Iskustva sa koronavirusom

Moderator: O'zone

Locked
User avatar
konektovan
Posts: 40519
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#551 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by konektovan »

victom wrote: 24/10/2020 21:15
konektovan wrote: 24/10/2020 20:52 Peti dan kako ima simptoma, temperatura, ne ide oreko 38, uz paracetamol spadne na 37. Glavobolja prisutna, kašlja nema vec dva dana,....nezvanicno, pozitivan PCR, vikend, ambulanta porodicne medicine ne radi, sta i kako dalje???
nastavi tako... drzi temperaturu ispod 38 , i mirovanje
ja sam se preznojavao extremno (gola voda) i pomagalo mi je.
Nemam ja, ali u porodici imam slucaj... :mrgreen:
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#552 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by victom »

konektovan wrote: 24/10/2020 21:18
victom wrote: 24/10/2020 21:15
konektovan wrote: 24/10/2020 20:52 Peti dan kako ima simptoma, temperatura, ne ide oreko 38, uz paracetamol spadne na 37. Glavobolja prisutna, kašlja nema vec dva dana,....nezvanicno, pozitivan PCR, vikend, ambulanta porodicne medicine ne radi, sta i kako dalje???
nastavi tako... drzi temperaturu ispod 38 , i mirovanje
ja sam se preznojavao extremno (gola voda) i pomagalo mi je.
Nemam ja, ali u porodici imam slucaj... :mrgreen:
:D reci im da imaju podršku od forumaša
Last edited by victom on 01/03/2021 02:12, edited 2 times in total.
User avatar
Kona__
Posts: 666
Joined: 10/07/2006 13:55

#553 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Kona__ »

victom wrote: 24/10/2020 11:54 ja sam imao samo pozitivna iskustva sa koronavirusom
:lol: :lol: :lol:
bucik
Posts: 95
Joined: 29/05/2011 19:59

#554 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by bucik »

Želio bih upravo da podijelim vlastito iskustvo sa Corona virusom. Obzirom da sam imao blage simptome i temperaturu samo jednu noć, ono što bih želio da istaknem jeste to da obavezno morate kontrolisati pluća, najbolje je to uraditi od 7. do 10. dana od pojave simptoma. Kod mene je bio slučaj da nisam ni kahnuio, niti imamo ikakvih problema sa disanjem, kad sam snimiio pluća, deseti dan od pojave simptoma , imao sam upalu pluća.

Sreća moja da sam sedmi dan počeo, na savjet prijatelja, koristiti antibiotik Sumamed, što je pomoglo da se na vrijeme upala suzbije. Nakon snimanja pored Sumameda uključena mi je terapija antibiotik Pancef , i upala se povukla. Dakle, ako i nemate simptoma, obavezno snimiti pluća od 7. do 10. dana od pojave simptoma.
User avatar
zubi
Posts: 5152
Joined: 16/07/2009 00:27

#555 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by zubi »

bucik wrote: 24/10/2020 22:42 Želio bih upravo da podijelim vlastito iskustvo sa Corona virusom. Obzirom da sam imao blage simptome i temperaturu samo jednu noć, ono što bih želio da istaknem jeste to da obavezno morate kontrolisati pluća, najbolje je to uraditi od 7. do 10. dana od pojave simptoma. Kod mene je bio slučaj da nisam ni kahnuio, niti imamo ikakvih problema sa disanjem, kad sam snimiio pluća, deseti dan od pojave simptoma , imao sam upalu pluća.

Sreća moja da sam sedmi dan počeo, na savjet prijatelja, koristiti antibiotik Sumamed, što je pomoglo da se na vrijeme upala suzbije. Nakon snimanja pored Sumameda uključena mi je terapija antibiotik Pancef , i upala se povukla. Dakle, ako i nemate simptoma, obavezno snimiti pluća od 7. do 10. dana od pojave simptoma.
Sumamed si kupio bez recepta? Zar moze?
bucik
Posts: 95
Joined: 29/05/2011 19:59

#556 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by bucik »

zubi wrote: 24/10/2020 22:57
bucik wrote: 24/10/2020 22:42 Želio bih upravo da podijelim vlastito iskustvo sa Corona virusom. Obzirom da sam imao blage simptome i temperaturu samo jednu noć, ono što bih želio da istaknem jeste to da obavezno morate kontrolisati pluća, najbolje je to uraditi od 7. do 10. dana od pojave simptoma. Kod mene je bio slučaj da nisam ni kahnuio, niti imamo ikakvih problema sa disanjem, kad sam snimiio pluća, deseti dan od pojave simptoma , imao sam upalu pluća.

