IRAN

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#16551 Re: IRAN

Post by Point. »

Gledaj finih cura, slobodne da se oblače kako hoće. I onda dođu ofucane staronje koji od jutra mrze sebe, svoju ženu a od podne cijeli svijet i zabrane obične stvari.
Ustati i spomenuti Iran kakav je nekad bio.

Image
Image
Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#16552 Re: IRAN

Post by insomnia78 »

E al nije šah dao ici u dzamiju
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#16553 Re: IRAN

Post by славянин »

Ma sta pricate... Iranke zele da se pokrivaju... sve do jedne.
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#16554 Re: IRAN

Post by Point. »

Tako silno žele, da sve i jedna zbog protesta skine maramu čim napusti iranski zračni prostor.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16555 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

Point. wrote:Gledaj finih cura, slobodne da se oblače kako hoće. I onda dođu ofucane staronje koji od jutra mrze sebe, svoju ženu a od podne cijeli svijet i zabrane obične stvari.
Ustati i spomenuti Iran kakav je nekad bio.

Image
Image
Image
Zamisli da ti ove kreature odredjuju kako ces zivjeti, kako se oblaciti, da postavljaju sistem vrijednosti, moralne norme itd. Ne daj boze nikome!!!

Iranske mule:

Image

Image

Image

Image

Nevjerovatno ruzni ljudi, ostrog, sejtanskog pogleda. Nimalo ljudske toplote u ovim njuskama. Jadna iranska omladina. Jadna!
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#16556 Re: IRAN

Post by jeza u ledja »

A djeca im se vozaju u skupim autima, slikaju sa skupom odjecom, nakitom, itd, ili zajebavaju vani po sejtanskom Zapadu, pa onda sve to stavljaju na socijalne mreze.
Mozda zato mule zabranjuju fejsbuk? Da raja ne vidi kako im zivi “SDA” mladez? :mrgreen:
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#16557 Re: IRAN

Post by Point. »

Gledaj njuška mati draga. Tačno ni kapi ljudske toplote u ovim starim jarcima.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#16558 Re: IRAN

Post by jeza u ledja »

Nadzornik wrote: Ustati i spomenuti Iran.
Nadam se da su vam u Centrali dali i ovo prilikom regrutacije:
Image

S obzirom koliko ste na ovoj temi, izgleda da svo vrijeme
provodite pisuci stojeci. :lol:

PS: Sad mi je jasno i zasto salik kaze da uvijek pise sa tableta ili telefona. :lol:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#16559 Re: IRAN

Post by King Theoden »

Divi ovog sa slikama đeda :lol:

Dakle, prosperitet je kada se žene skidaju :-D
Znam ja da bi vi vrlo rado oslobodili hude iranke, kako hidzaba, tako i haljina i majica :mrgreen:
Al uzalud vam trud :wink:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#16560 Re: IRAN

Post by King Theoden »

Da rezumiramo.
Helem, jebo to što su u vrijeme tiranina šaha predgrađa teherana izgledala ko deponije smeća.
Jebo to što je infrastruktura bila poput one u svazilendu.
Jebo to što je bilo gladnih i beskućnika gotovo ko u americi (da, da, teško je stići ameriku po procentu gladnih, beskućnika i ljudi bez zdravstvenog :gooza:)
Jebo to što je Iran bio policijska država poput rumunije.
Bitno je da su žene bile polugole 8)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#16561 Re: IRAN

Post by jeza u ledja »

Jah a eto ko sad nije policijska drzava :lol: , a infrastruktura sve pod konac, nigdje smeca, nigdje gladnih. :roll:

Ah da, zaboravio sam, za sve to u Iranu ne valja kriva je Amerika. Za sve sto valja zasluzna je Revolucija. :oops:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16562 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

Dino34 wrote:Divi ovog sa slikama đeda :lol:

Dakle, prosperitet je kada se žene skidaju :-D
Znam ja da bi vi vrlo rado oslobodili hude iranke, kako hidzaba, tako i haljina i majica :mrgreen:
Al uzalud vam trud :wink:
Nije to prosperitet - to je SLOBODA.

