Isprava o obavezi kandidata?

Pravna pitanja, dileme, problemi... Razmijenite svoja iskustva.

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
nermin_h00
Posts: 47
Joined: 16/02/2014 21:11
Location: Sarajevo

#1 Isprava o obavezi kandidata?

Post by nermin_h00 »

Pozdrav!

Zamolio bih ukoliko neko zna da mi pojasni sta je Isprava o obavezi kandidata? Prijavljujem se na javni poziv gdje se trazi Notarski obradjena Isprava o obavezi kandidata, a ispod je navedeno kao "Isprava treba da sadrzi" i neke 4 tacke. Pokusao sam naci na internetu kako ta isprava treba da izgleda, sta je, gdje se uzme ali nista nisam mogao naci. Poslao sam i mail ministarstvu ali ni habera. Zvao sam notara kaze kod njih se samo ovjeri.

Hvala :)
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#2 Re: Isprava o obavezi kandidata?

Post by muminovic »

Samo procitaj te 4 tacke koje dole ispod pisu pod " "a ispod je navedeno kao "Isprava treba da sadrzi" "

i tu ti je sve objasnjeno u 4 tacke.
User avatar
nermin_h00
Posts: 47
Joined: 16/02/2014 21:11
Location: Sarajevo

#3 Re: Isprava o obavezi kandidata?

Post by nermin_h00 »

Jasno mi je da treba imati 4 tacke, ali necu samo staviti 4 tacke na papir i ovjeriti. Valjda treba neki naslov, neki opis, ne znam.
User avatar
muminovic
Posts: 3306
Joined: 17/08/2013 15:10

#4 Re: Isprava o obavezi kandidata?

Post by muminovic »

nermin_h00 wrote:Jasno mi je da treba imati 4 tacke, ali necu samo staviti 4 tacke na papir i ovjeriti. Valjda treba neki naslov, neki opis, ne znam.
Pa napisano je sta tacno treba.

I radis onda ovjeru potpisa kod notara.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5 Re: Isprava o obavezi kandidata?

Post by insomnia78 »

.... :lol: a jbt
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#6 Re: Isprava o obavezi kandidata?

Post by vjesticanametli »

nermin_h00 wrote:Jasno mi je da treba imati 4 tacke, ali necu samo staviti 4 tacke na papir i ovjeriti. Valjda treba neki naslov, neki opis, ne znam.
A nmg vjerovat ahahahhahav teme extra ismijah se 4 tacke :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: genijalno DZamije mi :lol: :lol:
User avatar
Haris.ba
Posts: 24863
Joined: 08/09/2005 20:08

#7 Re: Isprava o obavezi kandidata?

Post by Haris.ba »

Ovo me podsjeti nedavno kada sam bio u pošti. I mladić od 18 godina, sav ponosan plaća za vađenje lične karte. Daje uplatnicu teti na šalteru. I onda ide ispitivanje. Kakvu si školu završio i tako. On sav ponosan kaže sa odličnim uspjehom.

Naime, na uplatnici je prepisao ime i prezime sa urneka Mujo Mujić. I kada mu je teta to rekla, kaže on: vidim ja nešta čudno mi bilo...
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#8 Re: Isprava o obavezi kandidata?

Post by Chmoljo »

javlja se čovjek da dobije deset milja, šta ga rezilite :D

i da sad malo zakomplikujemo, ne treba staviti 4 tačke, nego tri :D pogađaj koje :D
Post Reply