Inicijativa za vraćanje oznaka gradova na registracije

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!

Da li je vrijeme za vraćanje oznaka gradova na registarske tablice?

DA
14
30%
NE
24
52%
Ne još
8
17%

Total votes: 46

DaysleepeR

Inicijativa za vraćanje oznaka gradova na registracije

Post by DaysleepeR » 16/07/2007 01:48

Mislim da je vrijeme za to da se ove bezlicne tablice ponovo ozive oznakama gradova.

U Sarajevu najnormalnije zanoce BG registracije, u Banja Luci ZG i tako dalje i tako blize.

Mislim da je sloboda kretanja na sasvim normalnom nivou i da je vrijeme da se nakon pasosa, licnoh karti, para i sl. ukine i ta nakarada.

Zelim da imam SA na svojoj registraciji i zelim i ostalima da takodje imaju oznaku svog grada.

Da li ste za ili protiv?

I sta mislite o tome?

motachjointa

Post by motachjointa » 16/07/2007 01:55

Apsolutno protiv! Burazeru ostavi ti auto u Zenici nek prenoci pa ces vidjeti, a da ne govorim o leglima gdje vladaju cetnici i ustase, naravno da ima i normalnog svijeta ali ekcese prave pojedinci. Definitino za to jos nije vrijeme. Prvi ja kad vidim tablice BG u sebi nesto promrmljam :D

AbU_JamaL_MovE

Re: Inicijativa za vraćanje oznaka gradova na registracije

Post by AbU_JamaL_MovE » 16/07/2007 09:23

DaysleepeR wrote:Mislim da je vrijeme za to da se ove bezlicne tablice ponovo ozive oznakama gradova.

U Sarajevu najnormalnije zanoce BG registracije, u Banja Luci ZG i tako dalje i tako blize.

Mislim da je sloboda kretanja na sasvim normalnom nivou i da je vrijeme da se nakon pasosa, licnoh karti, para i sl. ukine i ta nakarada.

Zelim da imam SA na svojoj registraciji i zelim i ostalima da takodje imaju oznaku svog grada.

Da li ste za ili protiv?

I sta mislite o tome?

To sto smo mi civilizirani prema BG tablicama ne mora znaciti da su i u Banja Luci ili bilo gdje uRS-u civilizirani prema SA tablicama

Black swan

Post by Black swan » 16/07/2007 09:32

tablice su unitarističke jer ne prave razliku između građana koji voze :D:D:D osim u kvaliteti vozila :D:D:D

ako se ne vidi kod koga je osigurano vozilo super je

Kaktusssss

Post by Kaktusssss » 16/07/2007 09:33

Nema sanse decko, neka ovih tablica :D
Sta im fali?

miop
Been thanked: 1 time

Post by miop » 16/07/2007 09:37

Znaci, poslije novih pasosa, licnih, vozackih, da se ponovo mijenjaju tablice i saobracajne -- pa odakle mi pare :(

shin

Post by shin » 16/07/2007 09:38

Kaktusssss wrote:Nema sanse decko, neka ovih tablica :D
Sta im fali?

Sta im fali?

Zar nije sumnjivo u pola noci da ti se lik voza po parkingu za Zenickim registracijama?

Kaktusssss

Post by Kaktusssss » 16/07/2007 09:40

Izgleda da je DaysleepeR ubaceni element :D njuska nesto.
Garant je otvorio ovu raspravu po direktivi s'vrha :D :D

Kaktusssss

Post by Kaktusssss » 16/07/2007 09:42

shin wrote:
Kaktusssss wrote:Nema sanse decko, neka ovih tablica :D
Sta im fali?

Sta im fali?

Zar nije sumnjivo u pola noci da ti se lik voza po parkingu za Zenickim registracijama?

Care, ovo je bio udarac ispod pojasa...ajde u cosak sada po kazni :D :D

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 16/07/2007 09:48

Kaktusssss wrote:Izgleda da je DaysleepeR ubaceni element :D njuska nesto.

Na čemu si?
:D

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 16/07/2007 09:52

-.
Last edited by DaysleepeR on 16/07/2007 09:53, edited 1 time in total.

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 16/07/2007 09:52

AbU_JamaL_MovE wrote:
DaysleepeR wrote:Mislim da je vrijeme za to da se ove bezlicne tablice ponovo ozive oznakama gradova.

Da li ste za ili protiv?

I sta mislite o tome?

To sto smo mi civilizirani prema BG tablicama ne mora znaciti da su i u Banja Luci ili bilo gdje uRS-u civilizirani prema SA tablicama

Vidi se da ne mičeš iz svoje mahale.

Ja ne pričam na osnovu pretpostavki, rekla kazala niti nečega što sam pročitao u Avazu.
Pišem na osnovu ličnosg iskustva, dakle onoga što sam lično iskusio.

Treba malo putovati po državi, jedno mediji pričaju, drugo stanje je na terenu.

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 16/07/2007 09:55

miop wrote:Znaci, poslije novih pasosa, licnih, vozackih, da se ponovo mijenjaju tablice i saobracajne -- pa odakle mi pare :(

Mali info za tebe, čudi me da ima ovako neinformisanih ljudi.

Mijenjaju se svakako i tablice i saobraćajne do kraja godine.

Dobivamo moderne saobraćajne po uzoru na ličnu i vozačku a tablice dobivaju grb BiH.

Kaktusssss

Post by Kaktusssss » 16/07/2007 09:55

DaysleepeR wrote:

Na čemu si?

