Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Na izborima 2010 glasam za:

SDA
30
8%
SBiH
19
5%
SBB
37
10%
SDP
147
41%
NS
73
20%
HDZ
6
2%
HDZ90
0
No votes
HSP
1
0%
NSRZB
6
2%
neka druga opcija (navedite)
39
11%
 
Total votes: 358

michio
Posts: 1869
Joined: 08/11/2009 12:06

#526 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by michio »

SDP je barem za poziciju gradonacelnika Sarajeva trebao ponuditi najbolje sto imaju.
profesordoktor
Posts: 36
Joined: 07/12/2009 12:45

#527 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by profesordoktor »

michio wrote:SDP je barem za poziciju gradonacelnika Sarajeva trebao ponuditi najbolje sto imaju.
to je onaj bivsi premijer vlade fbih koji je radoncicu oprostio 2 miliona km poreza. to je taj drevni opozicioni sdp. kakvi kolaboracionisti. dno dna.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#528 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by nosara »

Lafo profesore svasta si udrobio...

SDP je vlasnik svega sto je, kao pravni sljednik, naslijedio od SKBiH... Dakle, uknjizena imovina, davno, jos prije 30-40-50 godina...

Ja ne vidim nikakvu vezu izmedju SDP i sda i slicnih klero-nacistickih stranaka, jer ni ne postoji...

Ko kome jede iz ruke, vidjecemo u oktobru, a alijansa oko SDP-a je od seferove stranke zavisila bas koliko i od svih ostalih 36... Zato je i propala...

Ako imas kakve dokaze o kriminalu u SDP-u trci u tuziteljstvo... Steta je da saznanja i dokazi propadnu...

Sto se tice krmece kuhinje, tu si stvarno bljesnuo, onako profesorski... Samo naprijed, ne stidi se, i proljev je za ljude... :D
profesordoktor
Posts: 36
Joined: 07/12/2009 12:45

#529 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by profesordoktor »

ma ti nisi odgovorio ni na jednu konstataciju, vec ubleharis, bas kao i "lideri" sdp-a na kojekavim kvazintelektualnim sesijama i krugovima presoljavaju.

krmeca kuhinja je zbog toga jer jsu clanovi sdp kad je alijansa - citaj sdp, pobijedila 2000 na izborima okrenuli krme negdje u tk u znak protesta prema dotadasnjoj vlasti.

behmen oprostio fahri 2 miliona km, poslao sina u diplomatiju

komsiceva DKP mreza je uglavnom sastavljena od sdp-ovih kadrova, njihove djece, i njihovih poltrona - sekretara, sefova kabineta i slicno.


BPS jeste drzao vladu alijanse kada se formriala, poslije je sdp postao dobar sa fahrom radoncicem i naravno nastavio sam, sdp je imao premijera drzave, federcije, ministra vanjskih polsova, direktora policije, sefa tajne policije, ministra energetike, 85% vlasti je bilo u sdp-ovim rucicama i sta ste uradili?? sto se zlatko tad nije obracuonao sa kriminalom vec sa fahrom se talio i bio mu licnost godine! koliko je to kostalo??? ti ces drzati predavanje Seferu??? Sefer je moralno - politicicka vertikala ove drzave. zlatko je najobicniji sarajevski smrad. politicki peder - realno. samo spletke, iza ledja, kurvinjski, nista drzavnotvorno ni sistemski u tom liku. uostalom, kako je on to postao milioner??? isto se proglasio nasljednikom necijim je li? ma fuj, ba
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#530 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by nosara »

profesordoktor wrote:ma ti nisi odgovorio ni na jednu konstataciju, vec ubleharis, bas kao i "lideri" sdp-a na kojekavim kvazintelektualnim sesijama i krugovima presoljavaju.

krmeca kuhinja je zbog toga jer jsu clanovi sdp kad je alijansa - citaj sdp, pobijedila 2000 na izborima okrenuli krme negdje u tk u znak protesta prema dotadasnjoj vlasti.

behmen oprostio fahri 2 miliona km, poslao sina u diplomatiju

komsiceva DKP mreza je uglavnom sastavljena od sdp-ovih kadrova, njihove djece, i njihovih poltrona - sekretara, sefova kabineta i slicno.


