Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post Reply
User avatar
Ludzak
Posts: 5331
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#101 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by Ludzak »

channel10 wrote: 27/07/2021 15:37
General War wrote: 27/07/2021 15:06
To treba javit onima u PC.
Treba haman i zlocinackoj SDA ili kome vec( onima koji su predlozili da se.bilo sta izglasava u Gorazdu).
Najkorupiranija i najzločinačkija stranka SDA je u Goraždu. Kakve samo cirkuse oni tu rade.
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#103 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by L u c i f e r »

"Negiranje genocida od sutra kažnjivo, Inzkova odluka objavljena u Službenom glasniku BiH"

:per:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#104 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by mO k3 »

L u c i f e r wrote: 27/07/2021 16:36 "Negiranje genocida od sutra kažnjivo, Inzkova odluka objavljena u Službenom glasniku BiH"

:per:
:thumbup: :bih:
User avatar
JohnnyS
Posts: 13390
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#105 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by JohnnyS »

Ako Mile ne kaže javno sutra na televiziji Nije bio genocid onda je pička najveća :D
archi_a
Posts: 10329
Joined: 11/12/2011 18:11

#106 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by archi_a »

L u c i f e r wrote: 27/07/2021 16:36 "Negiranje genocida od sutra kažnjivo, Inzkova odluka objavljena u Službenom glasniku BiH"

:per:
A možda ipak da se u svakom parlamentu ili skupštini pojedinačno otvori ovo pitanje
:-) :pisnuo:
User avatar
House
Posts: 46560
Joined: 17/03/2010 15:36

#107 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by House »

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#108 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by mO k3 »

JohnnyS wrote: 27/07/2021 16:41 Ako Mile ne kaže javno sutra na televiziji Nije bio genocid onda je pička najveća :D
:lol: :mrgreen:
Bossona
Posts: 5117
Joined: 21/12/2020 03:28

#109 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by Bossona »

jednonogi_Jack wrote: 27/07/2021 15:46 Predstavnici šumske:
“Mi predstavnici stranaka iz RS-a odlučili smo da nećemo učestvovati u radu u Predsjedništvu, Parlamentu i Vijeću ministara BiH. Srpski predstavnici neće učestvovati u radu i neće donositi odluke dok se ovo ne riješi”, kazao je u ponedjeljak Nedeljko Čubrilović, predsjednik Narodne skupštine RS-a.


Dodik:
Milorad Dodik potvrdio da će doći u Predsjedništvo BiH na sastanak sa Christianom Schmidtom
Sastanak sa Schmidtom bi trebao biti u utorak, 3. augusta, u 11 sati u zgradi Predsjedništva BiH. Dodik je potvrdio da će doći na sastanak iako je stav stranaka u RS da ne učestvuju u radu institucija BiH.


https://istraga.ba/unatoc-zakljuccima-s ... schmidtom/

:lol:
Dodikovo driblanje šumskih mozgova se nastavlja, to nije nikakav službeni sastanak već samo druženje sa njemačkim turistom,..... :mrgreen:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4868
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#110 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by ¤ jelena ¤ »

General War wrote: 27/07/2021 14:34
¤ jelena ¤ wrote: 27/07/2021 14:09

Ne sjećam se toga, iskreno...

hajd i to čudo da vidim.

A i mi ga prećerujemo...daj, Incko, ovo pa daj ono, inače ti nedovršen poso, dok oni naši...jedni ne mrdaju, a zicera na svakom koraku, drugi se živi ne čuju, treći bojkotuju...
pa ni s ovim što smo dobili ne znamo šta, kako i od čega počet....
Da nisu kosto jesu SVI u halci, incko bi morao svaki dan nametati zakone...jel normalno sto bosnjaci sjede vec odavno u institucijama PC ako je problem genocid, problem jezik, problem svojatanje entiteta...? Naravno da je neko iskren barem jedan promil, davno bi izazvao ustavnu krizu i natjerao MZ da reaguje...ali to nerade...samo dalja palestnizacija bosnjaka...niko do bosnjacke stranke to ne rade svom narodu...a nisam Bosnjak, ali ascare se vidi.
Ma kakva iskrenost, samo lični interesi i deklarativni patriotizam.

Mnogo štošta meni niije normalno u ovoj državi.

Nije mi normalno da tri naroda koja imaju privilegovan status u BiH - konstitutivnost u ovom fašistoidnom sistemu - najviše i najglasnije kukaju o međusobnoj ugroženosti, a decenijama ne mrdaju s mrtve tačke prosjačenja i zavisnosti od mentora pa da nešto urade i izbore se za sebe.

I što su brojniji i privilegovaniji, to više kukaju, moljakaju, prose, a manje misle svojom glavom i (g)rade.

Izbrisaće nas sa lica Zemlje ovaj podanički mentalitet koji ne poznaje racionalan odnos prema svim političkim figurama koje vode ovu državu - i šire - gdje nema objektivnih kriterija po kojima se mjeri kvalitet rada i djelovanja "naših" političara, nema kritičkog mišljenja, političke odgovornosti pa samim tim ni te pobune o kojoj ti govoriš.

