Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
User avatar
BHCluster
Posts: 23357
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15251 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

Fudo387 wrote:
BHCluster wrote: To i jeste poenta da ne solim pamet nego pogledas pa imas svoj vlastiti zakljucak bez demagogije.
Pa nemas sta zakljuciti, mozes samo praviti spekulacije, a to je u ovom slucaju neljudski.
Pobili ljude, nestali, ono sto je prezivjelo dobro je imalo ikakve volje za zivotom obzirom sta je i na koji nacin prezivjelo.
Treba se proci ovih gluposti, daje se municija svakoj budali da napravi zlo i onda se pravi lud. Vidi pod Markale.
Neposteno je sto su racun za stradanje poslali ljudima koji veze sa tim nisu imali.
Kosmicka pravda bi bila da je danas Minhen glavni grad neke jevrejske drzave, al’ su svjetski oci bili najsretniji da ih posalju u neki pustaru daleko od ociju, u kojoj nikad mira nece imati.
Ovakav zakljucak mozes imati samo ako nisi pogledao video ili ne razumijes engleski. A kontekst je ovo gore sto sam napisao. Najbolje opisano od strane profesora dr Norman Finkelsteina.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#15252 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by The 51st State »

Bravo Messi and co, to je jedini nacin da se boris sa izraelskom drzavom, sto sira medjunarodna izolacija
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#15253 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

Netanyahu je debil par ekselans, cija je mrznja prema Arapima/muslimanima veca nego mrznja prema nacistima izgleda.

Ali ja pitam tebe sta si ti zakljucio na osnovu videa, ovog od 50 minuta, sto u naslovu kaze "The Transfer Agreement - Nazi-Zionist Collaboration" i zasto mislis da je video relevantan za ovu temu?
I nejasno je malo koja je poveznica sa ovim citiranim od Bibija? On tu govori o kolaboraciji jerusalemskog muftije sa nacistima, a u videu se spominje saradnja cionista sa Hitlerom. Ko ti mislis da je suradjivao sa Hitlerom od njih, mislim, na osnovu onog dugometraznog videa kojeg si pogledao? I sta ti to govori?
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#15254 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by rajv0sa »

The 51st State wrote:Bravo Messi and co, to je jedini nacin da se boris sa izraelskom drzavom, sto sira medjunarodna izolacija
:thumbup: , samo neka kopiraju slučaj južnoafričke republike
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#15255 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

BHCluster wrote:
Fudo387 wrote:
BHCluster wrote: To i jeste poenta da ne solim pamet nego pogledas pa imas svoj vlastiti zakljucak bez demagogije.
Pa nemas sta zakljuciti, mozes samo praviti spekulacije, a to je u ovom slucaju neljudski.
Pobili ljude, nestali, ono sto je prezivjelo dobro je imalo ikakve volje za zivotom obzirom sta je i na koji nacin prezivjelo.
Treba se proci ovih gluposti, daje se municija svakoj budali da napravi zlo i onda se pravi lud. Vidi pod Markale.
Neposteno je sto su racun za stradanje poslali ljudima koji veze sa tim nisu imali.
Kosmicka pravda bi bila da je danas Minhen glavni grad neke jevrejske drzave, al’ su svjetski oci bili najsretniji da ih posalju u neki pustaru daleko od ociju, u kojoj nikad mira nece imati.
Ovakav zakljucak mozes imati samo ako nisi pogledao video ili ne razumijes engleski. A kontekst je ovo gore sto sam napisao. Najbolje opisano od strane profesora dr Norman Finkelsteina.
Realno, dobro odgovori maloj.

Ali opet, kakva je poveznica ovoga sa videom kojeg si ti postavio o "kolaboraciji cionista sa nacistima"?
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#15256 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by The 51st State »

rajv0sa wrote:
The 51st State wrote:Bravo Messi and co, to je jedini nacin da se boris sa izraelskom drzavom, sto sira medjunarodna izolacija
:thumbup: , samo neka kopiraju slučaj južnoafričke republike
Na zalost za tako nest je potrebno I jedinstvo arapskog svijeta, a vidimo kako stoje stvari, u medjuvremenu se mogu pozdravljati ovakvi gestovi savjesti.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#15257 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

rajv0sa wrote:
The 51st State wrote:Bravo Messi and co, to je jedini nacin da se boris sa izraelskom drzavom, sto sira medjunarodna izolacija
:thumbup: , samo neka kopiraju slučaj južnoafričke republike
Opet, Juznoafricka Republika ima specijalnu historiju veza sa Izraelom (vidi pod apartheid i pod nuklearni program). To je razlog zato sto je danasnja vlast u JAR pogotovo alergicna na Izrael.

Sto se tice Argentine i utakmice, Izrael je ovo ocigledno htio iskoristiti za politicke svrhe (trebalo se igrati u Jerusalemu). Po meni ispravna odluka Messi & Co. Ko ih jebe.

