Izgubljeno - nadjeno

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
pariz
Posts: 16
Joined: 25/07/2010 18:58

#1426 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by pariz »

http://i.imgur.com/AkxOpIW.jpg

Izgubljena ženka na Energoinvestu. Skroz je crna sa smeđom kožnom ogrlicom oko vrata.
Uši su joj na pola podignute.
Molim vas ako je neko vidi da javi na broj 061 923 518.
Last edited by pariz on 27/12/2015 20:42, edited 1 time in total.
Cober
Posts: 916
Joined: 14/05/2005 03:26

#1427 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Cober »

Na Baščaršiji kod Sebilja luta izgubljen mladi mužijak smedje boje, vitak i visok, prsni oprtači sa natpisom "Love"..
User avatar
arman1
Posts: 5286
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#1428 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by arman1 »

pariz wrote:http://i.imgur.com/AkxOpIW.jpg

Izgubljen labrador na Energoinvestu. Odaziva se na ime Honda,ima smedji kais oko vrata.
Molim vas ako ga je neko vidio da javi na broj 061 923 518.
Ili je ovaj ili jako sličan viđen jučer na Otesu, kod gradilišta nove zgrade,
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#1429 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by alphonse kauders »

Image

luta upravo po vojnickom i mojmilu, izgleda napusten i izgubljen..
User avatar
muha_sa
Posts: 128457
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1430 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by muha_sa »

alphonse kauders wrote:Image

luta upravo po vojnickom i mojmilu, izgleda napusten i izgubljen..
il ga je neko izbacio :( zajebo se u racunici--konto da mu je dovoljno samo baterije mjenjat.

kucnih medju lutalicama kolko hoŠ :-)
pariz
Posts: 16
Joined: 25/07/2010 18:58

#1431 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by pariz »

arman1 wrote:
pariz wrote:http://i.imgur.com/AkxOpIW.jpg

Izgubljen labrador na Energoinvestu. Odaziva se na ime Honda,ima smedji kais oko vrata.
Molim vas ako ga je neko vidio da javi na broj 061 923 518.
Ili je ovaj ili jako sličan viđen jučer na Otesu, kod gradilišta nove zgrade,

Hvala na informaciji ali nažalost nije naša.
Ovaj je mužjak i uši su mu skroz spuštene a naša je ženka i uši su joj na pola podignute.
Ima smeđu kožnu ogrlicu oko vrata.
Ako je neko vidi molimo da nam javi.
User avatar
urban.
Posts: 124
Joined: 17/04/2012 02:51

#1432 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by urban. »

Jack russell terrier nestao na bascarsiji nedaleko od sebilja. ako neko ima neku informaciju bio bi mu zahvalan jako.

odaziva se na ime medo!
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#1433 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by lajk »

OVaj pas je bio u Visokom..imam info da su ga pokupili neki iz Sarajeva (koji prikupljaju pse) gdje,sta kako da li neko ima info bilo kakav ?

Image

Image
MAN-lion's coach
Posts: 3323
Joined: 16/01/2010 02:45

#1434 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by MAN-lion's coach »

Na Malti , oko stometarke , tj. iza nje kod kotlovnice ima čopor pasa njih 5 lutalica ( koji nikada nisu imali vlasnika ) i od prije par dana i crni rotvajler im se pridružio.
Možda je ispušten ili pobjegao nekome . Pa eto... znači crn kupirani rep ima nisam naravno prilazila :D djeluje izdaleka njegovan pas koji je imao vlasnika.
Pa eto...ko je blizu može pogledati uglavnom se kreću oko kotlovnice , i blizu "ciglaste" zgrade i gore navedene lokacije.
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#1435 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by astrid »

MAN-lion's coach wrote:Na Malti , oko stometarke , tj. iza nje kod kotlovnice ima čopor pasa njih 5 lutalica ( koji nikada nisu imali vlasnika ) i od prije par dana i crni rotvajler im se pridružio.
Možda je ispušten ili pobjegao nekome . Pa eto... znači crn kupirani rep ima nisam naravno prilazila :D djeluje izdaleka njegovan pas koji je imao vlasnika.
Pa eto...ko je blizu može pogledati uglavnom se kreću oko kotlovnice , i blizu "ciglaste" zgrade i gore navedene lokacije.
Opet ću da se nakačim :D
Pas nije agresivan(ipak treba biti oprezan).Prilazila sam u nekoliko puta,vidljiv je bio trag ogrlice.Koliko mogu zaključiti,mlad je i prije nekoliko dana sterilisan.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#1436 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by pakica_ »

lajk wrote:OVaj pas je bio u Visokom..imam info da su ga pokupili neki iz Sarajeva (koji prikupljaju pse) gdje,sta kako da li neko ima info bilo kakav ?

Image

Image
Ne bih da ti dajem nikakve nade ali veceras je u Sa kod pijace ciglane vidjen vucko sa brnjicom na njusci, kako rekose jako plasljiv
Pokusala sam ga naci da mu makar jadnom skinem brnjicu, ali nisam uspjela :(
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1437 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Tomahawk11 »

U ulici Dzemala Bijedica se pojavila ova maca....place ko beba :( da li je neko izgubio ili izbacio, ne znam.

