Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15551 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

BHCluster wrote:
славянин wrote:Ici uokolo i vristati ma megafon “predjite na pravu vjeru” generalno izaziva nemir okoline.Demokratija da ali to ne znaci radi sta oces- po toj logici onda bi bilo Ok da ide covjek kroz pola New Yorka i vice zivio Osama ...
Nidje veze ti poredjenje, zasto je ovo problem u Izrelu ako uzmemo u obzir da se radi o judeo-kršćanskoj religiji?
Nek ode fratar u Beograd pa da poziva na Katolicanstvo - sta ima veze Krscanska vjera :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15552 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

славянин wrote:
BHCluster wrote:
славянин wrote:Ici uokolo i vristati ma megafon “predjite na pravu vjeru” generalno izaziva nemir okoline.Demokratija da ali to ne znaci radi sta oces- po toj logici onda bi bilo Ok da ide covjek kroz pola New Yorka i vice zivio Osama ...
Nidje veze ti poredjenje, zasto je ovo problem u Izrelu ako uzmemo u obzir da se radi o judeo-kršćanskoj religiji?
Nek ode fratar u Beograd pa da poziva na Katolicanstvo - sta ima veze Krscanska vjera :lol:
Nisam znao da je Beograd u Izraelu. :lol: Udrobi jos sta.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15553 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

Pa govoris sta ima veze .. “judeo-krscanska” - sta je razlika ? Jedni priznaju Isusa drugi ne - opet onda mozes i Islam tu “udrobiti” jer oni ne priznaju Muhameda a muslimani da ..
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#15554 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

славянин wrote:@Salik


I 300 policajaca oko njih ih drzi na jednom mjestu, sprjecava sukobe - i vidis da su u nekom parku ili sta vecc.Vidim slazes se da je Amerika demokratija sto je dobro :thumbup: ,sto se tice uredjenja zemlje i vladavine zakona Izrael je ostrvo “zapadnog” sistema u moru teokratija,diktatura i “Kraljevstava”
I opet blage veze... :roll: :-) :-) :-)

Image
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15555 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

Nastavi kotrljati ocima i preseli u Teheran da ti se dusa smiri u slobodi :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#15556 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

Ti nam, pretpostavljam, poses iz Tel-Aviva :roll:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#15557 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

armin071 wrote:
славянин wrote: Pogledao sam dio klipa, izgleda kao profesionalno ponasanje od strane vojnika....

Pa ovo je njih Hitler naucio da se ponasaju ovako „profesionalno“. Sve bih ja vas sto mislite da je ovo „profesionalno“ smjestio u Gazu pa da uzivate u ovoj profesionalnosti svaki dan.
Pa dobro. Mozes ti i manje “profesionalno” al onda zna sjevnuti pod plećku

User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15558 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

славянин wrote:Pa govoris sta ima veze .. “judeo-krscanska” - sta je razlika ? Jedni priznaju Isusa drugi ne - opet onda mozes i Islam tu “udrobiti” jer oni ne priznaju Muhameda a muslimani da ..
Treba da razumijs da sa ovom svojom tezom ides kontra judeo-krscanske ljubavi?
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15559 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

BHCluster wrote:
славянин wrote:Pa govoris sta ima veze .. “judeo-krscanska” - sta je razlika ? Jedni priznaju Isusa drugi ne - opet onda mozes i Islam tu “udrobiti” jer oni ne priznaju Muhameda a muslimani da ..
Treba da razumijs da sa ovom svojom tezom ides kontra judeo-krscanske ljubavi?
Ljubav nadaleko poznata od Spanije pa do 2. Sv rata :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15560 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

salik79 wrote:Ti nam, pretpostavljam, poses iz Tel-Aviva :roll:
Posjetio Haifu, sve super (nije bilo nista slabo se pecaju Izraelke :mrgreen: ) - Jes ti posjetio Teheran ili Isfahan ili pak te srce vuce Qom-u :D
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#15561 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

