Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
Post Reply

Na opcim izborima glasacu za..

SDA - Bakir Izetbegovic
91
13%
SDP,NiP,NS - Denis Becirovic
464
65%
Neko treci
100
14%
Necu glasati
60
8%
 
Total votes: 715

User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#4826 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Roccohljup »

ovi iz N1 još nisu oprostili bećiroviću. Prije će mu profa halaliti men se čini :D :D

https://ba.n1info.com/vijesti/skandal-i ... ati-video/
Skandal i na BHT-u: Bećirović opet omalovažavao Hadžikadića u debati (VIDEO)
VIJESTI Autor:Alen Altoka27. sep 202222:078 komentara
Podijeli:
Izvor: Twitter
Kandidati za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine Denis Bećirović (SDP) i Mirsad Hadžikadić (Koalicija Država) učetvovali su u izbornoj debati na BHT-u bez prisustva Bakira Izetbegovića (SDA).

Denis Bećirović, kojeg je većina bh. javnosti osudila jer je u debati na N1 napustio studio na početku emisije Pressing, večeras je na kraju debate na BHT-u ponovo imao diskutabilan nastup.

Razlog za napuštanje emisije bio je nepojavljivanje Izetbegovića na N1.

Večeras se Bećirović udostojio da ispoštuje gledatelje BHT-a svojim prisustvom, ali je na kraju debate poslao prilično neprimjerenu poruku obraćajući se glasačima: “Ne dozvolite da 5% glasova za Hadžikadića ponovo donese izbornu pobjedu”, poručio je.

Denis Bećirović u svojim istupima često ističe da je prethodni izborni poraz doživio upravo zbog Mirsada Hadžikadića, a razloge bi zapravo mogao potražiti i u svom javnom nastupu.

Pogledajte video:


Hakiz
Posts: 40404
Joined: 30/07/2015 20:01

#4827 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Hakiz »

Roccohljup wrote: 28/09/2022 12:19 ovi iz N1 još nisu oprostili bećiroviću. Prije će mu profa halaliti men se čini :D :D

https://ba.n1info.com/vijesti/skandal-i ... ati-video/
Skandal i na BHT-u: Bećirović opet omalovažavao Hadžikadića u debati (VIDEO)
VIJESTI Autor:Alen Altoka27. sep 202222:078 komentara
Podijeli:
Izvor: Twitter
Kandidati za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine Denis Bećirović (SDP) i Mirsad Hadžikadić (Koalicija Država) učetvovali su u izbornoj debati na BHT-u bez prisustva Bakira Izetbegovića (SDA).

Denis Bećirović, kojeg je većina bh. javnosti osudila jer je u debati na N1 napustio studio na početku emisije Pressing, večeras je na kraju debate na BHT-u ponovo imao diskutabilan nastup.

Razlog za napuštanje emisije bio je nepojavljivanje Izetbegovića na N1.

Večeras se Bećirović udostojio da ispoštuje gledatelje BHT-a svojim prisustvom, ali je na kraju debate poslao prilično neprimjerenu poruku obraćajući se glasačima: “Ne dozvolite da 5% glasova za Hadžikadića ponovo donese izbornu pobjedu”, poručio je.

Denis Bećirović u svojim istupima često ističe da je prethodni izborni poraz doživio upravo zbog Mirsada Hadžikadića, a razloge bi zapravo mogao potražiti i u svom javnom nastupu.

Pogledajte video:


Ali je činjenica da je Bećirovoć, naprosto, loše vaspitana i nekulturna osoba. To se moglo vidjeti već davno, pri prvoj kandidaturi, godinama njegovi javni nastupi to potvrđuju.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10717
Joined: 27/04/2021 22:52

#4828 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tramvajtrojka »

Roccohljup wrote: 28/09/2022 12:19 ovi iz N1 još nisu oprostili bećiroviću. Prije će mu profa halaliti men se čini :D :D

https://ba.n1info.com/vijesti/skandal-i ... ati-video/
Skandal i na BHT-u: Bećirović opet omalovažavao Hadžikadića u debati (VIDEO)
VIJESTI Autor:Alen Altoka27. sep 202222:078 komentara
Podijeli:
Izvor: Twitter
Kandidati za člana Predsjedništva Bosne i Hercegovine Denis Bećirović (SDP) i Mirsad Hadžikadić (Koalicija Država) učetvovali su u izbornoj debati na BHT-u bez prisustva Bakira Izetbegovića (SDA).