Sreća moja da sam sedmi dan počeo, na savjet prijatelja, koristiti antibiotik Sumamed, što je pomoglo da se na vrijeme upala suzbije. Nakon snimanja pored Sumameda uključena mi je terapija antibiotik Pancef , i upala se povukla. Dakle, ako i nemate simptoma, obavezno snimiti pluća od 7. do 10. dana od pojave simptoma.
Sumamed si kupio bez recepta? Zar moze?
Sumamed može, a za Pancef sam dobio recept nakon snimanja pluća.
BiBi911
Posts: 2883
Joined: 09/12/2018 17:47

#557 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by BiBi911 »

bucik wrote: 24/10/2020 22:42 Želio bih upravo da podijelim vlastito iskustvo sa Corona virusom. Obzirom da sam imao blage simptome i temperaturu samo jednu noć, ono što bih želio da istaknem jeste to da obavezno morate kontrolisati pluća, najbolje je to uraditi od 7. do 10. dana od pojave simptoma. Kod mene je bio slučaj da nisam ni kahnuio, niti imamo ikakvih problema sa disanjem, kad sam snimiio pluća, deseti dan od pojave simptoma , imao sam upalu pluća.

Sreća moja da sam sedmi dan počeo, na savjet prijatelja, koristiti antibiotik Sumamed, što je pomoglo da se na vrijeme upala suzbije. Nakon snimanja pored Sumameda uključena mi je terapija antibiotik Pancef , i upala se povukla. Dakle, ako i nemate simptoma, obavezno snimiti pluća od 7. do 10. dana od pojave simptoma.

A test, il ste onako skontali pa objavili na facebok da imate virus
User avatar
victom
Posts: 4062
Joined: 04/04/2012 17:15

#558 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by victom »

bucik wrote: 24/10/2020 22:42 Želio bih upravo da podijelim vlastito iskustvo sa Corona virusom. Obzirom da sam imao blage simptome i temperaturu samo jednu noć, ono što bih želio da istaknem jeste to da obavezno morate kontrolisati pluća, najbolje je to uraditi od 7. do 10. dana od pojave simptoma. Kod mene je bio slučaj da nisam ni kahnuio, niti imamo ikakvih problema sa disanjem, kad sam snimiio pluća, deseti dan od pojave simptoma , imao sam upalu pluća.

Sreća moja da sam sedmi dan počeo, na savjet prijatelja, koristiti antibiotik Sumamed, što je pomoglo da se na vrijeme upala suzbije. Nakon snimanja pored Sumameda uključena mi je terapija antibiotik Pancef , i upala se povukla. Dakle, ako i nemate simptoma, obavezno snimiti pluća od 7. do 10. dana od pojave simptoma.
:thumbup: true, true...
pluća najlakše i najbrže eskaliraju...
Last edited by victom on 01/03/2021 02:12, edited 2 times in total.
mistek
Posts: 3384
Joined: 23/05/2010 15:16

#559 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by mistek »

Supruga i ja bili u kontaktu sa kasnije ispostavit će se zaraženom osobom 13.10. Dana 16.10. mene počelo boljeti grlo i blagi kašalj, a nju tek 18.10. počela boljeti glava i opšta slabost. Ja 20.10. izgubio čula mirisa i ukusa, a taj dan se testirali i bili pozitivni. Do danas, meni se čulo ukusa pomalo vraća (nije ni na 10% meščini, ali eto), a ona tek izgubila jučer, 23.10. Ali, generalno smo bolje, vraća nam se snaga i imali smo možda ta 2-3 dana gdje smo se budili umorni i bili malaksavi. Za sve ovo vrijeme kljukali smo se vitaminima, medom jednim, drugim i u vrh glave pokoji paracetamol.