Image

Image
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#1438 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Skyfox »

Tomahawk11 wrote:U ulici Dzemala Bijedica se pojavila ova maca....place ko beba :( da li je neko izgubio ili izbacio, ne znam.

Image

Image
:!:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1439 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Tomahawk11 »

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1440 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Tomahawk11 »

Image
User avatar
Ravenn
Posts: 279
Joined: 14/02/2010 18:04

#1441 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Ravenn »

Mladi muzijak haskija, luta B fazom
Ima koznu ogrlicu sa metalnim nitnama i ispod skalibur ogrlicu
Trazi li ga neko?
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#1442 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by sinergija »

.
kruska
Posts: 11
Joined: 03/09/2006 00:16

#1443 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by kruska »

Izgubljen mjesanac haskija,odaziva se na ime Zuja. Vidjeli je na potezu Hotonj-Vogosca. ima crnu ogrlicu i bijeli je cuko sa žutim šarama.Jutros je nekako pobjegla .. :sad: Evo vratio se cuko sam :-)
User avatar
Isner
Posts: 800
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#1444 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Isner »

U ulici u kojoj živim, jedan crni pas, ženka, došla je sa Romima koji su je kasnije odbacili.. Došla je kod mene i nakon prvog hranjenja ostala.. Ne razumjem se u pse, ova ženka je kao neka mješavina jer ima glavu i konstituciju kao pitbul ali je izuzetno pitoma, ja je za godinu dana nikada nisam cuo da je zarežala...cak ni macke ne ubija, iako ima zastrasujuci izgled i ko je ne zna, vjerovatno bi pomislio da ce ga raskomadati... Toliko je bila pitoma da je nisam ni vezao ali je nestala, vjerovatno su je uhvatili i smjestili u azil ili se nekome dopala pa je dozvao i poveo sa sobom...

Elem, kako sam se ja vezao za nju a sva gore navedena radnja se izdešavala u Ilijašu, da li neko zna gdje imaju najbliži azili/ili azil, ne znam ni koliko toga ima, jer bih je potražio...
Ili varijanta dva, cuo sam da postoje neki kao mali azili gdje ljudi za određenu novcanu nadoknadu cuvaju po nekoliko pasa u sopstvenom dvoristu pa me interesuje ima li neki registar za takve jer je zaista želim pronaci i vratiti..
User avatar
djevojka bez imena
Posts: 3587
Joined: 14/10/2015 05:39

#1445 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by djevojka bez imena »

Danas nesto iza 13h, u Kranjcevicevoj, seciznije na parkingu preko puta Opce bolnice, pronadjen je pas , pasmine kineski cau-cau, po misljenju veterinara ne stariji od 6 mjeseci, pas je zuckaste boje, iznijansiran, izuzetno uredan, vidi se da je 'kucni'. Zenka je i nosi arvenu ogrlicu sa 'zlatnim' medaljonom na kojem pise 'M' .Zbrinut je i nahranjen ali mogu ga zadrzati samo preko vikenda, nadam se da ce se neko javiti do tada.
User avatar
BRT
Posts: 164
Joined: 20/04/2009 12:20

#1446 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by BRT »

Mlad husky nadjen na širem području Ilidže.
User avatar
Ime Korisničko
Posts: 225
Joined: 13/09/2013 17:23

#1447 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Ime Korisničko »

Pozdrav
Ne znam na koju temu da pisem... rasna macka (vjerovatno turska angora) pustena na ulicu na kosevskom brdu. Vlasnici odselili i ostavili je na ulici. Maca je uplasena i izgleda nervozno. Dala sam joj hranu ali nazalost nisam u mogucnosti da je uzmem sebi zbog alergije. Ukoliko znate nekog ko joj moze pomoci i skloniti je s ulice javljajte dalje!!! Maca se nalazi na kosevskom brdu javite se za detalje!!!
Hvala :)
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#1448 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by nema me tamo »

Kakve ba alergije nisi je uzela zato što nisi!

Sad ce maca vjerovatno umrijeti zbog tebe mogla si biti spasitelj..
nerko91
Posts: 10
Joined: 24/08/2013 19:15

#1449 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by nerko91 »

pozdrav raja,pronasao sam kucnu macu,odnosno macka na ilidzi,cini mi se da je star izmedju 1-2 godine,bjelkasto-sive je boje sa crnim crtama,vidi se po njemu da je kucna maca,jer i sam imam macka starog 6 godina ...igrom slucaja sam ga pronasao ispred kuce kako je mijakao ...nadam se da ce vlasnik procitat ovo ili mozda neki poznanik koji poznaje nekog ko je izgubio macu sa ovih slika
http://prntscr.com/fbc4tu
http://prntscr.com/fbc55g
http://prntscr.com/fbc5l0
Begovica
Posts: 80
Joined: 17/09/2003 00:00

#1450 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Begovica »

...
Post Reply