IRAN

Post Reply
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#22201 Re: IRAN

Post by славянин »

jeza u ledja wrote:Znamo mi Chelli da ti mislis da je Trump dobar u dusi. :oops:

Trump je prije nekoliko mjeseci udario veto na odluku Kongresa da obustavi prodaju oruzja Saudiji. Prije toga je mahnuo usima na ubistvo Kahogdzija. Al dobar je u dusi. :oops:
Medju boljim potezima je povlacenje iz dogovora sa Iranom :D
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#22202 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

Evo sto kaze nova velika zvijezda i buducnost americke politike, mozda i buduci predsjednik, g. Marko Rubio
#Iran has spent 10 years building capacity to do exactly what they did on Saturday in #SaudiArabia. Inflict damage on adversary but have a 3rd party proxy group either conduct attack or claim credit for it. Goal is to punish rivals while avoiding international condemnation 1/5

#Iran must face consequences. But our response must not be cavalier. The threat of a broader regional conflict involving #Israel #Lebanon #Iraq #Syria #SaudiArabia & potentially #Turkey & #Russia has never been higher. Such a conflict would be difficult to deescalate. 2/5

1st,the upcoming UN General Assembly will serve as the perfect forum to lay out the evidence of #Iran’s role in this attack. 2nd,it will require skillful diplomacy to make the case that any future Iran deal must address its rockets & its sponsorship of terror 3/5

3rd,we must make clear that while diplomacy & sanctions are cornerstone of our #Iran policy,we have a right & obligation to: -punish units responsible for these attacks -destroy capacity to conduct such attacks in future; & -keep our defense assurances to our allies in region 4/5

Notion that #Iran regime was peaceful & cooperative until Trump ended #IranDeal is ridiculous. They used windfall from deal to finance rockets,drones,cyber & proxies. If this isn’t dealt with now in a few years they will attain irreversible leverage over the entire region 5/5
:thumbup: :thumbup:

Kljucna greska Obaminog dogovora. I ovo MORA biti obuhvaceno eventualnim dogovorom.
2nd,it will require skillful diplomacy to make the case that any future Iran deal must address its rockets & its sponsorship of terror
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#22203 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

Osovina zla - dok Putin provocira, Rohani i Erdogan se smiju

https://mobile.twitter.com/JavierBlas/s ... 8704191495

Guraju prst u oko Amerikancima u svakoj prilici. Iran bombarduje americku ambasadu i baze u Iraku, sabotira i plijeni naftne tankere, obara dron, gadja saudijsku naftnu infrastrukturu... Izgleda imaju osjecaj da Amerika niposto ne zeli rat i zato sve agresivnije provociraju.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#22204 Re: IRAN

Post by Itsoktobealone »

Kikibombona wrote:Evo sto kaze nova velika zvijezda i buducnost americke politike, mozda i buduci predsjednik, g. Marko Rubio
#Iran has spent 10 years building capacity to do exactly what they did on Saturday in #SaudiArabia. Inflict damage on adversary but have a 3rd party proxy group either conduct attack or claim credit for it. Goal is to punish rivals while avoiding international condemnation 1/5

#Iran must face consequences. But our response must not be cavalier. The threat of a broader regional conflict involving #Israel #Lebanon #Iraq #Syria #SaudiArabia & potentially #Turkey & #Russia has never been higher. Such a conflict would be difficult to deescalate. 2/5

1st,the upcoming UN General Assembly will serve as the perfect forum to lay out the evidence of #Iran’s role in this attack. 2nd,it will require skillful diplomacy to make the case that any future Iran deal must address its rockets & its sponsorship of terror 3/5

3rd,we must make clear that while diplomacy & sanctions are cornerstone of our #Iran policy,we have a right & obligation to: -punish units responsible for these attacks -destroy capacity to conduct such attacks in future; & -keep our defense assurances to our allies in region 4/5

Notion that #Iran regime was peaceful & cooperative until Trump ended #IranDeal is ridiculous. They used windfall from deal to finance rockets,drones,cyber & proxies. If this isn’t dealt with now in a few years they will attain irreversible leverage over the entire region 5/5
:thumbup: :thumbup:

Kljucna greska Obaminog dogovora. I ovo MORA biti obuhvaceno eventualnim dogovorom.
2nd,it will require skillful diplomacy to make the case that any future Iran deal must address its rockets & its sponsorship of terror
Ne znam čemu bih se više smijao. Izjavi da bi Rubio mogao biti predsjednik amerike, ili forumskim stručnjacima koji vjeruju da je trenutna kriza Iranskog masla i da se na nju treba odgovoriti isto onako kako se odgovaralo posljednih 40 godina :lol: :run:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#22205 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

Itsoktobealone wrote:Ne znam čemu bih se više smijao. Izjavi da bi Rubio mogao biti predsjednik amerike, ili forumskim stručnjacima koji vjeruju da je trenutna kriza Iranskog masla i da se na nju treba odgovoriti isto onako kako se odgovaralo posljednih 40 godina :lol: :run:
Mnogi su se smijali mogucnosti da bi Tramp mogao biti predsjednik pa se poslije posipali pepelom. G. Rubio je u svakom slucaju znatno kvalitetniji politicar od Trampa. Ne kazem da ce biti predsjednik, ali sigurno ima sanse. I bez toga je jaka karika americke politike.

Inace...

Mark Esper
This weekend I spoke with the Crown Prince of the Kingdom of Saudi Arabia, Mohammad bin Salman, and Iraqi Minister of Defense al-Shammary about the recent attack on Saudi Arabian oil facilities.

I just returned to the Pentagon from a meeting at the @WhiteHouse where DoD leadership and others briefed the Commander in Chief on the situation.

The United States military, with our interagency team, is working with our partners to address this unprecedented attack and defend the international rules-based order that is being undermined by Iran.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#22206 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

Itsoktobealone wrote:Ne znam čemu bih se više smijao. Izjavi da bi Rubio mogao biti predsjednik amerike...

Image

... ili forumskim stručnjacima koji vjeruju da je trenutna kriza Iranskog masla i da se na nju treba odgovoriti isto onako kako se odgovaralo posljednih 40 godina :lol: :run:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#22207 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

Kikibombona wrote:Osovina zla - dok Putin provocira, Rohani i Erdogan se smiju

https://mobile.twitter.com/JavierBlas/s ... 8704191495

Image
User avatar
eltroxin
Posts: 2022
Joined: 30/08/2009 23:35

#22208 Re: IRAN

Post by eltroxin »

Challenger_ wrote:
jeza u ledja wrote:Znamo mi Chelli da ti mislis da je Trump dobar u dusi. :oops:
Ne. Nećemo tako Dino. Rekao sam, jasno i glasno, da ne mislim da je maligan kao prethodnici, barem ona dva prije njega. Isto tako sam rekao da sam vrlo rezervisan, krajnje oprezan i da će vrijeme pokazati ko je on u stvari. Te sam rekao da za sada nije pokrenuo ni jedan rat ra razliku od onog debila za koga si ti dva puta glasao.

Ukratko, da ne mislim da je maligan, da sam vrlo rezervisan i da pozdravljam što nije za sada započeo ni jedan rat. Te da se nadam da će tako i ostati.


Ne valja svoje riječi trpati u tuđa usta.


:oops:
More da bidne da su Obumbu oni tvoji iz Dip Stejt nacerali u ratove?
Kao sto su i Dobricu Trumpa nacerali na "sitnice" Jerusalem, Golan...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18040
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#22209 Re: IRAN

Post by GandalfSivi »

eltroxin wrote: More da bidne da su Obumbu oni tvoji iz Dip Stejt nacerali u ratove?
Maca, lakse malo s tim rasizmom...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#22210 Re: IRAN

Post by ultima_palabra »

Koje ratove je zapoceo Obama?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44870
Joined: 29/12/2005 01:20

#22211 Re: IRAN

Post by jeza u ledja »

Challenger_ wrote:
jeza u ledja wrote:Znamo mi Chelli da ti mislis da je Trump dobar u dusi. :oops:
Ne. Nećemo tako Dino. Rekao sam, jasno i glasno, da ne mislim da je maligan kao prethodnici, barem ona dva prije njega. Isto tako sam rekao da sam vrlo rezervisan, krajnje oprezan i da će vrijeme pokazati ko je on u stvari. Te sam rekao da za sada nije pokrenuo ni jedan rat ra razliku od onog debila za koga si ti dva puta glasao.

