Izlazak osoba u braku

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#201 Re: Izlazak osoba u braku

Post by Tomahawk11 »

More do granapa.
Ostalo jok.
User avatar
Mayhem
Posts: 149
Joined: 01/11/2013 11:12

#202 Re: Izlazak osoba u braku

Post by Mayhem »

ovo_mi_je_nick wrote:Fino se provede i eto kindera za 9 mjeseci a ti misliš tvoje, omaklo se :lol:

Samo mogu izlasci kad je mjesečnica :lol: :lol:
što, šta je problem sa sexom kad je mjesečnica? :?
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#203 Re: Izlazak osoba u braku

Post by lijepa u dusi »

Mayhem wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Fino se provede i eto kindera za 9 mjeseci a ti misliš tvoje, omaklo se :lol:

Samo mogu izlasci kad je mjesečnica :lol: :lol:
što, šta je problem sa sexom kad je mjesečnica? :?
Najmanje su sanse da donese kinderce s vana :mrgreen:
User avatar
Mayhem
Posts: 149
Joined: 01/11/2013 11:12

#204 Re: Izlazak osoba u braku

Post by Mayhem »

lijepa u dusi wrote:
Mayhem wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Fino se provede i eto kindera za 9 mjeseci a ti misliš tvoje, omaklo se :lol:

Samo mogu izlasci kad je mjesečnica :lol: :lol:
što, šta je problem sa sexom kad je mjesečnica? :?
Najmanje su sanse da donese kinderce s vana :mrgreen:
najmanje možda jesu, ali i dalje postoje :mrgreen:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#205 Re: Izlazak osoba u braku

Post by duminjo »

ovo_mi_je_nick wrote:Fino se provede i eto kindera za 9 mjeseci a ti misliš tvoje, omaklo se :lol:

Samo mogu izlasci kad je mjesečnica :lol: :lol:
Isto GA moze donijeti i SA posla ili od posjete roditeljima ili ili....ako ce ga donijeti, ne mozes ti to nikakvim zabranama sprijecit. Zato pusti zenu, ne zbog nje, nego da bi i ona pustila tebe :mrgreen:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#206 Re: Izlazak osoba u braku

Post by ovo_mi_je_nick »

duminjo wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Fino se provede i eto kindera za 9 mjeseci a ti misliš tvoje, omaklo se :lol:

Samo mogu izlasci kad je mjesečnica :lol: :lol:
Isto GA moze donijeti i SA posla ili od posjete roditeljima ili ili....ako ce ga donijeti, ne mozes ti to nikakvim zabranama sprijecit. Zato pusti zenu, ne zbog nje, nego da bi i ona pustila tebe :mrgreen:
Oj fak :run:
Ima li gdje kakav brojčanik ili katanac :lol:

Viđao sam one srednjovjekovne female chastity belt :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#207 Re: Izlazak osoba u braku

Post by moonca »

duminjo wrote:Sve je to od osobe do osobe. Ima ih tek se podju zabavljati Pa uvijek skupa. I prije samog braka CE jedno drugom dosaditi. Kasnije, kad se uzmu, to je vise navika i neki sablon. Treba Malo pustiti insana da dahne dusom. Ja Sam za varijantu da se izlasci smanje, Ali Malo :lol: Nemam nikakav problem, kad zena sedmicno kaze da izlazi. Ne pitam je ni gdje ni s Kim. Samo kazem fino se provedi :mrgreen:
Za dnevne izlaske ok, rucak, kafa -sa prijeteljima bilo musko ili zensko drustvo -za vecernje, bas nisam.
Last edited by moonca on 12/09/2017 14:45, edited 1 time in total.
uriah
Posts: 10
Joined: 25/05/2013 23:21

#208 Re: Izlazak osoba u braku

Post by uriah »

Kako ja izađem ima pravo i ona.
To je meni sasvim normalno
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#209 Re: Izlazak osoba u braku

Post by HAVANA »

