Ispovjest.....

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#26 Re: Ispovjest.....

Post by supercali »

muha_sa wrote:furaj u 7 brace i daj sedaku što si se riješio klošarke


ako ti je i dalje žao nek ti je dragi bog na pomoci--spasa ti neJma
Kakav je peh ona je bila i sa tih 7 brace
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#27 Re: Ispovjest.....

Post by supercali »

papalukas wrote:Hvala svima koji pisu na ovoj temi. Ne trazim ja da budem sazaljevan. Za vecinu stvari koje su mi se desile svejstan sam da sam sam kriv. Neko je dobro napisao svako se ponasa onako kako mu se dozvoli. A vjerujte ja sam dozvolio i previse . Sve sto sam napisao je minimalno trecina onoga sto sam dozivio. . Da imam smisla za pisanje garantujem da bih mogao napisati knjigu na 500 strana. Jedino sto zelim trenutno je da se vratim na kolosijek zivota.. Nista vise.
Pije li kafu?
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#28 Re: Ispovjest.....

Post by Fudo387 »

Nista momak, bas traumaticna ispovjest.
Jebaji ga, pokupi kakvu konobaricu u nekoj zadnjoj rupi da te podsjeca na nju dok je ne prebolis.
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29 Re: Ispovjest.....

Post by muha_sa »

Fudo387 wrote:Nista momak, bas traumaticna ispovjest.
Jebaji ga, pokupi kakvu konobaricu u nekoj zadnjoj rupi da te podsjeca na nju dok je ne prebolis.
Image
User avatar
Towelie
Posts: 7487
Joined: 03/05/2013 19:29

#30 Re: Ispovjest.....

Post by Towelie »

supercali wrote:
muha_sa wrote:furaj u 7 brace i daj sedaku što si se riješio klošarke


ako ti je i dalje žao nek ti je dragi bog na pomoci--spasa ti neJma
Kakav je peh ona je bila i sa tih 7 brace
:lol:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#31 Re: RE: Re: Ispovjest.....

Post by insomnia78 »

prog321 wrote:Fakat su trebe na speedu predobro zgodne.
Nista ne jedu samo snifaju bijelo :-D
Dobro, zna spid biti i žućkast :D
Samo, loše puše. "Koči" se vilica
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#32 Re: RE: Re: Ispovjest.....

Post by muha_sa »

insomnia78 wrote:
prog321 wrote:Fakat su trebe na speedu predobro zgodne.
Nista ne jedu samo snifaju bijelo :-D
Dobro, zna spid biti i žućkast :D
Samo, loše puše. "Koči" se vilica
ništa ja vas ne kontala :(
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#33 Re: Ispovjest.....

Post by Fudo387 »

muha_sa wrote:
Fudo387 wrote:Nista momak, bas traumaticna ispovjest.
Jebaji ga, pokupi kakvu konobaricu u nekoj zadnjoj rupi da te podsjeca na nju dok je ne prebolis.
Image
Odlicno, to je to.
Kesu na glavu i pravac Split.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#34 Re: RE: Re: Ispovjest.....

Post by HAVANA »

insomnia78 wrote:
prog321 wrote:Fakat su trebe na speedu predobro zgodne.
Nista ne jedu samo snifaju bijelo :-D
Dobro, zna spid biti i žućkast :D
Samo, loše puše. "Koči" se vilica
Kako li tek puse one na ekstazi :cry: To kad zaskripi onim zubima :run:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#35 Re: RE: Re: RE: Re: Ispovjest.....

Post by insomnia78 »

HAVANA wrote:
insomnia78 wrote:
prog321 wrote:Fakat su trebe na speedu predobro zgodne.
Nista ne jedu samo snifaju bijelo :-D
Dobro, zna spid biti i žućkast :D
Samo, loše puše. "Koči" se vilica
Kako li tek puse one na ekstazi :cry: To kad zaskripi onim zubima :run:
[emoji1]
User avatar
muha_sa
Posts: 128601
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#36 Re: RE: Re: Ispovjest.....

Post by muha_sa »

HAVANA wrote:
insomnia78 wrote:
prog321 wrote:Fakat su trebe na speedu predobro zgodne.
Nista ne jedu samo snifaju bijelo :-D
Dobro, zna spid biti i žućkast :D
Samo, loše puše. "Koči" se vilica
Kako li tek puse one na ekstazi :cry: To kad zaskripi onim zubima :run:

pratim
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#37 Re: Ispovjest.....

Post by Velkoski »

prije pet godina bih rek'o da mu je priča filmska... :mrgreen:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#38 Re: Ispovjest.....