Denis Bećirović, kojeg je većina bh. javnosti osudila jer je u debati na N1 napustio studio na početku emisije Pressing, večeras je na kraju debate na BHT-u ponovo imao diskutabilan nastup.

Razlog za napuštanje emisije bio je nepojavljivanje Izetbegovića na N1.

Večeras se Bećirović udostojio da ispoštuje gledatelje BHT-a svojim prisustvom, ali je na kraju debate poslao prilično neprimjerenu poruku obraćajući se glasačima: “Ne dozvolite da 5% glasova za Hadžikadića ponovo donese izbornu pobjedu”, poručio je.

Denis Bećirović u svojim istupima često ističe da je prethodni izborni poraz doživio upravo zbog Mirsada Hadžikadića, a razloge bi zapravo mogao potražiti i u svom javnom nastupu.

Pogledajte video:


a vidi ridjobrkog jade sto reposta postove sda botina :lol: :lol: :lol: , zar mu je toliki strah za zenin polozaj da se mora i za sda agitovati :mrgreen:, jest frajer propao sta je ovo jos dok je bio na ovom forumu bio je zanimljiv i na Twitter pocecima poslije toga se ufurao da je neko i nesto :lol:
Oznaka Tablica
Posts: 526
Joined: 27/09/2022 13:50

#4829 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Oznaka Tablica »

Glasajte za Bakira, izdajnika našega...

User avatar
laserShow
Posts: 4071
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#4830 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by laserShow »

Je li tacno da ce sada SVE glasacke kutije biti okrenute prema glasackoj kutiji? Je li to tacno?

Ako jeste, da li donosi boljoj kontroli, gdje nece biti fotografisanja i glasanja za "stare i nemocne"?
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#4831 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by hamos »

Hakiz wrote: 28/09/2022 12:23
Roccohljup wrote: 28/09/2022 12:19 ovi iz N1 još nisu oprostili bećiroviću. Prije će mu profa halaliti men se čini :D :D

https://ba.n1info.com/vijesti/skandal-i ... ati-video/

Ali je činjenica da je Bećirovoć, naprosto, loše vaspitana i nekulturna osoba. To se moglo vidjeti već davno, pri prvoj kandidaturi, godinama njegovi javni nastupi to potvrđuju.
To da Ali svakako Mislim da pobjedit nece
User avatar
Pandakonda
Posts: 4380
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#4832 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Pandakonda »

laserShow wrote: 28/09/2022 12:48 Je li tacno da ce sada SVE glasacke kutije biti okrenute prema glasackoj kutiji? Je li to tacno?

Ako jeste, da li donosi boljoj kontroli, gdje nece biti fotografisanja i glasanja za "stare i nemocne"?
Jeste, umjesto prema zidu bit će okrenute prema posmatracima upravo da bi se izbjeglo slikanje listića.
Hakiz
Posts: 40404
Joined: 30/07/2015 20:01

#4833 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Hakiz »

hamos wrote: 28/09/2022 12:50
Hakiz wrote: 28/09/2022 12:23

Ali je činjenica da je Bećirovoć, naprosto, loše vaspitana i nekulturna osoba. To se moglo vidjeti već davno, pri prvoj kandidaturi, godinama njegovi javni nastupi to potvrđuju.
To da Ali svakako Mislim da pobjedit nece
Mislim da hoće.

Mi imamo problem što nam je on takav bolji od Bakira.

:(
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#4834 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Roccohljup »

Pandakonda wrote: 28/09/2022 12:51
laserShow wrote: 28/09/2022 12:48 Je li tacno da ce sada SVE glasacke kutije biti okrenute prema glasackoj kutiji? Je li to tacno?

Ako jeste, da li donosi boljoj kontroli, gdje nece biti fotografisanja i glasanja za "stare i nemocne"?
Jeste, umjesto prema zidu bit će okrenute prema posmatracima upravo da bi se izbjeglo slikanje listića.
znači umjesto tebe posmatrači slikaju glasački listić :D :D :D

Šalim se, trebalo bi da ako su posmatrači OK da se ta zloupotreba smanji.
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#4835 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by hamos »

Hakiz wrote: 28/09/2022 12:52
hamos wrote: 28/09/2022 12:50

To da Ali svakako Mislim da pobjedit nece
Mislim da hoće.

Mi imamo problem što nam je on takav bolji od Bakira.

