Iznad zakona: policija, sudovi i diplomatska predstavnistva

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#76 Re: Iznad zakona: policija, sudovi i diplomatska predstavnistva

Post by PipiDugaDevetka »

PipiDugaDevetka wrote:Pošteni narode Bihora, vaš zemljak, a moj nadogradjeni komšija policajacu civilu iz PU Novog grada, H. M. je svome sinu i kćerki namontirao wireless konekciju za internet na moj štender (nosač) na krovu moje zgrade. Sada ja hoću da promijenim tv. antenu i moraću mu srušiti konekciju pomjeranjem LNB-a na tanjir anteni. Žalio sam se Odjeljenju za pritužbe gradjana pri MUP-u Kantona i nakon ispitivanja slučaja zaključili su da se moj komšija nije ogriješio o neki PRAVILNIK koji reguliše kaljanje ugleda policije. U POTPISU JE JUSUF ZORNIĆ, moj bivši kolega i po govoru, izgleda zemljak moga komšije H.M.
Pošteni narode Bihora, ekskomunicirajte ovu dvojicu iz vaših redova, to će im biti najveća kazna za rušenje BiH!

Zapravo, namotirao ju je podizvodjač radova firma ASK, Ilidža i sada, kao ja treba da zovem EUROPRONET I ASK CATV da maknu tanjir antenu sa mog nosača, zaprijećeno mi je razvaljivanjem stana ako ''srušim'' konekciju, a moram da bih namontirao svoju tv. antenu.

Da stvar bude još tragičnija montažu smo platili svi mi vlasnici zgrade jer je isti komšija '''uvezao'' na svoju inteligntnu raketu ''zemljak - zemljaku'' i firmu upravitelja, FAMOS-GRADNJU, koj je montažu naplatila oko 25KM sa podračuna zgrade, a na ime redovnog održavanja zgrade.

Jusufe, je li ti jasno da rušiš državu podržavajući mangupe u vašim redovima?
Kolege moje bivše, sa naglaskom na riječ, BIVŠE!


AKO neko iz ''EUROPRONETA'' PROČITA OVO, NEKA SE JAVI NA PP DA PRIJAVIM pogrešno namontiranu antenu za wireless konekciju na privatni štender.

DAKLE, OD PRIJAVLJIVANJA ODJELJENJU ZA PRITUŽBE GRADJANA MUP-a KANTONA SLABA FAJDA, ZAPRAVAO UBLEHA, KAO I SVE U OVOJ DRŽAVI!
Tudja antene na mom štenderu (nosaču) uklonjena zahvaljujući EUROPRONETU, u ponedjeljak slijedi objašnjenje od strane EUROPRONETA. Ovim putem im se zahvaljujem. Ima poštenih firmi koje pošteno posluju.
Editovano: Jutros sam bolje pogledao svoj nosač antena sa ulice, te sam uočio da haram tanjir antena za wireless konekciju ipak, NIJE UKLONJENA. Nedaju se SANDŽE crne ovce Bihora, časnih i poštenih Bihoraca.
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#77 Re: Iznad zakona: policija, sudovi i diplomatska predstavnistva

Post by Truba »

https://avaz.ba/vijesti/bih/882506/koms ... -ulaz-u-wc

znaci dolijao i atovic
veca seljacina se od njega pojavila u igri

komsiceva pulenka
Locked