Post by ho oponopono »

papalukas wrote:Veliki pozdrav svima. Nisam neki veliki forumas, vidim da prije ovoga imam samo dva posta. Listajuci ovaj forum odlucio sam da napisem svoju pricu, ispovjest, sta vec, ne znam ni sam kako je nazvati... Ali eto, pisat cu. Nisam ni vjest mnogo sa rijecima pa ne zamjerite. Upoznao sam je 2008 godine. Bio sam apsolvent, ona dosla iz manjeg grada i upisala fax. Upoznali smo se kao u filmovima kada mi je ramenom zakacila knjige dok sam cekao nesto na studenstkoj. Jednostavno pogledi su se sreli i pocelo je. Tada sam imao 24 i nikada nesto ozbiljno, stabilno. Imao sam dosta djevojaka, desetine, ali nikada nista osjetio nisam vise od provoda sa njima. Ona je bila bas ispunjenje svega sto sam zelio. Vjerujte, nije bila ni najljepsa, ni naj zgodnija ali volio sam je jer je u mojim ocima bila sve. Veza je isla nekim divnim tokom prvih 6, 7 mjeseci. Ne mogu rijecima da opisem koliko smo se slagali u svemu. Tih dana, prijatelj mi je rekao da je cuo svasta o njoj, raznih prica. Nazalost, nisam ga slusao, cak dugo nismo pricali nakon toga. Nasa veza se nastavila, ja sam fakat bio kao slijepac zaljubljen. Nisam mogao primjetiti ni jednu losu stranu njenu. Uvijek je bila tu kad zovem, nekoliko puta sam dolazio nenajavljen, uvijek me je docekivala puna odusevljenja sto me vidi. Nakon dvije godine veze, opet drugi prijatelj mi je rekao da je vidjao sa nekim likovima, uvijek iza ponoci, radnim danima u raznim lokalima obicno van grada. Tada mi je vec postalo sumnjivo sve. Jedan dan predlozila mi je da dodjem na veceru u 8. Djavo mi nije dao mira i krenem ka njoj vec u 6. Prilazim vratima, nosim vino, kad iz stana lik izlazi.. Sok, nevjerica, tuga, jad, ocaj, bjes sve se tog trenutka naslo u meni. Nastala je grobna tisina 30 sec. Okrenuo sam se, krenuo niz stepenice, ona place, kuka, ubit ce se, itd. Samo sam otisao, i nisam se javljao 10 dana. Imao sam tacno 490 propustenih poziva i 396 njenih poruka tada. Ipak, nakon deset dana nisam mogao izdrzati i nazvao sam je.. Predpostavljate, da, pomirili smo se. Nakon toga nastavili smo vezu, ali ja sa dosta opreza. Putovali smo, skoro stalno provodili vrijeme zajedno. Izgubio sam tada i dosta prijatelja koje sam imao cijeli zivot. Sve zbog nje. Napustila je fax i pocela da radi. Nakon 5 godina veze, poceo sam da se hladim. Bio sam posten, izasli smo i puna 4 sata sam pricao da je kraj da ne zelim vise. Plakala je dugo, a ni meni nije bilo jednostavno moram priznati. Otisao sam kuci, i jednostavno sam bio izgubljen bez nje. Opet sam je nazvao i rekao da ne mogu bez nje. Od tada, ona je namirisala krv bukvalno. Ja nisam momak koji je bez samopouzdanja, sportista sam dugo bio aktivni, bez dlake na jeziku, glupo zvuci ali bas mangup. Ali, pred njom sam bio razoruzan. Vjerujte kao malo dijete. Bila je tako drska, odvratna, nikada rijeci podrske, odusevljenja za moje uspjehe, bilo sta. Ona je ubila svo moje samopouzdanje, ma ubila je blaga rijec. Zgazila, zapalila, uzas. Te godine je doslo vrijeme za more. Nisam mogao dobiti godisnji kad i ona. Ona je rekla ja idem sa prijateljicama.. Rekla je i imena, znao sam ih. Molio sam je da ne ide, da nesto skontamo ali jok... Otisla je. Javljala se stalno ali osjecao sam da tamo radi svasta. Osjeti se to.. Da malo skratim. Bila je na moru sa dva dalmatinca sa kojima se cijeli odmor j... i drogirala. Znate kako sam saznao?Otisao sam u split, poslala mi je lokaciju slucajno dok smo se dopisivali. Stajao sam ispred stana u Matosevoj Ulici i slusao i sex i sve ostalo. Tada sam shvatio da je i ovisnica o speedu. Nije me vidjela niti je znala da sam tu. Svratio sam do prijatelja u Makarsku i krenuo nazad u Sa. Plakao sam kao malo dijete, toliko da su me u Metkovicu zaustavili i dva puta alkotestirali jer su bili ubjedjeni da sam pijan kakve su mi oci bile. Kada sam poceo kopati stvari zakjlucio sam da ih je imala na desetine cijelo vrijeme veze.. Vratila se u Sa. Uzas. Kada sam je vidio proradila je zivotinja u meni. Vrijedjao sam je...i otisao... Ne, ne mogu vise da pisem, gadim se sam sebi sta sam dozvolio.. Ostao sam bez prijatelja, propustio toliko divnih trenutaka u zivotu.. Sve zbog nje, proklete.. Pisem ovo da olaksam i svoju dusu a i kao nauk vama koji citate da nikada ne dozvolite sebi da se nadjete u ovakvoj situaciji... Znam da cete pisati, da sam jadan, kako nisam ranije skontao stvari, da sam trebao davno odjebati to... Ali vjerujte kao droga je sve to bilo... Eto, svako dobro vam...