:(
Na osnovu cega zakljucujes? I prosli put ista pompa se digla i jedan dzafer ga dobi
brain bubbles
Posts: 519
Joined: 04/12/2012 00:17

#4836 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by brain bubbles »

shbc wrote: 28/09/2022 09:41
guruguru95 wrote: 28/09/2022 00:14 Hajde sad onako iskreno, bez zajebancije. :mrgreen:

Je li to fakat priželjkujete Krišto i Cvijanović u Predsjedništvu Bosne i Hercegovine? Priželjkujete tandem HDZ-SNSD? Priželjkujete Čovića i Dodika u Predsjedništvu države koju ne priznaju i koju udruženim snagama pokušavaju razjebati? Mogu i oni, ma sve može, samo da ne uđe Željko Komšić?

Hajde bez uvijanja, je li to vama OK?

Da konačno utvrdimo zvanični stav forumskih velikaša :mrgreen:
Na pogresnom forumu pitas. Slabo ovdje ima onih sto podrzavaju Bakira i SDA
takvi ne znaju da potvrde e-mail kod registracije
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10965
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#4837 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Prpa.ba »

Pandakonda wrote: 28/09/2022 12:51 Jeste, umjesto prema zidu bit će okrenute prema posmatracima upravo da bi se izbjeglo slikanje listića.
Plus nema prozivanja biraca naglas. SDA posmatraci nece moci dojavljivati izlaznost tokom dana i implementirati dobro razradjeni sistem "sigurnog glasa". Vjerovatno su pripremili mobilne ekipe koje ce ordinirati ispred birackih mjesta i raditi "popis". Tu je sad do opozicije da obezbijedi patrole i prijavljuje MUP-u osobe koje su u krugu 50m od birackih mjesta i agituju.
Last edited by Prpa.ba on 28/09/2022 13:02, edited 1 time in total.
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#4838 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by laik1981 »

hamos wrote: 28/09/2022 12:55
Hakiz wrote: 28/09/2022 12:52

Mislim da hoće.

Mi imamo problem što nam je on takav bolji od Bakira.

:(
Na osnovu cega zakljucujes? I prosli put ista pompa se digla i jedan dzafer ga dobi
Ovaj put nema Radoncica, Hadzikadic je provaljen da je Bakirov covjek, a Komsic je pomnozen sa nulom kod 70% glasaca koji su bili uz njega prije cetiri godine.. Bakiru ce Stranka za BiH otkinuti nekoliko desetina hiljada glasova jer su javno podrzali Komsica..

Zadnjih dana cujem dosta prica oko izbora i niko se ne izjasnjava da ce glasati za Bakira.. Ili nece glasati za njega ili ih je stid priznati da ce glasati za njega..
Last edited by laik1981 on 28/09/2022 13:04, edited 1 time in total.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#4839 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Styling »

hamos wrote: 28/09/2022 12:55
Hakiz wrote: 28/09/2022 12:52

Mislim da hoće.

Mi imamo problem što nam je on takav bolji od Bakira.

:(
Na osnovu cega zakljucujes? I prosli put ista pompa se digla i jedan dzafer ga dobi
Prvo, Denisu su prosli put pokradeni glasovi. Imao je vise glasova od Dzaferovica, ali je SDA masinerija uradila svoje. Drugo, ovaj put ima kompletnu opoziciju iza sebe, sto prosli put nije bio slucaj.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#4840 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by MarlboroGold »

Steta sto nije Zahiraga kandidat za predsjednistvo. Bakir mi je tanak.
User avatar
canvra888
Posts: 4273
Joined: 09/07/2021 15:03

#4841 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by canvra888 »

Bloo wrote: 28/09/2022 08:53
canvra888 wrote: 28/09/2022 02:57 Meni je najapsurdnije, pomalo tragikomično da Dodik(ovci)/SNSD/SDS/četnici istim naočalama gledaju i megaliberalne Denise i nacionalne Bakire i inovatine Mirsade. Čak isto gledaju i Nikšiće, Dine i Radončiće. Priklali bi vas opet, dečki. Ako vam 101 negacija genocida i 101 veličanje ratnih zločinaca kao i omalovažavanje svega bošnjačkog ne ukazuje na to, vaše sposobnosti rezonovanja su upitne, a također je moguć i oblik deluzije.