U porodici osobe od koje smo pokupili virus 11 zaraženih, sve isti klaster :D A virus je 99% pokupljen u Općoj bolnici :) Helem, svi od ovih 11 ljudi prošli sa dan-dva povišene temperature i već su u fazi oporavka. Je li ima rezona uopšte da im se temperatura vrati ako su je imali prije 3-4 dana? Ja ih uvjeravam da je to silazna putanja, da nema više razloga za brigu, pa se i nadam da je tako :D

I konačno, prijatelj, iz Ze-Do kantona, momak od 25, sportski tip, 8 dana imao temperaturu 38+, sa povremenim spuštanjem ispod, ali ništa značajno. Tek ga jučer ili prekjučer prošlo. Kaže doktori ne jebu gore 2% vapaje, pozive da se slikaju pluća, da se nešto radi, samo klasika "Spuštaj" i to je to :D
User avatar
EmirTr
Posts: 190
Joined: 19/09/2020 09:16

#560 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by EmirTr »

bucik wrote: 24/10/2020 22:42 Dakle, ako i nemate simptoma, obavezno snimiti pluća od 7. do 10. dana od pojave simptoma.
Ima različitih slučajeva. Inače ova bolest se različito javlja kod ljudi. Kod tebe je to dobro prošlo na taj način :thumbup:
Ja sam za tri dana od prvog simptoma, a dan i po od prvog skoka temperature preko 38 imao mrlju na plućima. 7 do 10 dana može biti predugo za neke ljude. U suštini dok temperatura pređe 38 i neda se skinuti ispod toga, vrijeme je javiti se doktoru što prije. I da, obavezno slikati pluća jer tu počinje životna ugroženost.
User avatar
EmirTr
Posts: 190
Joined: 19/09/2020 09:16

#561 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by EmirTr »

ovo_malo_duse wrote: 24/10/2020 21:08 Ma ja sam bio slican. Appetit i cula mi se nisu mjenjala. Sve bilo ono ok ali kad sam oko 10 dana krenuo sa aktivnostima skontao sam koliko sam sjeban. Neka izmirenost da ne mos o sebi.
Evo dans 24 dan od prvog simptoma nikako da se ono osjecam komotno, kao prije ovog sranja. Dans bio vani u shopingu ono lagana setnja sat-2 kao da sam kopao cjeli dan. Ne kasljem uopste ali kad se zadisem pocnem kasljat nikako da prestane i osjecam neku jezu atemperatura 36.5.36.7 konstant. Neda mi se zract 2_gi put u 15 dana tako da kontam popit jos turu antibiotika. Prva tura mi je osjetno pomogla. Ne pijem inace ni kakve tablete 7 dana vec osim Aspirin 100.
Slično i kod mene.

- Apetiti i miris nisam ni ja gubio, čak ni kad sam bio hospitaliziran.

- Danas je mjesec i 10 dana kako sam izašao iz bolnice i još uvijek imam probleme sa snagom/mišićima. Uspio sam doći do nivoa da prošetam negdje oko 4-5 kilometara ( znači napredujem) ali tada mišići jednostavno pođu "goriti" i moram stati i odmoriti. Doktori sa kojima sam komunicirao po ovom problemu kažu da sve češće imaju prijave sličnih problema, i da se takva mišićna slabost zadržava od 2 - 6 mjeseci, kako kod koga.

- Ne kašljem nikako i uopšte se ne zadišem na aktivnostima. Vjerovatno jer mišići prije stanu nego što izgubim dah.

