Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
Post Reply

Na opcim izborima glasacu za..

SDA - Bakir Izetbegovic
91
13%
SDP,NiP,NS - Denis Becirovic
464
65%
Neko treci
100
14%
Necu glasati
60
8%
 
Total votes: 715

guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4751 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by guruguru95 »

Hajde sad onako iskreno, bez zajebancije. :mrgreen:

Je li to fakat priželjkujete Krišto i Cvijanović u Predsjedništvu Bosne i Hercegovine? Priželjkujete tandem HDZ-SNSD? Priželjkujete Čovića i Dodika u Predsjedništvu države koju ne priznaju i koju udruženim snagama pokušavaju razjebati? Mogu i oni, ma sve može, samo da ne uđe Željko Komšić?

Hajde bez uvijanja, je li to vama OK?

Da konačno utvrdimo zvanični stav forumskih velikaša :mrgreen:
Last edited by guruguru95 on 28/09/2022 00:28, edited 4 times in total.
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#4752 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by al-em »

Očekujem izetbegoviće iza reštaka.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4753 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Spit_fire »

Osmi Socrates wrote: 28/09/2022 00:14 Pa glasajte vi što bi glasali za SDA sada za Komšića. Učinite nešto patriotski.

Nemojte od ovih drugih to očekivati, jer Bakir je postao rak rana društva. Jeb'o ga onaj ko ga dovede u politiku.
Napiso sam 10 puta za koga cu glasat a to nije SDA..sto se tice SDA glasaca mislim da je i njima pametnije zeljku dat glas nego kirbasu..

Ja cu Za komsica svakako :bih:
Hakiz
Posts: 40392
Joined: 30/07/2015 20:01

#4754 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Hakiz »

zvončica5 wrote: 27/09/2022 22:36
Oznaka Tablica wrote: 27/09/2022 22:26 Sda mora minimum 50K glasova da ukrade da bi dobila utrku za predsjednistvo, na ovaj ili onaj nacin. Da li je to moguce, vidjet cemo.
Bilo bi dobro da je sve pokriveno kamerama osim naravno kućica za glasanje. Ne znam koliko pomažu posmatrači.
Kućice za glasanje će biti okrenute tako da posmatrači mogu gledati u leđa glasača. Tako mogu vidjeti vadi li glasač nešto iz džepa, torbice itd. Nadaju se da će i tako smanjiti mogućnost Bugarskog voza ili drugih prevara.
User avatar
hatemondays
Posts: 1195
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#4755 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by hatemondays »

teskeredzic_22 wrote: 27/09/2022 23:17
Spit_fire wrote: 27/09/2022 23:11

Sve lijepo zvuci, al de mi reci kako mislis vratit srbe/hrvate u defanzivu...lijepom rijecju? tesko
Prijatelju.
30 godina su Srbi i Hrvati u ofanzivi.
Najmanje 30 godina defanzive je potrebno da se strasti smire.

Niko ne mora voliti ovu zemlju ako ne želi , recimo meni je muka od Real Madrida i to je moje individualno pravo.

Ustav i zakoni ove zemlje se moraju poštovati i to je činjenica.
Da li ćemo ikada doći u situaciju da ih zajedno pišemo - teško , da li će međunarodna zajednica ukazima mijenjati stvari na bolje - neće , njima paše da im dolaze arhitekte i doktori potpuno besplatno.