Pa vi opet izjavite da vam je gora SDA (koja mi se gadi) od četnika i ustaša. Gledali su vas jednom na nišanu, a evo iz dana u dan iskazuju da bi opet, bez obzira što su vam za zehru draži nego SDA.
Image

https://ba.voanews.com/a/platforma-za-k ... 75608.html

https://www.klix.ba/vijesti/izetbegovic ... /140921101

2014.
Prisutnima građanima obratio se i Ramiz Salkić, kandidat Koalicije „Domovina“ za predsjednika/potpredsjednika Republike Srpske.

"Moramo nastupiti jedinstveno, svi za BiH.Mi smo za domovinu zajedno, a oni koji nisu s nama su protiv domovine. Mi smo ovdje svoji na svome, na svojoj zemlji, u svojoj domovini i tako nastupamo na predstojećim izborima", kazao je Salkić.

On je pozvao prisutne da glasaju za one koje su s narodom bili proteklih godina, koji se bore za građane Podrinja.

"SDA je stranka u kojoj zajedno nastupamo i jedinstveno ćemo pobijediti", naglasio je Salkić, te pozvao prisutnime da glasaju iza Izetbegovića, jer BiH treba ozbiljnogčlana Predsjedništva koji će nastaviti aktivno djelovati i u Podrinju.
Ako je ovo "sve bošnjačko", onda ne da omalovažavam, nego izvršim defakaciju na tu tvoju uzoritost.
Ako su za tebe Bošnjaci=SDA, za mene nisu.

Četnici su pokušali, nisu uspjeli, ovi završavaju posao.
Ja ne znam gdje ti pročita od mene da su Bošnjaci=SDA. Ljudi su skloni fanatizmu na ovom forumu, ako pomeneš nešto što izlazi van njihovog okvira rezonovanja, odmah si ovo ili ono.

Btw, spominjanje Salkića ti je poprilično irelevantno, da ne kažem kontraproduktivno, jer je i Denisova SDP stala ispred njega ispred Pokreta za državu.

Opet, koliko god je zlo SDA, a jeste, reći da su gori od ljudi koji su izvršili najgore zločine još od drugog svjetskog rata, počinili genocid, držali glavni grad pod opsadom 1425 dana (kada su također dječica umirala) i općenito su stalni remetilački faktor na Balkanu - je apsurdno.
User avatar
canvra888
Posts: 4273
Joined: 09/07/2021 15:03

#4842 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by canvra888 »

teskeredzic_22 wrote: 28/09/2022 08:35
canvra888 wrote: 28/09/2022 02:57 Meni je najapsurdnije, pomalo tragikomično da Dodik(ovci)/SNSD/SDS/četnici istim naočalama gledaju i megaliberalne Denise i nacionalne Bakire i inovatine Mirsade. Čak isto gledaju i Nikšiće, Dine i Radončiće. Priklali bi vas opet, dečki. Ako vam 101 negacija genocida i 101 veličanje ratnih zločinaca kao i omalovažavanje svega bošnjačkog ne ukazuje na to, vaše sposobnosti rezonovanja su upitne, a također je moguć i oblik deluzije.

Pa vi opet izjavite da vam je gora SDA (koja mi se gadi) od četnika i ustaša. Gledali su vas jednom na nišanu, a evo iz dana u dan iskazuju da bi opet, bez obzira što su vam za zehru draži nego SDA.
Treći po smrtnosti od kovida u svijetu drugi u evropi.
Zadnji u evropi organizovali javno vakcinisanje protiv kuge a prva kod nas to napravila trojka kantona sarajevo.
Inflacija 16 % , hrana skuplja nego u Njemačkoj.
Kilometra novog autoputa nema za 4 godine.
Afera respiratori.
Afera Snimak - Asim.
Afera Hranjen.
Afera Sebijina diploma.
Afera Osmicina diploma.
Afera Zukić Elektroprivreda.
Afera Bisera Turković - pasoši.
Afera BH. Airleans
Afera stana Nedžada Brankovića

i još koliko toga za koliko znamo i za koliko ne znamo ?

