Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked

Na izborima 2018 za skupštinu Kantona Sarajevo glasat ću za:

Poll ended at 06/10/2018 23:59

BPS
2
1%
DF
13
6%
GS
8
4%
NBL
4
2%
NiP
15
7%
NS
85
39%
SBB
5
2%
SDA
30
14%
SDP
45
21%
Neka druga
10
5%
 
Total votes: 217

User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40567
Joined: 21/05/2012 22:46

#3151 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by AmiĐa_Idriz »

cyprus wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Utekao sam im, ima safe point mjesta u Kantonu, Vogošća, Hadžići ili pak Elidža, tu pederski desant još nije stigao.

PS

Ako imate djecu, ne dajte im na časove vjeronauke sutra, pederima ne treba vjerovati, mogu svašta uraditi.
Samo da kažem... Ako su vam Vogošća ili Hadžići predaleko, Dobroševići ili Zabrđe su također dobre utvrde... Tamo pederska noga neće kročiti... Nije ni prije :oops:
Bravo Kipranine :thumbup:

U Zabrđu naoružan Safet Mešanović brani mahalu. Nećeš Peđa, nećeš.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3152 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by cyprus »

E'o jedna za Insomniju...

Image

Al dobar je Peđa... Na slici vidimo i dvije munare... Dakle, neće srušiti baš sve... Ipak su oni multietnićari, valja nešto i turistima pokazat :oops:

Btw, talentovani autor ovog plakata ipak treba jedan apdejt... Očigledno nije obavješten da su Peđini četo-pederi probili linije na Marin Dvoru, i dogurali sve do Otoke... Preko Vraca su se spojili sa braćom, a počeli su stvarati i enklave na Dobrinji...
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#3153 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by Nero Histrion »

Sta je s Memicem, 'nolke radnje i 'otele pootvaro na Ilidzi, pokraj Sarajva. Hoce l njega ko dirat?
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#3154 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by Nero Histrion »

Chmoljo wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:A pederi masovno počeli iskrcavanje iz autobusa, krenuli rušit bogomolje.
Ne znam za vas ostale, ali mene evo već siluju.
:lol: :lol: :lol: dze su, dokle su?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45200
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3155 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by Chmoljo »

pici wrote:
Chmoljo wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:A pederi masovno počeli iskrcavanje iz autobusa, krenuli rušit bogomolje.
Ne znam za vas ostale, ali mene evo već siluju.
zar ti nisi bio silovan vec prije
ono je bio incident. sad su zaredali... ne biraju. čujem u drugoj sobi maltezera kako skiči...
Nero Histrion wrote:
Chmoljo wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:A pederi masovno počeli iskrcavanje iz autobusa, krenuli rušit bogomolje.
Ne znam za vas ostale, ali mene evo već siluju.
:lol: :lol: :lol: dze su, dokle su?
evo prođoše krozame.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45200
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3156 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by Chmoljo »

cyprus wrote:E'o jedna za Insomniju...

Image

Al dobar je Peđa... Na slici vidimo i dvije munare... Dakle, neće srušiti baš sve... Ipak su oni multietnićari, valja nešto i turistima pokazat :oops:

Btw, talentovani autor ovog plakata ipak treba jedan apdejt... Očigledno nije obavješten da su Peđini četo-pederi probili linije na Marin Dvoru, i dogurali sve do Otoke... Preko Vraca su se spojili sa braćom, a počeli su stvarati i enklave na Dobrinji...
al hebote, što mu uniforma dobro stoji :lol: :D
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7246
Joined: 12/03/2012 18:04

#3157 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

_BataZiv_0809 wrote:
palermo wrote:
_BataZiv_0809 wrote:
I usput ne glasas za ezdea ali...
Valjda ima neka poenta ovoga posta......al haj da ne pitam....
Svaki ali svaki post koji napises mirise na ovu recenicu. Nista licno i ne zamjeri. Samo utisak.
Poenta je da lik uopšte ne komentariše bratsko ponašanje SDA/HDZ u Parlamentu Federacije, al zato komentariše Kanton Sarajevo, a navodno je iz Mostara.

SDA trabant iz priče

@palermo, ode ti raja sa HDZ-om u Federaciji, baci koji kometar, napiši ono tvoje standardno "ne razmijem" :lol: Što SDA opstruira formiranje vlasti u Federaciji zajedno sa neprijateljima BiH. Sad meni ništa nije jasno, il je to legitmna politička borba :D

Dobro neko reče, prodali bi pola države za pola Telecoma :stidljiv:
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3158 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by palermo »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:
Poenta je da lik uopšte ne komentariše bratsko ponašanje SDA/HDZ u Parlamentu Federacije, al zato komentariše Kanton Sarajevo, a navodno je iz Mostara.

