Izet Hajrović

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1051 Re: Izet Hajrović

Post by Bazinga1234 »

Logovan wrote: A zašto bi zvali Hajrovića? Ne kontam. :mrgreen: Na osnovu čega? :D Nemojte argumente "ako može ovaj, može i on" i slično. Izbacio bih iz reprezentacije razno razne "Hajroviće", a ako su oni u ekipi, ne mora značiti da moramo imati još "Hajrovića". I ovi su previše. :D
Eto zašto. :D

Realno, u ovakvoj formi Izet sigurno zaslužuje mjesto u reprezentaciji... Nije bas da imamo vrhunska krila?
Ništa lošiji od Visce trenutno, po mom mišljenju.
Uvijek sam govorio da mu samo treba kontinuitet igara.
Nadam se da ce mu Robi dati šansu protiv Turske.
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1052 Re: Izet Hajrović

Post by Edin H. »

Bazinga1234 wrote:
Logovan wrote: A zašto bi zvali Hajrovića? Ne kontam. :mrgreen: Na osnovu čega? :D Nemojte argumente "ako može ovaj, može i on" i slično. Izbacio bih iz reprezentacije razno razne "Hajroviće", a ako su oni u ekipi, ne mora značiti da moramo imati još "Hajrovića". I ovi su previše. :D
Eto zašto. :D

Realno, u ovakvoj formi Izet sigurno zaslužuje mjesto u reprezentaciji... Nije bas da imamo vrhunska krila?
Ništa lošiji od Visce trenutno, po mom mišljenju.
Uvijek sam govorio da mu samo treba kontinuitet igara.
Nadam se da ce mu Robi dati šansu protiv Turske.
Eki nista losiji :shock:

Izo je uvijek bio klasa za Viscu, skolovaniji igrac.
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1053 Re: Izet Hajrović

Post by Bazinga1234 »

Edin H. wrote:
Eki nista losiji :shock:

Izo je uvijek bio klasa za Viscu, skolovaniji igrac.
Pa i ja dijelim slično mišljenje al' ipak ću pričekati utakmice reprezentacije da ne bude dilema više :D
Vitoo wrote:
EDIT: Nije tema!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1054 Re: Izet Hajrović

Post by Tomahawk11 »

Vitoo wrote:
Muhamed Đakmić wrote:
Vitoo wrote:Elo Saric playmaker, sta hoces igra.....





IZO :thumbup: fina dva gola Feneru
Nadam se da ti slijedi ban zbog Ele Sarića :D Ja sam te prijavio, ako te ko uspita :D
Jesi ti u skoli tuzibaba :D

Elo Saric je klocina koji je preko ledja talova sa Robuckom tu i forsira se mora se isplatiti a vamo hrpu igraca mogu ti napisati helem mladi igraca a ne celavi did iz Koreje
Prestani trolati druge teme!
Uhvatiš se jednog ko papagaj i ponavljaš. Sljedeći upis mimo teme i imaš dvije sedmice.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#1055 Re: Izet Hajrović

Post by Grean »

Pored dva gola sinoc ne vidim razloge hvalospjevima Hajrovicu. Ima prednosti u odnosu na Viscu kao sut sa distance ili centarsut prema golu ali ima i Visca svoje adute.

Mislim da Hajrovicevo pitanje uopste nije Visca koji je prvi izbor, prije da je borba izmedju njega i Zakarica.

Gojak je druga prica, on u svojoj ulozi izrasta u za nase uslove odlicnog igraca (podjoh napisati klasnog ali to je vec nadodavanje u ovom momentu).

Eto volio bih da se ta razlika koju bi Izet napravio argumentuje nekim aspektima iz sinosnje utakmice. Dao je dva gola od kojih bi jedan dao i ja da sam bio u njegovoj situaciji, imao je dva odlicna ubacaja iz kornera i jedno fino uposljavanje dijagonalom na kontra stranu.

Ni jedan dribling mu nije prosao, i dalje je prosjecan u kontroli lopte kad je igrac na njemu, nisam vidio ni jednu dubinsku loptu, proigravanje da je nekog uposlio kad udje u sredinu.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#1056 Re: Izet Hajrović

Post by Nadzorna_ploca »

Bravo Izo poziv je tvoj aBd. :bih:
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#1057 Re: Izet Hajrović

Post by palermo »

Izo zaslužio poziv

Jedino mi nije jasno zašto pohvala jednom igraču nužno znači da moramo omalovažavati drugog igrača. Višća i Hajrović su profilom različiti igrači, svaki sa sviojim prednostima i manama, oba upotrebljiva, i oba su potrebna reprezentaciji.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#1058 Re: Izet Hajrović