Po tvom pisanju pretpostavljam da si mlad , ne gaji iluzije nego koristi prilike.
Pozdrav
Hrvati i Srbi su u ofanzivi zadnjih 100 godina, ne posustaju, svoje probleme rjesavaju karajucu ovo malo jada. Sve su nam lidere ili pod zemlju ili pod njihovo. Mi mislimo da se pitamo ali oni uz pomoc ovih iz Evrope rade sasvim suprorno. Destrukcija svega sto mirise na bilo kakav uticaj Bosnjacke strane. Polupoliticari tipa Denis, Dino i Kirba nemaju sanse da ista naprave jer jednostavno dzepovi su im puni oraha i imaju samo namjeru da zarade na trenutnoj situaciji. Mi kao narod trebamo traziti prave ljude koji moraju stati na crtu, stali smo 92 i mrcvarili su nas haman 4 godine i sta su dobili. Ostali smo osakaceni, ekonomski unisteni i svaki jebeni uhljup nam odredjuje sat ce biti sa nasim zivotima. Zato su oni protesti pred OHR-om bili neki znak koliko smo svjesni svoje sudbine. Trbalo nas je biti 300 milja najmanje a nije e pa onda nemojmo srati sto nas vi karaju. Zapad se samo boji mase, politicara se oni ne boje, samo masa kad izadje na ulice neme te sile koja ce to zaustaviti. U medjuvremenu treba igrati onako kako su nam zacrtali i raditi na jebenom osvjescenju da nam ovi drugi ne zele dobro i tacka. I tako ce biti dok nas ne rasele ili povale.Imam par drugova Hrvata ovdje u kengurijadi i kad pocnemo pricu oko hrvatskog prava u BiH ja njima kazem mi rezerve nemamo, mi nemamo kuda ili pod zemlju ili ostati na svome. Ako nas budete tjerali na ovu prvu opciju nemojte zaboraviti da ce svaki Bosnjo povesti 5 vasih u vjecna lovista. Tu sva rasprava staje , ne gine se nikome, one Ruje bjeze nije lako ginuti a pogotovo u tudjem dvoristu. A i ako ne stanemo doci ce ovi gori iza nas i mozda skontaju dobro nam je bilo , ne do Bog Turaka, Talijana i Madjara veci uvijek mogu karati slabije.
Sta je poruka, zadovoljstvo nacinom zivota i nacinom upravljanja nasim zivotima se u nasem slucaju nece rjesavati u ovom nakaradnom sistemu. Jedini nacin je konacno ulica i pokazati pravo lice, odjebati ovog svabu, odjebati sve korumpirane i smrdljive gnjide koje se pisaju po nasim hrabrim braniocima. Bice tesko ali znam kako su im guzare proradile u onih par dana 2014 e sad pitanje je jesmo li mi kao narod svjesni da druge opcije nemamo nego pokazati zube. Zamislite Colpu hoda ulicama Izraela, Ukrajine, Turske negdje se mora stati gnjidama na crtu a pocnimo od svojih ja se licno ovih drugih nisam bojao niti cu se bojati.
Hakiz
Posts: 40392
Joined: 30/07/2015 20:01

#4756 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Hakiz »

guruguru95 wrote: 28/09/2022 00:14 Hajde sad onako iskreno, bez zajebancije. :mrgreen:

Je li to fakat priželjkujete Krišto i Cvijanović u Predsjedništvu Bosne i Hercegovine? Priželjkujete tandem HDZ-SNSD? Priželjkujete Čovića i Dodika u Predsjedništvu države koju ne priznaju i koju udruženim snagama pokušavaju razjebati? Mogu i oni, ma sve može, samo da ne uđe Željko Komšić?

Hajde bez uvijanja, je li to vama OK?

Da konačno utvrdimo zvanični stav forumskih velikaša :mrgreen:
Gospodi je samo bitno da nije Bakir.

Pa su im i Karadžić i Kordić prihvatljivi.

Nije jednom na forumu neki forumaš napisao da mu je SDA gora i od četnika i od ustaša.
User avatar
Better Man
Posts: 16763
Joined: 01/10/2006 20:10

#4757 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Better Man »

Hakiz wrote: 28/09/2022 00:27
guruguru95 wrote: 28/09/2022 00:14 Hajde sad onako iskreno, bez zajebancije. :mrgreen:

Je li to fakat priželjkujete Krišto i Cvijanović u Predsjedništvu Bosne i Hercegovine? Priželjkujete tandem HDZ-SNSD? Priželjkujete Čovića i Dodika u Predsjedništvu države koju ne priznaju i koju udruženim snagama pokušavaju razjebati? Mogu i oni, ma sve može, samo da ne uđe Željko Komšić?

Hajde bez uvijanja, je li to vama OK?

Da konačno utvrdimo zvanični stav forumskih velikaša :mrgreen:
Gospodi je samo bitno da nije Bakir.