славянин wrote:
salik79 wrote:Ti nam, pretpostavljam, poses iz Tel-Aviva :roll:
Posjetio Haifu, sve super (nije bilo nista slabo se pecaju Izraelke :mrgreen: ) - Jes ti posjetio Teheran ili Isfahan ili pak te srce vuce Qom-u :D
Sto ne cudi kod lika koji sebi mora placati "ljubav"...Sto nisi preselio u Haifu?
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15562 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

salik79 wrote:
славянин wrote:
salik79 wrote:Ti nam, pretpostavljam, poses iz Tel-Aviva :roll:
Posjetio Haifu, sve super (nije bilo nista slabo se pecaju Izraelke :mrgreen: ) - Jes ti posjetio Teheran ili Isfahan ili pak te srce vuce Qom-u :D
Sto ne cudi kod lika koji sebi mora placati "ljubav"...Sto nisi preselio u Haifu?
Vise mi se svidja Evropa - ne volim vrucine a samo sam otisao poslovno,mogao bi ziviti dole bez problema - ali siroka i Evropa i Amerika . Nisam ja placao “ljubav” :lol:

Sad tvoj red - jesi li posjetio Iran kada .. ili barem komsiluk. :mrgreen:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#15563 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

славянин wrote: Vise mi se svidja Evropa - ne volim vrucine a samo sam otisao poslovno,mogao bi ziviti dole bez problema - ali siroka i Evropa i Amerika . Nisam ja placao “ljubav” :lol:

Sad tvoj red - jesi li posjetio Iran kada .. ili barem komsiluk. :mrgreen:
A meni Bosna :oops: Ti si pisao o tome (placenoj ljubavi u Dubaiju), izgleda da si zaboravio!?

I trenutno sam u "komsiluku" ;-)

Image

Ovako cu ti i iz Irana, ako zelis.... :oops:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15564 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

salik79 wrote:
славянин wrote: Vise mi se svidja Evropa - ne volim vrucine a samo sam otisao poslovno,mogao bi ziviti dole bez problema - ali siroka i Evropa i Amerika . Nisam ja placao “ljubav” :lol:

Sad tvoj red - jesi li posjetio Iran kada .. ili barem komsiluk. :mrgreen:
A meni Bosna :oops: Ti si pisao o tome (placenoj ljubavi u Dubaiju), izgleda da si zaboravio!?

I trenutno sam u "komsiluku" ;-)

Image

Ovako cu ti i iz Irana, ako zelis.... :oops:
Pa blizi si Izraelu nego Iranu :lol: ,znaci u Turskoj se ljetuje - zasto se ne odluci na eventualno obalu Perzijskog zaljeva :D

Ponavljam nisam ja placao ljubav :lol:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#15565 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

славянин wrote:
salik79 wrote:
славянин wrote: Vise mi se svidja Evropa - ne volim vrucine a samo sam otisao poslovno,mogao bi ziviti dole bez problema - ali siroka i Evropa i Amerika . Nisam ja placao “ljubav” :lol:

Sad tvoj red - jesi li posjetio Iran kada .. ili barem komsiluk. :mrgreen:
A meni Bosna :oops: Ti si pisao o tome (placenoj ljubavi u Dubaiju), izgleda da si zaboravio!?

I trenutno sam u "komsiluku" ;-)

Image

Ovako cu ti i iz Irana, ako zelis.... :oops:
Pa blizi si Izraelu nego Iranu :lol: ,znaci u Turskoj se ljetuje - zasto se ne odluci na eventualno obalu Perzijskog zaljeva :D

Ponavljam nisam ja placao ljubav :lol:

Zato sto vec zadnjih 10 godina ljetujem ovdje, a Iran nije bio u ponudi...Navika je cudo.


Sta s tobom dalje diskutovati?! :roll:

Image
Image
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15566 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

Opet ti ponavljam na nisam placao ljubav :lol: :lol: :lol:

Cuj navika pa ides na odmor na isto mjesto stalno akde i to nek sam cuo - kako nema u ponudi - imas Sarajevo-Dubai- Bandar Abas
Last edited by славянин on 23/07/2018 19:56, edited 1 time in total.
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15567 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

славянин wrote:
BHCluster wrote:
славянин wrote:Pa govoris sta ima veze .. “judeo-krscanska” - sta je razlika ? Jedni priznaju Isusa drugi ne - opet onda mozes i Islam tu “udrobiti” jer oni ne priznaju Muhameda a muslimani da ..
Treba da razumijs da sa ovom svojom tezom ides kontra judeo-krscanske ljubavi?
Ljubav nadaleko poznata od Spanije pa do 2. Sv rata :lol:
Sad Beograd u Izraelu, te sad proslost, ja konto mi zivimo u sadasnjosti :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15568 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

Sadasnjost i buducnost su prozete prosloscu - da bi procijenio neku situaciju moras upoznati cijelu hronologiju koja je dovela do iste...
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#15569 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