Sve u svemu, ništa od nas dok nam ovako neko sa strane ne zapucketa prstima pred nosom, nacrta i štapom ne zaprijeti šta smijemo, a šta ne. 

Ne šta je dobro, a šta zlo - to nama uopšte ne vrijedi crtati - nego samo šta može, dokle, a šta ne može nikako.

'nači,

Živijo okupator.... :D
Last edited by ¤ jelena ¤ on 27/07/2021 19:17, edited 1 time in total.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#111 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by mO k3 »

Mile j3 pipipipi ….. :)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#112 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by General War »

¤ jelena ¤ wrote: 27/07/2021 19:15
General War wrote: 27/07/2021 14:34
Da nisu kosto jesu SVI u halci, incko bi morao svaki dan nametati zakone...jel normalno sto bosnjaci sjede vec odavno u institucijama PC ako je problem genocid, problem jezik, problem svojatanje entiteta...? Naravno da je neko iskren barem jedan promil, davno bi izazvao ustavnu krizu i natjerao MZ da reaguje...ali to nerade...samo dalja palestnizacija bosnjaka...niko do bosnjacke stranke to ne rade svom narodu...a nisam Bosnjak, ali ascare se vidi.
Ma kakva iskrenost, samo lični interesi i deklarativni patriotizam.

Mnogo štošta meni niije normalno u ovoj državi.

Nije mi normalno da tri naroda koja imaju privilegovan status u BiH - konstitutivnost u ovom fašistoidnom sistemu - najviše i najglasnije kukaju o međusobnoj ugroženosti, a decenijama ne mrdaju s mrtve tačke prosjačenja i zavisnosti od mentora pa da nešto urade i izbore se za sebe.

I što su brojniji i privilegovaniji, to više kukaju, moljakaju, prose, a manje misle svojom glavom i (g)rade.

Izbrisaće nas sa lica Zemlje ovaj podanički mentalitet koji ne poznaje racionalan odnos prema svim političkim figurama koje vode ovu državu - i šire - gdje nema objektivnih kriterija po kojima se mjeri kvalitet rada i djelovanja "naših" političara, nema kritičkog mišljenja, političke odgovornosti pa samim tim ni te pobune o kojoj ti govoriš.

Sve u svemu, ništa od nas dok nam ovako neko sa strane ne zapucketa prstima pred nosom, nacrta i štapom ne zaprijeti šta smijemo, a šta ne. 

Ne šta je dobro, a šta zlo - to nama uopšte ne vrijedi crtati - nego samo šta može, dokle, a šta ne može nikako.

'nači,

Živijo okupator.... :D
to je to :thumbup:
soha96
Posts: 2377
Joined: 13/01/2015 23:30

#113 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by soha96 »

Hoce li sutra biti poskidane sve zastave tzv herceg bosne po hercegovini, i to je obiljezavanje zlocinacke organizacije?
User avatar
p206
Posts: 7940
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#114 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by p206 »

odličan intervju Inzka na AlJaziri ima na YouTube
u narednom periodu sudstvo i tužilaštvo je prioritet, i vladavina prava
a pravo i presude sudova je na strani Bosne i Hercegovine
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#115 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by laik1981 »

p206 wrote: 27/07/2021 22:27 odličan intervju Inzka na AlJaziri ima na YouTube
u narednom periodu sudstvo i tužilaštvo je prioritet, i vladavina prava
a pravo i presude sudova je na strani Bosne i Hercegovine
Citavo vrijeme njegovog boravka ovdje je pravosudje bilo prioritet broj jedan.. Mako on prstom nije da nesto uradi po tom pitanju.. Ono sto je fakt, sto se njega tice, je da BiH ostavlja u nestabilnijem stanju nego kada je dosao u nju..
Novak20
Posts: 13910
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#116 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by Novak20 »

laik1981 wrote: 27/07/2021 22:34
p206 wrote: 27/07/2021 22:27 odličan intervju Inzka na AlJaziri ima na YouTube
u narednom periodu sudstvo i tužilaštvo je prioritet, i vladavina prava
a pravo i presude sudova je na strani Bosne i Hercegovine
Citavo vrijeme njegovog boravka ovdje je pravosudje bilo prioritet broj jedan.. Mako on prstom nije da nesto uradi po tom pitanju.. Ono sto je fakt, sto se njega tice, je da BiH ostavlja u nestabilnijem stanju nego kada je dosao u nju..
Fakat. U dvanaest godina koliko je Inzko ovdje, osuđen je Lijanović i Čaušević koliko se sjećam.

Ribe osrednje veličine.
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2826
Joined: 24/08/2003 00:00

#117 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by Novi_Nick »

¤ jelena ¤ wrote: 27/07/2021 19:15
Ma kakva iskrenost, samo lični interesi i deklarativni patriotizam.

Mnogo štošta meni niije normalno u ovoj državi.