GOTOV JE
I treba biti gotov. Takvi mazlumi i kriminalni milje i treba biti na smetljištu političke historije BiH.
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#4843 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by MuaDib »

Jesu se raspojasali da Denis traže dlaku u jajetu. A ovi politički nemam za koga glasati anafalbeti su najgora sorta, jer nije u stanju shvatiti s kim ima posla i da se idealizmom nikada banda neće skinuti. Tješim se da je većina stavova ipak piše po nalogu stranke, počesto i ličnog interesa.
Niti Željko niti Bakir ne poznaju ustavnu materiju kao Denis, pa prije samo par dana potencijalni njihov savjetnik Šefik se obrukao pred Ustavnim sudom nedopustivom apelacijom, a čovjek je pravnik. Tobože se brinu kako će sa Borjanom i Željkom, a čovjek fino rekao samo se držati ustava i zakona, a sve ostalo je antidejtonsko ponašanje i predmet krivičnog gonjenja. Pa da vidimo SDA reformu tužilaštva na djelu.
Najlakše se goniti po inerciji. A ovim urbanistima savjet odnos urbanog naspram ruralnog stanovništva 1:3 pa sami sebi odgovorite da li je potreban prodor na to polje. Ni meni se neke stvari ne sviđaju kod Denisa, ali naspram kandidata koji su u opticaju, jedini ima klasifikacije poznavanja političkog sistema. Bakir pokazao šta zna, spašavati Dodika. Komšić pokazao šta zna pjansku histeriju podvaljivati ko domoljublje. Hadžikadić wanna be american men for Bosnia, ne zna razlikovati teoriju od prakse. O Borjani je suvišno i govoriti, agenda HNS u praksi.

Samo Denis :bih:
User avatar
luckylaka
Posts: 22458
Joined: 15/01/2010 06:28

#4844 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by luckylaka »

dr_Evil wrote: 28/09/2022 07:36
luckylaka wrote: 28/09/2022 01:00 Ne bavim se politikom ,jebem se ko ce pobijediti ali volim bi licno naci tipa Koji izjavi da je sda gori od cetnika I da ga provodam po Buzimu da ga odvedem na Otes ili na Kovace,mozda do Visegradu ili Foce,Prijedora ili Bijeljine.Zbog nekoliko debila,idiota,kriminalcima hajde I stotine,hiljade porediti stranku sa koljacima,siledzijama,ubicama,krvolocima moze teski bolesnik.Mislim da mi je ovo prvi upis na ovoj temi ali I zadnji ne bi da vam kvarim lijepo druzenje I komuniciranje
Evo prije 2 mjeseca bio na odmoru u prelijepom Kozarcu, i evo skim god sam pricao rece mi za SDA da su vise unistili od cetnika.

Gdje je bilo da se iza rata naprave skole i fabrike pa da se narod vrati kada se je zelio vratiti? To je druga faza genocida, ljudi se nisu imali na sta vratit, a danas njihova djeca dodju sedmicu, ako i toliko. Etnicko ciscenje zavrseno, nije povratak par staraca pred penziju!
Nemas ti pojam sta su cetnici,krvoloci iz keraterm omarske manjace,srpskom heroji dokazani u garazi broj dva u keratermu za par minuta pobise oko 200 ljudi,sildzije koje silovase u omarskoj cure,zene ,heroji Koji konvoj za Travnik sravnise za vas.Da je ziv rahmetli policajac Emir on bi ti objasnili kako to rade cetnici.Imate obraza uopste u istu recenicu stavljati cetnika I neke postene pripadnike sda stranke...Crnalica,Mahmuljina,Kubarasa,Crnalica...koje poklase ko zeceve.Ti ces pricati o cetnicima Koji Kozarac sravnise do temelja .
User avatar
laserShow
Posts: 4071
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#4845 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by laserShow »

Je li ovo istina

https://www.gerila.info/novosti/kandida ... pred-snsd/
Admir Alibašić, član SDA, postavljen je za predsjednika biračkog odbora u ime SNSD-a u Jablanici. On je poziciju predsjednika biračkog odbora u ime SNSD prihvatio dok je bio član SDA, navodi se u prijavi koju je Centralnoj izbornoj komisiji BiH uputila organizacija “Pod lupom”.
:shock: :shock:

pa zar nas ovi ne drze na nisanu? Kako s njima da se ovako suradjuje?
hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#4846 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by hamos »

Styling wrote: 28/09/2022 13:02
hamos wrote: 28/09/2022 12:55

Na osnovu cega zakljucujes? I prosli put ista pompa se digla i jedan dzafer ga dobi
Prvo, Denisu su prosli put pokradeni glasovi. Imao je vise glasova od Dzaferovica, ali je SDA masinerija uradila svoje. Drugo, ovaj put ima kompletnu opoziciju iza sebe, sto prosli put nije bio slucaj.
Sto ne znaci da ce opozicija sva i glasat za njega,opozicija je ideoloski neprirodna