SDA trabant iz priče

@palermo, ode ti raja sa HDZ-om u Federaciji, baci koji kometar, napiši ono tvoje standardno "ne razmijem" :lol: Što SDA opstruira formiranje vlasti u Federaciji zajedno sa neprijateljima BiH. Sad meni ništa nije jasno, il je to legitmna politička borba :D

Dobro neko reče, prodali bi pola države za pola Telecoma :stidljiv:
đes bolan cvrle, niđe te na fudbalu.......

e, čuj, navodno iz MOstara :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#3159 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by Kikibombona »

Chmoljo wrote:
cyprus wrote:E'o jedna za Insomniju...

Image

Al dobar je Peđa... Na slici vidimo i dvije munare... Dakle, neće srušiti baš sve... Ipak su oni multietnićari, valja nešto i turistima pokazat :oops:

Btw, talentovani autor ovog plakata ipak treba jedan apdejt... Očigledno nije obavješten da su Peđini četo-pederi probili linije na Marin Dvoru, i dogurali sve do Otoke... Preko Vraca su se spojili sa braćom, a počeli su stvarati i enklave na Dobrinji...
al hebote, što mu uniforma dobro stoji :lol: :D
Fakat! :shock: :lol: :lol:
User avatar
shbc
Posts: 3322
Joined: 20/07/2012 12:13

#3160 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by shbc »

AmiĐa_Idriz wrote:Utekao sam im, ima safe point mjesta u Kantonu, Vogošća, Hadžići ili pak Elidža, tu pederski desant još nije stigao.

PS

Ako imate djecu, ne dajte im na časove vjeronauke sutra, pederima ne treba vjerovati, mogu svašta uraditi.
Bruda moj, šiše mi nije više ni Ilidža sigurna za guzove. Bar ne onaj centralni dio. Uzeše je oni četno-pederi zajedno sa komunjarama :(
baxus
Posts: 1198
Joined: 29/10/2005 16:31

#3161 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by baxus »

Kad će Mostarcima biti jasno da je SDA ispod stola prodala Mostar HDZ-u prije 15 godina.
A ljudima prodaju priču u javnosti mrski Hrvati, vidi sta nam rade.
A niko drugi do SDA nije getoizirao Bošnjake dole.
Klasično prepuštanje zone uticaja svojim partnerima.

Sad im slijedi zajednička borba protiv “gradjana”
4. Komponenta hoće svoj dio tala :D
4. Komponenta je jedina državotvorna.
4. Komponenta je odbranila BiH 1992. da bi je poslije izigrali i pokušali odvesti u nestanak :)
Ali vraća se.
:bih:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6752
Joined: 20/02/2013 14:14

#3162 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by Cherry-Cherry »

Nero Histrion wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
Cherry-Cherry wrote:Sve su to masoni i iluminati. I komunjarice.
+ Peđini četnici.
ma sve su to vanzemaljci-reptili, mijenjaju oblik iz ljudskog u gmizavce, tako strase narod po mraku, koga ufate oho mu se.
Naravno. I kraljica Elizabeta je gušter i vanzemaljac, ima na na yt o tome. Sve je to isplanirano. Dovode nam homoseksualce i pedofile, hoće da nam unište porodicu, vjeru i tradiciju.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40567
Joined: 21/05/2012 22:46

#3163 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by AmiĐa_Idriz »

Nacionalni identitet je UZDRMAN!


Nego,


:meza1: :smeker:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#3164 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by Banksy »

AmiĐa_Idriz wrote:
Od sutra stupa na scenu vlada od koje možemo svašta očekivati. Naše je da se nadamo i vjerujemo da će odraditi najbolji mogući posao. Pružila im se jedinstvena prilika. Hoćel je iskoristiti ostaje da se vidi, ništa ne možemo garantovati.

Ali možemo garantovati da su zeleni mufloni, kvazi patriote, kvazi vjernici i čisti mafijaši napokon sjahali i skinuti sa dnevnog reda. Zato se naspavati, sutra obući svečano odijelo i nagraditi samog sebe pićem u obližnjoj kaHvani

:bih:
:thumbup:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#3165 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by Challenger_ »

AmiĐa_Idriz wrote:Nego,


:meza1: :smeker:
:nargila:
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6752
Joined: 20/02/2013 14:14

#3166 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by Cherry-Cherry »

Challenger_ wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:Nego,


:meza1: :smeker:
:nargila:
Kokice i internet, a vani veje snijeg. Zimska idila.
I slušati i gledati kmečanje "patriJota". Milina.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#3167 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by jefff »

Jes him drago sto su dobili fotelja.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40567
Joined: 21/05/2012 22:46

#3168 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by AmiĐa_Idriz »

Ah ljepote
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3170 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by palermo »

baxus wrote:Kad će Mostarcima biti jasno da je SDA ispod stola prodala Mostar HDZ-u prije 15 godina.
A ljudima prodaju priču u javnosti mrski Hrvati, vidi sta nam rade.
A niko drugi do SDA nije getoizirao Bošnjake dole.
Klasično prepuštanje zone uticaja svojim partnerima.

