iskustva sa FIT-a

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
mr.gugl
Posts: 186
Joined: 23/02/2010 20:17

#76 Re: iskustva sa FIT-a

Post by mr.gugl »

chelsea26 wrote:Ima li neko prodati knjigu za predmet Osnove ekonomije i poslovanja? :D
kad budes u mostaru, imas negdje doLJe knjizarnu, oni rade kopije, pa eto. mislim, znam da je protivzakonito, ali ako ne bude drugog izlaza, valjda ce autori halaliti. :mrgreen: :run:
damjan6915
Posts: 23
Joined: 02/06/2021 04:13

#77 Re: iskustva sa FIT-a

Post by damjan6915 »

Ima li neko da je u toku oko FIT-a u Mostaru, ili da poznaje nekoga ko trenutno studira?
Planiram ga upisati, doduše, tek završavam treći razred, ali hoću što više da se raspitam, da bih mogao donijeti pravu odluku :)
Ukoliko smatrate da FIT nije dobar izbor, znate li neke druge fakultete koji su bolji? Ako mi je cilj da postanem programer :)
Ili je možda bolji izbor neki drugi put, a ne fakultet??

Imam informaciju da je prije 10-20 godina fakultet bio odličan, kakvo je sada stanje, je li se išta poboljšalo/pogoršalo?

Kakvi su profesori, imaju li znanje i ono bitnije, kako ga prenose?
Koliko se čovjek može spremiti za posao programera, ako bude vrijedan na fakultetu? :-D

Zanima me programiranje, išao sam na neka takmičenja u osnovnoj, ali je tu malo stalo interesovanje, sada idem u ekonomsku školu, ali evo sad sam se ponovo počeo interesovati za programiranje :)

Ovo govorim jer me zanima je li potrebno neko predznanje iz programiranja i matematike (koju takođe nikako nisam učio u srednjoj, ali odlično povezujem i uvijek lako prođem) da bi se ovaj fakultet završio


Hvala unaprijed :-D
Post Reply