Ispade Hare opet u pravu.

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55666
Joined: 15/12/2008 16:53

#1376 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ultima_palabra »

Hare iz Turske dobre gudre donio, članstvo je u delirijumu :-D
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#1377 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by zonbirile »

ultima_palabra wrote:Pa ako je to baš tako, onda neka Safet podnese ostavku...u suprotnom biće upamćen kao dio vlade koja je podijelila državnu imovinu...samim tim podijelila Bosnu :zzzz:
Da tako uradi, možda bi nekoga i uvjerio 8-)
------------------------------------
je li to onaj iz minskog polja,sex dva vampira
7cokanja
Posts: 527
Joined: 18/03/2009 00:19

#1378 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by 7cokanja »

..od svih zala na politickoj sceni BiH, ovo iz teme, tj. Hare, je ipak najmanje..to dokazuje i poslednja reakcija na zaista procetnicku reakciju OHR-a i Valentina Inzka, a u povodu knjizenja drzavne imovine..kad je sud, konacno, poceo uknjizavati drzavnu imovinu na ime BiH, OHR i Inzko se pozivaju na odredbu visokog predstavnika iz 2001, i kazu "nema knjizenja"..Hare je jedini u javnost izasao sa saopstenjem i prozivkom OHR-a ..ostali "krpelji" na politickoj sceni po obicaju pametno cute..
..Hare je opet u pravu.. :thumbup: :thumbup: :bih: :bih:
User avatar
softly
Posts: 446
Joined: 16/09/2009 21:20

#1379 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by softly »

Ovdje treba napraviti pauzu i dati jedno prosto objasnjenje.

Treba naime objasniti zna znaci "ISPASTI U PRAVU" i da li je to isto sto i "BITI U PRAVU"

I evo ponovo konkretan primjer (molim da se primjeti da ja sve sto govorim potkrepljujem konkretnim primjerima)
- pitanje drzavne imovine.

Ako je Haris rekao da drzavnu imovinu treba knjiziti na BiH, on je naravno u pravu.

Sa druge strane, Dodik tvrdi suprotno, i nije naravno u pravu, ali posto sve govori da ce tako biti on ce, dakle, ISPASTI U PRAVU !

Haris je je bas po tom "ISPADANJU" postao prepoznatljiv lik. On se stalno zauzima za nesto sto je mozda u pravu, ali mu nikad tako ne ispadne!

Zato cu ponovoti svoj raniji prijedlog - zatvoriti ovu temu i preimenovati je u "ispade Softly opet u pravu"!
:D
User avatar
kiky
Posts: 4725
Joined: 13/02/2008 13:20

#1380 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by kiky »

softly wrote:Ovdje treba napraviti pauzu i dati jedno prosto objasnjenje.

Treba naime objasniti zna znaci "ISPASTI U PRAVU" i da li je to isto sto i "BITI U PRAVU"

I evo ponovo konkretan primjer (molim da se primjeti da ja sve sto govorim potkrepljujem konkretnim primjerima)
- pitanje drzavne imovine.

Ako je Haris rekao da drzavnu imovinu treba knjiziti na BiH, on je naravno u pravu.

Sa druge strane, Dodik tvrdi suprotno, i nije naravno u pravu, ali posto sve govori da ce tako biti on ce, dakle, ISPASTI U PRAVU !

Haris je je bas po tom "ISPADANJU" postao prepoznatljiv lik. On se stalno zauzima za nesto sto je mozda u pravu, ali mu nikad tako ne ispadne!

Zato cu ponovoti svoj raniji prijedlog - zatvoriti ovu temu i preimenovati je u "ispade Softly opet u pravu"!
:D
imamo svo vrijeme na svijetu da vidimo dal češ isapst u pravu ...
7cokanja
Posts: 527
Joined: 18/03/2009 00:19

#1381 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by 7cokanja »

Ako je Haris rekao da drzavnu imovinu treba knjiziti na BiH, on je naravno u pravu.

Sa druge strane, Dodik tvrdi suprotno, i nije naravno u pravu, ali posto sve govori da ce tako biti on ce, dakle, ISPASTI U PRAVU !


Haris je je bas po tom "ISPADANJU" postao prepoznatljiv lik. On se stalno zauzima za nesto sto je mozda u pravu, ali mu nikad tako ne ispadne!