славянин wrote:Opet ti ponavljam na nisam placao ljubav :lol: :lol: :lol:
Lazes i gledas u oci, poput cionista....Evo, ako si maloprije preskocio, da podebljam:
славянин wrote:
salik79 wrote:
L'epo za tebe...Samo, ne kontam poentu. :? Eventualno, nekakva "samopromocija", ili sta?!
Daleko od toga- kakva samopromocija kad sam placao :lol: , aludiram na ogromno blagostanje u Iranu pa Abu Dhabi i Dubai su puni Iranki koje su dosle na odmor iz blagostanja Irana :D

A i da ti pokazem doduse da sam usao mozda i dublje od tebe u Iransku kulturu :lol:

Malo sale ;)
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15570 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

salik79 wrote:Lazes i gledas u oci, poput cionista....Evo, ako si maloprije preskocio, da podebljam:
славянин wrote:
salik79 wrote:
L'epo za tebe...Samo, ne kontam poentu. :? Eventualno, nekakva "samopromocija", ili sta?!
Daleko od toga- kakva samopromocija kad sam placao :lol: , aludiram na ogromno blagostanje u Iranu pa Abu Dhabi i Dubai su puni Iranki koje su dosle na odmor iz blagostanja Irana :D

A i da ti pokazem doduse da sam usao mozda i dublje od tebe u Iransku kulturu :lol:

Malo sale ;)
Stas nervozan - ukazuju ti se cionisti na sve strane - zakljucavaj sobu navece da ti u krevet ulete. :lol:

Image :D :D :D

Tako je - placao - ali sta placao ! Kakvu ljubav bolan :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15571 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

славянин wrote:Sadasnjost i buducnost su prozete prosloscu - da bi procijenio neku situaciju moras upoznati cijelu hronologiju koja je dovela do iste...
Pa kad je tako, sto tako ne pises nego samo udrobis? :oops:
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#15572 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

славянин wrote: Stas nervozan - ukazuju ti se cionisti na sve strane - zakljucavaj sobu navece da ti u krevet ulete. :lol:

Image :D :D :D

Tako je - placao - ali sta placao ! Kakvu ljubav bolan :lol:
Znas ti dobro sta si placao, mozes spinovati do besvijesti sada...

A da se bojim miseva, nema tu macaka, bio bih tetkica...Bas kao i ovi:
Image
Image

A ja sam vise s ovom rajom:
Image
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15573 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

salik79 wrote:
Znas ti dobro sta si placao, mozes spinovati do besvijesti sada...


A da se bojim miseva, nema tu macaka, bio bih tetkica...Bas kao i ovi:
Image
Image

A ja sam vise s ovom rajom:
Image
Znam samo da ljubav nisam placao... ljubav je kada nekoga volis - osim ako ti sexanje smatras ljubavlju... :lol:

Naravno ti si hrabar kao i homeinijeva slavna nepobjediva Bogom podrzana vojska.. Iranci i salik ne placu to su heroji - Sutra se na Jeruzalem krece! Te slike si jedno 15 puta postavljao - i iste su ti referenca o Americkoj vojsci kao kukavicama :lol: ali tu su hrabri Iranci strah i trepet .. eno onaj rekao Trumpu da Amerika se ne smije igrati sa repom od lava :lol: :lol: :lol: :lol: Iranci aka Lavovi i salik nas lavic :D

Nego sta se ovo desava u utopiji....
Image

Vidi Trampa glupana sta radi od zemlje :D
Image
Amerika propala
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15574 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

Međunarodni sud pravde, Generalne skupštine UN-a i Vijeće sigurnosti Ujedinjenih naroda smatraju Izrael kao "okupatorska sila". Izraelski Visoki sud pravde presudio je da Izrael drži Zapadnu Obalu pod "vojnom okupacijom".
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#15575 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

BHCluster wrote:Međunarodni sud pravde, Generalne skupštine UN-a i Vijeće sigurnosti Ujedinjenih naroda smatraju Izrael kao "okupatorska sila". Izraelski Visoki sud pravde presudio je da Izrael drži Zapadnu Obalu pod "vojnom okupacijom".
Jeli aludiras na neku medjunarodnu pravdu/pravo/zakon ? Mislim da bi trebalo biti jasno da diplomatija stoji na oruziju - tako naprimjer u nasoj nam drzavi imamo 49% teritorije koja je etnicki ociscena prakticno od nevecinskih naroda i jos su legalno istoj podarene institucije skoro pa drzave.Gdje je to u svijetu neko pravo/pravda presudjivalo a ne oruzije i rat ?
Locked