Iskustva oko umetne trave

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
komir
Posts: 10
Joined: 31/07/2014 07:50

#1 Iskustva oko umetne trave

Post by komir »

Razmišljam o postavljanju umjetne trave na terasu (cca 20 m2)
Sada je navežen šljunak, ali mi se ne sviđa (glupi prvi izbor :( ) pa sam mislio neku umjetnu travu staviti.
Ima kakvih iskustva, hoće li s vremenom izbljediti i kako stoji sa većim toplinama jer je u blizini roštilj (nije na terasi, nego malo dalje cca 3 metra)
Hvala
User avatar
doox
Posts: 887
Joined: 30/04/2010 08:35

#2 Re: Iskustva oko umetne trave

Post by doox »

komir wrote: 30/11/2022 10:06 Razmišljam o postavljanju umjetne trave na terasu (cca 20 m2)
Sada je navežen šljunak, ali mi se ne sviđa (glupi prvi izbor :( ) pa sam mislio neku umjetnu travu staviti.
Ima kakvih iskustva, hoće li s vremenom izbljediti i kako stoji sa većim toplinama jer je u blizini roštilj (nije na terasi, nego malo dalje cca 3 metra)
Hvala
Ako je direktno izloženo suncu, nakon jedne sezone će promijeniti boju i izgledat će plastično i loše.
komir
Posts: 10
Joined: 31/07/2014 07:50

#3 Re: Iskustva oko umetne trave

Post by komir »

doox wrote: 30/11/2022 16:51
komir wrote: 30/11/2022 10:06 Razmišljam o postavljanju umjetne trave na terasu (cca 20 m2)
Sada je navežen šljunak, ali mi se ne sviđa (glupi prvi izbor :( ) pa sam mislio neku umjetnu travu staviti.
Ima kakvih iskustva, hoće li s vremenom izbljediti i kako stoji sa većim toplinama jer je u blizini roštilj (nije na terasi, nego malo dalje cca 3 metra)
Hvala
Ako je direktno izloženo suncu, nakon jedne sezone će promijeniti boju i izgledat će plastično i loše.
Negdje sam pročitao da kod nekih ne izbljedi, da dosta dugo ostaje "normalna". Ne mogu sad naći kod kojih sam pročitao :?
Crithagra
Posts: 530
Joined: 20/10/2022 20:51

#4 Re: Iskustva oko umetne trave

Post by Crithagra »

Popločaj to i riješi se belaja.
Post Reply