Zato cu ponovoti svoj raniji prijedlog - zatvoriti ovu temu i preimenovati je u "ispade Softly opet u pravu"!
..demagogija ublehaska..ako ga vec poredite sa dodom, pa da ima dodo "tri krpelja" (sad dobija i cetvrtog u tzv "ns"-u .. :razz: ) za svojim vratom, koji gledaju da mu se krvi napiju vise nego dodo, i njemu i drzavi, ni 'nolika gromada, kljusina dodo ne bi mogao izdrzati, a kamoli hare-jare.. ;-)
Richard Sorge
Posts: 85
Joined: 04/04/2010 16:46

#1382 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Richard Sorge »

zonbirile wrote:
ultima_palabra wrote:Pa ako je to baš tako, onda neka Safet podnese ostavku...u suprotnom biće upamćen kao dio vlade koja je podijelila državnu imovinu...samim tim podijelila Bosnu :zzzz:
Da tako uradi, možda bi nekoga i uvjerio 8-)
------------------------------------
je li to onaj iz minskog polja,sex dva vampira
:lol: :lol: :lol: ahahahaha ne bi ni ja bolje opisao - to je taj ....: :dance:
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#1383 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by zonbirile »

jarane,ona novinarka,nikad čuo,ali vidio sliku,evo još sam u košmaru,bojim se da mi ne ostavi trajne posljedice na sexualni život.U ono čovjek ne bi ni ekser zabio,a kamoli...
katamaran101
Posts: 183
Joined: 02/04/2010 18:50

#1384 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by katamaran101 »

Ipak, mora mu se priznati da ima jaja. :D
Ko ne vjeruje, neka sam dogovori sex u minskom polju, pa će vidjeti koji je to naboj. :dance: :dance:
Shoba
Posts: 1734
Joined: 24/11/2003 00:00

#1385 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by Shoba »

"Ispade Hare opet u pravu"

Da je Silajdzic svaki put kada je bio u pravu to aplicirao u realnosti sve bi bilo drugacije. One je samo bukac, izgovara prazne recenice u koje ljudi vjeruju. Ko ne bi vjerovao kada ti neko nesto govori u lice? (Nas narod jos nije shvatio da se moze lagati u lice i ostati ziv). neka mi neko kaze sta je tu Silajdzic URADIO za sve ove godine? (osim potpisivanja Dejtonskog sporazuma, koji je stvorio ovakvu situaciju)
User avatar
h_poaro
Posts: 124
Joined: 28/04/2010 01:47

#1386 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by h_poaro »

Shoba wrote:"Ispade Hare opet u pravu"

Da je Silajdzic svaki put kada je bio u pravu to aplicirao u realnosti sve bi bilo drugacije. One je samo bukac, izgovara prazne recenice u koje ljudi vjeruju. Ko ne bi vjerovao kada ti neko nesto govori u lice? (Nas narod jos nije shvatio da se moze lagati u lice i ostati ziv). neka mi neko kaze sta je tu Silajdzic URADIO za sve ove godine? (osim potpisivanja Dejtonskog sporazuma, koji je stvorio ovakvu situaciju)

Prodao je zeničku Željezaru za 1 KM :oops:
apolitican
Posts: 39
Joined: 15/05/2010 16:44

#1387 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by apolitican »

E da vas pitam jel ovo istina His sister Salidza Silajdzic is married in Iran, presumably to a high rank officer of the VEVAK, and his brother Husref Silajdzic is thought to be a secret agent of the Pakistani Intelligence Service (ISI). Ja nadzo pa mi cudno :)
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#1388 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

h_poaro wrote:
Shoba wrote:"Ispade Hare opet u pravu"

Da je Silajdzic svaki put kada je bio u pravu to aplicirao u realnosti sve bi bilo drugacije. One je samo bukac, izgovara prazne recenice u koje ljudi vjeruju. Ko ne bi vjerovao kada ti neko nesto govori u lice? (Nas narod jos nije shvatio da se moze lagati u lice i ostati ziv). neka mi neko kaze sta je tu Silajdzic URADIO za sve ove godine? (osim potpisivanja Dejtonskog sporazuma, koji je stvorio ovakvu situaciju)

Prodao je zeničku Željezaru za 1 KM :oops:
Mislim da je nekad ovdje bila tema o zeljezari...Javio se neki lik koji je radio u zeljezari i objasnio tu prodaju...bas detaljno.Pa et,malo potrazi po arhivi mozda i nadjes odgovor :mrgreen:
i da,zasto se ne podigne optuznica protiv Harisa?
Svi o tome govore,a niko da pokrene nesto po tom pitanju...
za Bosnu!
Posts: 62
Joined: 16/05/2010 17:29

#1389 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by za Bosnu! »

Stranka za BiH ustvari jedina razvija biznis u BiH i jedina moze uspostavi dobre odnose za BiH u svjetu ! :thumbup:
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#1390 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by ibizza »

za Bosnu! wrote:Stranka za BiH ustvari jedina razvija biznis u BiH i jedina moze uspostavi dobre odnose za BiH u svjetu ! :thumbup:
SBiH je daleko bolja od SDA,zato kazem da trebaju u koaliciju sa SDP-om...
Sto se tice SBiH,znam dosta o toj stranci i desavanjima unutar nje...Na zalost ima jedna struja koja ne dozvoljava mladim osobama da se aktivnije ukljuce...E sad koliko sam cuo,bice radikalnih promjena na listama...uskoro cemo vidjeti te promjene
stari grad Visegrad
Posts: 2215
Joined: 23/03/2009 18:35