Pa su im i Karadžić i Kordić prihvatljivi.

Nije jednom na forumu neki forumaš napisao da mu je SDA gora i od četnika i od ustaša.
Pa i jeste gora, jer su uništili sve privredne gigante i opljačkali sve što su mogli i plus otvoreno su šurovali sa agresorom u ratu.
Hakiz
Posts: 40392
Joined: 30/07/2015 20:01

#4758 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Hakiz »

teskeredzic_22 wrote: 27/09/2022 23:07
Spit_fire wrote: 27/09/2022 23:01

I sta ri predlazes da im i zvanicno legalizujemo separaciju?
Predlažem da prvo na izborima Bakira politički pošaljemo u tri lijepe...
Zatim da vidimo rezultate izbora.
Pokušati formirati što operativniju federalnu i državnu vlast koje hitnim ekonomsko-demografskim mjerama moraju pokušati ugasiti požar koji nas razara.

Da li u svemu ovom možemo percipirati Konakovića ili Nikšića kao nove lidere nacije - ne znam , meni je nebitno.

Nikad se jači ne izvinjava slabijem osim ako nema savjest.
Srpska i hrvatska vlada nemaju savjest i to dokazuju tri deseetljeća.
Vidiš, ja da sam Čović, cijena da moji glasaju za zakone kojima će se popraviti ekonomija, ekologija, ići ka NATO, ka EU itd bi bila treći entitet.

A da sam Dodik, cijena bi bila ukidanje svih državnih institucija, uključujući i vojsku i policijske institucije, OSA, SIPA, državna tužilaštva i sudove itd i samo formalno ostanak RS u BiH, a faktički bi RS bila država. Samo državni parlament i predsjedništvo bi bili "zajednički" sve ostalo u entitete.

Ako trojka neće na to da pristane, nema ni "hrvatskih" ni "srpskih" glasova za bilo koji zakon, inicijativu, kredi itd koji bi poboljšali život građana. Dolazili bi na posao, sve Ok, samo kada se glasa, glasa se protiv. Ne možeš ih optužiti da ne rade, imaju pravo da glasaju kako hoće i eto.

Pa ti vidi da li je skidanje samo SDA i Bakira dovoljno da toronožac padne.

Šta bi Denis u toj situaciji uradio, izvadio fasciklu?

Zašto Čović i Dodik do sada to nisu radili kategorički?

pa, kako kažete, SDA je u koaliciji sa HDZ i SNSD, čuvaju jedni druge, pa su i HDZ iSNSD i SDA gledali da radikalnim i drastičnim potezima, ne retorikom nego potezima, ne pokvare totalno poziciju svog koalicionog partnera na teritoriji na kojoj taj partner valda.

Sada, ako SDA ode, HDZ i SNSD nemaju više razloga da to paze, trojka im je neprijatelj, ne partner, pa mogu ići radikalnim i dratičnim potezima kao što je uvijek glasanje protiv.

Ne, nije rješenje ostaviti SDA. Rješenje je da trojka umjesto SDA bude u toj koaliciji. Kako Arnaut danas na N1 reče, HDZ će možda biti partner. A ako trojka zamijeni SDA u toj koaliciji, šta će se promijeniti? Kao što rekoh, na svako trojkino "ne pristajemo na kriminal, korupciju, nepotizam" biće "OK, nećemo glasati za vaše zakone".

I šta onda?
Last edited by Hakiz on 28/09/2022 00:46, edited 1 time in total.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4759 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by guruguru95 »

:bih:
Last edited by guruguru95 on 28/09/2022 00:55, edited 2 times in total.
bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#4760 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by bhnapoleon1 »

Ljudi ne dozvolite sda botovima da se začatavanjem teme zanemari 1.urnisanje Hadžikadića2. Dokazi o bakirovoj izdaji 3. Kako je denis pokazao ogromno znanje o sistemu 4. Koliko je spreman za funkciju 6.sda kolaps sa Sebijom
neon-x
Posts: 595
Joined: 18/07/2012 19:13

#4761 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by neon-x »

Hakiz wrote: 28/09/2022 00:27
guruguru95 wrote: 28/09/2022 00:14 Hajde sad onako iskreno, bez zajebancije. :mrgreen:

Je li to fakat priželjkujete Krišto i Cvijanović u Predsjedništvu Bosne i Hercegovine? Priželjkujete tandem HDZ-SNSD? Priželjkujete Čovića i Dodika u Predsjedništvu države koju ne priznaju i koju udruženim snagama pokušavaju razjebati? Mogu i oni, ma sve može, samo da ne uđe Željko Komšić?