Ne mogu zamisliti kako bi se osjecao da mi neka matora rugoba odredjuje kako cu se oblaciti i ponasati. Neke stvari su vaznije od novca. Sloboda je sigurno vaznija.

Ja u BiH imam dovoljno novca ali namjeravam ici dalje je ne mogu podnijeti neke druge stvari.

Pod vlascu spodoba sa slike sigurno ne bih zivio. Da mi neki mracnjak ogrnicava osnovne slobode, ne mogu ni zamisliti.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#16563 Re: IRAN

Post by zrakomlat »

jeza u ledja wrote:Jah a eto ko sad nije policijska drzava :lol: , a infrastruktura sve pod konac, nigdje smeca, nigdje gladnih. :roll:
.......
Nevezano za temu al da napisem,

nisam bio al znam osobu koja jeste, turisticki. Kaze lik Teheran da je uredan, čist, ljudi prijateljski raspolozeni prema strancima, i da se osjeca nekako da je siguran grad, sta god to znacilo. Valjda uvece setao nekuda, ono, nije imao osjecaj da ce šija izletit i spičit ga mačem :D
User avatar
Point.
Posts: 27797
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#16564 Re: IRAN

Post by Point. »

Dino34 wrote:Divi ovog sa slikama đeda :lol:

Dakle, prosperitet je kada se žene skidaju :-D
Znam ja da bi vi vrlo rado oslobodili hude iranke, kako hidzaba, tako i haljina i majica :mrgreen:
Al uzalud vam trud :wink:
Valjda bi bilo fer ako neka žena svojom voljom obuče hidžab, tako da i druga žena svojom voljom hoda u šorcu ili majici kratkih rukava i suknjom kad upekne zvizdanj. A šta veliš, Iran danas nije policijska država. :lol:
Tara the River
Posts: 282
Joined: 24/06/2018 19:53

#16565 Re: IRAN

Post by Tara the River »

Dino34 wrote:Da rezumiramo.
Helem, jebo to što su u vrijeme tiranina šaha predgrađa teherana izgledala ko deponije smeća.
Jebo to što je infrastruktura bila poput one u svazilendu.
Jebo to što je bilo gladnih i beskućnika gotovo ko u americi (da, da, teško je stići ameriku po procentu gladnih, beskućnika i ljudi bez zdravstvenog :gooza:)
Jebo to što je Iran bio policijska država poput rumunije.
Bitno je da su žene bile polugole 8)

Pa ne razumijes ti progresivnost. Pusti da te nauce. Znak progresivnosti je golotinja po uzoru na pecinskog covjeka ili pak na progresivna plemena Amazona. Dok ne dostignemo nacin oblacenja plemena iz Amazona, mi nismo progresivni. Isto vazi i za Iran i Iranke. Osim sto su masovno ucestvovale u revoluciji, pogledaj molim te cime su se one zabavile poslije revolucije.

Iranian Women in Science & Tech:In Iran, around 70% of science and engineering students are women. They are encouraged by smaller start-ups thus playing an even larger role. And many people might be surprised to discover that women have been managing and owning businesses in male-dominated fields for years in Iran, reports stemresourcecenter.com. https://financialtribune.com/articles/p ... ience-tech

Pa stvarno, kakav nedostatak progresivnosti i slobode. Neko im treba reci da mini suknja simbolira napredak, a ne STEM.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#16566 Re: IRAN