BPS jeste drzao vladu alijanse kada se formriala, poslije je sdp postao dobar sa fahrom radoncicem i naravno nastavio sam, sdp je imao premijera drzave, federcije, ministra vanjskih polsova, direktora policije, sefa tajne policije, ministra energetike, 85% vlasti je bilo u sdp-ovim rucicama i sta ste uradili?? sto se zlatko tad nije obracuonao sa kriminalom vec sa fahrom se talio i bio mu licnost godine! koliko je to kostalo??? ti ces drzati predavanje Seferu??? Sefer je moralno - politicicka vertikala ove drzave. zlatko je najobicniji sarajevski smrad. politicki peder - realno. samo spletke, iza ledja, kurvinjski, nista drzavnotvorno ni sistemski u tom liku. uostalom, kako je on to postao milioner??? isto se proglasio nasljednikom necijim je li? ma fuj, ba
:lol: :lol: :lol: :lol:

Znaci i sefer je okren'o krme u TK, jer je bio dio alijanse sa mocnih (koliko ono zastupnika? 0 ili jedan)... Ili je moralno-politicka vertikala zbog okretanja krmeta principijelno izasla iz alijanse...

Sta si jos cuo u frizeraju...? :-)
elSaik
Posts: 11898
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#531 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by elSaik »

Jel' ovo SDP opet pobjeđuje?! :lol: :-) :( :(

edit: Ako ništa, još malo pa će završiti i treći drugi mandat Zlaje, pa će svi ovi koji bi "glasali za SDP da nije Zlatko predsjednik" napokon glasati za SDP. DakleM, 2014. - REVOLUCIJA!
profesordoktor
Posts: 36
Joined: 07/12/2009 12:45

#532 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by profesordoktor »

nosara wrote:
profesordoktor wrote:ma ti nisi odgovorio ni na jednu konstataciju, vec ubleharis, bas kao i "lideri" sdp-a na kojekavim kvazintelektualnim sesijama i krugovima presoljavaju.

krmeca kuhinja je zbog toga jer jsu clanovi sdp kad je alijansa - citaj sdp, pobijedila 2000 na izborima okrenuli krme negdje u tk u znak protesta prema dotadasnjoj vlasti.

behmen oprostio fahri 2 miliona km, poslao sina u diplomatiju

komsiceva DKP mreza je uglavnom sastavljena od sdp-ovih kadrova, njihove djece, i njihovih poltrona - sekretara, sefova kabineta i slicno.


BPS jeste drzao vladu alijanse kada se formriala, poslije je sdp postao dobar sa fahrom radoncicem i naravno nastavio sam, sdp je imao premijera drzave, federcije, ministra vanjskih polsova, direktora policije, sefa tajne policije, ministra energetike, 85% vlasti je bilo u sdp-ovim rucicama i sta ste uradili?? sto se zlatko tad nije obracuonao sa kriminalom vec sa fahrom se talio i bio mu licnost godine! koliko je to kostalo??? ti ces drzati predavanje Seferu??? Sefer je moralno - politicicka vertikala ove drzave. zlatko je najobicniji sarajevski smrad. politicki peder - realno. samo spletke, iza ledja, kurvinjski, nista drzavnotvorno ni sistemski u tom liku. uostalom, kako je on to postao milioner??? isto se proglasio nasljednikom necijim je li? ma fuj, ba
:lol: :lol: :lol: :lol:

Znaci i sefer je okren'o krme u TK, jer je bio dio alijanse sa mocnih (koliko ono zastupnika? 0 ili jedan)... Ili je moralno-politicka vertikala zbog okretanja krmeta principijelno izasla iz alijanse...