Hajde bez uvijanja, je li to vama OK?

Da konačno utvrdimo zvanični stav forumskih velikaša :mrgreen:
Gospodi je samo bitno da nije Bakir.

Pa su im i Karadžić i Kordić prihvatljivi.

Nije jednom na forumu neki forumaš napisao da mu je SDA gora i od četnika i od ustaša.
Tako je. Hajte sad na temu clana Hrvata za Predsjednistvo ili eventualno na SDA temu i ubjedjujte Komsiceve koalicione partnere da glasaju za njega. Ovdje se diskutuje o clanu Bosnjaku.

Obrazlozenje. Jedino mozemo mijenjati ove probosanske politicke predstavnike a to su po Bosnu gubitnicka koalicija u vidu SDA-DF (btw koji su usli u koaliciju i sa SNSD i HDZ) i primarni cilj nam je rijesiti ih se i dati sansu drugima. Dusmani ce uvijek ostati dusmani bilo cetnici bilo ustase.
Hakiz
Posts: 40392
Joined: 30/07/2015 20:01

#4762 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Hakiz »

bhnapoleon1 wrote: 28/09/2022 00:45 Ljudi ne dozvolite sda botovima da se začatavanjem teme zanemari 1.urnisanje Hadžikadića2. Dokazi o bakirovoj izdaji 3. Kako je denis pokazao ogromno znanje o sistemu 4. Koliko je spreman za funkciju 6.sda kolaps sa Sebijom
A 5?
Iskra_Bug
Posts: 96
Joined: 11/10/2010 22:55

#4763 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Iskra_Bug »

Za razliku od vecine forumasa ne mislim da je Hadzikadic ublehas ili SDAov igrac. Ja mislim da je covjek izvanredno naivan, misli da ce poput Gandija pokrenuti jednu tihu i mirnu revoluciju. Eto veceras ona njegova izjava da ce nacionalisti magicno nestati cim se uvedi elektronicko glasanje, vrh naiviteta. :lol:

Bilo kako bilo, on svojom kandidaturom iskljucivo steti jedinom razumnom kandidatu na ovim izborima, a to je Denis Becirovic.
Denis je zaista bio jako dobar veceras i iskreno se nadam da ce pobijediti.


Profa bi mozda bio dobar kandidat u normalnoj drzavi i u normalnim okolnostima, ali svi znamo da je stanje bas suprotno od toga.
Sigurno bi bio dobar kao ambasador u SAD-u.

Becirovic 2022, nema alternative! :bih:
SDA i Bokir napolje!
User avatar
luckylaka
Posts: 22456
Joined: 15/01/2010 06:28

#4764 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by luckylaka »

Ne bavim se politikom ,jebem se ko ce pobijediti ali volim bi licno naci tipa Koji izjavi da je sda gori od cetnika I da ga provodam po Buzimu da ga odvedem na Otes ili na Kovace,mozda do Visegradu ili Foce,Prijedora ili Bijeljine.Zbog nekoliko debila,idiota,kriminalcima hajde I stotine,hiljade porediti stranku sa koljacima,siledzijama,ubicama,krvolocima moze teski bolesnik.Mislim da mi je ovo prvi upis na ovoj temi ali I zadnji ne bi da vam kvarim lijepo druzenje I komuniciranje
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4765 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by guruguru95 »

luckylaka wrote: 28/09/2022 01:00 Ne bavim se politikom ,jebem se ko ce pobijediti ali volim bi licno naci tipa Koji izjavi da je sda gori od cetnika I da ga provodam po Buzimu da ga odvedem na Otes ili na Kovace,mozda do Visegradu ili Foce,Prijedora ili Bijeljine.Zbog nekoliko debila,idiota,kriminalcima hajde I stotine,hiljade porediti stranku sa koljacima,siledzijama,ubicama,krvolocima moze teski bolesnik.Mislim da mi je ovo prvi upis na ovoj temi ali I zadnji ne bi da vam kvarim lijepo druzenje I komuniciranje
Upravo tako! Ni ja prosto ne mogu da vjerujem šta se ovdje piše. Lucky, vidimo se na temama o fudbalu i muzici :thumbup:
neon-x
Posts: 595
Joined: 18/07/2012 19:13