Samo ce u sarajevu razbit denis u ostalim mjestima dino nije toliko jak i ljudi si vise skloni ideoloski glasat,neko ko citav zivot u banovicima glasa za izetbegovice tesko ce birat crvenog sad samo jer mu to njegov bivsi sda vodja kaze
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#4847 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Hank Paldum »

Merak je glasati protiv Denisa samo da se sluša kmečanje o 5% presudnih Hadžikadićevih glasova :D
User avatar
darius_maximus
Posts: 3239
Joined: 22/01/2007 02:18
Location: Sarajevo

#4848 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by darius_maximus »

MuaDib wrote: 28/09/2022 13:15 Jesu se raspojasali da Denis traže dlaku u jajetu. A ovi politički nemam za koga glasati anafalbeti su najgora sorta, jer nije u stanju shvatiti s kim ima posla i da se idealizmom nikada banda neće skinuti. Tješim se da je većina stavova ipak piše po nalogu stranke, počesto i ličnog interesa.
Niti Željko niti Bakir ne poznaju ustavnu materiju kao Denis, pa prije samo par dana potencijalni njihov savjetnik Šefik se obrukao pred Ustavnim sudom nedopustivom apelacijom, a čovjek je pravnik. Tobože se brinu kako će sa Borjanom i Željkom, a čovjek fino rekao samo se držati ustava i zakona, a sve ostalo je antidejtonsko ponašanje i predmet krivičnog gonjenja. Pa da vidimo SDA reformu tužilaštva na djelu.
Najlakše se goniti po inerciji. A ovim urbanistima savjet odnos urbanog naspram ruralnog stanovništva 1:3 pa sami sebi odgovorite da li je potreban prodor na to polje. Ni meni se neke stvari ne sviđaju kod Denisa, ali naspram kandidata koji su u opticaju, jedini ima klasifikacije poznavanja političkog sistema. Bakir pokazao šta zna, spašavati Dodika. Komšić pokazao šta zna pjansku histeriju podvaljivati ko domoljublje. Hadžikadić wanna be american men for Bosnia, ne zna razlikovati teoriju od prakse. O Borjani je suvišno i govoriti, agenda HNS u praksi.

Samo Denis :bih:
To se narodski kaže: "Nit' ga jebat', nit' ga kući vodit'".
Eto, to je moja situacija.
Glasat ću za nekog (Bećirovića), da ne bih glasao za nekog drugog.
I onda se nadam nečemu/najboljem, valjda.
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#4849 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by laik1981 »

canvra888 wrote: 28/09/2022 13:14
teskeredzic_22 wrote: 28/09/2022 08:35

Treći po smrtnosti od kovida u svijetu drugi u evropi.
Zadnji u evropi organizovali javno vakcinisanje protiv kuge a prva kod nas to napravila trojka kantona sarajevo.
Inflacija 16 % , hrana skuplja nego u Njemačkoj.
Kilometra novog autoputa nema za 4 godine.
Afera respiratori.
Afera Snimak - Asim.
Afera Hranjen.
Afera Sebijina diploma.
Afera Osmicina diploma.
Afera Zukić Elektroprivreda.
Afera Bisera Turković - pasoši.
Afera BH. Airleans
Afera stana Nedžada Brankovića

i još koliko toga za koliko znamo i za koliko ne znamo ?

GOTOV JE
I treba biti gotov. Takvi mazlumi i kriminalni milje i treba biti na smetljištu političke historije BiH.
I zato izadjimo na izbore i posaljimo ga na to smetljiste politicke historije BiH.. O raznoraznim gafovima i nesuglasicama mozemo i u post-izbornom periodu.. Trenutno nam svima mora biti prioritet uklanjanje najveceg zla medju pripadnicima naseg naroda.. Odstranimo taj kancer da bi dobili, kakvu takvu, sansu za lijecenje..
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#4850 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by sajber87 »

Hank Paldum wrote: 28/09/2022 13:40 Merak je glasati protiv Denisa samo da se sluša kmečanje o 5% presudnih glasova za Hadžikadića :D
Jos 4 dana mozes mutiti vodu, bolje se potrudi da sda ne dovede borjanu kristo, nemoj kasnije da bude nisam znao niko mi nije rekao. Ovo je prijateljski savjet
Post Reply