Izlasci posao kuca i tako

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#1 Izlasci posao kuca i tako

Post by murga225883 »

DA li je lose ako covjek nikako ne izlazi u diskoteke ili na kafe sa drustvom, nego samo ide kuca posao posao kuca , prije par godina sam to radio ali sad skroz rijetko, nesto jarana mi se ozenilo nesto otislo u dijasporu, i eto ja sad camim po tinderu klixu i tako tim sranjima.

A izlazio sam i sam doduse ali mi neobicno bude sam nesot kao jadna majko svoja dje cu vidi da me ko vidi u diskoteci ja sam, ne bi se mogao uklopiti nikako , cak sam ta druzenja znao zamijeniti drugima, (druzenja omladine u sklopu nekih vjerskih programa ) koja su bila.

Ono nije lose sto sam introvertan (zbog korone :D ) mada ja nisam taka po svojoj prirodi volim se druziti nego eto sad nemam trenutno drustva.

Opravdavao sam se i tim sto nemam auta pa eto kao ne izlazim, cim dodjem sa posla ko ce ici u carsiju a taxi skup i tako ostade 3 godine ja slabo izađoh.

I jedan date sto sam imao sam sredio preko messengera i eto imao sam taj sastanak prosle godine u Novembru nije nam islo ali probio sam led sa tom prvo curom da sam izasa.

Kao ona nije mogla da se odluci bolila je stara ljubav, a nije mogla da se odluci dal da joj budem prijatelj ili ne.

Da stvar bude jos gora ja slabo i alkhol konzumiram a osjecam da lagano mi vrjeme prolazi u druge stvari i dolazi mi ona (pitat ce te starost gdje ti je bila mladost)
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#2 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by pinkman »

Moje drustvo se svaki vikend opija, a ja vise nemam snage da pijem do jutra, pa samim time ne mogu ni da izlazim s tim drustvom jer postane dosadno kad se napiju. :D

Imam neku drugu ekipu s kojom izadjem na kafu, mada i to slabije jer je korona.

A Facebook i slicne mreze su glupost za upoznavanje. Najbolje je izaci s nekim pa tako upoznati osobu, a to nije lako jer svi hoce u kafanu. :D
User avatar
alexz
Posts: 270
Joined: 23/03/2010 19:16

#3 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by alexz »

Ko nije našao prijatelje ili partnera do korona-ere, mnogo će teže u ovome periodu zabrana :-D
Ma gdje ćeš sam vani navečer, i ako ti nije nezgodno što si sam, ono nekako je dosadno, svi su u ekipama a ti sam sjediš ili sam đuskaš, sam piješ piće, i na kraju hajde kući. Ne znam kako bi se tako mogao fino provesti.
Pomenuo si ta neka druženja omladine u sklopu vjerskih programa, tako neka stvar ti je odlična za pronaći nekog prijatelja a možda i da upoznaš neku djevojku. Ako imaš neko interesovanje koje bi mogao gajiti uz pomoć nekog kursa, nešto tako...tu se uvijek upozna neko.
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#4 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by murga225883 »

pinkman wrote: 29/11/2020 23:56 Moje drustvo se svaki vikend opija, a ja vise nemam snage da pijem do jutra, pa samim time ne mogu ni da izlazim s tim drustvom jer postane dosadno kad se napiju. :D

Imam neku drugu ekipu s kojom izadjem na kafu, mada i to slabije jer je korona.

A Facebook i slicne mreze su glupost za upoznavanje. Najbolje je izaci s nekim pa tako upoznati osobu, a to nije lako jer svi hoce u kafanu. :D
Ja sam prije sa kolegama izlazio, međutim sad drugi posao druge kolege radim u drugom gradu putujem 1 h na posao i sve mi se poremetilo..
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#5 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by murga225883 »