PS: Jedva cekam da vidim mog havera Iranca koji svrsava na Ronalda, a ne voli Messija, jer se Ronaldo kaze van terena zalaze za Palestinu, a ovaj kepec ide pred Zid placa. :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#15258 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

The 51st State wrote:
rajv0sa wrote:
The 51st State wrote:Bravo Messi and co, to je jedini nacin da se boris sa izraelskom drzavom, sto sira medjunarodna izolacija
:thumbup: , samo neka kopiraju slučaj južnoafričke republike
Na zalost za tako nest je potrebno I jedinstvo arapskog svijeta, a vidimo kako stoje stvari, u medjuvremenu se mogu pozdravljati ovakvi gestovi savjesti.
:?

Koliko mi je poznato velika vecina arapskih i/ili vecinski muslimanskih zemalja nemaju nikakve zvanicne odnose sa Izraelom, ili ih ni ne priznaju. Juzna Afrika je tu mala maca za njih.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#15259 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by The 51st State »

Nema veze sa izraelom direktno neGo sa preuredjenjem odnosa sa glavnim izraelskim suporterom.
Ta je tikVa za puhanje, mada to vrlo dobro znas Ali eto da razjasnim.
User avatar
BHCluster
Posts: 23357
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15260 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

jeza u ledja wrote:
Netanyahu je debil par ekselans, cija je mrznja prema Arapima/muslimanima veca nego mrznja prema nacistima izgleda.

Ali ja pitam tebe sta si ti zakljucio na osnovu videa, ovog od 50 minuta, sto u naslovu kaze "The Transfer Agreement - Nazi-Zionist Collaboration" i zasto mislis da je video relevantan za ovu temu?
I nejasno je malo koja je poveznica sa ovim citiranim od Bibija? On tu govori o kolaboraciji jerusalemskog muftije sa nacistima, a u videu se spominje saradnja cionista sa Hitlerom. Ko ti mislis da je suradjivao sa Hitlerom od njih, mislim, na osnovu onog dugometraznog videa kojeg si pogledao? I sta ti to govori?
Spasilo oko 60 000 jevreja iz Njemacke, uspjelo upumpato 50-100 milioona dolara koje su iskoristene na doseljavanje oko 100 000 istocno europskih jevreja koje koje je igralo kljucnu ulogu u stvaranju drzave Izrael isto tako je bio i kljucni razlog za podjelu jevrejske dijaspore po ovom pitanju jer jedni su se zalagali za bojkotvanje proizvoda iz Njemacke dok su drugi isli sa ovim planom ima toga jos dosta u ovoj knjizi, prilicno samoobjasnjivo i daleko od onog tvoga "Sami se poubijali, jasno, pa poslije zataskali." zar ne?

Zasto je ovo bitno i sta povezeju sa Bibija zato sto je on skinuo sa Hitlera krivnju za ideju o istrebljenju jevreja, kao cionista on se drzi ovog dogovora, i nastavlja sa politikom istog. Danas se to najbolje vidi na onome sto se zove Zapadna Obala tj ilegalnim naseljavanjm doseljenika na okupiranu teritoriju.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#15261 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

Znaci Netanyahu se drzi "dogovora"?

E vidis, tu je izvor onoga sto govorim, a sto ti namjerno insinuiras postavljanjem tog videa, a i svojim odgovorom. Ti insinuiras vrlo dobro poznatu tezu da su za Holokaust krivi cionisti, jer im je to omogucilo pravljenje Izraela u Palestini.

Naravno da su 1933-e jevreji gledali kako da brisnu iz Naci Njemacke i da su neki vidjeli priliku da odu u Palestinu i tamo prave Izrael. Ta ideja postoji oduvijek, a radilo se na njoj jos u 19-om vijeku. No ovo sto ti govoris je da je to u stvari bio cilj cionista - da Hitler protjera jevreje iz cijele Evrope da bi se oni naselili u Palestinu. I da danas isti ti rade dalje "po dogovoru".

Znaci Netanyahu "skida krivicu" sa Hitlera jer je pobio jevreje po nagovoru muftije. :roll: Jerusalemski muftija toliko mocan da moze Hitleru da govori sta da radi, a on eto jadan posluso ga, pa stoga krivica nije njegova?!? :-) Nije ti palo na pamet, mozda, da Netanyahu promovira ovakvu ideju jer kao sto u tekstu i navodi da mu je cilj izjednacavati danasnje palestinsko rukovodstvo i politiku, te njihove namjere - sa nacistiskim?

Ne, krivica je u stvari jevreja jer je takav bio dogovor. Insinuacija videa kojeg si postavio, te tvoja interpretacija istog je da su cionisti krivi sto se uopste desio Holokaust. Htjeli su da jevreji iz Njemacke i Evrope odu i naprave Izrael i u tome im je trebao pomoci Hitler. Negdje usput se zajebali u racunici i ovaj pobio 6 miliona ljudi. Sami se pobili, to je upravo to sto ti govoris i od takvih stvari se covjeku naprosto povraca.