- Pijem Aspirin 100 protect, Magnachat forte ( Magnezijum) za pomoć mišićima te Bioelectra Zink + Selen + Vitamin D3
User avatar
EmirTr
Posts: 190
Joined: 19/09/2020 09:16

#562 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by EmirTr »

Mogy87 wrote: 24/10/2020 18:47
Drug Clan wrote: 24/10/2020 18:39 I jos da dodam da se zadnjih dana tokom noci probudim sav mokar kao da me neko zalio sa tri kante pune vode :dosadno:
Drzi se. Ako imas snage prelistaj temu. Ima odlicnih savjeta i raznih iskustava. I pogledaj video koji je forumas @EmirTr postavio vezano za svoju borbu.
E da, snimao sam šta se dešava jer je zaista mnogo nepoznanica bilo oko te bolesti, a ja sam i po godinama i po kilaži već praktično u kritičnoj kategoriji, pa za svaki slučaj. Evo za novu ekipu koja se kasnije uključila, da ne pretražuju unazad previše, evo kopija moj početnog posta u ovoj temi pa ljudi mogu ako žele uporediti simptome, otežanost disanja i ostalo:
EmirTr wrote: 21/09/2020 16:53 Pozdrav svima. Smatram da je postojanje ove teme dobro sve dok se daju bas licna iskustva, jer je svako iskustvo vjerodostojnije nego bilo kakve vijesti po raznim portalima. Uglavnom evo i moje iskustvo. Od 31.08 do 11.09 bio hospitaliziran u Bolnici za plucne bolesti u Travniku, pozitivan na Covid 19. Poslije otpustanja jos pet dana izolacije uz terapiju kuci. Kontrola zakazana za 30.09.
Od simptoma sam imao visoku temperaturu 38,8 koja se nije dala skinuti paracetamolom, tusiranjem, sircetom na nogama, krompirom i tek je Voltaren cepic uspio skinuti na nekoliko sati temperaturu, koja se opet drugo popodne vracala. Otezano disanje i zakasljavanje kad pricam. Okus i miris nisam gubio. Intravenozna terapija je davala rezultate od prvog dana. Nepusac sam vec vise od 7 godina i zadnje 2 godine relativno aktivno vozim biciklo.Sada 6 dana po izlasku iz izolacije i aktivne terapije stanje pluca je ok, disanje je normalno, ali snaga je na minimumu. Mogu preci maksimalno jedan kilometar lagane setnje i misici pocnu "goriti" najslicnije kao kod upale misica. To je otprilike situacija.
O svim danima koje sam proveo u bolnici snimao sam svakodnevno kratke snimke i na kraju sam sklopio i video o svemu, pa ako koga zanimaju detalji moze pogledati, a rado cu i odgovoriti na eventualna pitanja.

User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#563 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by MaksprotivMarksa »

bucik wrote: 24/10/2020 22:42 Želio bih upravo da podijelim vlastito iskustvo sa Corona virusom. Obzirom da sam imao blage simptome i temperaturu samo jednu noć, ono što bih želio da istaknem jeste to da obavezno morate kontrolisati pluća, najbolje je to uraditi od 7. do 10. dana od pojave simptoma. Kod mene je bio slučaj da nisam ni kahnuio, niti imamo ikakvih problema sa disanjem, kad sam snimiio pluća, deseti dan od pojave simptoma , imao sam upalu pluća.

Sreća moja da sam sedmi dan počeo, na savjet prijatelja, koristiti antibiotik Sumamed, što je pomoglo da se na vrijeme upala suzbije. Nakon snimanja pored Sumameda uključena mi je terapija antibiotik Pancef , i upala se povukla. Dakle, ako i nemate simptoma, obavezno snimiti pluća od 7. do 10. dana od pojave simptoma.
Pozdrav, posto je meni danas 10i dan, a niko mi nike rekao sa slikam pluca, trebam li skrenuti paznju ljekarima na to ? Kako i zbog cega su slikali tvoja pluca ?
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#564 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by DEMONIKA »

EmirTr wrote: 24/10/2020 23:55
ovo_malo_duse wrote: 24/10/2020 21:08 Ma ja sam bio slican. Appetit i cula mi se nisu mjenjala. Sve bilo ono ok ali kad sam oko 10 dana krenuo sa aktivnostima skontao sam koliko sam sjeban. Neka izmirenost da ne mos o sebi.
Evo dans 24 dan od prvog simptoma nikako da se ono osjecam komotno, kao prije ovog sranja. Dans bio vani u shopingu ono lagana setnja sat-2 kao da sam kopao cjeli dan. Ne kasljem uopste ali kad se zadisem pocnem kasljat nikako da prestane i osjecam neku jezu atemperatura 36.5.36.7 konstant. Neda mi se zract 2_gi put u 15 dana tako da kontam popit jos turu antibiotika. Prva tura mi je osjetno pomogla. Ne pijem inace ni kakve tablete 7 dana vec osim Aspirin 100.
Slično i kod mene.

