Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
Post Reply

Na opcim izborima glasacu za..

SDA - Bakir Izetbegovic
91
13%
SDP,NiP,NS - Denis Becirovic
464
65%
Neko treci
100
14%
Necu glasati
60
8%
 
Total votes: 715

hamos
Posts: 812
Joined: 21/06/2010 12:58

#4776 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by hamos »

Koliko ja vidim po fb komentarima narod nije toliko ocaran Denisom,niti je ova debata toliko pozitivno dozivljena.I meni je smetalo kako je mislio da ce optuzbama i napadima na Mirsada sebe prikazati kao pozitivca,nije uspjelo
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#4777 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by ultima_palabra »

canvra888 wrote: 28/09/2022 02:57 Meni je najapsurdnije, pomalo tragikomično da Dodik(ovci)/SNSD/SDS/četnici istim naočalama gledaju i megaliberalne Denise i nacionalne Bakire i inovatine Mirsade. Čak isto gledaju i Nikšiće, Dine i Radončiće. Priklali bi vas opet, dečki. Ako vam 101 negacija genocida i 101 veličanje ratnih zločinaca kao i omalovažavanje svega bošnjačkog ne ukazuje na to, vaše sposobnosti rezonovanja su upitne, a također je moguć i oblik deluzije.

Pa vi opet izjavite da vam je gora SDA (koja mi se gadi) od četnika i ustaša. Gledali su vas jednom na nišanu, a evo iz dana u dan iskazuju da bi opet, bez obzira što su vam za zehru draži nego SDA.
Dobro Sebija, nek si nam objasnila.

Dodik i Covic nece nikoga klati jer nemaju cim, upravljaju pustahijama bez zive duse. Cinjenica da se sva kampanja SDA svela na odbranu od te fantomske prijetnje, pokazuje koliko su pateticni i koliko im je kraj blizu.
User avatar
canvra888
Posts: 4111
Joined: 09/07/2021 15:03

#4778 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by canvra888 »

Čitaš li ti išta?

Kakva Sebija, živ bio, komentarišem stalno na ovoj temi koliko ne volim SDA. Nisam ni govorio da će te Dodik i Čović klat u ovom momentu, nego sam napisao komentar kao osvrt kako pojedini smatraju četnike koji jesu klali manjom bagrom od SDA. I takvi nerijetko izjave takve stvari i na ovoj i na drugim temama.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#4779 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Prpa.ba »

Izdominirali temu cim su se vratili sa skupa u Zenici :mrgreen:
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#4780 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by RagibUzoriti »

Hakiz wrote: 28/09/2022 00:27

Gospodi je samo bitno da nije Bakir.

Pa su im i Karadžić i Kordić prihvatljivi.

Nije jednom na forumu neki forumaš napisao da mu je SDA gora i od četnika i od ustaša.
Pa naravno da je gora.

Od cetnika i ustasa znas odakle da ucekujes udarac.

Od ovih SDAovskih lopova vise ne znas ni sta da ocekujes. Sve su norme ljudskosti pogazili.

U Sarajevo nije usla cetnicka ni ustaska cizma 92-95. Pa ga popuhala bratija ko da je tornado prosao..

Da ne pisemo o privatizacijama nakon rata. Prodajama humanitarne pomoci. Nestankom miliona novca pomocu nekih magicnih trikova.

A sve lafo brade,vjera i drze se dzamije.

Ja ne znam,kako oni misle racun polagati tamo na onom svijetu ako iole u ista vjeruju...
User avatar
Slo Burner
Posts: 5301
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4781 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Slo Burner »

Prpa.ba wrote: 28/09/2022 06:52 Izdominirali temu cim su se vratili sa skupa u Zenici :mrgreen:
:lol: :lol: :bih:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12170
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#4782 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by dr_Evil »

canvra888 wrote: 28/09/2022 03:51 Čitaš li ti išta?

Kakva Sebija, živ bio, komentarišem stalno na ovoj temi koliko ne volim SDA. Nisam ni govorio da će te Dodik i Čović klat u ovom momentu, nego sam napisao komentar kao osvrt kako pojedini smatraju četnike koji jesu klali manjom bagrom od SDA. I takvi nerijetko izjave takve stvari i na ovoj i na drugim temama.
Neko klao, neko im isporucio narod na klanje, princip je isti sve su ostalo nijanse.