I to je problem cijele ove teme. Sto ljudi kriju sta stvarno misle - a to je da je Izrael tvorevina zla i da ne treba da postoji. (Doduse neki ne kriju)
To je znaci ne samo drzava koja cini zlocine i okupira tudju teritoriju, vec je to drzava koja kao takva treba nestati, nije nikad trebala da postoji, a stvorili su je ljudi koji ne mare za smrt miliona svojih ljudi za rad drzave, te i danas rade po tom dogovoru sa covjekom koji je mrtav vec skoro 70 godina. :oops:

Znaci kad pricamo o tome da li je Izrael pocinio zlocin, pricamo s nekim ljudima koji bi da te zemlje nema. Ali cemo se praviti da razgovaramo na nekim humanistickim osnovama, znate, ljudska prava i tako to.

I ovo na stranu sto se insinuira sama moralnost, beskrupuloznost i kalkulisanost jevreja generalno. Ono, gadna retorika koja se provlaci kroz historiju vijekovima. Izdvajanje "cionista" od ostalih jevreja je prikrivanje generalnog misljenja o tom narodu. Jer kakav je to narod cije su vodje i najuticajniji ljudi u stanju pregaziti preko 6 miliona svojih mrtvih? Inace omiljena argumentacija rasista svih boja.

I onda kao prica o humanosti, fasizmu, rasizmu. A isti taj rasizam se upravo prosipa ovdje. Mislim, zasto da se lazemo? Pricamo o istoj stvari, ali se lazemo da mislimo na isto. Kao vidite Izrael pravi nepravdu, pa ovako, pa onako, a ovamo, taf - da ih pitas sta bi vi sa Izraelom, odgovor bi bio da ne treba ni da postoji. A to sto je u njemu onoliki narod koji tamo zivi vec 70 godina, to jebiga, njihov problem.
User avatar
BHCluster
Posts: 23357
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15262 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

jeza u ledja wrote:Znaci Netanyahu se drzi "dogovora"?

E vidis, tu je izvor onoga sto govorim, a sto ti namjerno insinuiras postavljanjem tog videa, a i svojim odgovorom. Ti insinuiras vrlo dobro poznatu tezu da su za Holokaust krivi cionisti, jer im je to omogucilo pravljenje Izraela u Palestini.

Naravno da su 1933-e jevreji gledali kako da brisnu iz Naci Njemacke i da su neki vidjeli priliku da odu u Palestinu i tamo prave Izrael. Ta ideja postoji oduvijek, a radilo se na njoj jos u 19-om vijeku. No ovo sto ti govoris je da je to u stvari bio cilj cionista - da Hitler protjera jevreje iz cijele Evrope da bi se oni naselili u Palestinu. I da danas isti ti rade dalje "po dogovoru".

Znaci Netanyahu "skida krivicu" sa Hitlera jer je pobio jevreje po nagovoru muftije. :roll: Jerusalemski muftija toliko mocan da moze Hitleru da govori sta da radi, a on eto jadan posluso ga, pa stoga krivica nije njegova?!? :-) Nije ti palo na pamet, mozda, da Netanyahu promovira ovakvu ideju jer kao sto u tekstu i navodi da mu je cilj izjednacavati danasnje palestinsko rukovodstvo i politiku, te njihove namjere - sa nacistiskim?

Ne, krivica je u stvari jevreja jer je takav bio dogovor. Insinuacija videa kojeg si postavio, te tvoja interpretacija istog je da su cionisti krivi sto se uopste desio Holokaust. Htjeli su da jevreji iz Njemacke i Evrope odu i naprave Izrael i u tome im je trebao pomoci Hitler. Negdje usput se zajebali u racunici i ovaj pobio 6 miliona ljudi. Sami se pobili, to je upravo to sto ti govoris i od takvih stvari se covjeku naprosto povraca.

I to je problem cijele ove teme. Sto ljudi kriju sta stvarno misle - a to je da je Izrael tvorevina zla i da ne treba da postoji. (Doduse neki ne kriju)
To je znaci ne samo drzava koja cini zlocine i okupira tudju teritoriju, vec je to drzava koja kao takva treba nestati, nije nikad trebala da postoji, a stvorili su je ljudi koji ne mare za smrt miliona svojih ljudi za rad drzave, te i danas rade po tom dogovoru sa covjekom koji je mrtav vec skoro 70 godina. :oops:

Znaci kad pricamo o tome da li je Izrael pocinio zlocin, pricamo s nekim ljudima koji bi da te zemlje nema. Ali cemo se praviti da razgovaramo na nekim humanistickim osnovama, znate, ljudska prava i tako to.

I ovo na stranu sto se insinuira sama moralnost, beskrupuloznost i kalkulisanost jevreja generalno. Ono, gadna retorika koja se provlaci kroz historiju vijekovima. Izdvajanje "cionista" od ostalih jevreja je prikrivanje generalnog misljenja o tom narodu. Jer kakav je to narod cije su vodje i najuticajniji ljudi u stanju pregaziti preko 6 miliona svojih mrtvih? Inace omiljena argumentacija rasista svih boja.

