Istočno Sarajevo

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
VladaFBiH
Posts: 4553
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#5976 Re: Istočno Sarajevo

Post by VladaFBiH »

lavic wrote: 07/05/2024 10:50
last mohicans wrote: 31/03/2024 12:58
citroen xm wrote: 31/03/2024 10:20 Nisam rekao da si ti, niti da su svi, ali ako se osvrneš oko sebe i kažeš pošteno, reći ćeš da je istina baš ovo o čemu pričam. Susreo sam se sa puno takvih koji rade dodatne poslove u privatnim klinikama i tamo šalju pacijente koji dođu na pregled. Izuzetno neljubazni u matičnoj firmi dok je druga smjena u poliklinici sušta suprotnost. Penzionerima propisuju neke lijekove privatnih proizvođača koji nisu ni lijekovi već vitamini i slične stvari. Mijenjaju terapije svojih kolega koji su prije liječili iste pacijente. Svi oni kod sebe imaju rokovnike, notese, olovke.... farmaceutskih kuća.

Ovaj što mlati izlizanu frazu "klasični ljubomorni Bošnjo" nije vrijedan pažnje.
Eto mi živimo maču piču, pa ne znamo s čime se susrećemo. Pa ja sam jedno vrijeme radio na svim klinikama (nisam zravstveni radnik) i nagledao se plača i jada pacijenata i roditelja pacijenata. Isti taj Ismet koji važi sa nekog sveca na stotine pacijenata usmjerio na svoju kliniku, radi to i danas u OB. Da mi je ćaća rođeni, to ću reći. Mora da je ljubomora :-)
Oftopičarimo, ko je ovdje moderator, neka ovo prebavi negdje ili pobriše.
Ako govoris o Dr. Ismetu Gavrankapetanovicu, ustani pa spomeni njegovo ime. Meni je oboje djece spasio ozbiljnih problema svojim znanjem kad ostali doktori nisu imali pojma o cemu se radi. Do takvog strucnjaka je gotovo nemoguce doci vani a mi ih ovdje blatimo.

Da su nam bogdo svi doktori kao Ismet!!!!
kao stručnjak - malo gdje tako dobrog ima
kao čovjek - malo gdje tako odvratnog čovjeka ima
lavic
Posts: 3092
Joined: 14/04/2011 15:03

#5977 Re: Istočno Sarajevo

Post by lavic »

VladaFBiH wrote: 07/05/2024 13:56
lavic wrote: 07/05/2024 10:50
last mohicans wrote: 31/03/2024 12:58
Eto mi živimo maču piču, pa ne znamo s čime se susrećemo. Pa ja sam jedno vrijeme radio na svim klinikama (nisam zravstveni radnik) i nagledao se plača i jada pacijenata i roditelja pacijenata. Isti taj Ismet koji važi sa nekog sveca na stotine pacijenata usmjerio na svoju kliniku, radi to i danas u OB. Da mi je ćaća rođeni, to ću reći. Mora da je ljubomora :-)
Oftopičarimo, ko je ovdje moderator, neka ovo prebavi negdje ili pobriše.
Ako govoris o Dr. Ismetu Gavrankapetanovicu, ustani pa spomeni njegovo ime. Meni je oboje djece spasio ozbiljnih problema svojim znanjem kad ostali doktori nisu imali pojma o cemu se radi. Do takvog strucnjaka je gotovo nemoguce doci vani a mi ih ovdje blatimo.

Da su nam bogdo svi doktori kao Ismet!!!!
kao stručnjak - malo gdje tako dobrog ima
kao čovjek - malo gdje tako odvratnog čovjeka ima
Ja nisam stekao takav dojam!
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4553
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#5978 Re: Istočno Sarajevo

Post by VladaFBiH »

lavic wrote: 07/05/2024 14:09
VladaFBiH wrote: 07/05/2024 13:56
lavic wrote: 07/05/2024 10:50

Ako govoris o Dr. Ismetu Gavrankapetanovicu, ustani pa spomeni njegovo ime. Meni je oboje djece spasio ozbiljnih problema svojim znanjem kad ostali doktori nisu imali pojma o cemu se radi. Do takvog strucnjaka je gotovo nemoguce doci vani a mi ih ovdje blatimo.

Da su nam bogdo svi doktori kao Ismet!!!!
kao stručnjak - malo gdje tako dobrog ima
kao čovjek - malo gdje tako odvratnog čovjeka ima
Ja nisam stekao takav dojam!
ako si bio "klijent" nisi ni mogao - pitaj njegove radne kolege...
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9942
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#5979 Re: Istočno Sarajevo

Post by Bosanac sa dna kace »

teskeredzic_22 wrote: 06/05/2024 23:34
dječak sa šibicama wrote: 06/05/2024 23:33 Kakva cuda i vizija? tu ce zivjeti "elita" i to je sva vizija i poenta ovakvih zgrada na urbicidiranim planinama.
Kakav urbicid ?
To treba tako.
Onolika ledina , vrtače i omorike ni za šta.
Dobro i postojimo, kaki smo...
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9942
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#5980 Re: Istočno Sarajevo

Post by Bosanac sa dna kace »

AdzijaFace wrote: 07/05/2024 10:10
konektovan wrote: 07/05/2024 08:41
mayab wrote: 07/05/2024 06:25 Da taj roof gardens na kraju ne završi kao hotel , slično kako biješe sa Bosmal-om ,
šta kažu , jesu svi stanovi rasprodati , jesu sva zaduženja izmirena ?!
Odavno je to rasprodato. Neki su plakali i molili da dobiju kvadrat, nevjerovatno ali istinito..
Eo mahalasi koji placu, samo 445k https://olx.ba/artikal/60667759
Šjo... pojaĆat ezane iz ćarŠije da se gore Ćuju....
Post Reply