Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...

Na opcim izborima glasacu za..

SDA - Bakir Izetbegovic
91
13%
SDP,NiP,NS - Denis Becirovic
464
65%
Neko treci
100
14%
Necu glasati
60
8%
 
Total votes: 715

Messier
Posts: 586
Joined: 06/10/2011 23:39

#5651 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Messier »

Moenx wrote: 01/10/2022 02:31
Messier wrote: 01/10/2022 02:11 Ma i ta djeca , samo gledaju da se uvale negdje na guzove.

Il u sdp il u sda, znam ih po sbbu imaju 20 tak godina, gledaju kako ce upasti u stranku, tu il neku drugu.
A ne zna se ko je gluplji, mala..zavrsila politicke nauke, pita me..nisam znala da je lopta na zastavi Brazila.

Uzdati se u generacije koje dolaze, tesko.
Nema vise sezdesetosme.

Sve gore i gore vrijeme dolazi, djeca su nam veci debili od nas, i napravice gore stvari nego sto je nasa generacija i generacija nasih roditelja.

Al da ne bi sad ovo zavrsilo sa pricom ..zivot je tezak, postoje mnogi problemi, obrazovanje je najbitnije..

Visevremenski je problem sto su nam djeca postali poltroni rodjenjem..neke biljke male koje traze uhljebljenje.. to je prva stvar koju treba probati rjesavati na ovim izborima.
Nisu ba djeca takva ba
Mislim da cim vidis tako mladu osobu da se ulizuje prvo pogledaj da li ga je ko namamio na to
Dakle vise su krivi oni sto su im ponudili to i takvo okrilje
Djeca su sklona autoritetima misle da tako treba
I onda ti se nadje matoraprotuha da se sili nad djecijim glavicama koja ne cuju i ne vide od tih ludih twta u cika
Djeca su cudjenje avijeta ona su svjelo u mraku
Kakve glavice, imas 18 godina , punoljetan si..salju te u ratove i imas pravo glasa.

Potpuno pravno odgovorna osoba, odes u zatvor ako napravis glupost.

Skloni autoritetima, namamljeni..

Da, djeca, sa 3 ili 7 ili 11 godina.

S 18 si klipan koji glasa, punis pusku u rovu na -16 i vrijeme je da shvatis da izgovor da si dijete, koji je do tada prolazio, vise ne prolazi.
Messier
Posts: 586
Joined: 06/10/2011 23:39

#5652 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Messier »

n+1 wrote: 02/10/2022 23:48 Ma činjenica je da će mnogi za 4 godine proklinjati sami sebe što su birali Denisa, kad se shvate da je frajer cigla.

Uostalom, viđeno sve više puta.
Tek sam sad shvatio , ono kad pas ili ovca pobijede na nekim lokalnim izborima po svijetu , pa to bude vijest na portalima.

Sutra, da se bira izmedju Bakira i cjepanice bukove, ja bih birao cjepanicu.

Mozda, ako neko ponudi kao kandidata neku zabu ili vrecu kreca, mozda bih imao dilemu, il trilemu

Dvoumio bih se vise izmedju zabe i cjepanice, nego izmedju Bakira i vrece kreca
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18326
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#5653 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by GandalfSivi »

Leverage wrote: 04/10/2022 23:11 Da li će član Predsjedništva iz reda Raiffeisena nazad na Zapadnu hemisferu, zna li se šta?
Neka ga kod vas, mojne ga nama svega ti :)
babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#5654 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by babanovac »

Profesor historije ne zna beknut engleski jezik. Za naucno nastavno zvanje profesora na univerzitetu, potrebno je poznavanje barem jednog stranog jezika. Garantujem vam, da ne govori ni njemacki, ni francuski.
Sve to namece zakljucak, da je profesor falsifikovao certifikat. Sto nas dovodi do nove afere. Sebija, jesil ili nisi magistrirala? Koalicija "od zla oca, od gore matere", ne postoji. Okupili su se oko najmanje ljigavog lika, koji samim tim, ima najvecu prodju medju narodom.
babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#5655 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by babanovac »

"We shall clean garbage from our shores".
W.C, Prime minister of UK, 1942.

