Internet

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Jozajotic
Posts: 1
Joined: 12/04/2021 21:07

#1 Internet

Post by Jozajotic »

Pozdrav dragi forumaši. Uglavnom trenutno koristim ht eronet trio paket tu se nalaze telefon internet i televizija. Ja bih ostavio telefon i televiziju ali ću internet uvesti od nekog drugog operatera. Pitao sam već nji da li se to može oni kažu da nema problema. Eh sada u mom gradz imaju samo 2 druga operatera te ne znam za kojeg se odlučiti a to su:Katarina mostar internet i zona internet. Pa bih vas zamolio za vaše mišljenje.Za zonu sam čuo i neki kamu da je dobar a neki da je loš a ova katarina to je neki novi operater koliko sam čuo
Defiancex
Posts: 86
Joined: 11/04/2021 10:25

#2 Re: Internet

Post by Defiancex »

Jozajotic wrote: 12/04/2021 23:52 Pozdrav dragi forumaši. Uglavnom trenutno koristim ht eronet trio paket tu se nalaze telefon internet i televizija. Ja bih ostavio telefon i televiziju ali ću internet uvesti od nekog drugog operatera. Pitao sam već nji da li se to može oni kažu da nema problema. Eh sada u mom gradz imaju samo 2 druga operatera te ne znam za kojeg se odlučiti a to su:Katarina mostar internet i zona internet. Pa bih vas zamolio za vaše mišljenje.Za zonu sam čuo i neki kamu da je dobar a neki da je loš a ova katarina to je neki novi operater koliko sam čuo
To je wifi preko antene
Loše i preskupo
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#3 Re: Internet

Post by Tesla Edison »

Jozajotic wrote: 12/04/2021 23:52 Pozdrav dragi forumaši. Uglavnom trenutno koristim ht eronet trio paket tu se nalaze telefon internet i televizija. Ja bih ostavio telefon i televiziju ali ću internet uvesti od nekog drugog operatera. Pitao sam već nji da li se to može oni kažu da nema problema. Eh sada u mom gradz imaju samo 2 druga operatera te ne znam za kojeg se odlučiti a to su:Katarina mostar internet i zona internet. Pa bih vas zamolio za vaše mišljenje.Za zonu sam čuo i neki kamu da je dobar a neki da je loš a ova katarina to je neki novi operater koliko sam čuo
Kakav gpd da je ADSL i XDSL (ne znam koja je tehnologija kod tebe), nikad ne prelazi na wireless.

Parica, coax, žica općenito je zakon. Wireless je samo nužno zlo, ništa drugo.
Defiancex
Posts: 86
Joined: 11/04/2021 10:25

#4 Re: Internet

Post by Defiancex »

Uzmi telemah odjavi home tv
Post Reply