Ko Kozarcu i okolici je ono naplacivao puske 1200KM kada je ista kostala 150-200KM, uzeo pare, i nikada nije isporucio? Ko je ono vracao narod u gradove kada su isti bjezali sjecajuci se WWII. Ko nije svjesno organizovao odbrane gradova koji su se mogli braniti, i na kraju za secer, ko ono cetnike pozdravi sa "pa gdje ste do sada majka mu stara cekali smo vas".

Popusti curice dina ti!
User avatar
dr_Evil
Posts: 12170
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#4783 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by dr_Evil »

luckylaka wrote: 28/09/2022 01:00 Ne bavim se politikom ,jebem se ko ce pobijediti ali volim bi licno naci tipa Koji izjavi da je sda gori od cetnika I da ga provodam po Buzimu da ga odvedem na Otes ili na Kovace,mozda do Visegradu ili Foce,Prijedora ili Bijeljine.Zbog nekoliko debila,idiota,kriminalcima hajde I stotine,hiljade porediti stranku sa koljacima,siledzijama,ubicama,krvolocima moze teski bolesnik.Mislim da mi je ovo prvi upis na ovoj temi ali I zadnji ne bi da vam kvarim lijepo druzenje I komuniciranje
Evo prije 2 mjeseca bio na odmoru u prelijepom Kozarcu, i evo skim god sam pricao rece mi za SDA da su vise unistili od cetnika.

Gdje je bilo da se iza rata naprave skole i fabrike pa da se narod vrati kada se je zelio vratiti? To je druga faza genocida, ljudi se nisu imali na sta vratit, a danas njihova djeca dodju sedmicu, ako i toliko. Etnicko ciscenje zavrseno, nije povratak par staraca pred penziju!
Oznaka Tablica
Posts: 526
Joined: 27/09/2022 13:50

#4784 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Oznaka Tablica »

Hakiz wrote: 28/09/2022 00:27
guruguru95 wrote: 28/09/2022 00:14 Hajde sad onako iskreno, bez zajebancije. :mrgreen:

Je li to fakat priželjkujete Krišto i Cvijanović u Predsjedništvu Bosne i Hercegovine? Priželjkujete tandem HDZ-SNSD? Priželjkujete Čovića i Dodika u Predsjedništvu države koju ne priznaju i koju udruženim snagama pokušavaju razjebati? Mogu i oni, ma sve može, samo da ne uđe Željko Komšić?

Hajde bez uvijanja, je li to vama OK?

Da konačno utvrdimo zvanični stav forumskih velikaša :mrgreen:
Gospodi je samo bitno da nije Bakir.

Pa su im i Karadžić i Kordić prihvatljivi.

Nije jednom na forumu neki forumaš napisao da mu je SDA gora i od četnika i od ustaša.
Glasaj za Komsica, jel ti neko brani?
Izaberite ga vi, sdaovci.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19149
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#4785 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by teskeredzic_22 »

Hakiz wrote: 28/09/2022 00:35
teskeredzic_22 wrote: 27/09/2022 23:07

Predlažem da prvo na izborima Bakira politički pošaljemo u tri lijepe...
Zatim da vidimo rezultate izbora.
Pokušati formirati što operativniju federalnu i državnu vlast koje hitnim ekonomsko-demografskim mjerama moraju pokušati ugasiti požar koji nas razara.

Da li u svemu ovom možemo percipirati Konakovića ili Nikšića kao nove lidere nacije - ne znam , meni je nebitno.

Nikad se jači ne izvinjava slabijem osim ako nema savjest.
Srpska i hrvatska vlada nemaju savjest i to dokazuju tri deseetljeća.
Vidiš, ja da sam Čović, cijena da moji glasaju za zakone kojima će se popraviti ekonomija, ekologija, ići ka NATO, ka EU itd bi bila treći entitet.

A da sam Dodik, cijena bi bila ukidanje svih državnih institucija, uključujući i vojsku i policijske institucije, OSA, SIPA, državna tužilaštva i sudove itd i samo formalno ostanak RS u BiH, a faktički bi RS bila država. Samo državni parlament i predsjedništvo bi bili "zajednički" sve ostalo u entitete.

Ako trojka neće na to da pristane, nema ni "hrvatskih" ni "srpskih" glasova za bilo koji zakon, inicijativu, kredi itd koji bi poboljšali život građana. Dolazili bi na posao, sve Ok, samo kada se glasa, glasa se protiv. Ne možeš ih optužiti da ne rade, imaju pravo da glasaju kako hoće i eto.