Post by GandalfSivi »

Grean wrote:Pored dva gola sinoc ne vidim razloge hvalospjevima Hajrovicu. Ima prednosti u odnosu na Viscu kao sut sa distance ili centarsut prema golu ali ima i Visca svoje adute.
Cijeli Maksimir mu punu minutu aplaudirao sinoc, a ti ne vidis nista sem dva gola. Nebitno, realno treba dobiti poziv, a da li je za prvih 11, to je drugo pitanje...
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#1059 Re: Izet Hajrović

Post by Grean »

GandalfSivi wrote:
Grean wrote:Pored dva gola sinoc ne vidim razloge hvalospjevima Hajrovicu. Ima prednosti u odnosu na Viscu kao sut sa distance ili centarsut prema golu ali ima i Visca svoje adute.
Cijeli Maksimir mu punu minutu aplaudirao sinoc, a ti ne vidis nista sem dva gola. Nebitno, realno treba dobiti poziv, a da li je za prvih 11, to je drugo pitanje...
Pa eto isto mislim u vezi poziva a u vezi Maksimira ne znam ima li bas veze samo s tim kako je odigrao. Lik je poseban lik i ima tu svega, od simpatija do zajebancije (kako sam ja vidio reakcije publike koju su zumirali u vrijeme njegovog izlaska).

Ali nebitno, jebo Maksimir, sta smo mi vidjeli evo svi koji su gledali utakmicu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#1060 Re: Izet Hajrović

Post by GandalfSivi »

Ne znam majke mi, mozda nije Dinamo taj kvalitet da se poredi, ali kad primi loptu vidi se da zna igrati. I cetvrti gol je krenuo od njega, i dosta puta je probio fino sa desne strane, imao je i ono sevanje po sesnaestercu, ima dobar sut, cak se dosta i vracao, sporiji je od Visce doduse, ali neka ga zove pa neka se po treninzima ganjaju...
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#1061 Re: Izet Hajrović

Post by ja71 »

Kad ih već poredimo, a oba su mi dragi, Izo ima onaj bezobrazluk i veća je opasnost za protivnika
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#1062 Re: Izet Hajrović

Post by Korisničkoime »

Izetov problem nije u nogama vec u glavi to je svima jasno barem bi trebalo biti najkasnije od njegovog vremena u Werderu.
Po nogama pored ovih svih sto su pozvani on bi definitivno trebao imati mjesta barem sada kada se vratio u formu.
Prije mjesec mozda bio neki clanak na HR portalu u vezi Dinama kada su bili na gostovanju u Izraelu, pa kaze u drugom poluvremenu Izet je odlucio da se oznoji i utakmica je krenula u Dinamovu korist, zatim navodi jos jednu Dinamovu utakmicu (ne znam s kim) pa kaze opet u drugom poluvremenu Izet je odlucio da se oznoji i utakmica je krenula u Dinamovi korist na kraju clanka se postavlja pitanje zasto ga selektor BiH ne zove u reprezentaciju.
U komentarima clanka neko pametno navodi da se Izet od pocetka utakmica odlucio da se oznoji kako to i treba mozda bi i dobio poziv Prosineckog
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#1063 Re: Izet Hajrović

Post by ja71 »

Pa neka ga onda uvodi samo drugo poluvrijeme
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1064 Re: Izet Hajrović

Post by Edin H. »

Nadam se da ce Izo prozvati i prozboriti koju o Robiju preko medija. :D
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#1065 Re: Izet Hajrović

Post by ljevoruki »

GandalfSivi wrote:Ne znam majke mi, mozda nije Dinamo taj kvalitet da se poredi, ali kad primi loptu vidi se da zna igrati. I cetvrti gol je krenuo od njega, i dosta puta je probio fino sa desne strane, imao je i ono sevanje po sesnaestercu, ima dobar sut, cak se dosta i vracao, sporiji je odd Visce doduse, ali neka ga zove pa neka se po treninzima ganjaju...
Jesi li siguran da je sporiji od Visce?
klosar pravi
Posts: 2720
Joined: 26/05/2018 12:00

#1066 Re: Izet Hajrović

Post by klosar pravi »

Ma nije
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#1067 Re: Izet Hajrović

Post by Grean »