Ukratko, da ne mislim da je maligan, da sam vrlo rezervisan i da pozdravljam što nije za sada započeo ni jedan rat. Te da se nadam da će tako i ostati.


Ne valja svoje riječi trpati u tuđa usta.


:oops:
Nije maligan, pardon, nije u pitanju dobrota duse, vec nedostatak malignosti. :oops:

Lik koji je spucao veto na ban prodaje oruzja Saudiji i koji je pocijepao dogovor sa Iranom nije maligan. :lol:
Jasno je da imas problem povezati svoje kockice svrsavanjem nad Putinom, njegovoj podrsci Trumpu, Trumpovim lizanjem sa Netanyahuom i sa diktatorima iz Zaliva.

Cinjenica je u stvari da je Trump debil i kao takav slabi znacaj Amerike, bilo u regionu i u svijetu generalno, sto daje prostora raznim diktatorima, nacionalistima, teokratama i kojekakvim raznim frikovima sirom svijeta da dolaze do izrazaja.

Da tvrdim da je samo to razlog sto se tebi Trump dopada (a ocigledno ti se dopada) - zato sto od Amerike pravi cirkus, to bi bilo suvise pohvalno za tebe. Ne, tebi se, kao i prosjecnom americkom redneku, Trump istinski dopada, kao sto se i svim drugim stovateljima diktatora, strongmana i raznih bjelosvjetskih idiota na cudan nacin dopadaju drugi diktatori, cak i kad su neprijatelji.
Valjda na taj nacin najbolje sebi mozete objasniti vlastite asocijalne tendencije i intelektualnu zakrzljalost.

Sega je kroz zadnje 3-4 godine citati tvoje uvrtanje oko simpatija prema Trumpu.

Jasno, jako ti je tesko povezati sve te konce, jer ti nisi tu da razmisljas svojim mozgom, vec da dajes podrsku rezimima, kao i salik. Nije bitno sta se radi, bitno je ko to radi. Sta god diktatorski rezim uradi - ti ces pljeskati, i zato ti ideja po kojoj cijeli svijet tako nastupa odgovara.

Koje je ratove zapoceo Obama?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44870
Joined: 29/12/2005 01:20

#22212 Re: IRAN

Post by jeza u ledja »

GandalfSivi wrote:
eltroxin wrote: More da bidne da su Obumbu oni tvoji iz Dip Stejt nacerali u ratove?
Maca, lakse malo s tim rasizmom...
Mislim da je ovo bilo prozivanje Chellijevih ranijih komentara.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24382
Joined: 08/09/2005 20:08

#22213 Re: IRAN

Post by Haris.ba »

Kako natjerati Iran da stavi na stol balisticke rakete u pregovorima, a Ameri i Rusi jedini postojeci ugovor nedavno slomili?

Malo je ambiciozno. Mislim, mozemo se mi smijati Trampu, ali dobro mu je objasnjeno da nije fazon imati nuklearnu bombu ako je ne mozes poslati gdje hoces.

Samo mi izgleda nevjerovatno poslije iskustva Irana sa Irakom da bi dozvolili sebi da nemaju vise mogucnost raketiranja.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#22214 Re: IRAN

Post by CPT »

Kikibombona wrote:Kljucna greska Obaminog dogovora. I ovo MORA biti obuhvaceno eventualnim dogovorom.
2nd,it will require skillful diplomacy to make the case that any future Iran deal must address its rockets & its sponsorship of terror
cuj... lil Marco buduci predsjednik.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lajkujMe
Posts: 12136
Joined: 06/04/2011 17:44
Location: Na svom mocnom racunaru

#22215 Re: IRAN

Post by lajkujMe »

