Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#26 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by Picajzla »

Kofer wrote:
Picajzla wrote:
Kofer wrote:Od internet zarade nema nikakve zarrade.Uto sam se uvjeril kada je nešto trebalo upisati broj kartice,a piše da je besplatno i da neće skiniti i da ću dobiti lovu.I ja naivac naravno upisa i skinilo mi oko 200 km.To su zablude da se može zaraditi.Zato nemojte nasjesti na to kao ja.
:lol: :lol: :lol:
Neznam šta je tu smijesno?Jedino da si bolestan pa se bez razloga smiješ?
Smijesno mi kako si ispao naivan, da ne kazem glup. Izvini ali meni je smijeno, bez uvrede :lol:
User avatar
Kofer
Posts: 433
Joined: 26/07/2013 13:02
Location: Njemačka

#27 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by Kofer »

@Picajlza

Kaj bi ti učinil da je tebe zajeblo,onda bum se i ja tebi smijal ali tebi nebi bilo drago da te je zajeblo?!
OkorijeliFilozof
Posts: 128
Joined: 22/01/2015 01:02

#28 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by OkorijeliFilozof »

online_zarada wrote:Počeo sam malo sa ovim načinom zarade i skupio nekih 40$ prosli mjesec, ima li iko iskustva jos,pa da razmjenimo tehnike ...http://prntscr.com/v5uge http://prntscr.com/v5un7 evo malo printscreena... :-)
Svi oni koji su zainteresovani za ovaj vid inernet zarade mogu posjetiti ovaj blog http://sharecash-fileice-zarada.blogspot.com na kojem sam napisao osnovne informacije i metode koje se koriste, ili me možete dodati na Facebooku http://www.facebook.com/sharecash.earn?ref=tn_tnmn .
Za sve one koji su željni da rade i da zarade na internetu ima mjesta.Ja ću se potruditi da pomognem svima kojima je pomoć potrebna a posebno onima koji imaju jaku volju i želju za radom !

Puno sreće !

Imam dva pitanja u vezi "Sharecash"-a!
1. Da li ja kada arhiviram neki file i zelim da ga upload-ujem moram na isti da postavim password(U winrar-u da ga zakljucam password-om) ili ga mogu upload-ovati "onako"?

2. Kako da podignem iznos koji cu aBd zaraditi jer sam maloljetan, a to bih radio preko "PayPal", mislim procitao sam kako da trazim isplatu i registrovao se na svoje ime pa da li ce prilikom isplate biti problema jer sam maloljetan?


,Unaprijed Hvala
User avatar
online_zarada
Posts: 26
Joined: 27/02/2013 20:03

#29 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by online_zarada »

ako fajl nosi puno memorije,uploadaj ga na neku drugu stranicu kao što je mediafire ali ga prethodno zakljucas . password koji je kljucan u ovome uploadas na sharecash ,ali prethodno link ostavis u notepad i postavis ga zajedno sa fajlom,i navedes da je zakljucan zbog neke gluposti ... :P
vlamestro
Posts: 3
Joined: 26/04/2015 18:10

#30 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by vlamestro »

Tko je zainteresiran za internet zaradu neka se javi u inbox.. radim to zadnju godinu i to veoma uspjesno.... samo provjereni i pouzdani poslovi... internet zarada vise nije bauk.. sve informacije se dobivaju preko maila, zajedno sa detaljnim upustvima i sve ostalo... kome treba, mogu pokazati i dokaze isplata i sl... nisu zarade i bogacenja preko noci vec poslovi koji se grade dugorocno a ima i nesto nabrzinu
User avatar
Petroley
Posts: 127
Joined: 13/07/2013 19:12
Contact:

#31 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by Petroley »

Bloganje je majka za online zaradu :D Pišete o onome što volite i budete dobro plaćeni! fantazija :bih:
Android Knego
Posts: 1558
Joined: 13/03/2012 08:11

#32 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by Android Knego »

zaradi li ovdje iko ista? :-D
electriq
Posts: 142
Joined: 10/06/2014 13:04

#33 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by electriq »

to je haram para
stices zaradu na prevaru. krades vrijeme i zivce drugih jer gube vrijeme na ankete i na kraju dobiju fake file
krades tudi novac jer neko ko nema anketa uplati i na kraju pogodi... opet dobije fake file
postas ovdje na forum da bi drugi kao referali radili za tebe, koji opet sticu zaradu prevarom i ti opet... pogodi - zaradujes ukraden novac
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#34 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by Russki »