#1391 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by stari grad Visegrad »

apolitican wrote:E da vas pitam jel ovo istina His sister Salidza Silajdzic is married in Iran, presumably to a high rank officer of the VEVAK, and his brother Husref Silajdzic is thought to be a secret agent of the Pakistani Intelligence Service (ISI). Ja nadzo pa mi cudno :)
To je objavio bolesni patuljak Darko Trifunovic, a tog nelika i lazhova niko ne uzima za ozbiljno. Siriti njegovu crnu i necasnu propagandu protiv drzave Bosne i Hercegovine, i lazi protiv nekih politicara a u cilju blacenja Bosne i Hercegovine, po forumima je glupo.
Mislis da si fraer sto si to napisao na Saxu? KUSH.
User avatar
rukfaš
Posts: 65
Joined: 22/03/2009 10:46

#1392 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by rukfaš »

:D hareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
apolitican
Posts: 39
Joined: 15/05/2010 16:44

#1393 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by apolitican »

stari grad Visegrad wrote:
apolitican wrote:E da vas pitam jel ovo istina His sister Salidza Silajdzic is married in Iran, presumably to a high rank officer of the VEVAK, and his brother Husref Silajdzic is thought to be a secret agent of the Pakistani Intelligence Service (ISI). Ja nadzo pa mi cudno :)
To je objavio bolesni patuljak Darko Trifunovic, a tog nelika i lazhova niko ne uzima za ozbiljno. Siriti njegovu crnu i necasnu propagandu protiv drzave Bosne i Hercegovine, i lazi protiv nekih politicara a u cilju blacenja Bosne i Hercegovine, po forumima je glupo.
Mislis da si fraer sto si to napisao na Saxu? KUSH.
Pa dzece izmislit da se udala u Iran il da mu je buraz prodavo neke motokutivatore ,tj sta mu je sa sestrom Salidzom ?
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#1394 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by nosara »

apolitican wrote:
stari grad Visegrad wrote:
apolitican wrote:E da vas pitam jel ovo istina His sister Salidza Silajdzic is married in Iran, presumably to a high rank officer of the VEVAK, and his brother Husref Silajdzic is thought to be a secret agent of the Pakistani Intelligence Service (ISI). Ja nadzo pa mi cudno :)
To je objavio bolesni patuljak Darko Trifunovic, a tog nelika i lazhova niko ne uzima za ozbiljno. Siriti njegovu crnu i necasnu propagandu protiv drzave Bosne i Hercegovine, i lazi protiv nekih politicara a u cilju blacenja Bosne i Hercegovine, po forumima je glupo.
Mislis da si fraer sto si to napisao na Saxu? KUSH.
Pa dzece izmislit da se udala u Iran il da mu je buraz prodavo neke motokutivatore ,tj sta mu je sa sestrom Salidzom ?
Koga boli dupe sta magaretov brat radi i gdje mu se sestra udala...?

Bitno je njegovo rusilacko djelovanje koje traje skoro 20 godina i cinjenica da je bogatiji danas nego 1990...
To je tema...
za Bosnu!
Posts: 62
Joined: 16/05/2010 17:29

#1395 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by za Bosnu! »

nosara wrote: Koga boli dupe sta magaretov brat radi i gdje mu se sestra udala...?

Bitno je njegovo rusilacko djelovanje koje traje skoro 20 godina i cinjenica da je bogatiji danas nego 1990...
To je tema...
ja sto hilate to nigdje nema
Pa jeli to zabranjeno imati kucu u Turskoj? Jeli zabranjeno da ti djete uci skolu u Turskoj. Ta vasa mrznja ce vas ubiti !
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#1396 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by nosara »

za Bosnu! wrote:
nosara wrote: Koga boli dupe sta magaretov brat radi i gdje mu se sestra udala...?

Bitno je njegovo rusilacko djelovanje koje traje skoro 20 godina i cinjenica da je bogatiji danas nego 1990...
To je tema...
ja sto hilate to nigdje nema
Pa jeli to zabranjeno imati kucu u Turskoj? Jeli zabranjeno da ti djete uci skolu u Turskoj. Ta vasa mrznja ce vas ubiti !
Ma nisi me shvatio... Sve mu je oprosteno, samo neka opet ode tamo i vise se ne vraca...!

