Izgubljeno - nadjeno

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
arman1
Posts: 5346
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#976 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by arman1 »

Njemački ovčar sa crvenom ogrlicom jutros kod stanića. Djeluje jako mirna, malo smušeno.
zengi
Posts: 976
Joined: 05/12/2010 12:34

#977 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by zengi »

zateznistub wrote:
mic wrote:
djes_ba wrote:hvala na odgovorima
covjek zivi na vojnickom i hodao je po b fazi i sinoc i danas
a ima neke familije u A fazi pa ako je dole neko skonta javit ce
i nije muzijak ,zenka je i odaziva se na ime Rea
nebih da dajem broj nesto on nije za toga
hvala jos jednom svima na informacijama :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Ovo nađoh na drugoj stranici, pa eto...
Na Alipasinom polju (kod Tvornice dalekovodnih stubova) se vrti zenka njemackog ovcara sa crnom platnenom ogrlicom koja je u kombinaciji sa lancem, pa ako je neko izgubio psa neka se javi na 062/403116
rea je bila na AP u krugu Isptne stanice za dalekovodne stubove. Javio sam i na RSG i covo se javio ali posto sam mislio da je pas napusten nisam ga zadrzao i ona je jednostavno odskakutala svojim poslom. Ako se ponovo pojavi ovdje cuvam je.
Zatezni jarane, sta bi od te vučice, jel se pojavljivala ikako?

A sto ne mogu ove price, daj da mu se pomogne a neda broj telefona nego nesto preko jarana preko foruma. Pa sta ako je ti ili ja ili neko sad sretnemo? Morao bi je povesti sa sobom do prvog internet shopa i onda traziti po forumu da javis vlasniku da si je nasao i onda cekati da on pogleda na forumu pa da javi jaranu, pa onda jaran njemu, pa da ti se jaran javi. :-) :-) :-) Ti psa drzi u kancelariji jedno pet-sest dana dok se ne uganjate. :-) :-)
A ti fino objavio svoj broj i to na radiju da njemu pomognes.
E bas ne kontam te ljude al hajde nije ni vazno. Vazno je da se pas spasi.
U svakom slucaju, fino je od tebe zatezni sto se toliko trudis kad vec vlasnici nece. :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Bellica
Posts: 1714
Joined: 19/08/2009 14:32
Location: Sarajevo

#978 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Bellica »

PREKLJUČE OKO 14H JE NESTAO NJEMAČKI OVČAR (ŽENKA ANNE) STARA 7 MJESECI, IMA CRNU OGRLICU (KOMBINACIJA KOŽA-PLATNO) I KARAKTERISTIČAN REP(KAO DA JE PRELOMLJEN PRI KRAJU)
AKO NEKO IMA INFORMACIJU ILI JE NEGDJE VIDI,MOLIM VAS ZADRŽITE JE MALO I JAVITE MI NA BR 061 497 639
HVALA

Ovo je pas moje prijateljice, ne znam postaviti sliku, ali vjerujem da je gore navedeni opis dobar. Inace, pas je nestao na Stupu kod Merkura.
User avatar
arman1
Posts: 5346
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#979 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by arman1 »

Bellica wrote:PREKLJUČE OKO 14H JE NESTAO NJEMAČKI OVČAR (ŽENKA ANNE) STARA 7 MJESECI, IMA CRNU OGRLICU (KOMBINACIJA KOŽA-PLATNO) I KARAKTERISTIČAN REP(KAO DA JE PRELOMLJEN PRI KRAJU)
AKO NEKO IMA INFORMACIJU ILI JE NEGDJE VIDI,MOLIM VAS ZADRŽITE JE MALO I JAVITE MI NA BR 061 497 639
HVALA

Ovo je pas moje prijateljice, ne znam postaviti sliku, ali vjerujem da je gore navedeni opis dobar. Inace, pas je nestao na Stupu kod Merkura.
Lijepo pročitaj moj post.
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#980 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by alica.k »

bijeli pitbul luta doglodima.
prisla sam mu i dala da jede, miran je i druzeljubiv.
nema ogrlicu.
ima vidljive oziljke po tijelu.

pa ako je neciji, vidjen danas kod ahidron...il kak se to pise, ahydron gradjenje, odma poslije delminiuma.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#981 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by kokuz_sa »

alica.k wrote:bijeli pitbul luta doglodima.
prisla sam mu i dala da jede, miran je i druzeljubiv.
nema ogrlicu.
ima vidljive oziljke po tijelu.

pa ako je neciji, vidjen danas kod ahidron...il kak se to pise, ahydron gradjenje, odma poslije delminiuma.
iz dobrosevica je..vratit ce se sam kuci ne brini se..uvijek odluta i dodje
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#982 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by alica.k »

hajd, drago mi je da je neciji, malo sam zabrinuta jer ga se ljudi tamo boje, barem ovo rodbine sto sam pricala s njima.
Bellica
Posts: 1714
Joined: 19/08/2009 14:32
Location: Sarajevo

