Izgubljeno - nadjeno

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#1351 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by KatarinaKosaca »

Jal se ko pojavio od ovih nestalih?
Jutros (prije sat vremena) mješanac bijele boje, sa smeđom ogrlicom, vidi se da je bio u dvorištu ili u kući, između nadvožnjaka i pijace na Otoci kao izgubljen hoda, neka ga je glupača udarila autom, a kamion je stao. Dok sam prišla da ga izbavim sa ceste po kojoj se ne snalazi sam je nestao.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#1352 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Admir_1984 »

ma ništa, danas tacno 4 sedmice :( :(
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#1353 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by pakica_ »

Admir_1984 wrote:ma ništa, danas tacno 4 sedmice :( :(
ajoj messi, gdjessi :(
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#1354 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Admir_1984 »

pakica_ wrote:
Admir_1984 wrote:ma ništa, danas tacno 4 sedmice :( :(
ajoj messi, gdjessi :(
nema na kojoj strani nismo trazili i skoro ga niko nije vidio :roll: sve kontam da ga je neko uzeo/svezao vratio bi se onaj mali cuko (isto mužjak) koji je stariji od njega 5 godina i sigurno zna put do kuce. al isto i njega nema nikako. cisto sumnjam da ima vukova, al eto i da su zaglavili negdje u šumi i da su bili vukovi kako baš da se samo njih dvojica ne vrate :?

cisto sumnjam, al et i da je neko od komsija (nema tu baš puno svijeta gdje je vikendica) mu napakostio, opet gdje je mali brundo, njega rjetko ko može uhvatiti, a kamoli svezati i odvesti negdje. da luta po vojkovicima/krupcu/lukavici bar bi ga neko nekad vidio, pitali par cobana i neke poznanike i isto ga niko nije vidio. jedino ponovo u kijevo ici, al malo dublje rema šumi, jedino mi još nekako na tu stranu djeluje da bi se negdje mogli skrasiti ako su u coporu :roll:
mido117
Posts: 1
Joined: 28/03/2007 10:40
Location: Gracanica Tuzla

#1355 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by mido117 »

Pronadjena je djacka GRAS iskaznica ispred BOSMAL-a. Vlasnik iskaznice je Salčin Dženeta , Medicinska Škola. Ukoliko neko poznaje navedenu vlasnicu neka je kontaktira ili neka ostavi neku elektronsku adresu da bi se iskaznica mogla uruciti vlasnici.
User avatar
Kal El
Posts: 6247
Joined: 07/04/2013 21:49

#1356 Re: AW: Izgubljeno - nadjeno

Post by Kal El »

mido117 wrote:Pronadjena je djacka GRAS iskaznica ispred BOSMAL-a. Vlasnik iskaznice je Salčin Dženeta , Medicinska Škola. Ukoliko neko poznaje navedenu vlasnicu neka je kontaktira ili neka ostavi neku elektronsku adresu da bi se iskaznica mogla uruciti vlasnici.
Sad ce te ovi cukoljubci napasti sto pises na njihovoj temi :mrgreen: Neka promjene naslov teme,neki ne pogledaju koji je pdf,nego traze pomocu search
luna09
Posts: 365
Joined: 16/10/2010 21:39

#1357 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by luna09 »

Pitam se dokad će ovi manijaci što su im životinje "plišana igračka" prolaziti nekažnjeno za izbacivanje pasa i mačaka na ulicu. Sinoć garant čim je pao mrak neki papak je pred moju zgradu izbacio njemačkog ovčara. Skinuo mu ogrlicu i samo ga ostavio.Jadničak ulazi u haustor :( :( , vidi se nije odrastao na ulici. Onaj rot koji je ostavljen prije mjesec dana jutros hoće u BUS. Gladan, mokar a bar 5 glavonja od bar 90kg arlauču ko curice strah ih :? :? . Želim onim što ih tako ostaviše da svaki dan proživljavaju istu bol, i isti strah i glad kao ova božja stvorenja.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#1358 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by pakica_ »