Sta si jos cuo u frizeraju...? :-)

ma jarane, ti si ba kao sto sam ti rekao potekao iz krmece kuhinje i ne polemisses sa cinjenicama. cuo sam d je zlatko bio licnost godine avaza, da je alija behmen oprostio avazu 2 miliona km, da je behmenom sin u diplomatiji, da je i limov porodica dobila diplomatske pasose, da je neki barbaric ili tako nesto nas zastupnik u un-u, da je vlasnik kafane tito komsicev sef kabineta, da komsicev kabinet je uputio pismo "predsjedniku slovenije" borisu tadicu, sto je bila glavna zajebancija danima u srbijanskim medijima itd itd. samo ti jarane od krmeta dalje ne vidis i to je to. pa jedi.zovni i lagumdziju, mozda i on voli, vjerovatno.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#533 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by nosara »

profesordoktor wrote: ma jarane, ti si ba kao sto sam ti rekao potekao iz krmece kuhinje i ne polemisses sa cinjenicama. cuo sam d je zlatko bio licnost godine avaza, da je alija behmen oprostio avazu 2 miliona km, da je behmenom sin u diplomatiji, da je i limov porodica dobila diplomatske pasose, da je neki barbaric ili tako nesto nas zastupnik u un-u, da je vlasnik kafane tito komsicev sef kabineta, da komsicev kabinet je uputio pismo "predsjedniku slovenije" borisu tadicu, sto je bila glavna zajebancija danima u srbijanskim medijima itd itd. samo ti jarane od krmeta dalje ne vidis i to je to. pa jedi.zovni i lagumdziju, mozda i on voli, vjerovatno.
:lol:

Znaci nix krmetina mit Alijansa... :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#534 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by HAVANA »

Ooooo profesore,kako ste? :lol:
profesordoktor
Posts: 36
Joined: 07/12/2009 12:45

#535 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by profesordoktor »

nosara wrote:
profesordoktor wrote: ma jarane, ti si ba kao sto sam ti rekao potekao iz krmece kuhinje i ne polemisses sa cinjenicama. cuo sam d je zlatko bio licnost godine avaza, da je alija behmen oprostio avazu 2 miliona km, da je behmenom sin u diplomatiji, da je i limov porodica dobila diplomatske pasose, da je neki barbaric ili tako nesto nas zastupnik u un-u, da je vlasnik kafane tito komsicev sef kabineta, da komsicev kabinet je uputio pismo "predsjedniku slovenije" borisu tadicu, sto je bila glavna zajebancija danima u srbijanskim medijima itd itd. samo ti jarane od krmeta dalje ne vidis i to je to. pa jedi.zovni i lagumdziju, mozda i on voli, vjerovatno.
:lol:

Znaci nix krmetina mit Alijansa... :lol:

ma pobjedice zlatko, a ne u ovim, onda, mozda, na narednim izborima. mozda je bolje da se kandiduje za nacelnika opcine, da i on jednom pobjedi, sramota deset godina samo pada i trpi poraze. to vise ni japanci ne bi izdurali. ne znam, fakat evo smisljam kako da se pomogne tom covjeku da osjeti slast pobjede na izborima??? hmmm :skoljka: :skoljka: :D :D
User avatar
vee-jay
Posts: 8724
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#536 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by vee-jay »

crveni oktobar :evil: :bih:
mladoliki
Posts: 173
Joined: 09/09/2006 11:04

#537 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by mladoliki »