Pa ti vidi da li je skidanje samo SDA i Bakira dovoljno da toronožac padne.

Šta bi Denis u toj situaciji uradio, izvadio fasciklu?

Zašto Čović i Dodik do sada to nisu radili kategorički?

pa, kako kažete, SDA je u koaliciji sa HDZ i SNSD, čuvaju jedni druge, pa su i HDZ iSNSD i SDA gledali da radikalnim i drastičnim potezima, ne retorikom nego potezima, ne pokvare totalno poziciju svog koalicionog partnera na teritoriji na kojoj taj partner valda.

Sada, ako SDA ode, HDZ i SNSD nemaju više razloga da to paze, trojka im je neprijatelj, ne partner, pa mogu ići radikalnim i dratičnim potezima kao što je uvijek glasanje protiv.

Ne, nije rješenje ostaviti SDA. Rješenje je da trojka umjesto SDA bude u toj koaliciji. Kako Arnaut danas na N1 reče, HDZ će možda biti partner. A ako trojka zamijeni SDA u toj koaliciji, šta će se promijeniti? Kao što rekoh, na svako trojkino "ne pristajemo na kriminal, korupciju, nepotizam" biće "OK, nećemo glasati za vaše zakone".

I šta onda?
Dodika i Čovića ne možemo skinuti.
Bakira možemo i hoćemo.

GOTOV JE
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#4786 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Bosanski_kralj »

Pa i Bakir je 2010. i 2014 osvojio oko 30-40 hiljada glasova manje nego SDA što je osvojila u Federaciji za državni parlament.

Tako je bilo i sa Džaferovićem.

Pitanje je može li Bakir računati na sve glasove koje SDA osvoji, jer je ovo gore je već neki trend koji je primjetan.

Zanimljivo je da su SDP-ovi kandidati uglavnom osvajali više glasova nego SDP, sa izuzetkom Bakira Hadžiomerovića koji je osvojio manje oko 15 hiljada glasova nego što je SDP osvojio
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#4787 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by MuaDib »

Jel ovo ušla voda u uši, pa se opet dohvatili ustaša i četnika.
Pa zar se nije SDA onomad udružila sa eksponentima ustaške i četničke emigracije u borbi protiv komunista i u ime novog dogovora naroda.
Zar nije svojom logikom političkog organizovanja na nacionalnoj osnovi posijala sjeme etničkog podvajanja, što su jedva čekali u Beogradu i Zagrebu.
Zar svojom islamističkom ikonografijom iz 1990 nisu izazvali podozrenje širom Evrope, koje je i dovelo do trome evropske reakcije na agresiju.
I na kraju su opet bezuslovno pristali na upliv destruktivnih političkih struktura u strukturu vlasti, jer je zabrana istih mogla i njih zakačiti.
I sada treba da mi opet čekamo srpsko-hrvatski otrežnjenje, pa da rušimo SDA i njene ekspoziture, koje si izdale onu generaciju, za koju su kao izborili državu.

Neka hvala. Poraz potonjih je generacijski cilj, jer sa njima najbogatiji dio zemlje posta najsiromašnija regija Evrope. Samo zato što su od budžeta napravili dževdžir, a na svaku rupicu prikačili zeleni pipak. Imamo resurse da dignemo cijelu BiH, a to ne činimo već 20 godina.. jer je konstanta te vlasti SDA. Pametnom dosta.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65595
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4788 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by _BataZiv_0809 »

Sve receno :thumbup:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12170
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#4789 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by dr_Evil »

guruguru95 wrote: 28/09/2022 00:14 Hajde sad onako iskreno, bez zajebancije. :mrgreen:

Je li to fakat priželjkujete Krišto i Cvijanović u Predsjedništvu Bosne i Hercegovine? Priželjkujete tandem HDZ-SNSD? Priželjkujete Čovića i Dodika u Predsjedništvu države koju ne priznaju i koju udruženim snagama pokušavaju razjebati? Mogu i oni, ma sve može, samo da ne uđe Željko Komšić?

Hajde bez uvijanja, je li to vama OK?

