Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#1 Izvrno ga je lola...grad opasnog zivljenja....

Post by bpsang »

Do kad ovako,ili uvesti pjesacku zonu kroz cijeli grad.
Danas oko 14 h pored hotela Terme Lola se zabio u ogradu pored rijeke Zeljeznice,preskocivsi trotoar, a sta da je neko u tom momentu prolazio

Image

Image

kod raskrsnice Energoinvest Lola je prevrnuo prikolicu natovarenu starim zeljezom u neposrednoj blizini tramvajskog stajalista srecom u prvoj traci kolovoza,i na toj strani postoji trotoar da li je neko stradao ne znam ali
ovo je postalo boze sacuvaj,
Udes se desio nesto prije 14 h

Image

Image
Last edited by bpsang on 10/05/2007 18:03, edited 1 time in total.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#2

Post by mamica papucarka »

kako se ti uvijek nadjes na licu mjesta :oops:
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#3

Post by prleitihi »

k'o express..od stoleta ne možeš pobjeći.. :D:D
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#4

Post by bpsang »

cekam da mi dodijele clansku lutajuceg reportera :D
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#5

Post by Majstorinho »

Opasni soferi...
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#6

Post by bpsang »

gledam sa prozora...
joj dobrog sudara, al sam morao iskoristiti 12 x zoom

Image

mjesto udesa kod Bitumenke / Nedzarici
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#7

Post by uvjek dobar gost »

bRAVO STOLE ali bila je i fabija prevrnuta na Alipasinom polju i tom prilikom je okrznula trafiku i povrijedila pješaka.....

Hvala ti Denise Z..... baš ti hvala.....

P.S

Jeste li vidjeli semafore na Stupskoj petlji..... nevjerovatno....
mirz@
Posts: 184
Joined: 26/10/2005 23:04
Location: Sarajevo

#8

Post by mirz@ »

ma u gradu je opšti haos, ja sam imao udes prije desetak dana, takodjer solidne jacine, sto to? jer je jedna djevojka pricala na mobitel i nako uletila iz sporedne ulice, pa drito u mene, naravno njena krivica, kaze nije me nikako vidjela, udes se dogodio u krancevicevoj kod zgrade "vize za buducnost"
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#9

Post by van Basten »

uvjek dobar gost wrote:bRAVO STOLE ali bila je i fabija prevrnuta na Alipasinom polju i tom prilikom je okrznula trafiku i povrijedila pješaka.....

Hvala ti Denise Z..... baš ti hvala.....

P.S

Jeste li vidjeli semafore na Stupskoj petlji..... nevjerovatno....
Još jedna od totalnih nebuloza... semafor koji će definitivno ući u uži izbor za najgluplji semafor u gradu iako mu je konkurencija žestoka
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#10

Post by bpsang »

uvjek dobar gost wrote:bRAVO STOLE ali bila je i fabija prevrnuta na Alipasinom polju i tom prilikom je okrznula trafiku i povrijedila pješaka.....

Hvala ti Denise Z..... baš ti hvala.....

P.S

Jeste li vidjeli semafore na Stupskoj petlji..... nevjerovatno....
rade li rada a koliku guzvu stvaraju nije bitno :?
parafin
Posts: 187
Joined: 19/05/2006 20:43

#11

Post by parafin »

ja kako procitah naslov rekoh evo o celi i onom slovenackom kasinu malo traca - kad ovo - ma razocaran sam :lol:
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#12

Post by bpsang »

evo sa malim zakasnjenjem jer sam jutros bio fly :D

nije mi se dalo paliti racunar

raskrsnica Saraj Polje (bivse Vojnicko polje)

sudarcic sa velikom materijalnom stetom a bogami po hitnoj pomoci bilo je i povrijedjenih,Ova Tojota karavan ,udarila je direktno u Skodu Fabija Biga osiguranja, i to sa desne strane, od siline udara Skoda je preselila na trotoar

Image

Image
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#13

Post by bpsang »

Zabio se LOLA , Kud zuri ovaj narod ,gledam pjesacki prelaz,bilo gdje u gradu, trube ti da pozuris jer je i njemu zeleno svjetlo,a u odnosu na pjesaka stici ce prije jer ima konjske snage u svom ljubimcu

danas oko 14h ,neposredno pred skretanje na petlju Stup

Image

Image
hemac
Posts: 243
Joined: 28/02/2007 00:44
Location: Sarajevo

#14

Post by hemac »

Prije godinu a možda i dvije pred televizijom se lik zabio u rasvjetu i kola se samo presavila na pola, maltene se obavila oko stuba, preživio samo on a tri saputnika su poginula tada. Nazovimo "geleri" sa auta posvuda, jedan točak 50 metara niže, izbio jedan od stubića sa stajališta autobuskog negdje pobliže točka, prolazim 10 minuta kasnije... sav se naježim od pomisli šta da sam se tu zadesio
Inače lik je prije toga ubio lika na dvoru... Policajac mu mahnuo lizalom da stane, on kako je jurio zalelujao i u stub...
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#15

Post by chuchumbamayumbe »