Bezbeli da je normalno.Jok, ja cu izac a ona nek stare ves...Jebo brak ako nema povjerenja.Ako ce se zegat okolo,nek se zega.Koji ce mi qrac,i bolje da ode...
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#210 Re: Izlazak osoba u braku

Post by pecpec »

Moja zena smije vani izaci samo sa ljubavnikom,sa rajom joj ne dam,kakve koristi od mahalasa.
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#211 Re: Izlazak osoba u braku

Post by duminjo »

moonca wrote:
duminjo wrote:Sve je to od osobe do osobe. Ima ih tek se podju zabavljati Pa uvijek skupa. I prije samog braka CE jedno drugom dosaditi. Kasnije, kad se uzmu, to je vise navika i neki sablon. Treba Malo pustiti insana da dahne dusom. Ja Sam za varijantu da se izlasci smanje, Ali Malo :lol: Nemam nikakav problem, kad zena sedmicno kaze da izlazi. Ne pitam je ni gdje ni s Kim. Samo kazem fino se provedi :mrgreen:
Za dnevne izlaske ok, rucak, kafa -sa prijeteljima bilo musko ili zensko drustvo -za vecernje, bas nisam.
Po mraku se manje stide Pa ima vise svalerancije? :mrgreen:

Ja Sam vala i za vikende.. vikend na moru bez zene :mrgreen: upravo ovako kako gospoda iznad napisa. Kako ja, tako i ona.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#212 Re: Izlazak osoba u braku

Post by Melbourne_Australia »

Zenu treba vezati u kuci..Njen je posao da cisti i kuha a izaci moze samo do trgovine i to sa djecom samo :lol: E cuj ti pitanja ,izalazak osobe u braku...Pa naravno da treba i mora se izlaziti.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#213 Re: Izlazak osoba u braku

Post by moonca »

duminjo wrote:
moonca wrote:
duminjo wrote:Sve je to od osobe do osobe. Ima ih tek se podju zabavljati Pa uvijek skupa. I prije samog braka CE jedno drugom dosaditi. Kasnije, kad se uzmu, to je vise navika i neki sablon. Treba Malo pustiti insana da dahne dusom. Ja Sam za varijantu da se izlasci smanje, Ali Malo :lol: Nemam nikakav problem, kad zena sedmicno kaze da izlazi. Ne pitam je ni gdje ni s Kim. Samo kazem fino se provedi :mrgreen:
Za dnevne izlaske ok, rucak, kafa -sa prijeteljima bilo musko ili zensko drustvo -za vecernje, bas nisam.
Po mraku se manje stide Pa ima vise svalerancije? :mrgreen:

Ja Sam vala i za vikende.. vikend na moru bez zene :mrgreen: upravo ovako kako gospoda iznad napisa. Kako ja, tako i ona.
Ja molim boga, neka proba sa svalerancijom, tek ce onda vidjeti kakvo 'zlato' ima kuci . :pisnula: :stidljiv: :ceslja:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#214 Re: Izlazak osoba u braku

Post by duminjo »

moonca wrote:
Ja molim boga, neka proba sa svalerancijom, tek ce onda vidjeti kakvo 'zlato' ima kuci . :pisnula: :stidljiv: :ceslja:
Kaze ti coek da ide za vikend u bihac sa dva-tri jarana i ti ubijedjena da se ide kurvat a ne Malo na Unu? :mrgreen:
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#215 Re: Izlazak osoba u braku

Post by Samprotivsviju »

moonca wrote:
Ja molim boga, neka proba sa svalerancijom, tek ce onda vidjeti kakvo 'zlato' ima kuci . :pisnula: :stidljiv: :ceslja:
Koliko puta smije probati ? :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#216 Re: Izlazak osoba u braku

Post by moonca »

duminjo wrote:
moonca wrote:
Ja molim boga, neka proba sa svalerancijom, tek ce onda vidjeti kakvo 'zlato' ima kuci . :pisnula: :stidljiv: :ceslja:
Kaze ti coek da ide za vikend u bihac sa dva-tri jarana i ti ubijedjena da se ide kurvat a ne Malo na Unu? :mrgreen:
Ne znam sta je gore --imati muza svalerasa ili ti ''krajisnika'' :lol: :lol: :unesvijest:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#217 Re: Izlazak osoba u braku

