod tim na Židove, Bože sačuvaj, ta nisu antifaš... pardon, nisu fašisti. Pod tim se misli na cioniste, na izraelsku vojsku, policiju, izraelske naseljenike, izraelsku politiku, izraelske političare, a doduše i ponekad na izraelske sportaše, doduše iznimno rijetko, samo kad nastupaju ovdje. A to priznaj nije isto.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#12 Re: Ja studenata i govana...

Post by Hafis »

Usput, ja autora, naslova teme i govana.
Ne dao bog da negdje nosaš rasvjetu, ili kupuješ sendviće za Merlinovu ekipu...sad bi otkaz dobio i curik ponovo na čučanje ispred dragstora. :|
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#13 Re: Ja studenata i govana...

Post by Boemica »

Ne kontam, kako RIP Democracy.
Ljudi izašli na izbore, glasali, prebrojali se glasovi, pobjedio onaj sa većim brojem. Demokratski.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#14 Re: Ja studenata i govana...

Post by Kolinda »

Hafis wrote:Ne misle oni pod tim na Židove, Bože sačuvaj, ta nisu antifaš... pardon, nisu fašisti. Pod tim se misli na cioniste, na izraelsku vojsku, policiju, izraelske naseljenike, izraelsku politiku, izraelske političare, a doduše i ponekad na izraelske sportaše, doduše iznimno rijetko, samo kad nastupaju ovdje. A to priznaj nije isto.
Hvala uvaženi kolega na pojašnjenju :thumbup:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#15 Re: Ja studenata i govana...

Post by Hafis »

Boemica wrote:Ne kontam, kako RIP Democracy.
Ljudi izašli na izbore, glasali, prebrojali se glasovi, pobjedio onaj sa većim brojem. Demokratski.
logično.
Tako se i Slobo čudio Albancima kada se nisu htjeli pomiriti s činjenicom da Sejdo Bajramović predstavlja Kosovo u predsjedništvu.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#16 Re: Ja studenata i govana...

Post by Hafis »

Kolinda wrote:
Hafis wrote:Ne misle oni pod tim na Židove, Bože sačuvaj, ta nisu antifaš... pardon, nisu fašisti. Pod tim se misli na cioniste, na izraelsku vojsku, policiju, izraelske naseljenike, izraelsku politiku, izraelske političare, a doduše i ponekad na izraelske sportaše, doduše iznimno rijetko, samo kad nastupaju ovdje. A to priznaj nije isto.
Hvala uvaženi kolega na pojašnjenju :thumbup:
Moram Vam se pohvaliti da sam disertirao s temom: Izrael i židovski narod u očima prosječnog bosanskog patrijote.
Inače, jedno od nepresušnih vrela informacija, bile su mi društvene mreže ali i postojeća prigodna tema u svezi Izraela na forumu :thumbup:
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#17 Re: Ja studenata i govana...

Post by Boemica »

Hafis wrote:
Boemica wrote:Ne kontam, kako RIP Democracy.
Ljudi izašli na izbore, glasali, prebrojali se glasovi, pobjedio onaj sa većim brojem. Demokratski.
logično.
Tako se i Slobo čudio Albancima kada se nisu htjeli pomiriti s činjenicom da Sejdo Bajramović predstavlja Kosovo u predsjedništvu.
Pa šta ćemo?
Da nosamo trakice u bojama, Srbi plave, Hrvati crvene, Bošnjaci zelene pa ono, možeš glasati samo za svoga?
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#18 Re: Ja studenata i govana...

Post by Kolinda »

Nego, gdje će tenkista nakon otkaza. Red bi bio da ga Komšoglu za veleposlanika negdje postavi, naravno iz reda hrvatskog naroda.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#19 Re: Ja studenata i govana...

Post by Hafis »

Boemica wrote:
Hafis wrote:
Boemica wrote:Ne kontam, kako RIP Democracy.
Ljudi izašli na izbore, glasali, prebrojali se glasovi, pobjedio onaj sa većim brojem. Demokratski.
logično.
Tako se i Slobo čudio Albancima kada se nisu htjeli pomiriti s činjenicom da Sejdo Bajramović predstavlja Kosovo u predsjedništvu.
Pa šta ćemo?
Da nosamo trakice u bojama, Srbi plave, Hrvati crvene, Bošnjaci zelene pa ono, možeš glasati samo za svoga?
Ma ne. Postoje i drugi modaliteti koji bi mogli donekle da ispoštuju barem temeljno načelo legitimiteta a da se istodobno nikomer ne uskrati njegovo pravo da bira i bude biran.
Samo, to nije sad tema ovdje...tema je o ovim govn..... pardon studentima
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#20 Re: Ja studenata i govana...