luna09 wrote:Pitam se dokad će ovi manijaci što su im životinje "plišana igračka" prolaziti nekažnjeno za izbacivanje pasa i mačaka na ulicu. Sinoć garant čim je pao mrak neki papak je pred moju zgradu izbacio njemačkog ovčara. Skinuo mu ogrlicu i samo ga ostavio.Jadničak ulazi u haustor :( :( , vidi se nije odrastao na ulici. Onaj rot koji je ostavljen prije mjesec dana jutros hoće u BUS. Gladan, mokar a bar 5 glavonja od bar 90kg arlauču ko curice strah ih :? :? . Želim onim što ih tako ostaviše da svaki dan proživljavaju istu bol, i isti strah i glad kao ova božja stvorenja.
ubuduce ako upratis registraciju auta iz kojeg istresaju zivotinje, zapisi pa nazovi muriju.. prolaziti ce nekaznjeno sve dokle ih mi koji ih vidimo ne budemo prijavljivali!
luna09
Posts: 365
Joined: 16/10/2010 21:39

#1359 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by luna09 »

pakica_ wrote:
luna09 wrote:Pitam se dokad će ovi manijaci što su im životinje "plišana igračka" prolaziti nekažnjeno za izbacivanje pasa i mačaka na ulicu. Sinoć garant čim je pao mrak neki papak je pred moju zgradu izbacio njemačkog ovčara. Skinuo mu ogrlicu i samo ga ostavio.Jadničak ulazi u haustor :( :( , vidi se nije odrastao na ulici. Onaj rot koji je ostavljen prije mjesec dana jutros hoće u BUS. Gladan, mokar a bar 5 glavonja od bar 90kg arlauču ko curice strah ih :? :? . Želim onim što ih tako ostaviše da svaki dan proživljavaju istu bol, i isti strah i glad kao ova božja stvorenja.
ubuduce ako upratis registraciju auta iz kojeg istresaju zivotinje, zapisi pa nazovi muriju.. prolaziti ce nekaznjeno sve dokle ih mi koji ih vidimo ne budemo prijavljivali![/quo

Pakice nisam vidjela auto ali po svemu već viđenom zaključujem da je bio tek dovežen. A da sam ga vidjela mislim da sigurno nebi prosao bez prijave.
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#1360 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by pakica_ »

luna09 wrote:
Pakice nisam vidjela auto ali po svemu već viđenom zaključujem da je bio tek dovežen. A da sam ga vidjela mislim da sigurno nebi prosao bez prijave.
:thumbup: :thumbup:
samo tako im mozemo stati u kraj i NIKAKO drugacije :(
Adna Subotic
Posts: 2
Joined: 02/05/2014 00:56

#1361 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Adna Subotic »

Image

Nestao mješanac njemačkog ptičara dana 01. 05. 2014. godine na području Marijin Dvor i otišao u nepoznatom pravcu. Odaziva se na ime Chappy i ima crnu kožnu ogrlicu sa ukrasnim nitnama. Čipovan je i star godinu dana. Ako imate bilo kakvu informaciju ili ste ga našli, kontakt telefoni su:

061/310-947 Subotić Adna
061/310-968 Omić Denis
033/813-380 Subotić

Hvala unaprijed
Adna Subotic
Posts: 2
Joined: 02/05/2014 00:56

#1362 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Adna Subotic »

Adna Subotic wrote:Image

Nestao mješanac njemačkog ptičara dana 01. 05. 2014. godine na području Marijin Dvor i otišao u nepoznatom pravcu. Odaziva se na ime Chappy i ima crnu kožnu ogrlicu sa ukrasnim nitnama. Čipovan je i star godinu dana. Ako imate bilo kakvu informaciju ili ste ga našli, kontakt telefoni su:

Hvala unaprijed

PRONADZEN HVALA SVIMA KOJI SU NAM POMOGLI
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#1363 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by ruud »

Adna Subotic wrote:http://i835.photobucket.com/albums/zz27 ... 5635d9.jpg

Nestao mješanac njemačkog ptičara dana 01. 05. 2014. godine na području Marijin Dvor i otišao u nepoznatom pravcu. Odaziva se na ime Chappy i ima crnu kožnu ogrlicu sa ukrasnim nitnama. Čipovan je i star godinu dana. Ako imate bilo kakvu informaciju ili ste ga našli, kontakt telefoni su:

061/310-947 Subotić Adna
061/310-968 Omić Denis
033/813-380 Subotić

Hvala unaprijed
Kol'ko to sad ima konja ?
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#1364 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Cholina_Lokica »

Sad idu snimke poplava, ne znam odakle snimak, pasce identicno Mesiju
ITMSL
Posts: 3
Joined: 07/10/2013 13:50

#1365 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by ITMSL »

Ako znate nekog kome je nestao crni psic (malo veci od Maltezera) ima crvenu ogrlicu ... Ispred moje zgrade je vec nekih 5 sati (Šarena zgrada na Stupu).... sjedi ispred haustora... kad mu se pridje gleda tuzno i cvili...i zeli da se mazi.... Šerujete ovu poruku jer on je sigurno izgubljen i neko ga sigurno traži :((((
User avatar
holowey
Posts: 8407
Joined: 10/11/2008 10:53
Location: Дишем ти за вратом...

#1366 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by holowey »

http://www.whistle.com/gps/

prodaja pocinje tek iduce godine, ali mozda neko bude zainteresovan za ovaj gadget
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#1367 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Admir_1984 »

Cholina_Lokica wrote:Sad idu snimke poplava, ne znam odakle snimak, pasce identicno Mesiju
tek sad vidim ovo, koja je televizija, u sklopu koje emisije :?
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#1368 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Cholina_Lokica »

Admir_1984 wrote:
Cholina_Lokica wrote:Sad idu snimke poplava, ne znam odakle snimak, pasce identicno Mesiju
tek sad vidim ovo, koja je televizija, u sklopu koje emisije :?
Ma oni live sto su isli, ne znam je li ftv ili bht, pa bio neki snimak ne znam je li ove poplave okolice Sarajeva ili gore sjever, a prije ce biti ovo drugo, tako da cisto sumnjam da je gore stigao on
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#1369 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by pakica_ »

Je li messi imao crvenu ogrlicu slucajno?
Edit: sad vidim na slici da jeste.. Messi ti je ziv i zdrav, maloprije ga vidjeh na stupu.. Dakle on 100% sa jos par lunjalica :)
Ili idi odmah odmah odmah dole kod pasarele na autobuskoj je bio, ili mi posalji broj u pp, ako ga opet vidim, da vas zovem da neko dodje po njega, ostala bih ja s njim dok ko ne dodje.. Ne bih ti davala nadu da nisam 100% ziher da sam upravo tvoje pasce vidjela
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#1370 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by MedenoSrce »

Image
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#1371 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Admir_1984 »

pakica_ wrote:Je li messi imao crvenu ogrlicu slucajno?
Edit: sad vidim na slici da jeste.. Messi ti je ziv i zdrav, maloprije ga vidjeh na stupu.. Dakle on 100% sa jos par lunjalica :)
Ili idi odmah odmah odmah dole kod pasarele na autobuskoj je bio, ili mi posalji broj u pp, ako ga opet vidim, da vas zovem da neko dodje po njega, ostala bih ja s njim dok ko ne dodje.. Ne bih ti davala nadu da nisam 100% ziher da sam upravo tvoje pasce vidjela
gdje na stupu tacno. moj broj je 061/837/290
User avatar
febo_acm
Posts: 10232
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#1372 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by febo_acm »

Ja sam tu blizu idem sa Lilly da izvidim situaciju. Ako ga vidim zovem te

Sent from my HTC One using Tapatalk
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#1373 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Admir_1984 »

febo_acm wrote:Ja sam tu blizu idem sa Lilly da izvidim situaciju. Ako ga vidim zovem te

Sent from my HTC One using Tapatalk
ajd molim te. mama mi je na putu za kuci pa kada sam joj javio odma je tamo krenula
User avatar
febo_acm
Posts: 10232
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#1374 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by febo_acm »

Kod autobusa nije idem malo okolo da pogledam

Sent from my HTC One using Tapatalk
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#1375 Re: Izgubljeno - nadjeno

Post by Admir_1984 »

mama mi sada javlja da je vidjela tu sličnog cuku, ali je ženka i ima isto crvenu ogrlicu kao messi. jutros je taj gazda pustio sa lanca pa je vjerovatno pakica nju vidjela. slična je messiju, ali je skoro sva bijela
Post Reply