Post by moonca »

Samprotivsviju wrote:
moonca wrote:
Ja molim boga, neka proba sa svalerancijom, tek ce onda vidjeti kakvo 'zlato' ima kuci . :pisnula: :stidljiv: :ceslja:
Koliko puta smije probati ? :D
Kad mi pocne zabusavati i ne kuvati veceru. :klopa: :bije:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#218 Re: Izlazak osoba u braku

Post by moonca »

Iznad Modrog Neba wrote:
moonca wrote:
Kad mi pocne zabusavati i ne kuvati veceru. :klopa: :bije:
Kako prepoznat bosanku, kaže ovako tj pita muža hoćemo li za večeru hrenovke ili nešto bezveze :D
:lol:

Kod mene ide ovako --sta je za veceru :lakat: iznenadi me. :klopa: :hihihi:
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#219 Re: Izlazak osoba u braku

Post by Samprotivsviju »

moonca wrote:
Iznad Modrog Neba wrote:
moonca wrote:
Kad mi pocne zabusavati i ne kuvati veceru. :klopa: :bije:
Kako prepoznat bosanku, kaže ovako tj pita muža hoćemo li za večeru hrenovke ili nešto bezveze :D
:lol:

Kod mene ide ovako --sta je za veceru :lakat: iznenadi me. :klopa: :hihihi:
Ja da sam na tvom mjestu, vezo bi ga lancima...naci ce neku sto zna kuhat :lol:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#220 Re: Izlazak osoba u braku

Post by duminjo »

moonca wrote:
duminjo wrote:
moonca wrote:
Ja molim boga, neka proba sa svalerancijom, tek ce onda vidjeti kakvo 'zlato' ima kuci . :pisnula: :stidljiv: :ceslja:
Kaze ti coek da ide za vikend u bihac sa dva-tri jarana i ti ubijedjena da se ide kurvat a ne Malo na Unu? :mrgreen:
Ne znam sta je gore --imati muza svalerasa ili ti ''krajisnika'' :lol: :lol: :unesvijest:
A ma bona, ne okolisaj. Odgovori :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#221 Re: Izlazak osoba u braku

Post by moonca »

:strik: Nece -nema takvih ovdje :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#222 Re: Izlazak osoba u braku

Post by moonca »

duminjo wrote:
moonca wrote:
Ja molim boga, neka proba sa svalerancijom, tek ce onda vidjeti kakvo 'zlato' ima kuci . :pisnula: :stidljiv: :ceslja:
Kaze ti coek da ide za vikend u bihac sa dva-tri jarana i ti ubijedjena da se ide kurvat a ne Malo na Unu? :mrgreen:
:violina:

Jaran sta je to .

Sve sam ja to razbacala. :nene:

:ceslja:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#223 Re: Izlazak osoba u braku

Post by duminjo »

Neozbiljna si :mrgreen:
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11078
Joined: 15/01/2010 18:31

#224 Re: Izlazak osoba u braku

Post by Jack Be Nimble »

Imam jarana koje pozovemo na pice i znamo da ce doci sa zenom. Rado bi oni sami, ali zene kazu sa nama ili nikako :D

A opet imam tri jaranice koje mi obicno posalju poruku 'pozovi ovog mog hajvana da izadje sa vama, ne mogu ga vise gledati'. U glavnom vecina brakova koje ja znam svako dobije svoji 15 minuta svaka 3 mjeseca. Ona ode sa jaranicama na putovanje dok on cuva djecu i kada se vrati on bjezi negdje na 5-7 dana.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#225 Re: Izlazak osoba u braku

Post by Tomahawk11 »

Đe ćeš?
Šuti i sjedi. Što si se ženio/udavala :-)
Kome je do hodanja, nije se trebo ni ženit :roll:
Fino naveče sa ženom sjedeš, upali se turska serija, kakve meze na sto i eto ga 8-)
Post Reply