...prefigrana bičarka...a ti mazohista...valahi si devero...budi srećan što si se bagre otarasio...:pusi2:

...ideš dalje jebote... bilo, prošlo jebaji ga...možeš dumati o njoj, šta bi bilo kad bi bilo... decenijama...i šta opet ona vuče tvoje misli...ko ju jebe...:pusi2:
prha
Posts: 139
Joined: 07/09/2010 03:14
Location: USA

#39 Re: Ispovjest.....

Post by prha »

User avatar
Rockefeller
Posts: 7291
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#40 Re: Ispovjest.....

Post by Rockefeller »

Jebala mamu. Kurava.

Nisi se treb'o pomirit, al' jebaji ga.

Živ bio.
User avatar
zli_hordas
Posts: 1250
Joined: 27/05/2010 08:58

#41 Re: Ispovjest.....

Post by zli_hordas »

radiša wrote:Kako nije,ja dok sam citao morao sam apaurin popit,bas sam se potresao.
j,ebi se radisa
User avatar
zli_hordas
Posts: 1250
Joined: 27/05/2010 08:58

#42 Re: Ispovjest.....

Post by zli_hordas »

Imas li joj facebook link
User avatar
Zaitsev
Posts: 1937
Joined: 08/10/2011 14:31
Location: Zenica
Contact:

#43 Re: Ispovjest.....

Post by Zaitsev »

Ti mangup? Ti si čkapi brate.

Ona je gospođa. Satirala se od kite i od dandare. Ne smiješ joj zamjeriti. Imala je mlakonju pored sebe.
vade_mecum
Posts: 2300
Joined: 16/08/2009 09:34

#44 Re: Ispovjest.....

Post by vade_mecum »

rekao bih da je izmisljena prica ali kakvih parova ima i kad cujem onaj i ona raskinuli poslije 8 godina veze...pa mozda i ima istine. svega u bozijoj basci.

ako je stvarno tako, uhvati se kakvog sporta, teretane, plivanja i mani se gluposti.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72763
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#45 Re: Ispovjest.....

Post by Velkoski »

But it's like as soon as I cum, I come to my senses.
zlatno pravilo :F
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#46 Re: Ispovjest.....

Post by prog321 »

PItaj je je li uzivala.
Ako kaze da nije, nek ti se vrati. Sta ces .. :-D
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#47 Re: Ispovjest.....

Post by Matzan »

Fauja Singh wrote:Mogao si tako i u brak uletiti, uvaliti se u kredit, imati dijecu sa njom pa da tek saznas da ga voli primati sa strane... a onda da gledas djecu i kontas jesu li na tebe.... ne bi bio jedini jer ima toga koliko hoces, tako da ono pokusaj naci utjehu u tome.
Svaka cast ako je istina da si bio ispred stana i cuo je kako je s drugim a da nisi usao, mislim da ih nema puno koji bi tako okrenuli ledja a da prije toga ne naprave scenu njoj ili cak oboma.

Koliko skontah iz njegove priče da su bila dvojica Dalmatinaca tamo u Splitu.
Da malo skratim. Bila je na moru sa dva dalmatinca sa kojima se cijeli odmor j... i drogirala. Znate kako sam saznao?Otisao sam u split, poslala mi je lokaciju slucajno dok smo se dopisivali. Stajao sam ispred stana u Matosevoj Ulici i slusao i sex i sve ostalo. Tada sam shvatio da je i ovisnica o speedu.
I o sexu izgleda.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#48 Re: Ispovjest.....

Post by Kinaski »

jel to bila sa dalmatincima kerovima iz onog crtanog 101 dalmatinac, e cuj jebe mu se cura sa pascadima :lol: :lol:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#49 Re: Ispovjest.....

Post by ho oponopono »

...nije mi jasno kako se kontrolisao jebote da ne uleti u stan, da se popičkaraju bar...čuj on stao, slušao...:pusi2:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#50 Re: Ispovjest.....

Post by HAVANA »

Konto bice da i njega ne jebu.Dvojica. :cry:
Post Reply