Kikibombona wrote:Osovina zla - dok Putin provocira, Rohani i Erdogan se smiju

https://mobile.twitter.com/JavierBlas/s ... 8704191495

Guraju prst u oko Amerikancima u svakoj prilici. Iran bombarduje americku ambasadu i baze u Iraku, sabotira i plijeni naftne tankere, obara dron, gadja saudijsku naftnu infrastrukturu... Izgleda imaju osjecaj da Amerika niposto ne zeli rat i zato sve agresivnije provociraju.
Iran nije svjestan s kim se igra.
Iran je vodjen pukom ideologijom a prosipaju da stite nacionalne interese ali na kraju ave spadne na vjerske razloge.
Oni su arogantni samo zato sto amerika izbjegava direktni konflikt s maksimalnom moci svih svojih resursa.
Mozete svi reci Amerika je izgubila u Iraku u Afganistanu u Vijetnamu.
Ali postoji jedna caka, Amerika je te ratove izgubila cisto zbog nacina ratovanja poslije II svj rata.
II svj rat je bio zadnji "totalni" rat i nema od tog rata vise ni jedan slican.
Mnogo razloga ne bori se za goli opstanak nego za neke interese.
Nije uredu vise pobiti toliko ljudi da drzava u svakom smialu propadne.
Znate kako su ranije okupatorske zemlje sacuvale poslusnost naroda a danas se to ne radi?
Pobiju svu elitu, akedemsku zajednicu i bitne ljude i vjerske klerije, ne da ih zatvore nego ih pobiju.
I ko god ostane i nastavi dalje praviti probleme pobiju jos 1000 ljudi da bi nasli tu jednu osobu.
Kad pokorenom narodu bude jasno da ce biti ubijeni ako se odupru prestane sav otpor.
Da je Amerika usla u Afganistan i cesljala teren i uhvatila na hiljade i hiljade tih plemenskih vodja, lica od bitnog znacaja i pobila svakog koji je imalo agresivan stav i svakog ko je pruzao otpor a ne na nacin kako su to odradili danas Talibani ne bi postojali ne zato sto ne bi pruzili otpor nego zato sto bi bili 2 metra pod zemljom.

E to je bila nekada realnost ratovanja i osvajanja.
A danas to vise nije jer su odredjeni centri moci odlucili da to nije moralno ni eticki uredu zato danas nema vise ratova za osvajanje nema vise ratova za preuzimanje teritorija jer au ljudi dosli do faze gdje ih savjest sprijecava da pobiju tu masu ljudi.
Zato je Amerika dobra jer je ona prva zemlja koja je rekla ne takvoj politici (poslije Indijanskih ratova nisu ni oni bez krvavih ruku).
I etablirao se novi svjetski poredak a to je nije Amerika vlasnik svega nego Diplomacija, upoznavanje drugih drzava i rjesavanje problema dogovorom i suradnjom.
To je pocelo u I svje. Ratu a tek padom sovjetkog saveza to je doslo do maksimalnog izrazaja.

E to je Globalizam to je otvorenost to je suradnja.
Nije savrseno ali se i dalje radi na boljitku.
Ta ista Amerika je dovela taj sistem do klimavih nogu ratom u Iraku i Rusija ratom na Krimu
Zaobisli su međunarodnu diplomaciju i međunarodnu suradnju.
Trump kakav god da je ukazao je da je to njemu najbitnije da se stvari rjesavaju po dogovoru koji je fer za sve involvirane strane.
To je zapravo ekononsko razmisljanje.
Ja tebi nesto a ti meni nesto.
Nisam upoznat s dogovorom s Iranom ali Trump je odmah rekao da je taj ugovor smece i da steti uveliko interesima SAD a veoma pomaze Iranu sto znaci da je vrlo moguce napravljen jedan Dejtonski sporazum na prvu ruku dobar rjesava konflikt i donosi mir ali na duze staze je veoma stetan za neke ljude za neke interese.
Zasto? Ne sagledaju se sve situacije niti mogu ako je veoma komplicirano.