#983 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Bellica »

arman1 wrote:
Bellica wrote:PREKLJUČE OKO 14H JE NESTAO NJEMAČKI OVČAR (ŽENKA ANNE) STARA 7 MJESECI, IMA CRNU OGRLICU (KOMBINACIJA KOŽA-PLATNO) I KARAKTERISTIČAN REP(KAO DA JE PRELOMLJEN PRI KRAJU)
AKO NEKO IMA INFORMACIJU ILI JE NEGDJE VIDI,MOLIM VAS ZADRŽITE JE MALO I JAVITE MI NA BR 061 497 639
HVALA

Ovo je pas moje prijateljice, ne znam postaviti sliku, ali vjerujem da je gore navedeni opis dobar. Inace, pas je nestao na Stupu kod Merkura.
Lijepo pročitaj moj post.
VIdjeli ste psa s crvenom oglicom, a pas moje prijateljice ima crnu, zato nisam reagovala na Vas post.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#984 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Cholina_Lokica »

Image

Nadjena zenka njemackog ovcara, sitna gradjom, mlada jos uvijek, jako strasljiva, ima crnu ogrlicu sa srebrenom halkom. Ostala je vani, u b fazi je vec par dana

Nije Anne :)
Bellica
Posts: 1714
Joined: 19/08/2009 14:32
Location: Sarajevo

#985 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Bellica »

Cholina_Lokica wrote:Image

Nadjena zenka njemackog ovcara, sitna gradjom, mlada jos uvijek, jako strasljiva, ima crnu ogrlicu sa srebrenom halkom. Ostala je vani, u b fazi je vec par dana

Nije Anne :)
Pomislila sam da jeste, ali sam shvatila da ima zutu dlaku po glavi, a Anne je crna. U svakom slucaju se nadam da ce i ovaj pas pronaci svog vlasnika.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#986 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Cholina_Lokica »

Zato i napisah da nije ona, vlasnica je dolazila da vidi je... Od dvije zenke njem. ovcara koje se traze ova nije ni jedna od njih :(
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#987 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by pakica_ »

kokuz_sa wrote:
alica.k wrote:bijeli pitbul luta doglodima.
prisla sam mu i dala da jede, miran je i druzeljubiv.
nema ogrlicu.
ima vidljive oziljke po tijelu.

pa ako je neciji, vidjen danas kod ahidron...il kak se to pise, ahydron gradjenje, odma poslije delminiuma.
iz dobrosevica je..vratit ce se sam kuci ne brini se..uvijek odluta i dodje
nije li malo neodgovorno pustiti pita da tako setka.. moze biti najdivniji na svijetu, ali ljudi kad vide pita kontaju- UBICA! pa da mu neko nesto ne uradi, recite vlasniku (ukoliko ga ima) da ga ne pusta tek tako..
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#988 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Cholina_Lokica »

pakica_ wrote:
kokuz_sa wrote:
alica.k wrote:bijeli pitbul luta doglodima.
prisla sam mu i dala da jede, miran je i druzeljubiv.
nema ogrlicu.
ima vidljive oziljke po tijelu.

pa ako je neciji, vidjen danas kod ahidron...il kak se to pise, ahydron gradjenje, odma poslije delminiuma.
iz dobrosevica je..vratit ce se sam kuci ne brini se..uvijek odluta i dodje
nije li malo neodgovorno pustiti pita da tako setka.. moze biti najdivniji na svijetu, ali ljudi kad vide pita kontaju- UBICA! pa da mu neko nesto ne uradi, recite vlasniku (ukoliko ga ima) da ga ne pusta tek tako..
Nije malo, nego malo vise :oops:
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#989 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by alica.k »

Cholina_Lokica wrote:Nije malo, nego malo vise :oops:
iskreno, zato me i najvise brine, a stvarno je fin, al djabe je kad su predrasude tu. donedavno je tu setkao i doberman kojeg su se rijesili po kratkom postupku (barem kako su mi rekli), tak da me strah da i ovom ne urade isto.

a vidjela sam i prelijepog haskija na istom mjestu prije par sedmica.
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#990 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by kokuz_sa »

pakica_ wrote:
kokuz_sa wrote:
alica.k wrote:bijeli pitbul luta doglodima.
prisla sam mu i dala da jede, miran je i druzeljubiv.
nema ogrlicu.
ima vidljive oziljke po tijelu.

pa ako je neciji, vidjen danas kod ahidron...il kak se to pise, ahydron gradjenje, odma poslije delminiuma.
iz dobrosevica je..vratit ce se sam kuci ne brini se..uvijek odluta i dodje
nije li malo neodgovorno pustiti pita da tako setka.. moze biti najdivniji na svijetu, ali ljudi kad vide pita kontaju- UBICA! pa da mu neko nesto ne uradi, recite vlasniku (ukoliko ga ima) da ga ne pusta tek tako..
ne znam..to nije pitanje za mene nego za njegove vlasnike..odi ih pa pitaj..ja SAMO KAZAO ODAKLE JE KER
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#991 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Cholina_Lokica »

alica.k wrote:
Cholina_Lokica wrote:Nije malo, nego malo vise :oops:
iskreno, zato me i najvise brine, a stvarno je fin, al djabe je kad su predrasude tu. donedavno je tu setkao i doberman kojeg su se rijesili po kratkom postupku (barem kako su mi rekli), tak da me strah da i ovom ne urade isto.