Post by salik79 »

zrakomlat wrote:
jeza u ledja wrote:Jah a eto ko sad nije policijska drzava :lol: , a infrastruktura sve pod konac, nigdje smeca, nigdje gladnih. :roll:
.......
Nevezano za temu al da napisem,

nisam bio al znam osobu koja jeste, turisticki. Kaze lik Teheran da je uredan, čist, ljudi prijateljski raspolozeni prema strancima, i da se osjeca nekako da je siguran grad, sta god to znacilo. Valjda uvece setao nekuda, ono, nije imao osjecaj da ce šija izletit i spičit ga mačem :D
Lijepo rece u onoj emisiji na Al-Dzaziri bivsi hrvatski abmasador u Iranu, koji je tamo pet godina sluzbovao, da se u Teheranu osjecao sigurnije nego u bilo kojoj evropskoj metropoli. Veli da je u svaka doba setao, bez ikakve pratnje, razlicitim dijelovima i kvartovima Teherana i da nikada nije dozivio, niti vidio, bilo on kakvu neprijatnu situaciju, cak ni svadju.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#16567 Re: IRAN

Post by King Theoden »

Ma ja ba, prvo suknje do koljena, pa iznad koljena, pa one što ne pokrivaju ni gaće. Onda ide pušap, tona šminke, pa legalizacija prostitucije, istospolnih brakova, itd.
Da, da, to je taj progres :mrgreen:

Niš ovo što piše @tara the river
To je nebitno ako nije prošlo ovo što pobrojah :mrgreen:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16568 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

Point. wrote:
Dino34 wrote:Divi ovog sa slikama đeda :lol:

Dakle, prosperitet je kada se žene skidaju :-D
Znam ja da bi vi vrlo rado oslobodili hude iranke, kako hidzaba, tako i haljina i majica :mrgreen:
Al uzalud vam trud :wink:
Valjda bi bilo fer ako neka žena svojom voljom obuče hidžab, tako da i druga žena svojom voljom hoda u šorcu ili majici kratkih rukava i suknjom kad upekne zvizdanj. A šta veliš, Iran danas nije policijska država. :lol:
Bice da nije bio aktivan na temi kada sam kacio slike iranskih navijacica u Rusiji. 99% Iranki je napucalo nogom hidzab cim su dosle u Rusiju.

Rodbina i prijatelji iz Amerike isticu Perzijance kao progresivan, moderan, obrazovan i kulturan narod. Prave jasnu razliku izmedju njih i drugih istocnjackih naroda.

U Rusiji smo vidjeli jedan lijep i moderan narod. Proklete mule. Cim budu srusene sa vlasti idem u posjetu Iranu. 8-)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Navijaci Irana su izgledali kao navijaci Spanije ili Francuske. Nikakve razlike. Moderan narod. I kada se kuci vrate, one rugobe ih uniformisu.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#16569 Re: IRAN

Post by salik79 »

Dino34 wrote:Ma ja ba, prvo suknje do koljena, pa iznad koljena, pa one što ne pokrivaju ni gaće. Onda ide pušap, tona šminke, pa legalizacija prostitucije, istospolnih brakova, itd.
Da, da, to je taj progres :mrgreen:

Niš ovo što piše @tara the river
To je nebitno ako nije prošlo ovo što pobrojah :mrgreen:
Ma, jok, nista ti to...

Image

Samo daj razvrata, od namladjih dana, i bice :thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#16570 Re: IRAN

Post by insomnia78 »

Ma ova je pobjednica
Image
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#16571 Re: IRAN

Post by salik79 »

Kikibombona wrote:
Point. wrote:
Dino34 wrote:Divi ovog sa slikama đeda :lol:

Dakle, prosperitet je kada se žene skidaju :-D
Znam ja da bi vi vrlo rado oslobodili hude iranke, kako hidzaba, tako i haljina i majica :mrgreen:
Al uzalud vam trud :wink:
Valjda bi bilo fer ako neka žena svojom voljom obuče hidžab, tako da i druga žena svojom voljom hoda u šorcu ili majici kratkih rukava i suknjom kad upekne zvizdanj. A šta veliš, Iran danas nije policijska država. :lol:
Bice da nije bio aktivan na temi kada sam kacio slike iranskih navijacica u Rusiji. 99% Iranki je napucalo nogom hidzab cim su dosle u Rusiju.