alexz wrote: 30/11/2020 00:00 Ko nije našao prijatelje ili partnera do korona-ere, mnogo će teže u ovome periodu zabrana :-D
Ma gdje ćeš sam vani navečer, i ako ti nije nezgodno što si sam, ono nekako je dosadno, svi su u ekipama a ti sam sjediš ili sam đuskaš, sam piješ piće, i na kraju hajde kući. Ne znam kako bi se tako mogao fino provesti.
Pomenuo si ta neka druženja omladine u sklopu vjerskih programa, tako neka stvar ti je odlična za pronaći nekog prijatelja a možda i da upoznaš neku djevojku. Ako imaš neko interesovanje koje bi mogao gajiti uz pomoć nekog kursa, nešto tako...tu se uvijek upozna neko.
Ma da ta omladinska druzenja su bila kao neka alternativa diskotekama, mada ni tu nije bilo uvijek sve super i opusteno..
Pogotov kad si odvojen od djevojki one na svojoj strani ti na svojoj..
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#6 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by Osim_13 »

Nit' izlazio nit' izlazim :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#7 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by moonca »

:dajba:
..#kucniljubimac.. :oops: :lol:
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#8 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by muha_sa »

User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#9 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by murga225883 »

moonca wrote: 30/11/2020 18:43 :dajba:
..#kucniljubimac.. :oops: :lol:
Nasao sam nekog macica navrati dam mu hrane :D
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#10 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by murga225883 »

muha_sa wrote: 30/11/2020 18:44
E tako bas
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#11 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by murga225883 »

jooj aaa
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71695
Joined: 03/10/2011 20:11

#12 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by Chloe »

murga225883 wrote: 29/11/2020 23:39 DA li je lose ako covjek nikako ne izlazi u diskoteke ili na kafe sa drustvom, nego samo ide kuca posao posao kuca , prije par godina sam to radio ali sad skroz rijetko, nesto jarana mi se ozenilo nesto otislo u dijasporu, i eto ja sad camim po tinderu klixu i tako tim sranjima.

A izlazio sam i sam doduse ali mi neobicno bude sam nesot kao jadna majko svoja dje cu vidi da me ko vidi u diskoteci ja sam, ne bi se mogao uklopiti nikako , cak sam ta druzenja znao zamijeniti drugima, (druzenja omladine u sklopu nekih vjerskih programa ) koja su bila.

Ono nije lose sto sam introvertan (zbog korone :D ) mada ja nisam taka po svojoj prirodi volim se druziti nego eto sad nemam trenutno drustva.

Opravdavao sam se i tim sto nemam auta pa eto kao ne izlazim, cim dodjem sa posla ko ce ici u carsiju a taxi skup i tako ostade 3 godine ja slabo izađoh.

I jedan date sto sam imao sam sredio preko messengera i eto imao sam taj sastanak prosle godine u Novembru nije nam islo ali probio sam led sa tom prvo curom da sam izasa.

Kao ona nije mogla da se odluci bolila je stara ljubav, a nije mogla da se odluci dal da joj budem prijatelj ili ne.

Da stvar bude jos gora ja slabo i alkhol konzumiram a osjecam da lagano mi vrjeme prolazi u druge stvari i dolazi mi ona (pitat ce te starost gdje ti je bila mladost)
Ne zamaraj se s tim. Ne forsiraj. Uzimaj ono što imaš, u tome traži zadovoljstvo i spokoj. AKo je forumanje vid druženja, forumaj.
Pokušavaj vrijeme koristiti zabavno a korisno, koliko znam od ruke ti ide obrada drveta. Voiš čitati i straživati.
Ni druženja u sklopu vjerske zajednice uopće nisu loša, naprotiv, sa dobrom ekipom može biti zabavno.
Alkohol - nikako ga ne konzumiram, a u društvu sam često onih koji konzumiraju, al' nije prepreka da se družimo,
bitnije ono što smo mi kad smo zajedno nego ono što pijemo.
Što se tiče djevojaka, doći će suđena kad se budeš najmanje nadao, slučajan susret na ulici, sijelu, nekom vjerskom druženju ... opusti se, ne ide nikom od nas onako kako bismo voljeli/želejli, nosimo se s tim kako najbolje umijemo, samo se ne treba predavati ili ne daj Bože slomiti. :shmizla1:
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#13 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by murga225883 »

Chloe wrote: 15/02/2021 10:24
murga225883 wrote: 29/11/2020 23:39 DA li je lose ako covjek nikako ne izlazi u diskoteke ili na kafe sa drustvom, nego samo ide kuca posao posao kuca , prije par godina sam to radio ali sad skroz rijetko, nesto jarana mi se ozenilo nesto otislo u dijasporu, i eto ja sad camim po tinderu klixu i tako tim sranjima.