a vidjela sam i prelijepog haskija na istom mjestu prije par sedmica.
Pa dje ce lola da izvede psa da proseta, nego hajd ti sam pa sta bude :x Puna drzava idiota potpunih
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#992 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by pakica_ »

kokuz_sa wrote: ne znam..to nije pitanje za mene nego za njegove vlasnike..odi ih pa pitaj..ja SAMO KAZAO ODAKLE JE KER
hvala ti, puno si pomogao :-)
ako vec znas ODAKLE JE KER i to si nam KAZAO, mogao si isto tako i njima KAZAT da ga ne pustaju da lunja uokolo, al' hajde.. cim uspostavim kontakt sa doglodima i dobrosevicima, potrudit cu se da im sama to kazem :roll:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#993 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by kokuz_sa »

pakica_ wrote:
kokuz_sa wrote: ne znam..to nije pitanje za mene nego za njegove vlasnike..odi ih pa pitaj..ja SAMO KAZAO ODAKLE JE KER
hvala ti, puno si pomogao :-)
ako vec znas ODAKLE JE KER i to si nam KAZAO, mogao si isto tako i njima KAZAT da ga ne pustaju da lunja uokolo, al' hajde.. cim uspostavim kontakt sa doglodima i dobrosevicima, potrudit cu se da im sama to kazem :roll:
izvini a sto bi ja to nekom kazao? prvo ne znam ljude
pukim slucajem znam ciji je ker jer prolazim tim naseljem i pored kuce ciji je cuko..uvijek je lutao naseljem i vidjao ga na stupu pa onda vidim vratio s ekuci i tako par puta..
a ja nisam od onih koji nos zabijaju u tudje poslove i idu od vrata do vrata da nekog upozore sto im cuko luta naseljem
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#994 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by alibaba_i_30_godina »

alica.k wrote:
Cholina_Lokica wrote:Nije malo, nego malo vise :oops:
iskreno, zato me i najvise brine, a stvarno je fin, al djabe je kad su predrasude tu. donedavno je tu setkao i doberman kojeg su se rijesili po kratkom postupku (barem kako su mi rekli), tak da me strah da i ovom ne urade isto.

a vidjela sam i prelijepog haskija na istom mjestu prije par sedmica.
Haskija?! Stvarno je uzasno sta ovi ljudi rade sa zivotinjama ... ne znam zasto su pojedini kupili psa/macku ili neku drugu zivotinju ako ne zele da se brinu istoj.

pogotovo kad je rijec o haskiju. :cry:
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#995 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by alica.k »

ma kad je rijec o bilo kojem psu...
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#996 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by duminjo »

jel ovo samo za cuke?
ja nasao neke kljuceve, ne znam gdje da ih zalijepim, kome da ih dam
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#997 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by pakica_ »

duminjo wrote:jel ovo samo za cuke?
ja nasao neke kljuceve, ne znam gdje da ih zalijepim, kome da ih dam
ovo je samo za zivotinje, al' eto, mozda neko ko ih je izgubio naleti ovamo pa procita :D
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#998 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by duminjo »

Image

kljucevi pronadjeni na grbavici, kod dzamije u ulici grbavicka
Bellica
Posts: 1714
Joined: 19/08/2009 14:32
Location: Sarajevo

#999 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Bellica »

Anne jos uvijek nije pronadjena!

NJEMAČKI OVČAR, ŽENKA ANNE STARA 7 MJESECI
IMA CRNU OGRLICU KOMBINACIJA PLATNO-KOŽA,I VEŽE SE KAO KAIŠ, TAMNO KRZNO TZV."CRNI PLAŠT", I NEOBIČAN REP,KAO DA JE PRELOMLJEN PRI KRAJU
NESTALA JE SA STUPA(SARAJEVO) U ČETVRTAK 16.02.2012.
AKO JE NEKO VIDI,MOLIM VAS PRIČUVAJTE JE PAR MINUTA,NIJE AGRESIVNA,ILI JE BAREM SLIKAJTE PA MI POŠALJITE
BR. 061 497 639
HVALA PUNO

Znam da sam vec jednom postavila molbu da javite mojoj prijateljici ako psa primjetite, ali kako je proslo 7 dana, a nije pronadjena, zelim da to znate i ako ako je slucajno negdje vidite, javite.
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#1000 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by terra_incognita »

U nedjelju sam na Ilidzi nahranila jednog njemackog ovcara.
Ne sjecam se repa ni ovog sto zoves "crni plast" ali je pas bio sasvim miran i pitom.
Stajao je direkt na stanici kod onih prodavaca rukavica i kapa i imao je ogrlicu i markicu u uhu. Prodavci su mu se i obracali pa mozda da pitate njih da li jos dolazi. Ja sam ga u povratku trazila da mu dam jos krekra ali ga nije bilo.
Post Reply