Ocigledno je Denis previse vremena proveo (pola zivota) sa gradonacelnikom, sav je u komunalnim temama, pa i onda kada pobijedi na predsjednickim izborima.
U predizbornoj, nisam ga cuo da je pricao o icemu, osim Izetbegovicu. Poznato je da mali ljudi govore o drugim ljudima.
Kao crveni kmer, iz nikad pokorene Tuzle, sramota me sta izabrasmo, mada, nije ni cudo.
Godine medijske kampanje, razvlacenja pameti Bosnjacima, dovesce do nestanka drzave i nacije. Imamo drzavotvornosti ko Sijuksi.
Poljska bolnica u RS, respiratori u RS, respiratori u FBiH. Kakva je razlika? Razlika je u tome, da tamo niko nije uhapsio premijera. U medijima , uglavnom finansiranim s vana, vidim isto, sto sam vidjao u Andricevim djelima. Alija Djerzelez, bio je bosnjacki simbol otpora austrijskoj okupaciji. Gledajuci i iz danasnjeg konteksta, pravi heroj. U Andricevoj prici, radi se o kratkom ( niskog rasta ), ruznom , priglupom, krezavom i smrdljivom liku, koji tezi da namiri samo svoje nagone i tu njegova oersonalnost prestaje.
Iz afere respiratori, izdvaja se neki lik, Jusufovic, tadasnji direktor UKC Tuzla, koji na centralnom sastanku veli: "Ja necu kupovati respiratore mimo zakona o javnim nabavakama, ova pandemija ce proci, ali ce poslije nje doci tuzilastvo". Masa ga u tom trenutku percipira kao postenog i dosljednog lika, svjetlo u zbunjujucem trenutku. Nakom mjesec i po, ili dva-tri mjeseca, oglasava se Valentin Inzko, sa tematikom nelegalnog zaposljavanja na UKC Tuzla. Veli visoki predstavnik, tamosnji direktor je zaposlio svog sina, pored mnogo boljih kandidata. A jel? Zna Inzko da je bilo boljih kandidata. Je li na Visokom predstavniku OHR-a da se bavi klinickim centruma?
Lik u Mostaru, Kvesic ( uso nam sazada), direktor je tamosnjeg UKC-a 25 godina i nikad, Allaha mi, nikog svog, nije zaposlio. Da, ubjedljivo im je najveci gubitak od svih zdravstvenih ustanova ( za sto nikad niko nije odgovarao). Isti slucaj i u BL, ni tamo nema nepotizma. Samo slinamu, balija, moze biti kokosar, lopov, u ovoj BiH. Ovaj narod jednostavno ne smije imati slobodnog pozitivca. Svako ko se digne, ponosno kaze ko je i sta je, postace Alija Djerzelez iz Andriceve pripovijetke.
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#5656 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Leverage »

GandalfSivi wrote: 09/10/2022 03:42
Leverage wrote: 04/10/2022 23:11 Da li će član Predsjedništva iz reda Raiffeisena nazad na Zapadnu hemisferu, zna li se šta?
Neka ga kod vas, mojne ga nama svega ti :)
Sad je sveden na nivo političkog analitičara, može palamudit zajedno sa Galamdžijom.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#5657 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by nles »

babanovac wrote: 09/10/2022 05:33 "We shall clean garbage from our shores".
W.C, Prime minister of UK, 1942.

Ocigledno je Denis previse vremena proveo (pola zivota) sa gradonacelnikom, sav je u komunalnim temama, pa i onda kada pobijedi na predsjednickim izborima.
U predizbornoj, nisam ga cuo da je pricao o icemu, osim Izetbegovicu. Poznato je da mali ljudi govore o drugim ljudima.
Kao crveni kmer, iz nikad pokorene Tuzle, sramota me sta izabrasmo, mada, nije ni cudo.
Godine medijske kampanje, razvlacenja pameti Bosnjacima, dovesce do nestanka drzave i nacije. Imamo drzavotvornosti ko Sijuksi.
Poljska bolnica u RS, respiratori u RS, respiratori u FBiH. Kakva je razlika? Razlika je u tome, da tamo niko nije uhapsio premijera. U medijima , uglavnom finansiranim s vana, vidim isto, sto sam vidjao u Andricevim djelima. Alija Djerzelez, bio je bosnjacki simbol otpora austrijskoj okupaciji. Gledajuci i iz danasnjeg konteksta, pravi heroj. U Andricevoj prici, radi se o kratkom ( niskog rasta ), ruznom , priglupom, krezavom i smrdljivom liku, koji tezi da namiri samo svoje nagone i tu njegova oersonalnost prestaje.
Iz afere respiratori, izdvaja se neki lik, Jusufovic, tadasnji direktor UKC Tuzla, koji na centralnom sastanku veli: "Ja necu kupovati respiratore mimo zakona o javnim nabavakama, ova pandemija ce proci, ali ce poslije nje doci tuzilastvo". Masa ga u tom trenutku percipira kao postenog i dosljednog lika, svjetlo u zbunjujucem trenutku. Nakom mjesec i po, ili dva-tri mjeseca, oglasava se Valentin Inzko, sa tematikom nelegalnog zaposljavanja na UKC Tuzla. Veli visoki predstavnik, tamosnji direktor je zaposlio svog sina, pored mnogo boljih kandidata. A jel? Zna Inzko da je bilo boljih kandidata. Je li na Visokom predstavniku OHR-a da se bavi klinickim centruma?
Lik u Mostaru, Kvesic ( uso nam sazada), direktor je tamosnjeg UKC-a 25 godina i nikad, Allaha mi, nikog svog, nije zaposlio. Da, ubjedljivo im je najveci gubitak od svih zdravstvenih ustanova ( za sto nikad niko nije odgovarao). Isti slucaj i u BL, ni tamo nema nepotizma. Samo slinamu, balija, moze biti kokosar, lopov, u ovoj BiH. Ovaj narod jednostavno ne smije imati slobodnog pozitivca. Svako ko se digne, ponosno kaze ko je i sta je, postace Alija Djerzelez iz Andriceve pripovijetke.
Ooooo, hoshgeldum, pasha, sta ima? :D