- Apetiti i miris nisam ni ja gubio, čak ni kad sam bio hospitaliziran.

- Danas je mjesec i 10 dana kako sam izašao iz bolnice i još uvijek imam probleme sa snagom/mišićima. Uspio sam doći do nivoa da prošetam negdje oko 4-5 kilometara ( znači napredujem) ali tada mišići jednostavno pođu "goriti" i moram stati i odmoriti. Doktori sa kojima sam komunicirao po ovom problemu kažu da sve češće imaju prijave sličnih problema, i da se takva mišićna slabost zadržava od 2 - 6 mjeseci, kako kod koga.

- Ne kašljem nikako i uopšte se ne zadišem na aktivnostima. Vjerovatno jer mišići prije stanu nego što izgubim dah.

- Pijem Aspirin 100 protect, Magnachat forte ( Magnezijum) za pomoć mišićima te Bioelectra Zink + Selen + Vitamin D3
:lol:
User avatar
DEMONIKA
Posts: 3542
Joined: 06/03/2016 02:35

#565 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by DEMONIKA »

MaksprotivMarksa wrote: 25/10/2020 01:20
bucik wrote: 24/10/2020 22:42 Želio bih upravo da podijelim vlastito iskustvo sa Corona virusom. Obzirom da sam imao blage simptome i temperaturu samo jednu noć, ono što bih želio da istaknem jeste to da obavezno morate kontrolisati pluća, najbolje je to uraditi od 7. do 10. dana od pojave simptoma. Kod mene je bio slučaj da nisam ni kahnuio, niti imamo ikakvih problema sa disanjem, kad sam snimiio pluća, deseti dan od pojave simptoma , imao sam upalu pluća.

Sreća moja da sam sedmi dan počeo, na savjet prijatelja, koristiti antibiotik Sumamed, što je pomoglo da se na vrijeme upala suzbije. Nakon snimanja pored Sumameda uključena mi je terapija antibiotik Pancef , i upala se povukla. Dakle, ako i nemate simptoma, obavezno snimiti pluća od 7. do 10. dana od pojave simptoma.
Pozdrav, posto je meni danas 10i dan, a niko mi nike rekao sa slikam pluca, trebam li skrenuti paznju ljekarima na to ? Kako i zbog cega su slikali tvoja pluca ?
nije na odmet da zatražiš slikanje pluća, ako je zbilja bilo ozbiljno, plućni snimak bi pokazao.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#566 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Ma.Le.Na »

Ima li kakav sirup za kasalj da pomaze?
daario naharis
Posts: 597
Joined: 17/06/2015 19:42

#567 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by daario naharis »

I sta da ja sad radim u petak osjetim da me blago grlo zateze (cudan osecaj - nije bol) i osjetim da mi je temperatura povisena (iako toplomjer pokazuje 36,3)? Jucer sam isti imao osjecaj navecer (plus blagi nagon na kasalj). Jutros evo nista. Ima li razloga za paniku ili samo ja umisljam? :D :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 17165
Joined: 31/03/2019 14:56

#568 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by vjeshalica »

bucik wrote: 24/10/2020 23:10
Sumamed može, a za Pancef sam dobio recept nakon snimanja pluća.
Gdje si kupio Sumamed bez recepta?
User avatar
shape of despair
Posts: 3105
Joined: 09/04/2008 18:41

