Inzinjeri za rad u Automobilskoj Software Industriji

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
kbtech

Inzinjeri za rad u Automobilskoj Software Industriji

Post by kbtech » 13/08/2016 16:18

Pozdrav,

Trazim Inzinjere za HONORNI rad u automobiljskoj software industriji. Potrebno je sljedece znanje ili kombinacija dole navedenih.

Svaki od dole navedenih kategorija zahtjeva dobro poznavanje C programskog jezika.

Model Based Development - Matlab Simulink
Modul Tests/ Static Code Analysis
Software Modul Developer u C-u

Poznavanje BUS sistema CAN, FlexRay je velika prednost.
Poznavanje Eclipse i Make Enviroment je prednost.

Absolventi Elektro-Tehnike, Matematika/Informatika
Imaju prednost. Prednost imaju isto tako inzinjeri koji su vec radili Embedded Sisteme. Isto tako povoljno utice i poznavanje Python-a.

Radi se po ugovoru. Rad se obracunava po satu. Radno mjesto je kucni pritvor :) tj. od kuce se radi.

1h = 15€ do 25€ zavisno od kvaliteta i znanja. Isplata ide sedmicno plus trajanje od 2-3 dana zbog bankovnih puteva. Svako pocinje sa radom od 15€ po satu. To je u prvom mjesecu fiksno. Sve ostalo id po dogovoru uz naknadno potpisivanje novog ugovora. Kvalitet i brzna rada su bitni (ne moze neko napisat dvije linije coda za mjesec dana i reci "ja sam se trudio" i obracunat 160h.

Svako mora biti svjestan da nece imati posebno skolovanje i morat ce dosta toga sam naucit naravno uz pomoc ali pretezno sam. Bice uvoda ali dosta doga se mora kroz rad nauciti.

VAZNO: u pocetku sigurno nece biti posla za 160h mjesecno. Ali cemo dogovorit minimalac da bi se rad isplatio.

Oprema za rad bice data na raspolaganje. Laptop itd.

Molim da se javljaju ozbilji interesenti.

Za 7 do 10 dana bice sastanak u Sarajevu. Detalje ce dobiti oni koji prodju prvi krug izbora.

Neki nece moci doci jer nece za 7 do 10 ni viditi ovaj post. Nacemo rijesenje i za to.

Nadam da ce biti lijepih CV-a.

CV-e slati na [email protected]...

Pozdrav
Kenan

Post Reply