Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

User avatar
Lippenbekenntnis
Posts: 193
Joined: 08/09/2008 20:50

#26 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by Lippenbekenntnis »

Pratila sam svaku emisiju.. :)
Bila sam tada zaljubljena u SuVada..iako covjeka nikad u zivotu nisam vidjela.. :D
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#27

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 28/05/2015 08:14, edited 2 times in total.
User avatar
illuminated
Posts: 999
Joined: 01/10/2007 19:52
Location: BI-DE

#28 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by illuminated »

emir101 wrote:Suvad i Ajdin, a prije njih Archi dok nije pobjegao i poslije je nakratko Zoka bio zanimljiv i od tada propast :(

Radio cesto slusam dok radim, ali je izbor danas ocajan.

Tu je radio Sarajevo, dok Elvis ne pocne sa svojim kolekcijama. 202 me podsjeca na radio gdje se treniraju studenti zurnalistike, a onaj Batko mi sve nesto na silu.

Ima li sta zanimljivo preko interneta da se slusa, ili neki opskurna lokalna stanica? Nekad onaj Oxygen nije bio los ali ga nije bilo u Sarajevu :zoka:
dobra analiza. i ja ne mogu da vjerujem da su radijski programi prije 10 godina bili mnogo bolji nego danas. isto kao da nema vise studenata i ucenika, nema duha i nema dobrog voditelja. a ja sam mislio da sam ostario pa sam subjetivan prema tom vremenu kad se furao FAN i slusao eFM :sad:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#29 Re:

Post by sheilak »

.
Last edited by sheilak on 27/10/2015 01:21, edited 1 time in total.
easy
Posts: 348
Joined: 14/06/2008 14:45

#30 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by easy »

eh bili su to dani, u krevetu sa malim radiom na 2 AA baterije stisanim taman toliko da ne probudi nikoga drugog, a mene odrzava budnim do sitnih jutarnjih sati, cineci me nesposbnim za bilo kakvu mozdanu atkivnost u petak u skoli... emisija koja je definitivno bila najslusanija u to doba. mislim da imam par odlicnih isjecaka snimljenih negdje kuci na starim kasetama. to je kruzilo po raji i presnimavalo se.. potrudit cu se da ih nadjem i prebacim u mp3
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#31 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by bug »

hjooo ljudi dajte download, zlatom placam :D
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#32 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by Meshtar »

Ha, dobra tema :D

Super je Insomnia bila...dobra vam noć, prijatelji, dobra vam noć dobro nam došli... :D

Sjećam se Suad je u taj vakat radio neke party-e kao DJ u nekad popularnom KUK-u (rupa, dim mašina, par reflektora, red zvučnika i udri :D ) Jednom prilikom uzima mikrofon i počinje da se desre: Oprostite narode, malo se samo razmaknite sa podija, momak je izgubio novčanik. I u ustom trenu na podiju ogromni krug, ljudi se razmiču i gledaju u pod, traže novčanik, muzika stala. Kad Suad: Dajte ljudi tražite, nije čovjeku zbog dokumenata...nego zbog para :D Treba li pomenuti, da niko nije izgubio novčanik :)

Vidjeh ga na Hayatu u onom reality show-u Izgubljeni. Kako li će on na kraj izaći s onim papcima? :D
mengele
Posts: 1
Joined: 25/09/2008 13:55

#33 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by mengele »

Svaka cast za temu, a da, bila su to vremena, srednja skola, ujutro podocnjaci :))))))))))))
Insomnia je nesto najbolje sto se dogadjalo na svim radio stanicama.
Pocinje u 11 pa dok ne zavrsi

Suvad Zegamustafic (Karamustafic)
"Suvade znas sta ima novo? Umrla ti majka, hahaaahahha, bolesno

Ooooove noci neces spavati, jer cete slustai nocni program INSOMNIA
:))))))))))))))
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#34 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by mIRCerka »

mengele wrote:Svaka cast za temu, a da, bila su to vremena, srednja skola, ujutro podocnjaci :))))))))))))
Insomnia je nesto najbolje sto se dogadjalo na svim radio stanicama.
Pocinje u 11 pa dok ne zavrsi

Suvad Zegamustafic (Karamustafic)
"Suvade znas sta ima novo? Umrla ti majka, hahaaahahha, bolesno