#569 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by shape of despair »

daario naharis wrote: 25/10/2020 07:55 I sta da ja sad radim u petak osjetim da me blago grlo zateze (cudan osecaj - nije bol) i osjetim da mi je temperatura povisena (iako toplomjer pokazuje 36,3)? Jucer sam isti imao osjecaj navecer (plus blagi nagon na kasalj). Jutros evo nista. Ima li razloga za paniku ili samo ja umisljam? :D :D
isto i kod zene i jod mene,ko nakasljao bi se ali i nemoram,i tako evo 10 dana. sve ok. vjerovatno nije nista
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#570 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Ma.Le.Na »

I zanima.me da li je iko imao upalu pluca a da nije imao temp?
Citav gornji torzo mi se raspada..al nemam temp..
bucik
Posts: 95
Joined: 29/05/2011 19:59

#571 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by bucik »

MaksprotivMarksa wrote: 25/10/2020 01:20
bucik wrote: 24/10/2020 22:42 Želio bih upravo da podijelim vlastito iskustvo sa Corona virusom. Obzirom da sam imao blage simptome i temperaturu samo jednu noć, ono što bih želio da istaknem jeste to da obavezno morate kontrolisati pluća, najbolje je to uraditi od 7. do 10. dana od pojave simptoma. Kod mene je bio slučaj da nisam ni kahnuio, niti imamo ikakvih problema sa disanjem, kad sam snimiio pluća, deseti dan od pojave simptoma , imao sam upalu pluća.

Sreća moja da sam sedmi dan počeo, na savjet prijatelja, koristiti antibiotik Sumamed, što je pomoglo da se na vrijeme upala suzbije. Nakon snimanja pored Sumameda uključena mi je terapija antibiotik Pancef , i upala se povukla. Dakle, ako i nemate simptoma, obavezno snimiti pluća od 7. do 10. dana od pojave simptoma.
Pozdrav, posto je meni danas 10i dan, a niko mi nike rekao sa slikam pluca, trebam li skrenuti paznju ljekarima na to ? Kako i zbog cega su slikali tvoja pluca ?
Nazoves svog doktora ili doktoricu I kaži da imaš probadanja u plućima I da želiš da snimas pluća. Kod nas u Tuzli je tako, ima termin u Domu zdravlja za Covid pacijente od 11 do13 h i tad snimas pluća.
bucik
Posts: 95
Joined: 29/05/2011 19:59

#572 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by bucik »

vjeshalica wrote: 25/10/2020 08:06
bucik wrote: 24/10/2020 23:10
Sumamed može, a za Pancef sam dobio recept nakon snimanja pluća.
Gdje si kupio Sumamed bez recepta?
Tuzla, to mi je prijatelj kupio, jer nisam izlazio nigdje , uglavnom nisu mu pravili problem u apoteci.
bucik
Posts: 95
Joined: 29/05/2011 19:59

#573 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by bucik »

Ma.Le.Na wrote: 25/10/2020 08:15 I zanima.me da li je iko imao upalu pluca a da nije imao temp?
Citav gornji torzo mi se raspada..al nemam temp..
Imao sam ja upalu pluća a da nisam imao temperaturu osim prvi dan kad sam i posumnjao na Covid i obavio testiranje. Narednih 10 dana samo sam izgubio čulo mirisa, to je sve. Ne bih ni snimio pluća da mi kolega koji je također bio pozitivan nije snimio i imao upalu pluća a temperaturu je imao isto kao i ja , jedan dan na početku.
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#574 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by laik1981 »

Poznajem nekoliko osoba iz istog klastera koji su bili pozitivni prije dvadesetak dana. Svi zarazeni na nekoj svadbi u Sandzaku. Svi su imali dvodnevnu temperaturu (prvi dan preko 38, drugi dan 37) i svima je snimak pokazao blagu upalu pluca. Svi su dobili jedino antibiotik i probiotik kao terapiju. Ostalih simptoma nisu imali..
User avatar
Evelinda
Posts: 952
Joined: 21/01/2015 11:38
Location: Sarajevo

#575 Re: Iskustva sa koronavirusom

Post by Evelinda »

Ma.Le.Na wrote: 25/10/2020 08:15 I zanima.me da li je iko imao upalu pluca a da nije imao temp?
Citav gornji torzo mi se raspada..al nemam temp..
Ima dosta slucajeva
Locked