#4766 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by neon-x »

luckylaka wrote: 28/09/2022 01:00 Ne bavim se politikom ,jebem se ko ce pobijediti ali volim bi licno naci tipa Koji izjavi da je sda gori od cetnika I da ga provodam po Buzimu da ga odvedem na Otes ili na Kovace,mozda do Visegradu ili Foce,Prijedora ili Bijeljine.Zbog nekoliko debila,idiota,kriminalcima hajde I stotine,hiljade porediti stranku sa koljacima,siledzijama,ubicama,krvolocima moze teski bolesnik.Mislim da mi je ovo prvi upis na ovoj temi ali I zadnji ne bi da vam kvarim lijepo druzenje I komuniciranje
To je bespredmetna prica i ljudi koji dodju ovdje nametanjem te teze su provokatori, troleri ili stranacki botovi i zato im se tako i odgovori.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55624
Joined: 15/12/2008 16:53

#4767 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by ultima_palabra »

Pa prva zena SDA je goru stvar rekla pred hiljadama ljudi, a sad ko biva smeta necije pisanje na forumu.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4768 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Spit_fire »

neon-x wrote: 28/09/2022 01:05
luckylaka wrote: 28/09/2022 01:00 Ne bavim se politikom ,jebem se ko ce pobijediti ali volim bi licno naci tipa Koji izjavi da je sda gori od cetnika I da ga provodam po Buzimu da ga odvedem na Otes ili na Kovace,mozda do Visegradu ili Foce,Prijedora ili Bijeljine.Zbog nekoliko debila,idiota,kriminalcima hajde I stotine,hiljade porediti stranku sa koljacima,siledzijama,ubicama,krvolocima moze teski bolesnik.Mislim da mi je ovo prvi upis na ovoj temi ali I zadnji ne bi da vam kvarim lijepo druzenje I komuniciranje
To je bespredmetna prica i ljudi koji dodju ovdje nametanjem te teze su provokatori, troleri ili stranacki botovi i zato im se tako i odgovori.
Cuj provokatori pola foruma izmedju ostalog i ove teme to prica :lol:

Ljudi genocid, etnicko ciscenje i uzp predstavljaju kao pljackaski pohod za koji je prvenstveno Alija kriv
neon-x
Posts: 595
Joined: 18/07/2012 19:13

#4769 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by neon-x »

Doduse mozda i nisu svi provokatori i botovi, postoje sigurno i oni kojima zakljucivanje i dedukcija nije jaca strana. Stvar je jednostavna, uvijek prvo krivis one koji te predstavljaju i s kojima se trebas identificirat. To je kao da BiH igra protiv Finske i stalno gubi. Logicno je da ces kriviti svoje levate a ne protivnike kojima je osnovni cilj da te pobijede.

Ne kazem da nema bolesnika koji toliko mrze svoje oponente pa ce u bijesnilu svasta izgovoriti, kao recimo sto je Sebija izjavila za svoje politicke protivnike.