Sad im slijedi zajednička borba protiv “gradjana”
4. Komponenta hoće svoj dio tala :D
4. Komponenta je jedina državotvorna.
4. Komponenta je odbranila BiH 1992. da bi je poslije izigrali i pokušali odvesti u nestanak :)
Ali vraća se.
:bih:
hajde, čuj našao mi da priča o prodaji Mostara. Pa bolan mi živimo ( al srećom i preživljavamo) evo već sad decenijama sa prodajom Mostara od strane političkog Sarajeva. Od Ismeta Hadžiosmanovića (SDA), preko Safe (opet SDA) koji je pozivao na povratak a prvio prodao svije nekretnine na zapadnoj obali, preko Lagumdžijinog pristanka da glas heregovačkih Hrvata više vrijedi od glasa Bošnjaka, pa SDP-ovog glasa za Hrvata gradonačelnika.........duga je bolan historija tih prodaja da bi ti mogao reći, kako mostarci nisu svjesni. Al nije tema.

Ne vidim šta ti smeta što ja nisam u ovom navijačkom kopu nego sam se premjestio na, u nas u Mostzaru se zove dedarska, tribinu. I odatle roncam, psujem, navijam. Kad je Alijansa 2000 skupljala političke partije da formira vlast, bio sam za to, kad je SDP pravio vlast od HSP-a i raznih priljepaka, bio sam za to...........ali oba ta puta si imao pobjednika izbora (u vidu SDP-a) koji je samo trebao taj svoj izborni legitimite nekako pretoči u praksu.

U ovo sada ne vejrujem, odjednom su izborni gubitnici postali pobjednici, odjednom su oni koji su hametice poraženi na izborima postali slavljenici, i sve to zahvaljujući nekakvim matematičkim kolacijama pri čemu je jedino njihovo vezivno tkivo antisdaizam. Ali haj, i to bih shvatio (vlast je slast), pod uslovom da se ovdje ne prodaje priča o promjeni vrijednosti, kojoj promjeni, koji to sistem vrijednosti veže Našu stranku i SBB, ili SDP i A-SDA, za koji će se sistem vrijednosti oni boriti. Za šta se oni zajedno bore ?

Više puta sam pisao, posebno kada su bili protesti ( abilo ih je) nema uspješnih ni protesta ni rezultata tih protesta, niti mobilizacije ljudi ove zemlje dok im ne kažeš za šta se boriš i u kakvu ih borbu pozivaš

Nije dovoljno biti protiv nečeg, da bi uspio trebaš biti za nešto i usput znati šta je to nešto. A ja ne vidim da ovi to znaju. I shodno tome ne vidim ni rzalog da se ljutiš što neki od nas nisu u navijačkom kopu. Svakako je na forumu navijački kop brojan.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#3171 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by Nero Histrion »

Stav i Mustafa Drnislic :izet: :twisted:

http://stav.ba/novi-stav-svima-smeta-osa/ (o koaliciji i anti-bosnjastvu)

http://stav.ba/jovo-nanovo/ o genaralu Jovanu Divjaku


hebo majku, jos malo pa ce i Konakovica uslikati u cetnickoj odori
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#3172 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by malakh »

ovo danas je veliki šamar za sda. još dva ovakva šamara i oni idu u zasluženu penziju.
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1329
Joined: 20/11/2018 16:45

#3173 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by MarshalDodik »

Pricajte vi sta hocete, ali odkad su nama komunjare sjele za vrat nijednog jos bajrama nije bilo :roll:
User avatar
shbc
Posts: 3322
Joined: 20/07/2012 12:13

#3174 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by shbc »

MarshalDodik wrote:Pricajte vi sta hocete, ali odkad su nama komunjare sjele za vrat nijednog jos bajrama nije bilo :roll:
Vidi fakat... Vratite nam SDA, vratite baklave razbojnici! :twisted:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#3175 Re: Izbori 2018 - Kanton Sarajevo - Anketa

Post by kmirsad »

shbc wrote:
MarshalDodik wrote:Pricajte vi sta hocete, ali odkad su nama komunjare sjele za vrat nijednog jos bajrama nije bilo :roll:
Vidi fakat... Vratite nam SDA, vratite baklave razbojnici! :twisted:
I bamlju, i bamlju...
Locked