I onda kao prica o humanosti, fasizmu, rasizmu. A isti taj rasizam se upravo prosipa ovdje. Mislim, zasto da se lazemo? Pricamo o istoj stvari, ali se lazemo da mislimo na isto. Kao vidite Izrael pravi nepravdu, pa ovako, pa onako, a ovamo, taf - da ih pitas sta bi vi sa Izraelom, odgovor bi bio da ne treba ni da postoji. A to sto je u njemu onoliki narod koji tamo zivi vec 70 godina, to jebiga, njihov problem.
Gdje ja iz gore napisanog tvrdim da su cionisti a ne nacisti odgovorni za holokaust nad jevrejim? Ako si citao moje pisanje na ovoj temi a ocigledno da nisi jer da jesi suprotno bi zakljucio od ovoga. I da, istina je da su jos u 19. vijeku razmisljali da prebace oko 600 000 jevreja iz Poljske od kojih je oko 100 000 izgubilo zivot ali nisu jer su predvidili katastrofalan ishod. Sto se tice Netanyahua to sa njim rascisti jer to je njegovo misljenje koje su Izraelski historicari zustro reagovali; a i postoji kljucna razlika izmedju cionista sada i ovih sto su napravili ovaj sporazum. To sto je Bibi izjavio je cinjenica kao sto je "Haavara sporazum" (za koji ja licno mislim da je bilo dobra zato sto je spasila toliko jevre i steta je sto nije vise) ja cinjenica ma koliko to nekome smetalo. Ovo smece sto si napao u zadnjih nekoliko paragrafa je cisti cionicisticki spin koji ide do te mjere da cionizam izjednaci sa svim jevrejima ma gdje oni bili a sve u svrhu skrivanja zlocina koje su cionisti ne jevreji pocinili i cine nad Palestincima.

Da zakljucim ja vecu gomilu gluposti nisma procitao na ovome forumu, takav zakljucak koji ti imas moze imati samo GLUPA osoba i osoba koja je vec sebi stvrila sliku o necemu sto sam u glavi te osobe ima smisla. Fuj.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#15263 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

BHCluster wrote: Gdje ja iz gore napisanog tvrdim da su cionisti a ne nacisti odgovorni za holokaust nad jevrejim? Ako si citao moje pisanje na ovoj temi a ocigledno da nisi jer da jesi suprotno bi zakljucio od ovoga. I da, istina je da su jos u 19. vijeku razmisljali da prebace oko 600 000 jevreja iz Poljske od kojih je oko 100 000 izgubilo zivot ali nisu jer su predvidili katastrofalan ishod. Sto se tice Netanyahua to sa njim rascisti jer to je njegovo misljenje koje su Izraelski historicari zustro reagovali; a i postoji kljucna razlika izmedju cionista sada i ovih sto su napravili ovaj sporazum. To sto je Bibi izjavio je cinjenica kao sto je "Haavara sporazum" (za koji ja licno mislim da je bilo dobra zato sto je spasila toliko jevre i steta je sto nije vise) ja cinjenica ma koliko to nekome smetalo. Ovo smece sto si napao u zadnjih nekoliko paragrafa je cisti cionicisticki spin koji ide do te mjere da cionizam izjednaci sa svim jevrejima ma gdje oni bili a sve u svrhu skrivanja zlocina koje su cionisti ne jevreji pocinili i cine nad Palestincima.

Da zakljucim ja vecu gomilu gluposti nisma procitao na ovome forumu, takav zakljucak koji ti imas moze imati samo GLUPA osoba i osoba koja je vec sebi stvrila sliku o necemu sto sam u glavi te osobe ima smisla. Fuj.
Ne, vec je smece koje si ti postavio spin koji okrivljava cioniste za smrt 6 miliona jevreja u Holokaustu. Ne tvrdis jer ne smijes da tvrdis, vec insinuiras postavljanjem onakvih klipova. Zasto se bolan pravis lud?

PS: Kuci pa pricaj ukucanima da su glupi. :wink:
User avatar
BHCluster
Posts: 23357
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15264 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

jeza u ledja wrote:
Ne, vec je smece koje si ti postavio spin koji okrivljava cioniste za smrt 6 miliona jevreja u Holokaustu. Ne tvrdis jer ne smijes da tvrdis, vec insinuiras postavljanjem onakvih klipova. Zasto se bolan pravis lud?

PS: Kuci pa pricaj ukucanima da su glupi. :wink:
To nije tacno ova knjiga to uopste ne radi pa da si gledao ovaj vide to bi znao, ja znam da su nacisti ubili preko 6 miliona jevreja jer je to historijska cinjenica kao sto je i Haavara sporazum a tvoj je problem sto moras demonizirati druge. Upao si na temu i krenuo lupati ko maksim po diviziji.

PS nemam ja sta pricati ukucanima kad nisu glupi. :wink:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#15265 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

BHCluster wrote:
jeza u ledja wrote:
Ne, vec je smece koje si ti postavio spin koji okrivljava cioniste za smrt 6 miliona jevreja u Holokaustu. Ne tvrdis jer ne smijes da tvrdis, vec insinuiras postavljanjem onakvih klipova. Zasto se bolan pravis lud?