Korisničkoime wrote:Izetov problem nije u nogama vec u glavi to je svima jasno barem bi trebalo biti najkasnije od njegovog vremena u Werderu.
Po nogama pored ovih svih sto su pozvani on bi definitivno trebao imati mjesta barem sada kada se vratio u formu.
Prije mjesec mozda bio neki clanak na HR portalu u vezi Dinama kada su bili na gostovanju u Izraelu, pa kaze u drugom poluvremenu Izet je odlucio da se oznoji i utakmica je krenula u Dinamovu korist, zatim navodi jos jednu Dinamovu utakmicu (ne znam s kim) pa kaze opet u drugom poluvremenu Izet je odlucio da se oznoji i utakmica je krenula u Dinamovi korist na kraju clanka se postavlja pitanje zasto ga selektor BiH ne zove u reprezentaciju.
U komentarima clanka neko pametno navodi da se Izet od pocetka utakmica odlucio da se oznoji kako to i treba mozda bi i dobio poziv Prosineckog
Pa u studiju su u analizi ove utakmice pricali o tendenciji koju Izo ima da “nestane” u nekim periodima utakmice. Nije se odnosilo na ovu nego na neke ranije a oni ga prate redovno.

Previse se hampe dize za igrace kod kojih se radi o nijansama. Visca vec ima status standardnog a Zakaric i Hajrovic su prvi kandidati kao njegove alternative. Vise je aspekata koji su bitni, od tih kontri i postizanja golova, preko igre na sredini gdje trenutno Prosinecki ima najvise problema jer ne mozemo da zadrzimo loptu pa do defanzivnih zadataka.

Vjerujem da on zna bolje da ih procijeni od nas i probere sta mu treba. Mi uglavnom gledamo samo na ofanzivu.
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1068 Re: Izet Hajrović

Post by Bazinga1234 »

ljevoruki wrote:
GandalfSivi wrote: sporiji je od Visce doduse..
Jesi li siguran da je sporiji od Visce?
Sporiji bez lopte al' je sa loptom brži :D
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1069 Re: Izet Hajrović

Post by Bazinga1234 »

Zabio gol iz penala. :bih:
Posto obraz, Roberte? :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#1070 Re: Izet Hajrović

Post by manijak1 »

Bazinga1234 wrote:Zabio gol iz penala. :bih:
Posto obraz, Roberte? :D
:D 15 kuna :? :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22514
Joined: 15/01/2010 06:28

#1071 Re: Izet Hajrović

Post by luckylaka »

Bazinga1234 wrote:Zabio gol iz penala. :bih:
Posto obraz, Roberte? :D
Pa nije Robi kriv sto Izo kasni 100 utakmica u kontinuitetu za Viscom.Dobro vraca se u formu i realno zasluzio je klupu ako ne daj boze Visci ne bude islo :D
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1072 Re: Izet Hajrović

Post by Point. »

I Višća je alibi igrač.
Vitoo
Posts: 784
Joined: 10/08/2018 00:58

#1073 Re: Izet Hajrović

Post by Vitoo »

Visca ima sitan brz korak. :lol: alibi
User avatar
Edin H.
Posts: 47030
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1074 Re: Izet Hajrović

Post by Edin H. »

luckylaka wrote:
Bazinga1234 wrote:Zabio gol iz penala. :bih:
Posto obraz, Roberte? :D
Pa nije Robi kriv sto Izo kasni 100 utakmica u kontinuitetu za Viscom.Dobro vraca se u formu i realno zasluzio je klupu ako ne daj boze Visci ne bude islo :D
Kakav bolan Visca? Limitiran igrac.

Jesi li ti uopste gledao utakmice sa S. Irskom I Austrijom?

Nadam se da ce Izo ako ga Prosinecki ikada pozove prije nego dobije nogu, i stavi ga na klupu, postupiti poput Kovacica. :oops:
User avatar
luckylaka
Posts: 22514
Joined: 15/01/2010 06:28

#1075 Re: Izet Hajrović

Post by luckylaka »

Edin H. wrote:
luckylaka wrote:
Bazinga1234 wrote:Zabio gol iz penala. :bih:
Posto obraz, Roberte? :D
Pa nije Robi kriv sto Izo kasni 100 utakmica u kontinuitetu za Viscom.Dobro vraca se u formu i realno zasluzio je klupu ako ne daj boze Visci ne bude islo :D
Kakav bolan Visca? Limitiran igrac.

Jesi li ti uopste gledao utakmice sa S. Irskom I Austrijom?

Nadam se da ce Izo ako ga Prosinecki ikada pozove prije nego dobije nogu, i stavi ga na klupu, postupiti poput Kovacica. :oops:
Na svaku Izetovu jednu dobru utakmicu u zadnjih 3-4 i 5 godina ja cu ti postaviti 10 Viscini odlicnih.Dakle 10:1.Sto bi to Robi dobio nogu a mi prvi na tabeli u ligi nacija i sto bi mjenjao tim koji pobjedjuje.Znas li jos jednog takvog da tako nesto radi
Post Reply