Izbocina/bradavica na muskom spolnom organu

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Bolonjeze
Posts: 214
Joined: 08/01/2018 19:19

#1 Izbocina/bradavica na muskom spolnom organu

Post by Bolonjeze »

Prije nekoliko dana pojavila mi se kao bradavica na stvarcici i ne prolazi. Nalazi se na mozda 5-6 centimetara ispod glavica. Ne boli ali smeta i nikada je nisam imao do sada. Zanima me da li je neko imao slicno iskustvo? Imam i fotografiju koja je naravno obradjena gdje se vidi samo taj dio pa ako neko poznaje materiju mogu mu poslati ili ako je dozvoljeno ovdje da postavim.
User avatar
Aethaercyn
Posts: 397
Joined: 13/02/2013 22:35
Location: Iza sedam gora,iza sedam mora...

#2 Re: Izbocina/bradavica na muskom spolnom organu

Post by Aethaercyn »

Bolonjeze wrote:Prije nekoliko dana pojavila mi se kao bradavica na stvarcici i ne prolazi. Nalazi se na mozda 5-6 centimetara ispod glavica. Ne boli ali smeta i nikada je nisam imao do sada. Zanima me da li je neko imao slicno iskustvo? Imam i fotografiju koja je naravno obradjena gdje se vidi samo taj dio pa ako neko poznaje materiju mogu mu poslati ili ako je dozvoljeno ovdje da postavim.
Kiša pada a ti bez "kabanice". :bije:
Je li bilo tako?

Moguće je da su genitalne - virusne bradavice tzv KONDILOMI - HPV.
Bolonjeze
Posts: 214
Joined: 08/01/2018 19:19

#3 Re: Izbocina/bradavica na muskom spolnom organu

Post by Bolonjeze »

Aethaercyn wrote:
Bolonjeze wrote:Prije nekoliko dana pojavila mi se kao bradavica na stvarcici i ne prolazi. Nalazi se na mozda 5-6 centimetara ispod glavica. Ne boli ali smeta i nikada je nisam imao do sada. Zanima me da li je neko imao slicno iskustvo? Imam i fotografiju koja je naravno obradjena gdje se vidi samo taj dio pa ako neko poznaje materiju mogu mu poslati ili ako je dozvoljeno ovdje da postavim.
Kiša pada a ti bez "kabanice". :bije:
Je li bilo tako?

Moguće je da su genitalne - virusne bradavice tzv KONDILOMI - HPV.
Zadnji put (bez kabanice) prije malo više od godinu dana (generalno zadnji put), ovo se pojavilo prije mjesec dana max. A guglao sam malo i najviše mi liči na to, da sad ne nabacujem slike...valjda postoji rješenje za ovo :skoljka:
User avatar
Slo Burner
Posts: 5358
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#4 Re: Izbocina/bradavica na muskom spolnom organu

Post by Slo Burner »

Ja sam nekad imao, ali dosta nize, 20-tak centi ispod glavica, nestalo samo, ili sam brijacem nekad zakacio
zamisljen
Posts: 19
Joined: 08/11/2010 13:25

#5 Re: Izbocina/bradavica na muskom spolnom organu

Post by zamisljen »

100% HPV - genitalne bradavice. najefikasnije je hirursko uklanjanje (ima razlicitih tehnologija). To vam moze napraviti svaki dermatolog..traje 15 minuta, bezbolno je ali je problem sto su one i simptom toga da Vam je imunitet opao. predlazem da jacate imunitet pa odete ih ukloniti. jer ako ih uklonite a imunitet vam jos los vratice se vrlo brzo. izrazito su zarazne stoga preporucujem kondom pri svakom odnosu da ne zarazite Vašu partnericu ili parnerku. Iako bi se trebalo lijeciti u paru, tj da i partnerica prodje test i da se lijeci jer dzaba vi rijesite problem ako ona i dalje ima vratice vam
zamisljen
Posts: 19
Joined: 08/11/2010 13:25

#6 Re: Izbocina/bradavica na muskom spolnom organu

Post by zamisljen »

Bolonjeze wrote:
Aethaercyn wrote:
Bolonjeze wrote:Prije nekoliko dana pojavila mi se kao bradavica na stvarcici i ne prolazi. Nalazi se na mozda 5-6 centimetara ispod glavica. Ne boli ali smeta i nikada je nisam imao do sada. Zanima me da li je neko imao slicno iskustvo? Imam i fotografiju koja je naravno obradjena gdje se vidi samo taj dio pa ako neko poznaje materiju mogu mu poslati ili ako je dozvoljeno ovdje da postavim.
Kiša pada a ti bez "kabanice". :bije:
Je li bilo tako?

Moguće je da su genitalne - virusne bradavice tzv KONDILOMI - HPV.
Zadnji put (bez kabanice) prije malo više od godinu dana (generalno zadnji put), ovo se pojavilo prije mjesec dana max. A guglao sam malo i najviše mi liči na to, da sad ne nabacujem slike...valjda postoji rješenje za ovo :skoljka:
nemojte sami uklanjati to, jer dodje do "rasipanja" unutrasnjosti pa ce vam od jedne nastati 20. eurofarm klinika rade odlicno..mozete i kod mehmedbasica...cijena je izmedju 100-200 KM
Post Reply