ISPUNI MI ZELJU --> 13.03.

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
User avatar
Irm@
Posts: 4188
Joined: 26/11/2005 00:44
Location: tramvaj

#1 ISPUNI MI ZELJU --> 13.03.

Post by Irm@ »

ne znam da li ste imali priliku gledati emsiju u redovnom terminu ili mozda reprizu...
za one koji nisu gledali... U Begovom hanu u Zepcu postoji porodica Zgrco majka i troje djece... suprug i otac ih je zlostavljao dok ih nije napustio... i ostavio stariju zenu samu sa djecom... kako je alkoholicar prodao je i kravu koju su imali...
da ne duljim... NTV Hayat i dobri ljudi su zeni kupili kravu i donijeli poklone...

Image

medjutim kada su stigli tamo jedno dijete je bilo bolesno... otisli su ambulantu Begov han zamoliti doktoricu da pregleda dijete... doktorica IVANA MARIC je odbila pregledati dijete rekavsi da je njeno radno vrijeme zavrsilo... i ono sto me je najvishe zgrozilo: "PA STA AKO JE BOLESNO" :x :x :x
jos uvijek ne mogu sebi da dodjem...
nadalje... muz jos uvijek uznemirava porodicu prekinuo im je dovod vode i konstantno ima prijeti... trenutno je u toku akcija kojom se zeli prorodici Zgrco kupiti kuca u kojoj ce moci mirno zivjeti...
u svakom slucaju prica me je jako ganula... i znam da postoji mnogo dobrih ljudi koji ce htjeti pomoci...

pogledajte i procitajte o cemu se radi... i svakako javite se ntv hayat i pomozite...

http://hayat.ba/content/view/2284/204/

[email protected]
User avatar
ja_sarajevo
Posts: 390
Joined: 25/05/2003 00:00
Location: Sarajevo

#2 Re: ISPUNI MI ZELJU --> 13.03.

Post by ja_sarajevo »

Dusa draga rasplaka me gledajuci samo ovaj snimak od minut. :( ima li negdje snimak ?

Iskreno se nadam da ce biti dobrih ljudi da pomognu
Post Reply