Da konačno utvrdimo zvanični stav forumskih velikaša :mrgreen:
Pa sta je problem :) Svi koji misle da Komsic treba biti u predsjednistvu nek ga zaokruze, demokratsko pravo, ali nemoj meni nabijat na nos sto ga nisam zaokruzio dok ti biras Baketa.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#4790 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Prpa.ba »

Komsic kampanju provodi skromno i u krugu porodice. Mozemo i pogadjati ko ga je ubijedio da ima sigurnih 200.000 glasova i donirao marketinski prostor u zamjenu. :lol:
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19149
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#4791 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by teskeredzic_22 »

GandalfSivi wrote: 28/09/2022 02:27
Hakiz wrote: 28/09/2022 00:27

Gospodi je samo bitno da nije Bakir.

Pa su im i Karadžić i Kordić prihvatljivi.

Nije jednom na forumu neki forumaš napisao da mu je SDA gora i od četnika i od ustaša.
Ono Alija insistirao da se Karadziceva stranka ne zabrani? O vezanju zastava i koaliranju sa ko veci cetnik ispadne fa ne pricam. Krajisnik mu bio partner u Predsjednistvu ‘96.

I onda ti pricas ko je kome prihvatljiv?
Image
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19149
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#4792 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by teskeredzic_22 »

canvra888 wrote: 28/09/2022 02:57 Meni je najapsurdnije, pomalo tragikomično da Dodik(ovci)/SNSD/SDS/četnici istim naočalama gledaju i megaliberalne Denise i nacionalne Bakire i inovatine Mirsade. Čak isto gledaju i Nikšiće, Dine i Radončiće. Priklali bi vas opet, dečki. Ako vam 101 negacija genocida i 101 veličanje ratnih zločinaca kao i omalovažavanje svega bošnjačkog ne ukazuje na to, vaše sposobnosti rezonovanja su upitne, a također je moguć i oblik deluzije.

Pa vi opet izjavite da vam je gora SDA (koja mi se gadi) od četnika i ustaša. Gledali su vas jednom na nišanu, a evo iz dana u dan iskazuju da bi opet, bez obzira što su vam za zehru draži nego SDA.
Treći po smrtnosti od kovida u svijetu drugi u evropi.
Zadnji u evropi organizovali javno vakcinisanje protiv kuge a prva kod nas to napravila trojka kantona sarajevo.
Inflacija 16 % , hrana skuplja nego u Njemačkoj.
Kilometra novog autoputa nema za 4 godine.
Afera respiratori.
Afera Snimak - Asim.
Afera Hranjen.
Afera Sebijina diploma.
Afera Osmicina diploma.
Afera Zukić Elektroprivreda.
Afera Bisera Turković - pasoši.
Afera BH. Airleans
Afera stana Nedžada Brankovića

i još koliko toga za koliko znamo i za koliko ne znamo ?

GOTOV JE
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4793 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by guruguru95 »

dr_Evil wrote: 28/09/2022 08:16
guruguru95 wrote: 28/09/2022 00:14 Hajde sad onako iskreno, bez zajebancije. :mrgreen:

Je li to fakat priželjkujete Krišto i Cvijanović u Predsjedništvu Bosne i Hercegovine? Priželjkujete tandem HDZ-SNSD? Priželjkujete Čovića i Dodika u Predsjedništvu države koju ne priznaju i koju udruženim snagama pokušavaju razjebati? Mogu i oni, ma sve može, samo da ne uđe Željko Komšić?

Hajde bez uvijanja, je li to vama OK?

Da konačno utvrdimo zvanični stav forumskih velikaša :mrgreen:
Pa sta je problem :) Svi koji misle da Komsic treba biti u predsjednistvu nek ga zaokruze, demokratsko pravo, ali nemoj meni nabijat na nos sto ga nisam zaokruzio dok ti biras Baketa.
:thumbup:
Last edited by guruguru95 on 28/09/2022 09:08, edited 1 time in total.
User avatar
Kiki_Musampa
Posts: 1584
Joined: 11/06/2011 07:36

#4795 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Kiki_Musampa »

teskeredzic_22 wrote: 28/09/2022 08:29
GandalfSivi wrote: 28/09/2022 02:27

Ono Alija insistirao da se Karadziceva stranka ne zabrani? O vezanju zastava i koaliranju sa ko veci cetnik ispadne fa ne pricam. Krajisnik mu bio partner u Predsjednistvu ‘96.