Ooooove noci neces spavati, jer cete slustai nocni program INSOMNIA
:))))))))))))))
U koju li si ti srednju isao kad nosis takav nick...
User avatar
illuminated
Posts: 999
Joined: 01/10/2007 19:52
Location: BI-DE

#35 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by illuminated »

mIRCerka wrote:
mengele wrote:Svaka cast za temu, a da, bila su to vremena, srednja skola, ujutro podocnjaci :))))))))))))
Insomnia je nesto najbolje sto se dogadjalo na svim radio stanicama.
Pocinje u 11 pa dok ne zavrsi

Suvad Zegamustafic (Karamustafic)
"Suvade znas sta ima novo? Umrla ti majka, hahaaahahha, bolesno

Ooooove noci neces spavati, jer cete slustai nocni program INSOMNIA
:))))))))))))))
U koju li si ti srednju isao kad nosis takav nick...
u medicinsku? :D
User avatar
Lippenbekenntnis
Posts: 193
Joined: 08/09/2008 20:50

#36 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by Lippenbekenntnis »

Suad je bio "Rasemin mladji" koliko se sjecam.. :D
suad_karamustafic
Posts: 31
Joined: 13/02/2009 17:56

#37 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by suad_karamustafic »

Raja, hvala vam za sve ovo. Nije kurtoazija kada kazem da ste divni i da mi je drago sto smo se druzili tokom Insomnije!
Mada, moram se distancirati od svih pohvala i proglasiti ih neutemeljenim i izmisljenim :-)
Sorry ako sam bio smotan u emisiji Izgubljeni - zaista nisam mogao uspostaviti komunikaciju niti razviti dobru zezu sa njima osima sa Amilom. Nije da tracam ostale nego objasnjavam zbogradicega sam bio pomalo povucen. Svi koji me poznaju znaju da sam enrgicniji i sloboniji u real lifeu.

Da, sanjao sam da je Tito isamarao pionire! Sta znaci taj san?

Znate li da je Rasima jos u sukobu sa Memicima! Moze li ona racunati na vasu pomoc ako joj bude potreban u bitkama koje predstoje sa Memicima dusmanima?
Hvala u njeno ime...

Suad
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#38 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by chuchumbamayumbe »

suad_karamustafic wrote:Raja, hvala vam za sve ovo. Nije kurtoazija kada kazem da ste divni i da mi je drago sto smo se druzili tokom Insomnije!
Mada, moram se distancirati od svih pohvala i proglasiti ih neutemeljenim i izmisljenim :-)
Sorry ako sam bio smotan u emisiji Izgubljeni - zaista nisam mogao uspostaviti komunikaciju niti razviti dobru zezu sa njima osima sa Amilom. Nije da tracam ostale nego objasnjavam zbogradicega sam bio pomalo povucen. Svi koji me poznaju znaju da sam enrgicniji i sloboniji u real lifeu.

Da, sanjao sam da je Tito isamarao pionire! Sta znaci taj san?

Znate li da je Rasima jos u sukobu sa Memicima! Moze li ona racunati na vasu pomoc ako joj bude potreban u bitkama koje predstoje sa Memicima dusmanima?
Hvala u njeno ime...

Suad
Pozdrav od "jednog" koji je skupa sa tobom iznosio antenu efm radija na krov PMF-a! ;-) :thumbup:
suad_karamustafic
Posts: 31
Joined: 13/02/2009 17:56

#39 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by suad_karamustafic »

chuchumbamayumbe wrote:
suad_karamustafic wrote:Raja, hvala vam za sve ovo. Nije kurtoazija kada kazem da ste divni i da mi je drago sto smo se druzili tokom Insomnije!
Mada, moram se distancirati od svih pohvala i proglasiti ih neutemeljenim i izmisljenim :-)
Sorry ako sam bio smotan u emisiji Izgubljeni - zaista nisam mogao uspostaviti komunikaciju niti razviti dobru zezu sa njima osima sa Amilom. Nije da tracam ostale nego objasnjavam zbogradicega sam bio pomalo povucen. Svi koji me poznaju znaju da sam enrgicniji i sloboniji u real lifeu.

Da, sanjao sam da je Tito isamarao pionire! Sta znaci taj san?

