Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

gloow
Posts: 8
Joined: 16/04/2009 04:33

#26 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by gloow »

šarafeta wrote:Neznam zasto hvale toliko neki tog paju,osim ako sam pajo nije poceo da se hvali po forumima,prelistajte malo po internetu pa cete vidjeti da je pajo ubjedljivo jedan od najosijih tattoo majstora u bosni i hercegovini,on ima iskustva u tetoviranju al dzaba mu sve kad nezna da radi,ja znam puno ljudi sto im je radio pajo i to nije ni blizu nekog kvaliteta,tip radi totalno lose -K A T A S T R O F A-
osim toga higijena mu je nikakva,ko je bio u njegovom studiu zna kakva mu je higijena,nije ni blizu profesionalnog.
prelistajte malo ovu stranicu tamo imate sve poznate tattoo umjetnike iz Bi H
http://www.myspace.com/bosniatattoo
nije pajo,vec paja...nauci vec jednom!!!

a taj suki moze raditi 10000 godina tetovaze,nikad nece biti bolji od paje...a vec su poceli da dolaze kod paje da prepravljaju tetovaze sto je taj suki radio...bolje ti je da se neraspravljas,ima neka hijerarhija ako znas sta je to...ne moze se preko noci postati neko, imas mahanje
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#27 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by Babsy »

Također postoje i osobna iskustva. Nije baš da mnogi od nas ko se ne bi složili s tobom imamo tetovaže iz žvaka.
User avatar
video
Posts: 6841
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#28 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by video »

šarafeta wrote:Neznam zasto hvale toliko neki tog paju,osim ako sam pajo nije poceo da se hvali po forumima,prelistajte malo po internetu pa cete vidjeti da je pajo ubjedljivo jedan od najosijih tattoo majstora u bosni i hercegovini,on ima iskustva u tetoviranju al dzaba mu sve kad nezna da radi,ja znam puno ljudi sto im je radio pajo i to nije ni blizu nekog kvaliteta,tip radi totalno lose -K A T A S T R O F A-
osim toga higijena mu je nikakva,ko je bio u njegovom studiu zna kakva mu je higijena,nije ni blizu profesionalnog.
prelistajte malo ovu stranicu tamo imate sve poznate tattoo umjetnike iz Bi H
http://www.myspace.com/bosniatattoo
To se ti maksuz registrova-la/o na sa-x, samo da otracas naseg druga Namika, ups Paju.Mora da si mu neka konkurencija pa tako pises !!!
User avatar
šarafeta
Posts: 3
Joined: 24/04/2009 16:51

#29 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by šarafeta »

Cober iz zenice je ubjedljivo najbolji i zato cu najvjerovatnije da odem kod njega i da mi usput ispravi ovu brljotinu sto mi je pajo napravio prije par godina
gloow
Posts: 8
Joined: 16/04/2009 04:33

#30 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by gloow »

šarafeta wrote:Cober iz zenice je ubjedljivo najbolji i zato cu najvjerovatnije da odem kod njega i da mi usput ispravi ovu brljotinu sto mi je pajo napravio prije par godina

za svoj novac mozes da radis tetovazu gdje god hoces,al ne mozes blatiti covjeka koji je sebi izgradio IME u ovom gradu...niko ne kaze da je radio u skenderiji tetovazu/piercing nego kaze kod PAJE da je uradio...

zato molim te MUTE

opet imas mahanje
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#31 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by Babsy »

Blah.
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#32 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by alica.k »

gloow wrote:
šarafeta wrote:Cober iz zenice je ubjedljivo najbolji i zato cu najvjerovatnije da odem kod njega i da mi usput ispravi ovu brljotinu sto mi je pajo napravio prije par godina

za svoj novac mozes da radis tetovazu gdje god hoces,al ne mozes blatiti covjeka koji je sebi izgradio IME u ovom gradu...niko ne kaze da je radio u skenderiji tetovazu/piercing nego kaze kod PAJE da je uradio...

zato molim te MUTE

opet imas mahanje
pa valjda zna ko mu je radio tetovazu :S:S:S
User avatar
šarafeta
Posts: 3
Joined: 24/04/2009 16:51