Postoji u ovoj našoj državi jedan veliki problem kada je u pitanju opozicija, jer je ona više heterogena i razjedinjena nego naša bajna vlast. Vladajući se, ako ni oko čega drugoga, vrlo jednostavno dogovore oko fotelja, meni telekom- tebi elektroprivreda talova i zaustave se na tome, dalje niti mogu, niti znaju, niti hoće raditi!
Kada je riječ o SDP-u, a spominjem to u kontekstu mog prethodnika koji spominje crveni oktobar, ja ne vidim način na koji oni mogu ući u vlast. Jedino da idu u koaliciju sa već poznatim govnima iz vladajućih stranaka (SDA, HDZ, SNSD)ili da opet traže neku vrstu alijanse. Sami ne mogu ni kad bi osvojili 45 %, a ne 16 % koliko obično osvoje. Druge stranke koje se smatraju opozicijom su tako minorne i beznačajne da se njihovi glasovi uglavnom rasipaju i uzalud troše ili u najboljem slučaju prođe jedan ili dva poslanika, pa se onda oni ufuraju kao da su neka politička veličina. SDP se ni po čemu ne slaže sa Seferom, sa Lijanovićima, pojebali su se sa Našom strankom, sa poluraspadnutim SDU svakako ne žele,onda s kime da oni naprave vlast?
Da li je rješenje predizborna koalicija? Hoće li SDP oživiti političkog mrtvaca Silajdžića? Šta da se radi,ko da napravi neku iole ozbiljnu koaliciju? Na koji način da promjenimo ovu nesposobnu vlast? Ljudi su razočarani više u opoziciju nego u vlast, jer bi od opozicije trebalo očekivati inicijative koje bi potakle narod da izađu u većem broju na izbore, a toga nema! Za vlast znamo da su kleptomanska gamad, ali ovako mrtvu opoziciju dovesti na vlast bilo bi smješno. Postoje li igdje neki novi ljudi, nove ideje, novi način rada, djelovanje i odgovornosti, nova energija koja će zakotrljati stvari? Mislim da od ovih dosadašnjih likova ne možemo očekivati promjenu, samo faca ili dresova možda, ali ozbiljne društvene promjene jako teško. I molim vas da mi niko ne kaže da je Fahrina stranka alternativa bilo kome ili čemu,pa nismo djeca, znamo ko je i šta je Fahroni. Ja sam optimista, ali samo zato što sam takav u biti, premda za to ne postoji nikakav politički realitet!!! Barem ga ja ne vidim!
User avatar
Socijalista
Posts: 2304
Joined: 19/01/2009 23:04
Location: U Daytonu...

#538 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Socijalista »

vee-jay wrote:crveni oktobar :evil: :bih:
Image
profesordoktor
Posts: 36
Joined: 07/12/2009 12:45

#539 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by profesordoktor »

sdp mora da skonta da se politika gradi tako sto se principijelno obracunaju prvo sa "mangupima u svojim redovima" i sa sopstvenom burzoazijo. ideja socijaldemokratije nema veze sa imenom neke stranek vec sa sustinom onoga sta oni rade. sdp sve vise lici na burzoaziju. skupa auta, skupi prostori, skupi satovi i odijela, samo krema, jet set, vecere sa diplomatama, a gdje tu narod i briga ta cuvena za "gradjane"??? svaki parlament se onaj minorni bijednik iz sdp-a masic damir se zove, satro, zalaze za manje plate, a nije levat rekao ja nemam obraza da uzimam ovoliko, recimo, evo pola za to i to, pa vi smanjite kad hocete meni je obraz cist. ali hladno se javlja i satro kritikuje, a od tupavog voditelja sa ntv hayat dogurao je do stana, auta, pozicije i svjetske plate u sarajevu, dosavsi iz gracanice. to je samo mali primjercic. da ne govorim o DKP mrezi - sdp je imao sansu da postavi ozbiljne ljude, da se pokaze da nisu kao sda i sbih - a ona je usljedio cunami kadrovski - behmenov sin, limovi, slanje clanova kabineta u diplomatiju, itd itd itd. za svo to vrijeme sdp trazi "obracun sa kriminalom" a njihov vrh ukljucen u istragu oko korupcijske afere, behmen pravi gafove vaz dan, behmen kad je bio premijer oprasta fahri dva miliona km poreza, fahro lagumdziju proglasava licnoscu godine, pa su se pojebali, pa je sdp SAD "principijelan". ja samo pokusavam reci da je sdp, kao i sbih i sda jedna obican skup ljudi gladnih i vlasti i prara i moci i auta i na guzove ruckova i na guzove hodanja po svijetu. ko je tu uspijesan bio prije politike da je bio maher??? niko. ili 2% ljudi. jadno i bijedno. politiku sdp-a vodi neki nermin niksci koji je "strucnjak" za sve oblasti od fudbala, preko hidroeletrana do mup-a. damir masic, onaj ljigavac sa pocetka price - kriticar opce prakse, kriticka misao bi zamra da njega nema eee. fuj. cak su i opozicioni mediji, duboko naklonjeni sdp-u, kao sto su 60min, slobodna bosna, dani, oslobodjenje, digli ruke, uglavnom, od te interesne skupine
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#540 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by nosara »