Android Knego wrote:zaradi li ovdje iko ista? :-D
zaradi kur**...


kakav onlajn zarada...šuplja priča
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#35 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by Danguba »

Treba pitati one iz Zivinica(juce). :D
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2593
Joined: 16/05/2015 12:49

#36 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by SpecialOffer »

Danguba wrote:Treba pitati one iz Zivinica(juce). :D
O cemu se radi?
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#37 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by Danguba »

SpecialOffer wrote:
Danguba wrote:Treba pitati one iz Zivinica(juce). :D
O cemu se radi?
http://www.ntv.ba/zivinice-uhapseni-asm ... muminovic/
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2593
Joined: 16/05/2015 12:49

#38 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by SpecialOffer »

Danguba wrote:
SpecialOffer wrote:
Danguba wrote:Treba pitati one iz Zivinica(juce). :D
O cemu se radi?
http://www.ntv.ba/zivinice-uhapseni-asm ... muminovic/
Znam ovog Muminivica. On je glup za bilo sta sofisticiriano, moguce da je raznosio drogu i sl. jer znam da su neki hapseni zbog toga koji se sa njim druze.
utopijabih
Posts: 51
Joined: 02/09/2014 21:25

#39 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by utopijabih »

mislim da ako iams neku bas bas posjecenu stranicu (20.000 posjeta bar dnevno), da se moze dobro zaraditi na AdSense
User avatar
ivan_ch
Posts: 227
Joined: 18/04/2012 16:10

#40 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by ivan_ch »

utopijabih wrote:mislim da ako iams neku bas bas posjecenu stranicu (20.000 posjeta bar dnevno), da se moze dobro zaraditi na AdSense
Da, oni placaju oko 0.02 KM po kliku
User avatar
Salcho
Posts: 260
Joined: 28/05/2012 11:16

#41 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by Salcho »

ko ima iskustva, nece ga ni reci :-) nema vremena za forum, zaradjuje pare :-)
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#42 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by Avetinho »

Jeste. Najbolji je bio onaj biznis kad dobivas 5 miliona samo da ti onaj Nigerijac prebaci pare na tvoju banku, jer mu nigerijska banka ne dopusta da podigne svoje pare. Onda on podijeli s tobom, bolje mu je ista nego nista.

Koja je to laka zarada bila! Svi smo tako lako zaradili po pet miliona, nakon sto smo Nigerijcu poslali sve licne podatke, broj racuna u banci, i sve lozinke kojih smo se mogli sjetiti.
User avatar
seda
Posts: 100
Joined: 06/07/2009 20:52

#43 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by seda »

Adsense je mila majka sto se tice zarade.

Jos ako imate dobru facebook stranicu, minimalno svaki mjesec se moze uzeti 500EUR.
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#44 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by mirsek »

seda wrote:Adsense je mila majka sto se tice zarade.

Jos ako imate dobru facebook stranicu, minimalno svaki mjesec se moze uzeti 500EUR.
Mikro poslici tipa clixsense, microworkers, rapidworkers, postloop itd. su dovoljni da sa njima zaradis vrlo solidan dzeparac.
Freelancing je dobar da zaradis manju platu, mozes raditi svasta samo treba da se usavrsis u necemu.
Ako se usavrsis u malo tezim tehnologijama ili vrlo trazenim skillovima mozes lako zaraditi dobru lovu za nase uslove tj. 1000+ KM mjesecno i to prosjecno, pogotovo kad steknes reputaciju.
Pasivna zarada, YT ( uh sto se ovdje moze obrtati ko je snalazljiv i malo rizikuje :D od 500-2000 KM, znam licno jednu takvu osobu), blogovi, facebook itd. isto solidna primanja od reklama a ne moras stalno da radis da bi lova kapala.
User avatar
seda
Posts: 100
Joined: 06/07/2009 20:52

#45 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by seda »

mirsek wrote:
seda wrote:Adsense je mila majka sto se tice zarade.