Ali generalno ljudi samo zele da mijenjaju vlast koja nas vodi u beznadje godinama, tamo gdje mogu. Zato kazem da nametanje te teme dolazi uglavnom od trolova i botova.
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#4770 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Nespin »

Ako su SNSD i HDZ gonoreja i sifilis, SDA je rak mozga koji je metastazirao na testise.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18222
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4771 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by GandalfSivi »

skankhunt420 wrote: 27/09/2022 22:45 Nakon još jednog bezobraznog i seljačkog ispada Denisa večeras, moj glas 300% ide Profesoru Hadzikadicu. U inat, rumenom, koji definitvno puca ko lubenica pod pritiskom.
Rodila majka bota, 21. post i odmah u glavu. I ono naslo pricati o brzobrazluku…
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18222
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4772 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by GandalfSivi »

Hakiz wrote: 28/09/2022 00:27
guruguru95 wrote: 28/09/2022 00:14 Hajde sad onako iskreno, bez zajebancije. :mrgreen:

Je li to fakat priželjkujete Krišto i Cvijanović u Predsjedništvu Bosne i Hercegovine? Priželjkujete tandem HDZ-SNSD? Priželjkujete Čovića i Dodika u Predsjedništvu države koju ne priznaju i koju udruženim snagama pokušavaju razjebati? Mogu i oni, ma sve može, samo da ne uđe Željko Komšić?

Hajde bez uvijanja, je li to vama OK?

Da konačno utvrdimo zvanični stav forumskih velikaša :mrgreen:
Gospodi je samo bitno da nije Bakir.

Pa su im i Karadžić i Kordić prihvatljivi.

Nije jednom na forumu neki forumaš napisao da mu je SDA gora i od četnika i od ustaša.
Ono Alija insistirao da se Karadziceva stranka ne zabrani? O vezanju zastava i koaliranju sa ko veci cetnik ispadne fa ne pricam. Krajisnik mu bio partner u Predsjednistvu ‘96.

I onda ti pricas ko je kome prihvatljiv?
User avatar
luckylaka
Posts: 22456
Joined: 15/01/2010 06:28

#4773 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by luckylaka »

guruguru95 wrote: 28/09/2022 01:02
luckylaka wrote: 28/09/2022 01:00 Ne bavim se politikom ,jebem se ko ce pobijediti ali volim bi licno naci tipa Koji izjavi da je sda gori od cetnika I da ga provodam po Buzimu da ga odvedem na Otes ili na Kovace,mozda do Visegradu ili Foce,Prijedora ili Bijeljine.Zbog nekoliko debila,idiota,kriminalcima hajde I stotine,hiljade porediti stranku sa koljacima,siledzijama,ubicama,krvolocima moze teski bolesnik.Mislim da mi je ovo prvi upis na ovoj temi ali I zadnji ne bi da vam kvarim lijepo druzenje I komuniciranje
Upravo tako! Ni ja prosto ne mogu da vjerujem šta se ovdje piše. Lucky, vidimo se na temama o fudbalu i muzici :thumbup:
Ma jasta druze nego bjezati inace te proglase nekakvim botom(ne znam ni sta je to}ili jos gore cetnikom pa haj se ti operi a kontas basi se ljudi skupljaju ovdje.Haha zbog cega se oni krve/Nekakvi Bakiri,Zlatke,Dine,Forte...a ovi ih ne jebu ni 1% :run:
User avatar
canvra888
Posts: 4273
Joined: 09/07/2021 15:03

#4774 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by canvra888 »

Meni je najapsurdnije, pomalo tragikomično da Dodik(ovci)/SNSD/SDS/četnici istim naočalama gledaju i megaliberalne Denise i nacionalne Bakire i inovatine Mirsade. Čak isto gledaju i Nikšiće, Dine i Radončiće. Priklali bi vas opet, dečki. Ako vam 101 negacija genocida i 101 veličanje ratnih zločinaca kao i omalovažavanje svega bošnjačkog ne ukazuje na to, vaše sposobnosti rezonovanja su upitne, a također je moguć i oblik deluzije.

Pa vi opet izjavite da vam je gora SDA (koja mi se gadi) od četnika i ustaša. Gledali su vas jednom na nišanu, a evo iz dana u dan iskazuju da bi opet, bez obzira što su vam za zehru draži nego SDA.
neon-x
Posts: 595
Joined: 18/07/2012 19:13

#4775 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by neon-x »

Ovdje pricamo o izboru clana Bosnjaka u Predsjednistvo a indijanci uporno upadaju sa tvrdnjom kako su ustase i cetnici losi momci. Znamo to. Voda je isto mokra. Nebo plavo, itd.. Sta je poenta?
Post Reply