PS: Kuci pa pricaj ukucanima da su glupi. :wink:
To nije tacno ova knjiga to uopste ne radi pa da si gledao ovaj vide to bi znao, ja znam da su nacisti ubili preko 6 miliona jevreja jer je to historijska cinjenica kao sto je i Haavara sporazum a tvoj je problem sto moras demonizirati druge. Upao si na temu i krenuo lupati ko maksim po diviziji.

PS nemam ja sta pricati ukucanima kad nisu glupi. :wink:
Ti znas da su nacisti ubili 6 miliona jevreja, ali tvrdis da je "Bibi skinuo krivicu" sa njih jer se "kao cionista drzi dogovora" sa Hitlerom. Ako postoji dogovor kojeg se Bibi drzi onda i ti cionisti koji su se dogovorili s Hitlerom imaju odgovornost za smrt toliko jevreja. To je sasvim jasno iz ovog sto ti govoris i jasno je da je to razlog zasto postavljas video. Mene idiotski video uraci ne zanimaju i nemam vremena slusati svih 50 minuta necega sto sluzi za propagandu idiota, kao sto je taj sto ga je postavio i taj debil sa govornom manom sa svojom knjigom.

VRLO JE JASNO DA JE VIDEO U CILJU PROMOVISANJA TEORIJA ZAVJERE. I ne zelim priznavati nekome kad se pravi lud da je svrha njegovog piskaranja druga, kao sto se ti ovdje pravis lud. Otvoris fino tog lika koji je postavio taj video i pogledas ostale stvari koje je postavio: chemtrails, globalno zagrijavanje, gainesville comission i ostala sranja. To je samo dokaz o kakvim se ljudima koji postavljaju takve video uratke - radi. Masoni, gusteri i tako ta naprdjivanja.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7297
Joined: 12/03/2012 18:04

#15266 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

jeza u ledja wrote:
cvrčak_na_hedonizmu wrote:
zrakomlat wrote:Polako Rampage, ne osuđuj na prvu, siguran sam da ima opravdanje za ubistvo medicinarke u trenutku pomaganja ranjenima. Čekaj malo, javiti će se već neko.
Bez brige, sad će jež i ostale zločinačke apologete da objasne kako su krivi Hamas, Egipat i Libanon;

Jebiga, teška kora hljeba. Dodoše, ako palestince ne smatraš ljudima onda baš i nije. Ko da si ubio žohara, taj sjećaj gadosti.
Ti si zlocinacki apologeta, ne ja.
Jebiga, vjerovatno ti to stvara neki kompleks pa imas potrebu da dokazujuci drugima dokazujes sebi da si visoko moralna i pravedna osoba. :D

Al dobro, to je privilegija pisanja sa pozicije sa koje nemas cak ni simbolicnog uticaja, dodira, eksponiranja, ili odgovornosti za nesto sto se desava negdje u svijetu. Psi laju, a karavani prolaze.
Tjesi se, sebe lazes, a ne mene. Zlokoban i zlocinacki apologeta, divni opisi pisanja forumasa. Treba biti talenat pa tako nesto zaduziti na klixu.

Inace, iskreno se nadam da je ociti nedostak empatije koji upada u oci iz tvojih postova namjeran, po planu, jer ako nije, to su karakteristike osoba koje boluju od raznoraznih oblika psihopatije....

Znas, to nije dobro.
User avatar
muhafuca
Posts: 5460
Joined: 14/03/2012 00:06

#15267 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by muhafuca »

aratet wrote:
salik79 wrote:
Ovoliku gomilu gluposti moze samo zadrigli cionista izvaliti i ostat' ziv. :run: :skoljka:

Image
Glupost je sta?
Iran nema avijaciju u rangu Izraela?
Iran daleko?
Iran nema iskustva u ratovanju kao Izrael?
Egipat imao avijaciju u rangu Izraelske?
avijaciju imaju i nuklearno oruzje imaju - s tim da je ovo drugo jako rizicno upotrebiti i cuva se za totalni kraj rata da se ispali ako je gubitak eventualnog rata neizbjezan. Prema doktrini im barem.

Pitanje je doduse da li bi Rusija ili cak i Amerika skinula to u zraku, radi eventualnih posljedica po svjetski mir i poredak. Velika je stvar Nuklearku ispalit u danasnje vrijeme.


Ratnog iskustva Iran trenutno ima neuporedivo vise jer njihove snage pod raznoraznim grupama ratuju zadnjih 30 godina, sto u Iraku a sto u Siriji, a prije toga je bio rat Irak Iran.


Sve sto ti impliciras u korist Izraela je davno zaboravljena prica iz 60ih i 70ih godina, a 50+ je godina od tada.

Snaga tj nemoc Izraela se pokazala 2000te i 2006te u Libanu. Od tada je i njima jasno da samo avione jos imaju kao prednost i to i koriste.