profesordoktor wrote:sdp mora da skonta da se politika gradi tako sto se principijelno obracunaju prvo sa "mangupima u svojim redovima" i sa sopstvenom burzoazijo. ideja socijaldemokratije nema veze sa imenom neke stranek vec sa sustinom onoga sta oni rade. sdp sve vise lici na burzoaziju. skupa auta, skupi prostori, skupi satovi i odijela, samo krema, jet set, vecere sa diplomatama, a gdje tu narod i briga ta cuvena za "gradjane"??? svaki parlament se onaj minorni bijednik iz sdp-a masic damir se zove, satro, zalaze za manje plate, a nije levat rekao ja nemam obraza da uzimam ovoliko, recimo, evo pola za to i to, pa vi smanjite kad hocete meni je obraz cist. ali hladno se javlja i satro kritikuje, a od tupavog voditelja sa ntv hayat dogurao je do stana, auta, pozicije i svjetske plate u sarajevu, dosavsi iz gracanice. to je samo mali primjercic. da ne govorim o DKP mrezi - sdp je imao sansu da postavi ozbiljne ljude, da se pokaze da nisu kao sda i sbih - a ona je usljedio cunami kadrovski - behmenov sin, limovi, slanje clanova kabineta u diplomatiju, itd itd itd. za svo to vrijeme sdp trazi "obracun sa kriminalom" a njihov vrh ukljucen u istragu oko korupcijske afere, behmen pravi gafove vaz dan, behmen kad je bio premijer oprasta fahri dva miliona km poreza, fahro lagumdziju proglasava licnoscu godine, pa su se pojebali, pa je sdp SAD "principijelan". ja samo pokusavam reci da je sdp, kao i sbih i sda jedna obican skup ljudi gladnih i vlasti i prara i moci i auta i na guzove ruckova i na guzove hodanja po svijetu. ko je tu uspijesan bio prije politike da je bio maher??? niko. ili 2% ljudi. jadno i bijedno. politiku sdp-a vodi neki nermin niksci koji je "strucnjak" za sve oblasti od fudbala, preko hidroeletrana do mup-a. damir masic, onaj ljigavac sa pocetka price - kriticar opce prakse, kriticka misao bi zamra da njega nema eee. fuj. cak su i opozicioni mediji, duboko naklonjeni sdp-u, kao sto su 60min, slobodna bosna, dani, oslobodjenje, digli ruke, uglavnom, od te interesne skupine
:lol:

Primiri, ugrozavas BPS-u cenzus... :lol:
profesordoktor
Posts: 36
Joined: 07/12/2009 12:45

#541 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by profesordoktor »

po izvjestajima nakon izbora u zadnja dva ciklusa, koja ono stranka je zabiljezila najveci porast??? BPS "jarane"! iz godine u godinu, iz izbora u izbore BPS sve jaci i jaci. a sdp? kamo je on? od 200.000 glasova kotrlja se sada sa 12% glasova u fbih. BPS da ima milione maraka sa kojim raspolazu lagumdzija i drugovi - bio bi vlast davno, pohapsio kriminalce i rjesio stanje u zemlji za godinu dana jer nema oraha u dzepovima.


sdp je jedan tako promasen projekat u bih. zlatko, masic, niksic, sabrija pojskic....? kome oni da urede drzavu??? bjaziiii
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#542 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by -LIBERO- »

Ok prijetelju,slazem se sa tobom u dosta toga sto si napisao za ovaj trenutni impontentni SDP.
Al' hajd ti sada nama nabroji kadar tog velikog BPS-a.

Naravno bez Sefera Halilovica :D

Nemozes se pozivati na slabost kadra i kvaliteta ljudi u nekoj tamo stranci (ovaj put u SDP-u ,sto se slazem sa tobom),a podrzavas ,i to vrlo ostrasceno :D ,stranku koja je fakticki "drustvo jednog lica",objektivno ;-)
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#543 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by -LIBERO- »

Samo 5 min.nakon mog postavljenog pitanja,i to direktno njemu,covjek svjesno otvara novu "temu" gdje svjesno ode u suicid :shock:

Jesam to ja nesto lose napisao,uvrijedio ga pa se odlucio na taj potez...il' cisto nije imao odgovor na moje pitanje o kadrovskoj krizaljci BPS-a.