100_KA wrote:Zabio se LOLA , Kud zuri ovaj narod ,gledam pjesacki prelaz,bilo gdje u gradu, trube ti da pozuris jer je i njemu zeleno svjetlo,a u odnosu na pjesaka stici ce prije jer ima konjske snage u svom ljubimcu

danas oko 14h ,neposredno pred skretanje na petlju Stup

Image

Image
Bogami se dobro ovaj Pezo zabio!
Totalka, a koliko vidim, razbijena i šajba, bezbeli je Lola glavom zavalio u istu!
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#16

Post by bpsang »

meni nekad stvarno nije jasno kud jurca ovaj narod , pa oko 18 h najvjerovatnije na raskrsnici kod Avaz-a je bio udes ne vidim to mjesto ali po koloni vozila koja dolazi iz pravca Ilidze predpostaviti da je bilo nesto zestoko
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#17

Post by bpsang »

danas 22.VI.`07
najvjerovatnije oko 13 h (nisam u potpunosti siguran)
desio se trostruki sudar na raskrsnici kod zgrade AVAZ-a
iz prilozenog se vidi ,kombi Hyundai, Audi ˛& Mercedes 200 D
nasli su se u kobnom zagrljaju.

Image

Image

Image

Image

Image

steta za nova vozila,ova raskrsnica i pored semafora postala je jedna od crnih tacaka u ovom gradu, zbog toga vozaci OPREZ.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#18

Post by prleitihi »

ovaj mercedes je parkiran na zelenoj površini.. :x:x:x:oops:
User avatar
Qler
Posts: 23606
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#19

Post by Qler »

prleitihi wrote:ovaj mercedes je parkiran na zelenoj površini.. :x:x:x:oops:
ma mercedes je :D oprostit cemo mu ;)
a.basko
Posts: 414
Joined: 26/11/2006 15:54

#20

Post by a.basko »

Qler wrote:
prleitihi wrote:ovaj mercedes je parkiran na zelenoj površini.. :x:x:x:oops:
ma mercedes je :D oprostit cemo mu ;)
...al samo da se plaho ne zadrzi :lol:
User avatar
bpsang
Posts: 10258
Joined: 10/07/2005 21:03
Location: AK,

#21

Post by bpsang »

veceras oko 19 h nesto malo iza raskrsnice u A -Fazi Alipasinog Polja u neposrednoj blizini Hypo-Alpe Adria Banke desilo se ovo.
ja jos gori krs nisaom odavno vidio, da li ima i koliko nastradalih ne znam mozda neko zna vise o ovom udesu .

Image
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#22

Post by DaysleepeR »

OVo se desilo 100 metara ispred mene.

Koliko sam ja uspio da skontam, covjek u Fiatu je u punoj brzini izgubio kontrolu i spuco se u banderu. Nakon toga je golf spucao u njih.

4 momka bila u autu, jedan od njih izletio kroz sofersajbu vani, ostali su ok.
Hitna mu ukazivala pomoc dobrih 10 minuta, lomovi i to, ali opet nikad se nezna za unutrasnje ozljede.

Citacemo u Avazu sutra.
User avatar
TareSA
Posts: 209
Joined: 02/11/2005 12:56
Location: Sarajevo

#23

Post by TareSA »

100_KA wrote:evo sa malim zakasnjenjem jer sam jutros bio fly :D

nije mi se dalo paliti racunar

raskrsnica Saraj Polje (bivse Vojnicko polje)

sudarcic sa velikom materijalnom stetom a bogami po hitnoj pomoci bilo je i povrijedjenih,Ova Tojota karavan ,udarila je direktno u Skodu Fabija Biga osiguranja, i to sa desne strane, od siline udara Skoda je preselila na trotoar

Image

Image

Nije Toyota nego Mazda 6:)
User avatar
TareSA
Posts: 209
Joined: 02/11/2005 12:56
Location: Sarajevo

#24

Post by TareSA »

Ja jucer jedem kod otrova na Bjelavama negdje oko 18h i podjem da udjem u auto, a iz pravca breke dolijece mercedes bez tablica koji gubi na trenutak kontrolu na raskrsnici uspjeva ga dovesti u red trezveni vozac, da nije ne bih sjedio ovdje i ovo pisao, i onda pomislim u kakvom ja to gradu zivim gdje je zivot izgubiti sad sad, i to samo radi hira obicnog idiota, sto je jos tuznije poslije njega izlazi policija iz susjedne ulice, sto znaci da su sve to vidjeli, mislite da su trznuli, ama bas ni trepnuli nisu, boli njih neka stvar sta se desava oko njih nek je njima lijepo u novim golficima
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#25

Post by Skyfox »

100_KA wrote:veceras oko 19 h nesto malo iza raskrsnice u A -Fazi Alipasinog Polja u neposrednoj blizini Hypo-Alpe Adria Banke desilo se ovo.
ja jos gori krs nisaom odavno vidio, da li ima i koliko nastradalih ne znam mozda neko zna vise o ovom udesu .

Image
Bio sam nize na cesti prije sudara, preusmjeravali su promet gore prema Svrakinom, nekad kasno sinoc je pored mene prosao pauk sa ovim autom i pomislim nema sanse da je to taj auto "ovo je neki krs koji je stajao na otvorenom mjececima", toliko je lose izgledalo.
Fakat voze ko najveci ludjaci!!!! :shock:
Locked