A izlazio sam i sam doduse ali mi neobicno bude sam nesot kao jadna majko svoja dje cu vidi da me ko vidi u diskoteci ja sam, ne bi se mogao uklopiti nikako , cak sam ta druzenja znao zamijeniti drugima, (druzenja omladine u sklopu nekih vjerskih programa ) koja su bila.

Ono nije lose sto sam introvertan (zbog korone :D ) mada ja nisam taka po svojoj prirodi volim se druziti nego eto sad nemam trenutno drustva.

Opravdavao sam se i tim sto nemam auta pa eto kao ne izlazim, cim dodjem sa posla ko ce ici u carsiju a taxi skup i tako ostade 3 godine ja slabo izađoh.

I jedan date sto sam imao sam sredio preko messengera i eto imao sam taj sastanak prosle godine u Novembru nije nam islo ali probio sam led sa tom prvo curom da sam izasa.

Kao ona nije mogla da se odluci bolila je stara ljubav, a nije mogla da se odluci dal da joj budem prijatelj ili ne.

Da stvar bude jos gora ja slabo i alkhol konzumiram a osjecam da lagano mi vrjeme prolazi u druge stvari i dolazi mi ona (pitat ce te starost gdje ti je bila mladost)
Ne zamaraj se s tim. Ne forsiraj. Uzimaj ono što imaš, u tome traži zadovoljstvo i spokoj. AKo je forumanje vid druženja, forumaj.
Pokušavaj vrijeme koristiti zabavno a korisno, koliko znam od ruke ti ide obrada drveta. Voiš čitati i straživati.
Ni druženja u sklopu vjerske zajednice uopće nisu loša, naprotiv, sa dobrom ekipom može biti zabavno.
Alkohol - nikako ga ne konzumiram, a u društvu sam često onih koji konzumiraju, al' nije prepreka da se družimo,
bitnije ono što smo mi kad smo zajedno nego ono što pijemo.
Što se tiče djevojaka, doći će suđena kad se budeš najmanje nadao, slučajan susret na ulici, sijelu, nekom vjerskom druženju ... opusti se, ne ide nikom od nas onako kako bismo voljeli/želejli, nosimo se s tim kako najbolje umijemo, samo se ne treba predavati ili ne daj Bože slomiti. :shmizla1:
Ma ne znam zadnji posao koji sam imao u drugom gradu nisam se mogao socijalizovati van radnog vremenq jer nije mi bilo blizu putovati kasnije.
Nekako su mi ta vjerska druzenja previse "ukocena" nisan rekao da su losa ali atmosfera je previse disciplinovana , nisam otkad bio ni u disku 😂 mada ne volim puno guzve.
Evo poceo sam sa jednin starim prijateljem od djetinjstva gubiti kilazu setnjama, mada ne obevava to neko prijeteljstvo, jer se je distancirao jednom od mene,.on je gamer nismo imali isti interes , a eto sad imamo, mada nemam velika ocekivanja od njega.
Jer se osjecam kao nekakva zamjena alternativa sto se on slabije druzi sa drugm starin prijateljima
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11068
Joined: 15/01/2010 18:31

#14 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by Jack Be Nimble »

Mozda je drukcije na zapadu, ali ja izlazim sam po kaficima u komsiluku. Nakon 2 sedmice svi te znaju, a i ti njih znas. I tako imas novu raju. Tri razlicita kafica, tri razlicite raje :thumbup:
User avatar
murga225883
Posts: 1059
Joined: 26/09/2020 11:28

#15 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by murga225883 »

[/size]
Jack Be Nimble wrote: 15/02/2021 21:20 Mozda je drukcije na zapadu, ali ja izlazim sam po kaficima u komsiluku. Nakon 2 sedmice svi te znaju, a i ti njih znas. I tako imas novu raju. Tri razlicita kafica, tri razlicite raje :thumbup:
Nisam na zapadu u BiH sam
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#16 Re: Izlasci posao kuca i tako

Post by zoomba »

Image
Post Reply