Poranio na sabah ili se pise iz Hamerike?
Ili je joint bio malo veci?

Image
babanovac
Posts: 1372
Joined: 26/08/2006 20:54

#5658 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by babanovac »

nles wrote: 09/10/2022 22:03
babanovac wrote: 09/10/2022 05:33 "We shall clean garbage from our shores".
W.C, Prime minister of UK, 1942.

Ocigledno je Denis previse vremena proveo (pola zivota) sa gradonacelnikom, sav je u komunalnim temama, pa i onda kada pobijedi na predsjednickim izborima.
U predizbornoj, nisam ga cuo da je pricao o icemu, osim Izetbegovicu. Poznato je da mali ljudi govore o drugim ljudima.
Kao crveni kmer, iz nikad pokorene Tuzle, sramota me sta izabrasmo, mada, nije ni cudo.
Godine medijske kampanje, razvlacenja pameti Bosnjacima, dovesce do nestanka drzave i nacije. Imamo drzavotvornosti ko Sijuksi.
Poljska bolnica u RS, respiratori u RS, respiratori u FBiH. Kakva je razlika? Razlika je u tome, da tamo niko nije uhapsio premijera. U medijima , uglavnom finansiranim s vana, vidim isto, sto sam vidjao u Andricevim djelima. Alija Djerzelez, bio je bosnjacki simbol otpora austrijskoj okupaciji. Gledajuci i iz danasnjeg konteksta, pravi heroj. U Andricevoj prici, radi se o kratkom ( niskog rasta ), ruznom , priglupom, krezavom i smrdljivom liku, koji tezi da namiri samo svoje nagone i tu njegova oersonalnost prestaje.
Iz afere respiratori, izdvaja se neki lik, Jusufovic, tadasnji direktor UKC Tuzla, koji na centralnom sastanku veli: "Ja necu kupovati respiratore mimo zakona o javnim nabavakama, ova pandemija ce proci, ali ce poslije nje doci tuzilastvo". Masa ga u tom trenutku percipira kao postenog i dosljednog lika, svjetlo u zbunjujucem trenutku. Nakom mjesec i po, ili dva-tri mjeseca, oglasava se Valentin Inzko, sa tematikom nelegalnog zaposljavanja na UKC Tuzla. Veli visoki predstavnik, tamosnji direktor je zaposlio svog sina, pored mnogo boljih kandidata. A jel? Zna Inzko da je bilo boljih kandidata. Je li na Visokom predstavniku OHR-a da se bavi klinickim centruma?
Lik u Mostaru, Kvesic ( uso nam sazada), direktor je tamosnjeg UKC-a 25 godina i nikad, Allaha mi, nikog svog, nije zaposlio. Da, ubjedljivo im je najveci gubitak od svih zdravstvenih ustanova ( za sto nikad niko nije odgovarao). Isti slucaj i u BL, ni tamo nema nepotizma. Samo slinamu, balija, moze biti kokosar, lopov, u ovoj BiH. Ovaj narod jednostavno ne smije imati slobodnog pozitivca. Svako ko se digne, ponosno kaze ko je i sta je, postace Alija Djerzelez iz Andriceve pripovijetke.
Ooooo, hoshgeldum, pasha, sta ima? :D

Poranio na sabah ili se pise iz Hamerike?
Ili je joint bio malo veci?

Image
Hamo, vidi mu glave... Bisera dze su hurme?
Post Reply