I onda ti pricas ko je kome prihvatljiv?
Image
Divi nam zastave u sredini...
User avatar
Ateista
Posts: 46341
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#4796 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Ateista »

dr_Evil wrote: 28/09/2022 08:16
guruguru95 wrote: 28/09/2022 00:14 Hajde sad onako iskreno, bez zajebancije. :mrgreen:

Je li to fakat priželjkujete Krišto i Cvijanović u Predsjedništvu Bosne i Hercegovine? Priželjkujete tandem HDZ-SNSD? Priželjkujete Čovića i Dodika u Predsjedništvu države koju ne priznaju i koju udruženim snagama pokušavaju razjebati? Mogu i oni, ma sve može, samo da ne uđe Željko Komšić?

Hajde bez uvijanja, je li to vama OK?

Da konačno utvrdimo zvanični stav forumskih velikaša :mrgreen:
Pa sta je problem :) Svi koji misle da Komsic treba biti u predsjednistvu nek ga zaokruze, demokratsko pravo, ali nemoj meni nabijat na nos sto ga nisam zaokruzio dok ti biras Baketa.
:thumbup:
Tako je, u potpunosti podrzavam sve sdaovce da glasaju za komsica.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#4797 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Prpa.ba »

kvinoja wrote: 28/09/2022 08:44 https://www.klix.ba/vijesti/bih/adil-os ... /190427039

Znamo kome su dragi :lol:
I Jelka je jako kvalitetan kandidat za Predsjedavajucu Vijeca ministara. :mrgreen:

Ali, to je realnost kada kaze Bakir, a politicka izdaja i kraj Bosnjaka kada kaze Konakovic. :mrgreen:
User avatar
sinuhe
Posts: 11458
Joined: 03/06/2011 11:33

#4798 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by sinuhe »

Becirovic je 2018 protiv Dzaferovica imao tek 5 hiljada vise glasova od Suljagica i Hadziomerovica zajedno protiv Bakira 2014.
Kome idu Fahrinih 70 hiljada iz 2018?
laik1981
Posts: 12931
Joined: 05/12/2012 13:04

#4799 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by laik1981 »

SDA-ovci nije vam valjda draza Kristo od Komsica? Bake vam nema sanse protiv Denisa.. Bar izaberite ovog svog rezervnog igraca.. Ne dopustite da ostanete bez obojice.. Nadam se da ce vam prekosutra sa minbera realno objasniti situaciju i uputiti vas na pravi put..
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#4800 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Bloo »

canvra888 wrote: 28/09/2022 02:57 Meni je najapsurdnije, pomalo tragikomično da Dodik(ovci)/SNSD/SDS/četnici istim naočalama gledaju i megaliberalne Denise i nacionalne Bakire i inovatine Mirsade. Čak isto gledaju i Nikšiće, Dine i Radončiće. Priklali bi vas opet, dečki. Ako vam 101 negacija genocida i 101 veličanje ratnih zločinaca kao i omalovažavanje svega bošnjačkog ne ukazuje na to, vaše sposobnosti rezonovanja su upitne, a također je moguć i oblik deluzije.

Pa vi opet izjavite da vam je gora SDA (koja mi se gadi) od četnika i ustaša. Gledali su vas jednom na nišanu, a evo iz dana u dan iskazuju da bi opet, bez obzira što su vam za zehru draži nego SDA.
Image

https://ba.voanews.com/a/platforma-za-k ... 75608.html

https://www.klix.ba/vijesti/izetbegovic ... /140921101

2014.
Prisutnima građanima obratio se i Ramiz Salkić, kandidat Koalicije „Domovina“ za predsjednika/potpredsjednika Republike Srpske.

"Moramo nastupiti jedinstveno, svi za BiH.Mi smo za domovinu zajedno, a oni koji nisu s nama su protiv domovine. Mi smo ovdje svoji na svome, na svojoj zemlji, u svojoj domovini i tako nastupamo na predstojećim izborima", kazao je Salkić.

On je pozvao prisutne da glasaju za one koje su s narodom bili proteklih godina, koji se bore za građane Podrinja.

"SDA je stranka u kojoj zajedno nastupamo i jedinstveno ćemo pobijediti", naglasio je Salkić, te pozvao prisutnime da glasaju iza Izetbegovića, jer BiH treba ozbiljnogčlana Predsjedništva koji će nastaviti aktivno djelovati i u Podrinju.
Ako je ovo "sve bošnjačko", onda ne da omalovažavam, nego izvršim defakaciju na tu tvoju uzoritost.
Ako su za tebe Bošnjaci=SDA, za mene nisu.

Četnici su pokušali, nisu uspjeli, ovi završavaju posao.
Post Reply