#33 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by šarafeta »

ovo prelazi u dosadu,ti se brines za paju i govoris mi kako je on izgradio ime,kako nije pajo nego paja itd...Halloo konje jedan ja nosim njegovu tetovazu koju sam napravila za citav zivot i koja nevalja nista,bila sam kod njega prije godinu i nije htio da mi je popravi i sta sad,treba da je krijem i ti se bunis sto tako pricam protiv njega.a sta ja da radim sa ovom brljotinom.a znam da nisam jedina kojoj je sfuserio tetovazu,ma bjezi j...se i ti i on
gloow
Posts: 8
Joined: 16/04/2009 04:33

#34 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by gloow »

šarafeta wrote:ovo prelazi u dosadu,ti se brines za paju i govoris mi kako je on izgradio ime,kako nije pajo nego paja itd...Halloo konje jedan ja nosim njegovu tetovazu koju sam napravila za citav zivot i koja nevalja nista,bila sam kod njega prije godinu i nije htio da mi je popravi i sta sad,treba da je krijem i ti se bunis sto tako pricam protiv njega.a sta ja da radim sa ovom brljotinom.a znam da nisam jedina kojoj je sfuserio tetovazu,ma bjezi j...se i ti i on
vidi se da si neki/a šarlataner,sta psujes,ne znas da komuniciras kako treba !!? ccc

PAJA JE NAJBOLJI SVE OSTALO JE BEZE

jel ikako moguce da vidim tu tvoju tetovazu sto ti je paja uradio? pa da vidimo ko laze ovdje...
andjela001
Posts: 3
Joined: 06/05/2009 09:49

#35 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by andjela001 »

pozdrav

bas sam pokusala naci na netu neke stuidije po BiH a da rade koliko toliko korektno
imate na myspaceu dobar link sa radovima nekih bih majstora
http://www.myspace.com/bosniatattoo
iskreno najvise mi se svidjaju radovi http://www.bltattoo.com/
i http://www.tattoozola.co.nr/
User avatar
ludo_jaje
Posts: 65
Joined: 14/01/2009 18:17

#36 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by ludo_jaje »

radio kod paje jednu, dobro rad kad hoce mada je skup, drugu kod cobera koju je odlicno uradio a nije skup, salon je cist i profesionalno izgleda, a cober je bas umjetnik covjek voli svoj posao, ovu sto je meni uradio je i sam nacrtao jer ja nisam imao sliku po kojoj bi radio
andjela001
Posts: 3
Joined: 06/05/2009 09:49

#37 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by andjela001 »

da da i coberovi radovi su extra
User avatar
anjusha
Posts: 1784
Joined: 03/02/2008 14:26
Location: u 206 koraka, duzini tog sokaka koje nikad ne brojim

#38 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by anjusha »

quote mima: ja trolova na ovoj temi :lol: :lol:
mercur
Posts: 55
Joined: 22/04/2009 17:00

#39 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by mercur »

tattoo studio u Sarajevu

a hiljade u crvenom križu

vi što se sjetiste tattoo-a
mora da ćete uskoro tamo :lol: :lol: :lol:
*mima*

#40 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by *mima* »

anjusha wrote:quote mima: ja trolova na ovoj temi :lol: :lol:


Kako sam ovu temu zaobisla..... :roll:
boky00
Posts: 5
Joined: 22/04/2009 21:22

#41 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by boky00 »

gloow wrote:
šarafeta wrote:Neznam zasto hvale toliko neki tog paju,osim ako sam pajo nije poceo da se hvali po forumima,prelistajte malo po internetu pa cete vidjeti da je pajo ubjedljivo jedan od najosijih tattoo majstora u bosni i hercegovini,on ima iskustva u tetoviranju al dzaba mu sve kad nezna da radi,ja znam puno ljudi sto im je radio pajo i to nije ni blizu nekog kvaliteta,tip radi totalno lose -K A T A S T R O F A-
osim toga higijena mu je nikakva,ko je bio u njegovom studiu zna kakva mu je higijena,nije ni blizu profesionalnog.
prelistajte malo ovu stranicu tamo imate sve poznate tattoo umjetnike iz Bi H
http://www.myspace.com/bosniatattoo
nije pajo,vec paja...nauci vec jednom!!!