Rodbina i prijatelji iz Amerike isticu Perzijance kao progresivan, moderan, obrazovan i kulturan narod. Prave jasnu razliku izmedju njih i drugih istocnjackih naroda.

U Rusiji smo vidjeli jedan lijep i moderan narod. Proklete mule. Cim budu srusene sa vlasti idem u posjetu Iranu. 8-)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Navijaci Irana su izgledali kao navijaci Spanije ili Francuske. Nikakve razlike. Moderan narod. I kada se kuci vrate, one rugobe ih uniformisu.
Da si pogledao bolje, uocio bi da je masa njih koji navijaju za svoju domovinu, ISLAMSKU REPUBLIKU IRAN, iako zive vani (sto se da vidjeti na iskaznicama, nekima su slike s hidzabom, drugima ne). Oni koji su protiv Islamske Republike, sigurno ne bi navijali za reprezentaciju te drzave, a pogotovo ne sa zastavom na kojoj pise ALLAH. ;-)
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#16572 Re: IRAN

Post by Kikibombona »

insomnia78 wrote:Ma ova je pobjednica
Image
Iran je diktatura.

Ja razumijem ovu zenu. Da bi napredovala u karijeri mora se zamotati i govoriti sta rugobe zele cuti. Sve je to lazno ali drugog izbora nema.

I kada udju u avion, Iranke odmah skidaju krpe sa sebe, u koje su silom zamotane.

Ne mozete nam ovo sranje predstavljati kao normalno. Nece vam proci.

Sta sutra treba, da vehabije preuzmu vlast pa da moram nositi bradu do pupka.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3145
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#16573 Re: IRAN

Post by rajv0sa »

joj svakih par mjeseci ista priča isti likovi se sjate i isto baljezgaju sa istim slikama, tu naravno ulijece kiki sa ružnim mulama i ibrecenjem. Kako vam ne dosadi. Izbori pokazuju šta tamo narod želi, kad budu htjeli da im diktiraju dijasporci iz švedske i bosanski kurdofili prvi cu se složit sa time.
Last edited by rajv0sa on 06/01/2019 20:05, edited 1 time in total.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#16574 Re: IRAN

Post by salik79 »

Kikibombona wrote:
insomnia78 wrote:Ma ova je pobjednica
Image
Iran je diktatura.

Ja razumijem ovu zenu. Da bi napredovala u karijeri mora se zamotati i govoriti sta rugobe zele cuti. Sve je to lazno ali drugog izbora nema.

I kada udju u avion, Iranke odmah skidaju krpe sa sebe, u koje su silom zamotane.

Ne mozete nam ovo sranje predstavljati kao normalno. Nece vam proci.

Sta sutra treba, da vehabije preuzmu vlast pa da moram nositi bradu do pupka.
Sto ne ostade u Svicarskoj? Sto ne zatrazi azil? Ona je iranska verzija naseg Bosnje, i popit ce i svasta nesto, al' mu ne diraj u dzamiju i Islam.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#16575 Re: IRAN

Post by King Theoden »

Kikibombona wrote:Bice da nije bio aktivan na temi kada sam kacio slike iranskih navijacica u Rusiji. 99% Iranki je napucalo nogom hidzab cim su dosle u Rusiju.
Pa reci brat da si islamofob, da ti smeta islam, i sve ti je oprošteno :mrgreen:
Kakav crni prosperitet, kakva nauka. Kao što rekoh, najvažnije je raspremit žene.
salik79 wrote:Samo daj razvrata, od namladjih dana, i bice
To je to. To su jedine "prave vrijednosti"
E, taj film neće gledati.
Kikibombona wrote:kada udju u avion, Iranke odmah skidaju krpe sa sebe
Što lažeš bolan?
Hoću li vjerovati tebi ili svojim očima?
Bio sam u dizeldorfu na aerodromu i gledao pokrivene.
Ono, skroz u crnom. Prvo konto saudija, kad ono iran.
Post Reply