To cemo saznati,mozda :D ,za 15 stak dana kada se vrati na forum..ako se ikada i vrati.

Ja sta politika moze od covjeka uraditi... :-) :D :run:
foucault
Posts: 242
Joined: 24/06/2005 16:42

#544 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by foucault »

Ono što me nervira kod SDP-a i njima bliskih medija je to sto je njima naprosto mrsko da se potrude. Samo u tom dijelu je sličan SDA-u.

Primjer prvi: SDP se toliko hvali tim svojim prijedlogom zakona o oduzimanju imovine. Daj bilo kojem pravniku da procita taj prijedlog i reci ce ti da je, bar sto se tog zakona tice, nemoguce ikome oduzeti imovinu.

Primjer drugi: lokalni izbori u Tuzli 2008. godina. SDP-ovo vozilo kruži gradom, a iz njega se ori: Druže Tito mi ti se kunemo. Kome? Čemu? Šta se hoće reći. Čemu to istrajavanje na podjeli na crvene i zelene?

Medjutim, sve dok Bojan Bajic ni u Rudom ne moze skupiti preko 70 glasova, a Danis Tanovic, Dino Mustafic i Dennis Gratz se ne mogu dogovriti ni oko toga gdje bi skupa ručali, moj glas će ići SDP-u, jer će uvijek biti 5% posto bolji od ostalih.
User avatar
Tiberije
Posts: 38
Joined: 28/01/2009 13:03
Location: Iza ugla

#545 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Tiberije »

Kratko i jasno. Naša stranka je moj izbor za iduće parlamentarne izbore, pa kud puklo da puklo :-)

PS Sjebah se kad vidjeh da onoliko glasova ide SDP-u :-) :-) :-) :-) :-)
User avatar
11sumirp
Posts: 573
Joined: 01/10/2009 09:07
Location: primus je u bunkeru

#546 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by 11sumirp »

Samo za kakvu ultra militantnu ljevicu...
U partizane,prijeki sud i kratki postupak.. :evil:
Vedoni
Posts: 274
Joined: 21/10/2006 17:14

#547 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Vedoni »

Moj glas ide SDP-u iz razloga sto od svih politickih opcija imaju najzdraviju politicku platformu, relevantno iskustvo u BiH politici, kao i realnu sansu da pobijede na izborima te pridobiju politicku moc s kojom zaista mogu da pokrenu BiH u pravom pravcu. Ne vjerujem da ce SDP u izbornom mandatu od 4 godine moci da pretvori od BiH modernu EU clanicu ali mislim da mogu da je stave na pravi put da bi ona to postala za 15 godina.

Nasa Stranka mi djeluje kao neki krug intelektualca bez iskustva i bez sanse da uzmu potrebnu parlamentarnu vecinu da mogu ista pokrenuti.
User avatar
Vragolan
Posts: 1268
Joined: 05/11/2009 09:26
Location: Portir na Dzehenemskoj kapiji

#548 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by Vragolan »

11sumirp wrote:Samo za kakvu ultra militantnu ljevicu...
U partizane,prijeki sud i kratki postupak.. :evil:
hajde da osnujemo boljsevicku partiju ili partiju crvenih kmera
fakat, bi li imali clanova
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#549 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by felipe kajetano »

I ta Nasa stranka meni djeluje nekako utopijski kao i sve drugo...sta uopste znaci "nasa"?To kao ono moja,tvoja..nasa zajednicka za bolje sutra :? ...iskustvo govori sasvim drugacije..kad treba da postane zaista svih nas..naprosto prelazi u drustvo jednog ili par lica...mimikrija teska :roll:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#550 Re: Izbori 2010 FBiH (raspolozenje forumasa SAX-a mjesec 11)

Post by nosara »

Falcon wrote:Stranka za BiH i Haris u, ma koliko gresaka imali, barem ostali na onome sto su govorili na posljednjim izborima.
Sta su govorili, da nece mrdat kitama...? Jaki su do mojega...

Taj pajac, da ima zrno samopostovanja, sam bi se smjenio i trazio promjenu identiteta...
Post Reply