Al generalno nebitno - direktnog rata izmedju Irana i Izraela nece nikad ni biti. Iran ce jednostavno nastaviti finansirati gerilske grupe koje ce se boriti (malo po malo) protiv Izraela - pa na sta izadje.

Iran napasti moze jedino Amerika al tesko da ce se i to desiti s obzirom da im stanovnisto u Americi nije raspolozeno za jos jedan besmisleni rat.

A i pitanje je na sta bi takav rat izasao. Iran je puno jaci i sposobniji i opremljeniji i iskusniji itd od Iraka ili Afganistana i bilo bi dosta pogubnije za Amere, cak da ih i napadnu.

Plus sto je mnogo veca i mnogoljudnija zemlja.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#15268 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: Tjesi se, sebe lazes, a ne mene. Zlokoban i zlocinacki apologeta, divni opisi pisanja forumasa. Treba biti talenat pa tako nesto zaduziti na klixu.

Inace, iskreno se nadam da je ociti nedostak empatije koji upada u oci iz tvojih postova namjeran, po planu, jer ako nije, to su karakteristike osoba koje boluju od raznoraznih oblika psihopatije....

Znas, to nije dobro.
Cuj tjesi se. :lol: :lol:

Treba bit talenat pa sam svoja piskaranja nazivati divnim opisima kojim neko nesto lafo zaduzuje. Nema sta, divno opisujes. :lol: :lol: :lol:
Sebe. :wink:
User avatar
BHCluster
Posts: 23357
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15269 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

jeza u ledja wrote:
BHCluster wrote:
jeza u ledja wrote:
Ne, vec je smece koje si ti postavio spin koji okrivljava cioniste za smrt 6 miliona jevreja u Holokaustu. Ne tvrdis jer ne smijes da tvrdis, vec insinuiras postavljanjem onakvih klipova. Zasto se bolan pravis lud?

PS: Kuci pa pricaj ukucanima da su glupi. :wink:
To nije tacno ova knjiga to uopste ne radi pa da si gledao ovaj vide to bi znao, ja znam da su nacisti ubili preko 6 miliona jevreja jer je to historijska cinjenica kao sto je i Haavara sporazum a tvoj je problem sto moras demonizirati druge. Upao si na temu i krenuo lupati ko maksim po diviziji.

PS nemam ja sta pricati ukucanima kad nisu glupi. :wink:
Ti znas da su nacisti ubili 6 miliona jevreja, ali tvrdis da je "Bibi skinuo krivicu" sa njih jer se "kao cionista drzi dogovora" sa Hitlerom. Ako postoji dogovor kojeg se Bibi drzi onda i ti cionisti koji su se dogovorili s Hitlerom imaju odgovornost za smrt toliko jevreja. To je sasvim jasno iz ovog sto ti govoris i jasno je da je to razlog zasto postavljas video. Mene idiotski video uraci ne zanimaju i nemam vremena slusati svih 50 minuta necega sto sluzi za propagandu idiota, kao sto je taj sto ga je postavio i taj debil sa govornom manom sa svojom knjigom.

VRLO JE JASNO DA JE VIDEO U CILJU PROMOVISANJA TEORIJA ZAVJERE. I ne zelim priznavati nekome kad se pravi lud da je svrha njegovog piskaranja druga, kao sto se ti ovdje pravis lud. Otvoris fino tog lika koji je postavio taj video i pogledas ostale stvari koje je postavio: chemtrails, globalno zagrijavanje, gainesville comission i ostala sranja. To je samo dokaz o kakvim se ljudima koji postavljaju takve video uratke - radi. Masoni, gusteri i tako ta naprdjivanja.
Cuj tvrdim ja da je Bibi skinu krivicu sa nacista za holokausts i prebacio na jeruzalemskog muftiju zar bibi to nije izjavio postavio sam ti i citat ako hoces video moze i to. A iz tvog pisanja se moze zakljuciti da uopste nisi taj video ni pogledao jer da jesi drugacije bi nastupio jer na videu se nalazi autor knjige i par rabina koji je diskutuju ovaj veoma znacajan momenta u spsavanju jevreja i stvaranja Izraela a pokazuje i znatnu razliku imedju cionista tada i ovih sada ali to nije bitno jer ti imas svoj zakljucak i jedini nacin na koji ti mozes da ga brani je demoniziranje sagovornika i nista drugo.
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#15270 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Rampage »

Sve što ne može da shvati i što nije u skladu s njegovim poimanjem Svijeta proglasi teorijom zavjere, i to s neke visine, "progresivno", kao što bi to rekao jedan od njegovih "progresivnih" kolega, apologeta cionističkih zločina.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#15271 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

