Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#1 Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by Svemirski_Jebach »

Ima li kakav dobar tattoo studio u Sa? Naravno, kad kazem dobar mislim sve i kvalitetan i higijenski na visokom nivou...

Hvala,
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#2

Post by NeKi_LiK »

U "staklenom gradu" kod Seke Hrvat, ako nije premjestila lokaciju :)
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#3

Post by Svemirski_Jebach »

mislim da tamo vise nema nista...
User avatar
NeKi_LiK
Posts: 946
Joined: 05/09/2002 00:00

#4

Post by NeKi_LiK »

:shock:

Jebiga, nisam u toku :D

Nemoguce je da je zatvorila, sigurno je samo premjestila lokaciju. Pružala je visokokvalitetnu uslugu ali bila je i dosta skuplja od ostalih u gradu.

A može bit da je i razgulila iz Sarajeva sa onim francuskim dženeralom :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#5

Post by Svemirski_Jebach »

a koji su ostali u gradu???! :D

ja to i pitah :-D
Glumica
Posts: 590
Joined: 15/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#6

Post by Glumica »

ja znam da je bio jos jedan na skenderiji...
k@me
Posts: 170
Joined: 16/03/2004 19:15
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#7

Post by k@me »

Mene strah uhvati kad pomislim na to.....iz razloga sto je masovna pojava......navlacenje HIV-a prilikom tetoviranja......u cijelom svijetu...u objektima gdje se to obavlja kako ne treba.....tj. sa iglama koje nisu sterilne..... :(

Znam da trenutno u Sarajevu ima jedan nodilac HIV-a zarazen na taj nacin. Negdje u Madjarskoj...cini mi se.....
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#8

Post by Babsy »

Seka kako sam cula zatvara tattoo salon negdje u aprilu. Ja se "odradila" na vrijeme,... evo ima nesto vise od godinu dana... nije nesto da kazes extra luksuzno, ali je cisto i sigurno sto je najvaznije :) :-D
liliput99
Posts: 64
Joined: 09/03/2008 15:57

#9 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by liliput99 »

koji je najkvalitetnijij tattoo studio u gradu? znam da ima carbo, skenderija(kod paje sam nekad daaavno radila jednu, ali bih nesto kvalitetnije), i na stupu neki studio.
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#10 Re:

Post by Babsy »

NeKi_LiK wrote:U "staklenom gradu" kod Seke Hrvat, ako nije premjestila lokaciju :)
Seka ne radi već godinama. :D

Ima Tattoo studio Paja u Skenderiji, ima još neki u Skenderiji.. ima neki tamo na Čaršiji.. čini mi se jedan i na Marijin Dvoru (kod salona vjenčanica).. i čini mi se negdje na Ilidži.
Sarajevske ne bih preporučila. Jedino kod Paje, ako već nigdje drugo se ne može otići van Sa.
Cobber u Zenici. :D

Kod njega još uvijek nisam radila, ali po svemu sudeći narednu ću kod njega.
http://www.cobertattoo.com


Isss kad sam ja na ovo odgovorila, 26/03/2004 LoL.
liliput99
Posts: 64
Joined: 09/03/2008 15:57

#11 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by liliput99 »

I ja sam razisljala o tome. Imam ga i na facebooku, plus gledala sam njegov sajt i cini mi se najprofesionalnijim.
Ja vise ne znam kako se krecu cijene neke manje tattoo recimo duzine 10cm, sirine 5. Ja kad sam svoju radila prije 8 godina, hehehehe, bila je 60km :lol: :-)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#12 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by burek_in_space »

liliput99 wrote:koji je najkvalitetnijij tattoo studio u gradu? znam da ima carbo, skenderija(kod paje sam nekad daaavno radila jednu, ali bih nesto kvalitetnije), i na stupu neki studio.
Jaran mi je radio u ovom studiju,prezadovoljan uradjenim,uslugom,higijenom... a i ja planiram kod njih odraditi svoju tetovazhu.
User avatar
alica.k
Posts: 8775
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#13 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by alica.k »

bogami dado iz tuzle (tatzoo) je naj naj sto se tatoo tice :D ja ne bih nikom drugom pustila da crta po meni sem njemu!
liliput99
Posts: 64
Joined: 09/03/2008 15:57

#14 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by liliput99 »

trebala sam se nakeljit u inostranstvu dok sam bila :-)
ja sam gledala sajt onoga na stupu nesto http://www.sarajevo-tattoo.com, izgleda cisto i fino. samo ne znam koliko imaju iskustva, i gdje su se obucili zanatu :shock:
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#15 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by burek_in_space »

liliput99 wrote:trebala sam se nakeljit u inostranstvu dok sam bila :-)
ja sam gledala sajt onoga na stupu nesto http://www.sarajevo-tattoo.com, izgleda cisto i fino. samo ne znam koliko imaju iskustva, i gdje su se obucili zanatu :shock:
E na ovaj sam i ja mislio kad sam spominjao jarana! :D