a taj suki moze raditi 10000 godina tetovaze,nikad nece biti bolji od paje...a vec su poceli da dolaze kod paje da prepravljaju tetovaze sto je taj suki radio...bolje ti je da se neraspravljas,ima neka hijerarhija ako znas sta je to...ne moze se preko noci postati neko, imas mahanje
hahah bio sam prisutan kad je suki pajinu tattoo prepravljao a drug mi je radio davno kod njega i kaze nikad vise i drug prepravljao kod sukia extra mu uradio ja sam prezadovoljan sta je meni uradio no ima svako svoje misljenje pa tako....
gloow
Posts: 8
Joined: 16/04/2009 04:33

#42 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by gloow »

boky00 wrote:
gloow wrote:
šarafeta wrote:Neznam zasto hvale toliko neki tog paju,osim ako sam pajo nije poceo da se hvali po forumima,prelistajte malo po internetu pa cete vidjeti da je pajo ubjedljivo jedan od najosijih tattoo majstora u bosni i hercegovini,on ima iskustva u tetoviranju al dzaba mu sve kad nezna da radi,ja znam puno ljudi sto im je radio pajo i to nije ni blizu nekog kvaliteta,tip radi totalno lose -K A T A S T R O F A-
osim toga higijena mu je nikakva,ko je bio u njegovom studiu zna kakva mu je higijena,nije ni blizu profesionalnog.
prelistajte malo ovu stranicu tamo imate sve poznate tattoo umjetnike iz Bi H
http://www.myspace.com/bosniatattoo
nije pajo,vec paja...nauci vec jednom!!!

a taj suki moze raditi 10000 godina tetovaze,nikad nece biti bolji od paje...a vec su poceli da dolaze kod paje da prepravljaju tetovaze sto je taj suki radio...bolje ti je da se neraspravljas,ima neka hijerarhija ako znas sta je to...ne moze se preko noci postati neko, imas mahanje
hahah bio sam prisutan kad je suki pajinu tattoo prepravljao a drug mi je radio davno kod njega i kaze nikad vise i drug prepravljao kod sukia extra mu uradio ja sam prezadovoljan sta je meni uradio no ima svako svoje misljenje pa tako....
da ti kazem nesto pametno boky: teze se skinuti s Pajine igle nego sa heroina hahahahhah

imate mahanje iz Velike Njemacke ;)

kakav suki kakve trice,momak ne zna jel jebo il je trebo hahahha
boky00
Posts: 5
Joined: 22/04/2009 21:22

#43 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by boky00 »

E sad si malo pretjerao ako si toliko uvijeren mogu ti dovesti licno curu sto joj se radio paja tattoo ili jos bolje snimiti i staviti na youtube cura place svaki put kad vidi sta joj je uradio mora vidjeti jel moze suki POKUSATI da to sredi a ti se skidaj sa cega zelis meni je suki naj jaci bar je fer i korektan i ne radi ono sta ne zna da radi
pozdrav iz jos veceg SARAJEVA !!!!!!!!!!!!! :bih: :bih:
a nako usput mogo bi pogledati radove od tattosuki pa onda komentarisati !!
futavac
Posts: 1
Joined: 20/05/2009 19:16

#44 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by futavac »

Moj suki puno si proziran sa takvim pricama protiv paje...Razumijem da pravis sebi poso ali mislis li da bih mogao imati posljedica?Predstavljas se da imas radnog iskustva 10 godina a tebi je 22 godine tako da nikako ne mozes imati 10 godina radnog iskustva...I da si tako dobar ne bih te istjerali iz skenderije i glupo ti je da se predstavljas u tuđe ime i ogovaras Paju koji ima staza kolko ti imas godina jer sam ja radila 5 tetovaza kod njega i puno mojih drugarica i sve smo zadovoljni a ti i dalje nastavi raditi po kucama!
User avatar
Mrs.Sassy
Posts: 4
Joined: 26/12/2008 15:31
Location: Northern Star

#45 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by Mrs.Sassy »

