Iskustvo kao call agent u Sarajevu?

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1084
Joined: 23/02/2020 14:50

#26 Re: Iskustvo kao call agent u Sarajevu?

Post by ANamelessGhoul »

Semsa Suljakovic wrote: 24/02/2021 19:52 Radio sam ja za vrijeme studija a radi zena i dan danas. Pitaju te da se predstavis i da kazes nesto o sebi. Malo procaskas o zivotu. U nekim Call Centrima moraju dobiti odobrenje iz Njemacke da zadovoljavas jezik pa moras snimiti audio ili video(daju ti oni nesto da procitas). Ako si malo tanji s njemackim, daju ti to sto trebas snimiti i reknu ti nabubaj to dobro pa dodji kroz 7 dana da snimimo video ili audio. U nekim moras pricati sa nekim iz Njemacke. Uglavnom, u svakom Call Centru ti je obicno predstavljanje i malo price o zivotu. Ako si dobar sa Njemackim, zavrsices sve za 30 sekundi.
Hvala puno, samo je meni na engleksom :D
Semsa Suljakovic
Posts: 100
Joined: 28/02/2017 22:22

#27 Re: Iskustvo kao call agent u Sarajevu?

Post by Semsa Suljakovic »

Ovi poslovi za koji je potreban njemacki jezik su uglavnom poslovi za koje ti ne treba nikakvo predznanje, osnove na kompjuteru i to je to, mada je bilo starijih ljudi koji nisu znali ni kompjuter upaliti. Samo jezik a ostalo naucis na poslu.
Ako znas cime se firma tacno bavi i koji bi tvoj zadatak bio, prosurfaj malo po internetu i to je to.
Ako je posao takav da moras imati neko predznanje iz neke struke, kao npr. IT Support(Help Desk) onda ce te pitati svasta :-D
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1084
Joined: 23/02/2020 14:50

#28 Re: Iskustvo kao call agent u Sarajevu?

Post by ANamelessGhoul »

Ma jok, nikakav IT. Samo call agent :-D
User avatar
ANamelessGhoul
Posts: 1084
Joined: 23/02/2020 14:50

#29 Re: Iskustvo kao call agent u Sarajevu?

Post by ANamelessGhoul »

Opet ja :D Ima li ko kakva iskustva sa ovom firmom In Solution ?
sss444333
Posts: 1
Joined: 19/10/2021 17:01

#30 Re: Iskustvo kao call agent u Sarajevu?

Post by sss444333 »

Ima li iko iskustva sa firmom central market solutions??
Butterfly_96
Posts: 12
Joined: 21/06/2022 20:51

#31 Re: Iskustvo kao call agent u Sarajevu?

Post by Butterfly_96 »

Pozdrav dragi ljudi!

Ocajnicki trazim neki poslic preko interneta (call centri i sl) ali sa fleksibilnim radom od kuce. Vjerujem da ima dosta toga, ig i fb mi stalno izbacuju reklame ali sam malo paranoicna buduci da ima dosta prevare, pa zelim da cujem vase prijedloge i iskustva.

Odlicno govorim engleski i njemacki. Radila sam u call centru na registraciji Aldi talk kartica i slicno. Trenutno radim pripravnicki staz koji mi nije placen a moram ga raditi godinu dana. Voljela bih neku zaradu radom od kuce poslije 16h da bih barem sebi mogla placati prevoz jer mi postaje neizdrzivo zivjeti u ovoj inflaciji🤕

Molim vas, bilo koja provjereno dobra ponuda bi mi dobro dosla. Hvala unaprijeeed!❤️
User avatar
donnie_darko
Posts: 1033
Joined: 11/11/2017 22:49

#32 Re: Iskustvo kao call agent u Sarajevu?

Post by donnie_darko »

...
kazo
Posts: 1517
Joined: 08/03/2012 19:57

#33 Re: Iskustvo kao call agent u Sarajevu?

Post by kazo »

Raja, napravio sam facebook grupu da mozemo diskutovati o call centrima. Dijeliti svoja iskustva, pozitivne i negativne informacije. Bujrum :-D


(A sta misliš za što postoji forum)
Post Reply