Post by Hafis »

Kolinda wrote:Nego, gdje će tenkista nakon otkaza. Red bi bio da ga Komšoglu za veleposlanika negdje postavi, naravno iz reda hrvatskog naroda.
Po lobanji i kilaži se vidi da mu nije šerpa mrska. Ja mu mogu naći posao u kuhinji Crvenog križa... Tri obroka dnevno i 700 KM u padže svaki mjesec, a može i tamburati po šerpama kada je kuhinja zatvorena.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#21 Re: Ja studenata i govana...

Post by Kolinda »

Hafis wrote:
Kolinda wrote:Nego, gdje će tenkista nakon otkaza. Red bi bio da ga Komšoglu za veleposlanika negdje postavi, naravno iz reda hrvatskog naroda.
Po lobanji i kilaži se vidi da mu nije šerpa mrska. Ja mu mogu naći posao u kuhinji Crvenog križa... Tri obroka dnevno i 700 KM u padže svaki mjesec, a može i tamburati po šerpama kada je kuhinja zatvorena.
I onda kažu da mi Hrvati, pardon UZP-ovci nismo dobri ljudi. Ali kraju šala, jebo to što je usro ali kako se vadio plačem i sada :lol: :lol:
Last edited by Kolinda on 14/10/2018 15:24, edited 1 time in total.
User avatar
Boemica
Posts: 8617
Joined: 03/09/2018 21:55
Location: Žena bez koje se može.

#22 Re: Ja studenata i govana...

Post by Boemica »

Hafis wrote: Ma ne. Postoje i drugi modaliteti koji bi mogli donekle da ispoštuju barem temeljno načelo legitimiteta a da se istodobno nikomer ne uskrati njegovo pravo da bira i bude biran.
Samo, to nije sad tema ovdje...tema je o ovim govn..... pardon studentima
Pa kako nije tema, studenti upravo zbog toga i protestuju, zar ne?
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#23 Re: Ja studenata i govana...

Post by Hafis »

Boemica wrote:
Hafis wrote: Ma ne. Postoje i drugi modaliteti koji bi mogli donekle da ispoštuju barem temeljno načelo legitimiteta a da se istodobno nikomer ne uskrati njegovo pravo da bira i bude biran.
Samo, to nije sad tema ovdje...tema je o ovim govn..... pardon studentima
Pa kako nije tema, studenti upravo zbog toga i protestuju, zar ne?
Nije tema zbog čega studenti prosvjeduju, o razlogu prosvjeda ovdje postoji 348 tema.
Tema je u činjenici da su oni govna...i sad se mi trudimo da ih još više ocrnimo. Jer dosta je bilo i tih ujaka, i tih hercegovaca i njihove ugoženosti.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#24 Re: Ja studenata i govana...

Post by Hafis »

Kolinda wrote:
Hafis wrote:
Kolinda wrote:Nego, gdje će tenkista nakon otkaza. Red bi bio da ga Komšoglu za veleposlanika negdje postavi, naravno iz reda hrvatskog naroda.
Po lobanji i kilaži se vidi da mu nije šerpa mrska. Ja mu mogu naći posao u kuhinji Crvenog križa... Tri obroka dnevno i 700 KM u padže svaki mjesec, a može i tamburati po šerpama kada je kuhinja zatvorena.
I onda kažu da mi Hrvati, pardon UZP-ovci nismo dobri ljudi. Ali kraju šala, jebo to što je usro ali kako se vadio plačem i sada :lol: :lol:
nisam ga uipratio. što je rekao...hakirao ga netko...ili se lafo samo zez'o...k'o i ovdje ovi socijala prašinari kad ono lafo prijete.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#25 Re: Ja studenata i govana...

Post by Kolinda »

Komentar je važio za nacionaliste koji nisu dobro došli ni u jednu zemlju. Ovdje u BiH se mnogi petljaju i generalno tu zemlju ne smatraju kao svoju, a kao žive u njoj. Na svim stranama na žalost. Tako da je između ostalog u nekim nedavnim prosvjedima napravljeno mnogo loših stvari. Postoje videi i slike ljudi s puškama i slično.Tako da kad se prikazalo da su bili opet neki prosvjedi ja sam se malo pronašao uvrijeđenim zbog toga i to napisao. To dakle važi isključivo za nacionaliste i na području BiH. Niti ima veze s Hrvatskom ni slično. I to znaju mnoge moje kolege iz Hrvatske jesam li ja konkretno ovakav ili onakav.
A hakiranje je bilo nakon ovoga :lol: :lol:
Post Reply