Sto pitas, i ti bi izgleda probo? :D

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 16/07/2007 09:56

komi wrote:tablice su unitarističke jer ne prave razliku između građana koji voze :D:D:D osim u kvaliteti vozila :D:D:D

ako se ne vidi kod koga je osigurano vozilo super je

Fol je u tome što se baš vidi a i većina BIH naljepnica ima entitski ili nacionalni dizajn :D

Ljudima vise krunice, krstovi, tespisi po retrovizorima pa slabo kome opet auto bude valirano.

Razmislite malo.

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 16/07/2007 09:57

Kaktusssss wrote:
DaysleepeR wrote:

Na čemu si?

Sto pitas, i ti bi izgleda probo? :D

Ma ne, nego slaba ti ta, imam ti ja nešto jače

nerko13

Post by nerko13 » 16/07/2007 10:34

PISONJA...ovo mjesto mi se ne sviđa, niko se ne smije i čudna je muzika.. Pišonja, ovdje se nešto čudno događa, sve je puno drogiranih pedera...

sala mala...samo se vi "navlacite" :D :D :D

miop

Post by miop » 16/07/2007 10:47

DaysleepeR wrote:
miop wrote:Znaci, poslije novih pasosa, licnih, vozackih, da se ponovo mijenjaju tablice i saobracajne -- pa odakle mi pare :(

Dobivamo moderne saobraćajne po uzoru na ličnu i vozačku a tablice dobivaju grb BiH.

Mali info za tebe, vec je dogovorena promjena, kasni se sa implementacijom, i odmah nakon sto se uvedu nove saobraćajne i vozačke (koje ce opet biti iste kao ove, samo sa oznakom drzave) ti bi da uvodis jos jedne sa oznakom svakog grada posebno, samo da imas oznaku SA jer te to dusevno ispunjava izgleda.
I opet promjena, i opet mijenjaj saobracajnu i tablice.
Fakat, cudi me da ima ovako sveznajucih i "informisanih" ljudi koji misle da niko nista ne zna.

Kaktusssss

Post by Kaktusssss » 16/07/2007 10:53

nerko13 wrote:PISONJA...ovo mjesto mi se ne sviđa, niko se ne smije i čudna je muzika.. Pišonja, ovdje se nešto čudno događa, sve je puno drogiranih pedera...

sala mala...samo se vi "navlacite" :D :D :D

A ti ces onda da dilas i da zrgces pare :D :D jel to u pitanju?

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 16/07/2007 10:53

miop wrote:
DaysleepeR wrote:

Mali info za tebe, vec je dogovorena promjena, kasni se sa implementacijom, i odmah nakon sto se uvedu nove saobraćajne i vozačke (koje ce opet biti iste kao ove, samo sa oznakom drzave) ti bi da uvodis jos jedne sa oznakom svakog grada posebno, samo da imas oznaku SA jer te to dusevno ispunjava izgleda.
Fakat, cudi me da ima ovako sveznajucih i "informisanih" ljudi koji misle da niko nista ne zna.

Naravno da me duševno ispunjava jer imam dovoljno godina da se sjećam starih tablica i dovoljno mozga da se osjećam bezveze kad vidim da ljudi sa ponosom ističu odakle dolaze a mi imamo 6 brojeva i slovo.

Ovo mi nemožemo imati
Image

Image

I nebi ja ništa da uvodim, ja pitam ljude za mišljenje, a nešto sumnjam da ti fali para da ispijaš kafe povazdan.

Ako se već kasni sa implementacijom zašto ne ubacit i oznake gradova pa da imamo sve o istom trošku?

Fiore

we

Post by Fiore » 16/07/2007 11:26

A onda se cuvaj shajbera.. 8-)

SijuksA

Post by SijuksA » 16/07/2007 11:41

STo posto sam ZA ZE.

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 16/07/2007 11:50

Ako je jedina prepreka valiranje auta kljucem ili eventualno probusene gume ili razbijena sajba onda nema nikakvih prepreka za vracanje oznaka gradova.

Takve stvari se desavaju svugdje u svijetu pa opet imaju oznake gradova.

Podsjecam, ove sadasnje tablice su uvedene kako bi se osigurala sloboda kretanja i sprijecilo da neko nekog ubije u drugom gradu.

miop

Post by miop » 16/07/2007 11:56

DaysleepeR wrote:
miop wrote:
DaysleepeR wrote:

Naravno da me duševno ispunjava jer imam dovoljno godina da se sjećam starih tablica i dovoljno mozga da se osjećam bezveze kad vidim da ljudi sa ponosom ističu odakle dolaze a mi imamo 6 brojeva i slovo.

Ovo mi nemožemo imati
Image

Image

I nebi ja ništa da uvodim, ja pitam ljude za mišljenje, a nešto sumnjam da ti fali para da ispijaš kafe povazdan.

Ako se već kasni sa implementacijom zašto ne ubacit i oznake gradova pa da imamo sve o istom trošku?

Da mi kazes brojeve lota koji ce se izvuc' u sljedecem kolu, da unovcimo to tvoje "sveznanje"??

Edin H.
Has thanked: 21 times
Been thanked: 9 times

Post by Edin H. » 16/07/2007 12:00

Manite se te nostalgije.

Treba uvesti sistem kao u Velikoj Britaniji gdje po tablicama mozes razaznati koje godine je auto registrovano :D

Pa neka se vidi ko je bos ko je hadzija :-)

Post Reply