Mosquito-Tattoo Shop, Papagajka
Odlican, cist, provjeren :thumbup:
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#46 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by alica.k »

futavac wrote:Moj suki puno si proziran sa takvim pricama protiv paje...Razumijem da pravis sebi poso ali mislis li da bih mogao imati posljedica?Predstavljas se da imas radnog iskustva 10 godina a tebi je 22 godine tako da nikako ne mozes imati 10 godina radnog iskustva...I da si tako dobar ne bih te istjerali iz skenderije i glupo ti je da se predstavljas u tuđe ime i ogovaras Paju koji ima staza kolko ti imas godina jer sam ja radila 5 tetovaza kod njega i puno mojih drugarica i sve smo zadovoljni a ti i dalje nastavi raditi po kucama!
kad otvoris novi acct, bar malo drugacije pisi nego sa starim, da mi povjerujemo da si skroz druga osoba.
akica
Posts: 10
Joined: 21/05/2009 10:37

#47 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by akica »

ŽELIO BIH SE UKLJUČITI U OVU DISKUSIJU POŠTO VIDIM DA SE SPOMINJE PAJA.
VJERUJTE MI GLEDAO SAM NEKE NJEGOVE RADOVE I ČOVJEK JE STVARNO UMJETNIK. TREBA OTIĆI U NJEGOVA SALON U SKENDERIJI PA SE UVJERITI LIČNO A NE LUPETATI PO INTERNETU BEZ VEZE I BLATITI ČOVJEKA. ŠTO SE TIČE HIGIJENE, LJUDI IMAJU STERILIZATOR I SVE SE UREDNO ČISTI OD IGALA PA NA DALJE. MOŽDA VAM NJEGOVA RADNJE IZGLEDA MALO ČUDNA PA TAKO PRIĆATE, TREBA OTIĆI I PORAZGOVARATI SA LJUDIMA PA SE UVJERITI U SUPROTNO. NJIMA NIJE ISKLJUČIVO DA VAM MORAJU URADITI TETOVAŽU, ZNAM IZ LIČNOG ISKUSTVA JER SU ME ODGOVORILI OD TOGA. S TOGA NEMOJTE LJUDE BLATITI BEZ VEZE, NEGO DOĐITE I UVJERITE SE U NJIHOV RAD.

POZDRAV.
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#48 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by Babsy »

A zašto se ti dernjaš? :(
akica
Posts: 10
Joined: 21/05/2009 10:37

#49 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by akica »

Pa eto malo mi puna neka stvar zlih duša koje žele samo druge da oblate, i serendaju po forumima bez veze. :x :x :x
boky00
Posts: 5
Joined: 22/04/2009 21:22

#50 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by boky00 »

sta ti je ba suki nema pojma o ovome a recu mu da vidi heheh a sto se tice tih 10 god momak radi koliko ja znam 5 god i nije letio iz skenderije vec je sam otisao a niko ne pise protiv paje naprativ suki uvijek kaze tattoo pajo je dobar kolega ima puno iza sebe iskustva o tattoo i cijeni i postuje ga toliko koliko ja znam ja sam postao bobar friend sa sukijem extra momak a sto se tice paje pa zar nije naj lakse ovako i naj jednostavnije uzmete fino radove i gledate vidite koji vam se svidaju i koji je to majstor radio i odes kod njega to naj bolje hehehe
i jos nesto nije Suki
vec Boris Ivanovski ako treba msn pa da up cam pa da se uvijerite :))))

i jako si me nasmijala isterali iz skenderije heheheheheheheheeheheheheheheheeehehehehehehhehehehehehehehehehehheeh
no svako svoje ima misljenje pa tako i ti alica.k


alica.k wrote:
futavac wrote:Moj suki puno si proziran sa takvim pricama protiv paje...Razumijem da pravis sebi poso ali mislis li da bih mogao imati posljedica?Predstavljas se da imas radnog iskustva 10 godina a tebi je 22 godine tako da nikako ne mozes imati 10 godina radnog iskustva...I da si tako dobar ne bih te istjerali iz skenderije i glupo ti je da se predstavljas u tuđe ime i ogovaras Paju koji ima staza kolko ti imas godina jer sam ja radila 5 tetovaza kod njega i puno mojih drugarica i sve smo zadovoljni a ti i dalje nastavi raditi po kucama!
kad otvoris novi acct, bar malo drugacije pisi nego sa starim, da mi povjerujemo da si skroz druga osoba.
Post Reply