BHCluster wrote: Cuj tvrdim ja da je Bibi skinu krivicu sa nacista za holokausts i prebacio na jeruzalemskog muftiju zar bibi to nije izjavio postavio sam ti i citat ako hoces video moze i to.
Ti tvrdis da je to izjavio jer se drzi cionistickog dogovora sa nacistima. Nauci citati napisano.
BHCluster wrote: A iz tvog pisanja se moze zakljuciti da uopste nisi taj video ni pogledao jer da jesi drugacije bi nastupio jer na videu se nalazi autor knjige i par rabina koji je diskutuju ovaj veoma znacajan momenta u spsavanju jevreja i stvaranja Izraela a pokazuje i znatnu razliku imedju cionista tada i ovih sada ali to nije bitno jer ti imas svoj zakljucak i jedini nacin na koji ti mozes da ga brani je demoniziranje sagovornika i nista drugo.
Ti pak o videu nisi bio napisao nista kad si ga postavio. Ni "a". Iz tog se moglo zakljuciti da ga do tada nisi ni pogledao, jer bitan je naslov, nije bitna sadrzina. :wink:
Kao sto rekoh, video je postavljen u svrhu sirenja teorija zavjere o jevrejima i dokaz tome su ostali video uraci od istog izvora. I normalnom covjeku bi sve ovo bilo jasno i nakon citanja naslova youtube uratka.
User avatar
BHCluster
Posts: 23357
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15272 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

jeza u ledja wrote:
BHCluster wrote: Cuj tvrdim ja da je Bibi skinu krivicu sa nacista za holokausts i prebacio na jeruzalemskog muftiju zar bibi to nije izjavio postavio sam ti i citat ako hoces video moze i to.
Ti tvrdis da je to izjavio jer se drzi cionistickog dogovora sa nacistima. Nauci citati napisano.
BHCluster wrote: A iz tvog pisanja se moze zakljuciti da uopste nisi taj video ni pogledao jer da jesi drugacije bi nastupio jer na videu se nalazi autor knjige i par rabina koji je diskutuju ovaj veoma znacajan momenta u spsavanju jevreja i stvaranja Izraela a pokazuje i znatnu razliku imedju cionista tada i ovih sada ali to nije bitno jer ti imas svoj zakljucak i jedini nacin na koji ti mozes da ga brani je demoniziranje sagovornika i nista drugo.
Ti pak o videu nisi bio napisao nista kad si ga postavio. Ni "a". Iz tog se moglo zakljuciti da ga do tada nisi ni pogledao, jer bitan je naslov, nije bitna sadrzina. :wink:
Kao sto rekoh, video je postavljen u svrhu sirenja teorija zavjere o jevrejima i dokaz tome su ostali video uraci od istog izvora. I normalnom covjeku bi sve ovo bilo jasno i nakon citanja naslova youtube uratka.
Mani se demagogije, video je samoobjasnjiv ako si ga pogleda a posto nisi jer ti dalje od naslova ne ides, pa si krenu sa izjavama kako sebe jevreji sami pobili, pa onad kako neko krije da mrzi jevreje, i na kraju slag na torti je nekakve teorije zavjere, a kad ti to ne uspije onda sataniziras sugovornike i samo cekam da u miks ubacis i male sive vanzemaljce.

Lakše metar u dupe nego centimetar u glavu.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45200
Joined: 29/12/2005 01:20

#15273 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

BHCluster wrote: Mani se demagogije, video je samoobjasnjiv ako si ga pogleda a posto nisi jer ti dalje od naslova ne ides, pa si krenu sa izjavama kako sebe jevreji sami pobili, pa onad kako neko krije da mrzi jevreje, i na kraju slag na torti je nekakve teorije zavjere, a kad ti to ne uspije onda sataniziras sugovornike i samo cekam da u miks ubacis i male sive vanzemaljce.

Lakše metar u dupe nego centimetar u glavu.
Da razumijes bosanski, shvatio bi da kad ranije spominjem autora knjige sa govornom manom da sam video gledao. :wink:
Samo sto ja kao ti, se ne pretvaram da sam ga cijelog gledao. Zato sam ti i postavljao pitanja da mi kazes sta mislis o njemu na osnovu pregledanog. :wink:

Naslov videa je taj koji je bitan. Naslov videa je taj je namjerno napisan tako ta bode oci. I sad sam namjerno proguglao tu knjigu i nigdje ne pise "Nazi Zionist Collaboration". Knjiga se zove "The Transfer Agreement: The Dramatic Story of the Pact Between the Third Reich and Jewish Palestine". Collaboration (saradnja) i Agreement (dogovor) su dvije sasvim razlicite stvari. Ali kad napise u naslovu "Saradnja izmedju nacista i cionista", e to je ono sto bode oci. A ovamo se radi o bojkotu, jel. Znaci nikakve veze sa "saradnjom". Kako to obicno biva, naslov videa ili teksta i njegov sadrzaj su sasvim razliciti. To je svakom sa malo iskustva sa oakvim sranjima jasno i bez gubljenja sat vremena na ovu glupost. Ponavljam, zato sam ti opetovano postavljao pitanja o istom.