Jos ako imate dobru facebook stranicu, minimalno svaki mjesec se moze uzeti 500EUR.
Mikro poslici tipa clixsense, microworkers, rapidworkers, postloop itd. su dovoljni da sa njima zaradis vrlo solidan dzeparac.
Freelancing je dobar da zaradis manju platu, mozes raditi svasta samo treba da se usavrsis u necemu.
Ako se usavrsis u malo tezim tehnologijama ili vrlo trazenim skillovima mozes lako zaraditi dobru lovu za nase uslove tj. 1000+ KM mjesecno i to prosjecno, pogotovo kad steknes reputaciju.
Pasivna zarada, YT ( uh sto se ovdje moze obrtati ko je snalazljiv i malo rizikuje :D od 500-2000 KM, znam licno jednu takvu osobu), blogovi, facebook itd. isto solidna primanja od reklama a ne moras stalno da radis da bi lova kapala.

Freelancing je vec druga prica gdje moras biti strucan u onome sto radis.

Ja sam se baziro na adsense i sad za sad dobro ide. Pokusavao sam ranije ove neke mikro poslove, klikanje reklama, ankete itd i nisam nikad ni marke dobio.

Youtube iziskuje malo vise vremena da se provede na tome, i moralo bi se raditi full time na tome (bar koliko sam ja upucen)

A ovi gore sto govore da je nemoguce zaraditi online, neka lopatu u ruke i kopaju, mi ostali cemo tipkati po tastaturi :)
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#46 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by mirsek »

seda wrote:
mirsek wrote:
seda wrote:Adsense je mila majka sto se tice zarade.

Jos ako imate dobru facebook stranicu, minimalno svaki mjesec se moze uzeti 500EUR.
Mikro poslici tipa clixsense, microworkers, rapidworkers, postloop itd. su dovoljni da sa njima zaradis vrlo solidan dzeparac.
Freelancing je dobar da zaradis manju platu, mozes raditi svasta samo treba da se usavrsis u necemu.
Ako se usavrsis u malo tezim tehnologijama ili vrlo trazenim skillovima mozes lako zaraditi dobru lovu za nase uslove tj. 1000+ KM mjesecno i to prosjecno, pogotovo kad steknes reputaciju.
Pasivna zarada, YT ( uh sto se ovdje moze obrtati ko je snalazljiv i malo rizikuje :D od 500-2000 KM, znam licno jednu takvu osobu), blogovi, facebook itd. isto solidna primanja od reklama a ne moras stalno da radis da bi lova kapala.

Freelancing je vec druga prica gdje moras biti strucan u onome sto radis.

Ja sam se baziro na adsense i sad za sad dobro ide. Pokusavao sam ranije ove neke mikro poslove, klikanje reklama, ankete itd i nisam nikad ni marke dobio.

Youtube iziskuje malo vise vremena da se provede na tome, i moralo bi se raditi full time na tome (bar koliko sam ja upucen)

A ovi gore sto govore da je nemoguce zaraditi online, neka lopatu u ruke i kopaju, mi ostali cemo tipkati po tastaturi :)
Sto mislis da za YT treba full time angazovanje ? Dobar odabir videa, dobra priprema, upload i prst u uho.
User avatar
seda
Posts: 100
Joined: 06/07/2009 20:52

#47 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by seda »

mirsek wrote:
seda wrote:
Sto mislis da za YT treba full time angazovanje ? Dobar odabir videa, dobra priprema, upload i prst u uho.
Moze moze tako kad se vec uhoda, kad se skupi dovoljan broj subsrcribera pa da bacis po jedan video i prst u uho. Mada , nisam upoznat dovoljno sa tim, samo kazem ono sto mislim.

I vjerujem da je opet lakse adsense za blog, nego YT.[/quote]
iamx
Posts: 45
Joined: 29/05/2013 13:17

#48 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by iamx »

seda wrote:Adsense je mila majka sto se tice zarade.

Jos ako imate dobru facebook stranicu, minimalno svaki mjesec se moze uzeti 500EUR.
Kad si kod tih dobrih fb stranica, imas li kakvu za prodati ili znas li koga da prodaje? :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#49 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by KB9 »

cuj internet zarada, kakva tema za nehljebovce, ispunjavaju ankete za fening :lol:
nedims
Posts: 662
Joined: 17/02/2007 12:54
Location: sarajevo

#50 Re: Internet zarada - Ima li iko iskustva ?

Post by nedims »

Mene interesuje da li neko ima iskustva sa FanBox-om.
Post Reply