Da li je Iran trn u oku, itekako jeste.
Cinjenica je da se Iran od potpisivanja sporazuma uveliko rasirio svoj utjecaj, prije njih ga nisu bili toliko aktivni van granica svoje drzave a sada?
Njihova vojska se pod paravanom nalazi u Iraku, Jemenu i Siriji.
Sponzoriraju razne teroristicke grupe pomazu odredjenim vladama a ne bi trebali.
Otvoreno prijete unistenjem i smrcu prema bar dvije zemlje.
Iranci su mozda divan narod, Saudijci mozda grozni ali to ne znaci da Iran ima pravo pomagati grupama koji ce neselektivno vrsiti teror u cilju jacanja svog uticaja.
A to isto vrijedi za SAD i Rusiju.

Sta je bitno reci, ja licno mislim da zemlje ne trebaju da se mjesaju u unutrasnje konflikte zemalja pokusavajuci pomoci jednoj strani da pobjedi.
Trebaju humanitarno pomoci da, trebaju pratiti dogadjaje biljeziti dokaze zvjerstava i pokusati dovesti te neljude pred sud i kazniti ih, trebaju limitirano vojno i policijski sprijeciti genocide, silovanja i ubistva, trebaju pomoci postici mirni dogovor o prekidu ratova.
Ali ne naoruzavati jednu grupu, pomoci da pobjedi nego pustiti da to ide svojim tokom.
A nazalost par svjetskih zemalja se odlucilo se igrati "i choose you" pa se sranja pogorsavaju.
User avatar
mirsek
Posts: 12817
Joined: 07/05/2010 15:40

#22216 Re: IRAN

Post by mirsek »

Dok god Ameri podrzavaju, brane, cak i nagradjuju ponasanje izrahella, evo vec 70 godina, sva prica o dogovaranju i diplomatiji pada u vodu. Niko nije slijep pored ociju.
Sto se tice Irana, ili su ludo hrabri ili imaju vrlo jake asove u rukavu koje jos nisu otkrili, mozda su negdje sklepali i par prljavih nuklearnih bombi i samo cekaju pravu priliku da to objave.
A_A_AKCIJA
Posts: 5812
Joined: 16/11/2009 02:54

#22217 Re: IRAN

Post by A_A_AKCIJA »

Nema mira na BI dok se sve države ne budu tretirane jednako.

U USA je, zahvaljujući Trumpovim idiotlucima, sve više raspoloženje preispitivanja odnosa sa Izraelom. Neko je sjeo i izračunao da je Izrael dobio 143 milijarde dolara vojne pomoći od USA do sada. Sve rakete Irana su smiješne u poređenju sa ovim.

Biće moguće da se zapuca, samo da bi Bibi dobio izbore i ove igranje sa dronovima su i zato namijenjene. Poslije toga je izvjesno da će se nastaviti pregovori ili će Iran odsaburati dok Trump sam ne ode, pa naprave deal da nekim normalnim.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 7491
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#22218 Re: IRAN

Post by AleksoMKD »

славянин wrote: Prema preliminarnim podatcima dronovi sa eksplozivom su preletili preko sjevernog kuvajta iz Iraka i posle izvrsili napad na saudijsku rafineriju - dali je eksploziv zakacen pa ispusten iz dronova ili su dronovi bili u "samoubilackim" misijama ne zna se. Svi podatci (navodim iz stranih medija) govori da se radi o manjim dronovima koji lete izvan opsega radara a ne o "pravim" vojnim dronovima.

Image
Ovo izgleda stvarno precizno.

Ja sam cak mislio da su Huti jednostavno seli u pikap, parkirali par kilometara od rafinerije i daljinskim pilotirali nekoliko ovakvih ko ISIS u Siriji.

Image
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#22219 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

A_A_AKCIJA wrote:Nema mira na BI dok se sve države ne budu tretirane jednako.

U USA je, zahvaljujući Trumpovim idiotlucima, sve više raspoloženje preispitivanja odnosa sa Izraelom. Neko je sjeo i izračunao da je Izrael dobio 143 milijarde dolara vojne pomoći od USA do sada. Sve rakete Irana su smiješne u poređenju sa ovim.