Ja sam za to da mu se kupi jos jedna kuca... U Turskoj... :D
za Bosnu!
Posts: 62
Joined: 16/05/2010 17:29

#1397 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by za Bosnu! »

nosara wrote:
za Bosnu! wrote:
nosara wrote: Koga boli dupe sta magaretov brat radi i gdje mu se sestra udala...?

Bitno je njegovo rusilacko djelovanje koje traje skoro 20 godina i cinjenica da je bogatiji danas nego 1990...
To je tema...
ja sto hilate to nigdje nema
Pa jeli to zabranjeno imati kucu u Turskoj? Jeli zabranjeno da ti djete uci skolu u Turskoj. Ta vasa mrznja ce vas ubiti !
Ma nisi me shvatio... Sve mu je oprosteno, samo neka opet ode tamo i vise se ne vraca...!

Ja sam za to da mu se kupi jos jedna kuca... U Turskoj... :D
Prvo ste ovdje brakove koji su u Turskoj normalni ovdje iznosili ko nesto nenormalno.

"
The Middle East has uniquely high rates of cousin marriage among the world's regions. Certain Middle Eastern countries, including Pakistan and Saudi Arabia, have rates of marriage to first or second cousins that may exceed 50%. Iraq was estimated in one study to have a rate of 33%, and figures for Iran and Afghanistan have been estimated in the range of 30–40%. Though on the lower end, Egypt and Turkey nevertheless have rates above 20%.
"
http://en.wikipedia.org/wiki/Cousin_marriage

drugo ste iznosili u javnost da je Gul ozenio prvu rodicu kad je imala 15 godina a on 30
"
On August 20, 1980, Abdullah Gül married Hayrünnisa Özyurt (b. 1965), his first cousin, who also originates from Kayseri. He was therefore thirty years old, to his wife's fifteen, at the time of their marriage.
"
http://en.wikipedia.org/wiki/Abdullah_G%C3%BCl

a sad pricate kako se Silajdjic obogatio o nekretninama u Turskoj, i o kofol izdajnickom djelovanju
Aferim momci !
elim
Posts: 7
Joined: 07/10/2009 15:36

#1398 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by elim »

Pustite se Hareta,nema on snage ni zasta,star bolestan covjek isto ko i njegov haver Suljo! Oni su samo za gerijatrijskog doma !
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#1399 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by zonbirile »

["
The Middle East has uniquely high rates of cousin marriage among the world's regions. Certain Middle Eastern countries, including Pakistan and Saudi Arabia, have rates of marriage to first or second cousins that may exceed 50%. Iraq was estimated in one study to have a rate of 33%, and figures for Iran and Afghanistan have been estimated in the range of 30–40%. Though on the lower end, Egypt and Turkey nevertheless have rates above 20%.
"
http://en.wikipedia.org/wiki/Cousin_marriage

drugo ste iznosili u javnost da je Gul ozenio prvu rodicu kad je imala 15 godina a on 30
"
On August 20, 1980, Abdullah Gül married Hayrünnisa Özyurt (b. 1965), his first cousin, who also originates from Kayseri. He was therefore thirty years old, to his wife's fifteen, at the time of their marriage.
"
http://en.wikipedia.org/wiki/Abdullah_G%C3%BCl

a sad pricate kako se Silajdjic obogatio o nekretninama u Turskoj, i o kofol izdajnickom djelovanju
Aferim momci ![/quote]
-------------------------------------------
parametar normalnosti,bolje reći socijalne snošljivosti i tolerancije,čudoređa i javnog morala je OVDE,a ne TAMO.Tamo mogu raditi što hoče,a i rade,ali ovde su nenormalni-kapiš ?
za Bosnu!
Posts: 62
Joined: 16/05/2010 17:29

#1400 Re: Ispade Hare opet u pravu.

Post by za Bosnu! »

a sta je bilo ljevicari sto vam se isto gadi "pederluk" u Turskoj i so ovo postirate ako je to kod njih drustveno prihvatljivo i sta vas briga za hareme sa djecacima? Pa zar niste vi ljevicari?

"
Understanding Turkish Gay Culture
..................................
For the gay people who have not visited Turkey before, the first step should be getting familiar with the gay culture. The gay culture of Turkey is fairly different than the gay culture of the western countries, as is the case with the general Turkish culture. Turkey, being situated at the intersection of Europe and Asia geographically, was effected both by the western and oriental cultures. Turkey is the only Muslim country where homosexuality is not illegal. This makes Turkish gay life unique in the world. This difference might be good or bad depending on your expectations, but one thing is for sure: It is very vivacious and interesting.
........................
Homosexuality was a rooted tradition in the era of Ottoman Empire which lasted more than five centuries. It is known that some of the sultans had homosexual affairs and public Turkish baths (hammams) were the common meeting place among men.
"
http://www.turkeygay.net/turkeygay.html
Post Reply