Znate li da je Rasima jos u sukobu sa Memicima! Moze li ona racunati na vasu pomoc ako joj bude potreban u bitkama koje predstoje sa Memicima dusmanima?
Hvala u njeno ime...

Suad
Pozdrav od "jednog" koji je skupa sa tobom iznosio antenu efm radija na krov PMF-a! ;-) :thumbup:
Zasto se sada javljas? Nisam ti platio? :-) Salim se
Hvala druze. Mogu li znati tvoje ime?
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#40 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by chuchumbamayumbe »

Ostao bih aMoniman, pun je forum dushmana!
8-)
jel_u_vinklo
Posts: 111
Joined: 14/02/2009 01:08

#41 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by jel_u_vinklo »

E moj Suade,u "izgubljenim" su najbolje prosli oni sto su skakali u blato "za raju",izgleda da je danas to u folu :D
Insomnia je bila extra,znao sam oplakati od smijeha...
suad_karamustafic
Posts: 31
Joined: 13/02/2009 17:56

#42 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by suad_karamustafic »

Boze, gdje li su ta raja koja su slusala Insomniju?
Volio bi da se upoznamo pa makar i ovako tj. virtualno.
ninkica
Posts: 1
Joined: 06/05/2009 23:06

#43 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by ninkica »

evo napokon nadjoh ovaj forum i bas bas bas mi je drago.slusala sam insomniju sve vrijeme i na svim frekvencijama i obozavala sam tu emisiju.zadnju koju ste emitovali sam preplakala kao i mislim vecina onih koji su je slusali..suade i ajdine najbolji ste!!nadam se da ce opet biti neka nova insomnija i da ce se cuti i u italiji.ps suvade nisi ti ba za izgubljenih pusti to za papke, mi iz sarajeva ne treba da se svrstavamo u isti kos sa ljudima tipa izoni..svaka cast ljudima sa sela al mi smo ipak sarajlije :-) velika pusa, nina
suspect_zero
Posts: 25639
Joined: 11/10/2008 21:45

#44 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by suspect_zero »

Slušala sam skoro svaku insomniu..........ma šta slušala :) :) :-) četvrtkom nisam izlazila, ništa dogovarala :) :) ........najveća provala mi je bila kada je Suvad prepričavao Ajdinu kako je za Božić ispred katedrale napravio zbrku u jaslicama :lol: :lol: :lol: :lol: ........pa smijeh za rukavice ''bez prstiju'', pa frka oko Zijinog oproštajnog pisma (doduše to mi ni dan danas nije jasno - jeli bila ozbilja ili zeza :? ).......naravno Ifeta i Rasema su bili jedni od glavnih likova svake insomnije............fakat mi je žao što se završila, al' šta sad :(
Mozdajerodjenastim
Posts: 17
Joined: 19/04/2009 19:56

#45 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by Mozdajerodjenastim »

dzemmo wrote:uvije ksu govorili nesto kao alaj smo se ismijali (nje ovako al je slicno, volio bih kad bi neko dao tacnu repliku)
Pokochili se. :-D
Richard Peti
Posts: 4102
Joined: 12/02/2007 17:16

#46

Post by Richard Peti »

.
Last edited by Richard Peti on 08/06/2015 08:30, edited 2 times in total.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#47 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by johntra »

NIje alaj što smo se ismijali, nego, što se iscirkuzasmo... :D
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#48 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by bug »

kakvi su to bolidi bili ...:D

Suad ovo sigurno cita, dajte ljudi nakacite koju emisiju da se prisjetimo :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#49 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by -LIBERO- »

Noci su se provodile z tu emisiju :D

Ima li ko kakvih snimaka,pa da na yubi-tubi postavimo,grehota da se to sve zaboravi...kultno je bilo sto jest' jest' :mrgreen: :thumbup:
suspect_zero
Posts: 25639
Joined: 11/10/2008 21:45

#50 Re: Insomnia, eFM Radio, četvrtak od 22 do 6

Post by suspect_zero »

-LIBERO- wrote:Noci su se provodile z tu emisiju :D

Ima li ko kakvih snimaka,pa da na yubi-tubi postavimo,grehota da se to sve zaboravi...kultno je bilo sto jest' jest' :mrgreen: :thumbup:


Ifete mi i Raseme.....šta bih dala samo za jedno slušanje :thumbup: :thumbup:
Post Reply