I onda kad sam napokon izvukao iz tebe sta si ti mislio sa postavljanjem ovog videa - ti napises da Netanyahu "kao cionista skida krivicu sa Hitlera, po dogovoru, i kao takav nastavlja sa politikom istog". Znaci nacisti i cionisti saradjivali i to je sve dio iste politike od 1933-e do danas. :oops:

Stoga. Mani se suplje deder. Jasno je da video nisi pregledao dok nisi o njemu priupitan, a pitanje je koliko si ga pregledao i nakon toga. Bitan je bio naslov i poruka, samo dio cijelog patterna koji sveobuhvata ovakve teme.

A to, demonizuj sagovornika i bla bla. Ti uvijeno ali smisleno demonizujes cijeli narod, ali ne djasvi ti se kad te neko za to prozove. :wink:

Mislim boli me kurac za Izraelce i nemam nikakvih simpatija za njih i njihovu politiku etnickog ciscenja, ali cisto da se zna s kim se prica na ovim temama. Jasno je meni da ti nisi izuzetak. Pa mozete fino pod rukicu i nastavite orgijati o teorijama zavjere, jevrejima koji kontrolisu svijet itd. Svakako je ovo sto ja pisem na ovoj temi exercise in futility.
User avatar
BHCluster
Posts: 23357
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#15274 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

jeza u ledja wrote:
BHCluster wrote: Mani se demagogije, video je samoobjasnjiv ako si ga pogleda a posto nisi jer ti dalje od naslova ne ides, pa si krenu sa izjavama kako sebe jevreji sami pobili, pa onad kako neko krije da mrzi jevreje, i na kraju slag na torti je nekakve teorije zavjere, a kad ti to ne uspije onda sataniziras sugovornike i samo cekam da u miks ubacis i male sive vanzemaljce.

Lakše metar u dupe nego centimetar u glavu.
Da razumijes bosanski, shvatio bi da kad ranije spominjem autora knjige sa govornom manom da sam video gledao. :wink:
Samo sto ja kao ti, se ne pretvaram da sam ga cijelog gledao. Zato sam ti i postavljao pitanja da mi kazes sta mislis o njemu na osnovu pregledanog. :wink:

Naslov videa je taj koji je bitan. Naslov videa je taj je namjerno napisan tako ta bode oci. I sad sam namjerno proguglao tu knjigu i nigdje ne pise "Nazi Zionist Collaboration". Knjiga se zove "The Transfer Agreement: The Dramatic Story of the Pact Between the Third Reich and Jewish Palestine". Collaboration (saradnja) i Agreement (dogovor) su dvije sasvim razlicite stvari. Ali kad napise u naslovu "Saradnja izmedju nacista i cionista", e to je ono sto bode oci. A ovamo se radi o bojkotu, jel. Znaci nikakve veze sa "saradnjom". Kako to obicno biva, naslov videa ili teksta i njegov sadrzaj su sasvim razliciti. To je svakom sa malo iskustva sa oakvim sranjima jasno i bez gubljenja sat vremena na ovu glupost. Ponavljam, zato sam ti opetovano postavljao pitanja o istom.

I onda kad sam napokon izvukao iz tebe sta si ti mislio sa postavljanjem ovog videa - ti napises da Netanyahu "kao cionista skida krivicu sa Hitlera, po dogovoru, i kao takav nastavlja sa politikom istog". Znaci nacisti i cionisti saradjivali i to je sve dio iste politike od 1933-e do danas. :oops:

Stoga. Mani se suplje deder. Jasno je da video nisi pregledao dok nisi o njemu priupitan, a pitanje je koliko si ga pregledao i nakon toga. Bitan je bio naslov i poruka, samo dio cijelog patterna koji sveobuhvata ovakve teme.

A to, demonizuj sagovornika i bla bla. Ti uvijeno ali smisleno demonizujes cijeli narod, ali ne djasvi ti se kad te neko za to prozove. :wink:

Mislim boli me kurac za Izraelce i nemam nikakvih simpatija za njih i njihovu politiku etnickog ciscenja, ali cisto da se zna s kim se prica na ovim temama. Jasno je meni da ti nisi izuzetak. Pa mozete fino pod rukicu i nastavite orgijati o teorijama zavjere, jevrejima koji kontrolisu svijet itd. Svakako je ovo sto ja pisem na ovoj temi exercise in futility.
Pa da si gledao video a ne stvarao teorije zavjere demonizirao sagovornike na ovoj temi mozda bi i bilo nesto konstruktivno a ovako si pokazao samo da te nista drugo ne interesuje osim vec spomenutog i prostacenja.

Image
User avatar
BarbaDue
Posts: 63353
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#15275 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BarbaDue »

rajv0sa wrote:
The 51st State wrote:Bravo Messi and co, to je jedini nacin da se boris sa izraelskom drzavom, sto sira medjunarodna izolacija
:thumbup: , samo neka kopiraju slučaj južnoafričke republike
Mislim da Messi & Co nisu utakmicu otkazali što mrze cioniste, već su skontali da je događaj previše izpolitiziran i da bi na njemu argentinske face bile previše izmanipulisane.
Locked