Biće moguće da se zapuca, samo da bi Bibi dobio izbore i ove igranje sa dronovima su i zato namijenjene. Poslije toga je izvjesno da će se nastaviti pregovori ili će Iran odsaburati dok Trump sam ne ode, pa naprave deal da nekim normalnim.
Nema mira na BI dok se ne poniste britansko-francuske imperijalisticke granice. Suniti u Iraku i Siriji nikad nece pristati da budu podredjeni siitima i obratno.

Kada bi se povukle ovakve granice na BI bi zazivio mir

Image

Cesto se moze cuti da je u Iraku bio mir i prosperitet dok Amerika nije napravila belaj. Pojedinci zaboravljaju da je Sadam napao Iran i Kuvajt, da je pocinio genocid nad Kurdima, masakrirao vecinski siitski narod, da je vladao brutalnom represijom, ubijao i zatvarao politicke protivnike. Od kada je napravljen Irak NIKADA nije bio normalna drzava. Britanci su napravili Irak na krvi nevinog naroda.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#22220 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

S-400 for everybody.... :D

Trolling level pro

"Мы готовы оказать соответствующую помощь Саудовской Аравии. А политическому руководству Саудовской Аравии достаточно принять мудрое государственное решение, так, как это сделали в своё время руководители Ирана , закупив у России С-300, и так как

Putin:
"Spremni smo da pruzimo odgovarajucu pomoc Saudijskoj Arabiji a politicko rukovodstvo Saudijske Arabije je dovoljno mudro za
donosenje ispravne odluke kao sto su to ucinili iranski lideri u njihovo vrijeme kupivsi S-300 od Rusije.

User avatar
eltroxin
Posts: 2022
Joined: 30/08/2009 23:35

#22221 Re: IRAN

Post by eltroxin »

jeza u ledja wrote:
GandalfSivi wrote:
eltroxin wrote: More da bidne da su Obumbu oni tvoji iz Dip Stejt nacerali u ratove?
Maca, lakse malo s tim rasizmom...
Mislim da je ovo bilo prozivanje Chellijevih ranijih komentara.
:thumbup:
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#22222 Re: IRAN

Post by Nadzornik »

Ovo je iz Irana,farsi jezik ako se ne varam,Slik,mozes li to potvrditi... :?

User avatar
GandalfSivi
Posts: 18040
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#22223 Re: IRAN

Post by GandalfSivi »

eltroxin wrote:
jeza u ledja wrote:
Mislim da je ovo bilo prozivanje Chellijevih ranijih komentara.
:thumbup:
Do mene, ne upratih sve...
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#22224 Re: IRAN

Post by Challenger_ »

jeza u ledja wrote:Nije maligan, pardon, nije u pitanju dobrota duse, vec nedostatak malignosti. :oops:
Sasvim pogrešno. Ako kažem da nije maligan kao dva prethodnika, ne znači da i on nije toksičan. Koliko, vidjećemo sada kada se treba oduprijeti pritisku močvare i Zio-lobija u odnosu na Iran. On tek treba da dokaže odsustvo malignosti dok su dvojica prethodnika vidljivo pokazala zapanjujući nivo maligniteta.

Koje je ratove zapoceo Obama?
Ovo nije pitanje već krajnja drskost.



Zdraaaaa'o.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44870
Joined: 29/12/2005 01:20

#22225 Re: IRAN

Post by jeza u ledja »

Challenger_ wrote:
jeza u ledja wrote:Nije maligan, pardon, nije u pitanju dobrota duse, vec nedostatak malignosti. :oops:
Sasvim pogrešno. Ako kažem da nije maligan kao dva prethodnika, ne znači da i on nije toksičan. Koliko, vidjećemo sada kada se treba oduprijeti pritisku močvare i Zio-lobija u odnosu na Iran. On tek treba da dokaže odsustvo malignosti dok su dvojica prethodnika vidljivo pokazala zapanjujući nivo maligniteta.
Sta ima malignitet. :lol:

Challenger_ wrote:
Koje je ratove zapoceo Obama?
Ovo nije pitanje već krajnja drskost.



Zdraaaaa'o.
Nemas odgovor na vrlo jednostavno pitanje, na neutemeljenu besmislicu koju si napisao mnogo puta, ti i mnogi drugi.
Post Reply