Zashto ih ne kontaktirash mailom ili putem moba,ljudi ce ti reci sve..osim ako neshto ne kriju?! :mrgreen:
liliput99
Posts: 64
Joined: 09/03/2008 15:57

#16 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by liliput99 »

pokusala preko mejla, nisam uspjela
a naranavno, reci ce mi da su najbolji, najcistiji i sve ostalo. htjela se malo raspitati preko foruma, opet je drugacije kad ti kaze "musterija" :-D
gloow
Posts: 8
Joined: 16/04/2009 04:33

#17 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by gloow »

liliput99 wrote:pokusala preko mejla, nisam uspjela
a naranavno, reci ce mi da su najbolji, najcistiji i sve ostalo. htjela se malo raspitati preko foruma, opet je drugacije kad ti kaze "musterija" :-D
ja sam stalna musterija kod paje i dovela sam bruku raje kod njega...sama cinjenica da estradni umjetnici dolaze kod njega (od pjevaca/ica znam da je selma bajrami radila onu veliku tetovazu,zatim maja marijana,aco pejovic...itd) govori da je najbolji u BIH.On je vec 11 godina u skenderiji,radio je po inostranstvu...o higijeni da ne pricam...najmodernije masine ima za razliku od ovih drugih,jako ljubazno i komunikativno osoblje ima...najtoplije bih ti preporucila da radis kod paje tetovazu stvarno je najbolji...;)
gloow
Posts: 8
Joined: 16/04/2009 04:33

#18 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by gloow »

ne bih ti preporucila radis po ovim novo otvorenim salonima,ipak su neiskusni...u salonu excelent nikad ne bih uradila tetovazu zato sto je salon u sklopu sa frizerskim salonom,moze doci do infekcije vrlo lako...
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#19 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by Babsy »

Paja je jaranici tako zbrljao tattoo, da radije ne bi ni radila tattoo, ak bi trebala kod njega raditi. :|

http://www.tetoviranje.com/Pocetna.aspx
gloow
Posts: 8
Joined: 16/04/2009 04:33

#20 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by gloow »

Babsy wrote:Paja je jaranici tako zbrljao tattoo, da radije ne bi ni radila tattoo, ak bi trebala kod njega raditi. :|

http://www.tetoviranje.com/Pocetna.aspx

paja je majstor on nebrlja...idi u inostranstvo onda uradi tattoo.... a kod paje dolaze iz inostranstva da bi prosli sto jeftinije jer je kod njih tamo žara

imas mahanje
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#21 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by Dori »

Cobber u Zenici :thumbup:
User avatar
Babsy
Posts: 1294
Joined: 21/02/2002 00:00
Location: Sarajevo

#22 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by Babsy »

@ gloow
Samo velim da ima i onih koji nisu prezadovoljni Pajinim radom. :)

Prvu svoju sam radila kod Seke, dok je još radila.. drugu u Mostaru kod Mace. Ni s jednom nisam zadovoljna i prepravljati ću ih. Pitanje je samo kod koga, Cobbera u Zenici ili Zeleta u Zagrebu. :)
boky00
Posts: 5
Joined: 22/04/2009 21:22

#23 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by boky00 »

Svemirski_Jebach wrote:Ima li kakav dobar tattoo studio u Sa? Naravno, kad kazem dobar mislim sve i kvalitetan i higijenski na visokom nivou...

Hvala,
Drug Tattosuki ti je naj bolji ja sam radio 3 tattoo kod njega i prezadovoljan sam sa svim higijenom,radom i naravno cijenom extra momak evo link sajta
http://www.tattosuki.com pa pogledaj ;-)
User avatar
šarafeta
Posts: 3
Joined: 24/04/2009 16:51

#24 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by šarafeta »

Neznam zasto hvale toliko neki tog paju,,prelistajte malo po internetu pa cete vidjeti da je pajo ubjedljivo jedan od najosijih tattoo majstora u bosni i hercegovini,on ima staza u tetoviranju al dzaba mu sve kad nezna da radi,ja znam puno ljudi sto im je radio pajo i to nije ni blizu nekog kvaliteta,tip radi totalno lose -K A T A S T R O F A-
Last edited by šarafeta on 28/04/2009 16:26, edited 1 time in total.
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#25 Re: Informacija: Tattoo Studio u Sarajevu??!

Post by chengaba »

Dena wrote:Cobber u Zenici :thumbup:
+1

Profesionalac coj'k.
Post Reply