Nije mi normalno da tri naroda koja imaju privilegovan status u BiH - konstitutivnost u ovom fašistoidnom sistemu - najviše i najglasnije kukaju o međusobnoj ugroženosti, a decenijama ne mrdaju s mrtve tačke prosjačenja i zavisnosti od mentora pa da nešto urade i izbore se za sebe.

I što su brojniji i privilegovaniji, to više kukaju, moljakaju, prose, a manje misle svojom glavom i (g)rade.

Izbrisaće nas sa lica Zemlje ovaj podanički mentalitet koji ne poznaje racionalan odnos prema svim političkim figurama koje vode ovu državu - i šire - gdje nema objektivnih kriterija po kojima se mjeri kvalitet rada i djelovanja "naših" političara, nema kritičkog mišljenja, političke odgovornosti pa samim tim ni te pobune o kojoj ti govoriš.

Sve u svemu, ništa od nas dok nam ovako neko sa strane ne zapucketa prstima pred nosom, nacrta i štapom ne zaprijeti šta smijemo, a šta ne. 

Ne šta je dobro, a šta zlo - to nama uopšte ne vrijedi crtati - nego samo šta može, dokle, a šta ne može nikako.


'nači,

Živijo okupator.... :D
Svaka cast Jelena, odavno nisam procitao bolji prilog :thumbup:
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4111
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#118 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

Zasto iz iz bilo koje stranke, a koje se hvalisu da su za gradjansku drzavu, ne pokrenu incijativu i zahtijevaju od novog VP da se preispita prijevod dejtonskog sprazuma-pogotovo njegovog ustava? :?:

Ako je tacno (a izgleda da jeste) da su neki djelovi pogresno prevedeni, a onda i primjenjeni u organizovanju BiH i entitetskih institucija, ne krse li onda dejtonski sporazum i garanti provodjenja istog? :?: :?: :?: :?: :?:
archi_a
Posts: 10329
Joined: 11/12/2011 18:11

#119 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by archi_a »

Par političara je odlučilo da jednostavno blokira, ne dolazi na posao, ne odlučuje ni o čemu, jednostavno da napravi problem u državi. Ljuti, uvrijeđeni, žele "dogovor al kako oni hoće da bude ili nikako". Ja, kao građanin ove zemlje imam malo drugačije ime i drugom se Bogu molim od tih političara što me automatski limitira ili eliminiše iz utrke da sve to zapamtim i da te osobe kaznim na sljedećim izborima, iako su blokirali zemlju koja je moja domovina. Ja jednostavno ne mogu glasati za ili protiv njih. Jednostavno moram da istrpim i da čekam da se osoba koja sa mnom živi u istoj državi a koja se isto zove i koja se istom Bogu moli kao i ti političari prepozna nerad tih koji blokiraju i eventualno ih on skine na sljedećim izborima. I obrnuto.
E, sve dok je tako ovdje mora i ovdje će biti visoki predstavnik, koji će biti "neutralan" sudija i koji će, nadam se nastaviti da pomaže donošenjem civilizovanih, demokratskih odluka koje su zaostavština civilizovanog, naprednog svijeta.
Bossona
Posts: 5117
Joined: 21/12/2020 03:28

#120 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by Bossona »

Odluka Valentina Inzka na terenu je, čini se, urodila plodom.

Plakati podrške ratnom zločincu Ratku Mladiću postavljeni u Srebrenici brzo su uklonjeni, a to nije jedini primjer. Istovremeno je Federalnom parlamentu upućena inicijativa da preduzme konkretnije korake u ovom smjeru.
Ima Bosne_Bice Bosne
Posts: 4111
Joined: 07/02/2009 03:56
Location: The field “Location” is too short, a minimum of 2 characters is required.

#121 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by Ima Bosne_Bice Bosne »

archi_a wrote: 27/07/2021 23:53 Par političara je odlučilo da jednostavno blokira, ne dolazi na posao, ne odlučuje ni o čemu, jednostavno da napravi problem u državi. Ljuti, uvrijeđeni, žele "dogovor al kako oni hoće da bude ili nikako". Ja, kao građanin ove zemlje imam malo drugačije ime i drugom se Bogu molim od tih političara što me automatski limitira ili eliminiše iz utrke da sve to zapamtim i da te osobe kaznim na sljedećim izborima, iako su blokirali zemlju koja je moja domovina. Ja jednostavno ne mogu glasati za ili protiv njih. Jednostavno moram da istrpim i da čekam da se osoba koja sa mnom živi u istoj državi a koja se isto zove i koja se istom Bogu moli kao i ti političari prepozna nerad tih koji blokiraju i eventualno ih on skine na sljedećim izborima. I obrnuto.
E, sve dok je tako ovdje mora i ovdje će biti visoki predstavnik, koji će biti "neutralan" sudija i koji će, nadam se nastaviti da pomaže donošenjem civilizovanih, demokratskih odluka koje su zaostavština civilizovanog, naprednog svijeta.
:thumbup:
SuperSy
Posts: 446
Joined: 12/07/2021 21:27

#122 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by SuperSy »

Dobro jutro narode. Napokon od danas zabrana negiranja genocida.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#123 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by seoBIH »

Emo već imaš jedan komentar za prijaviti.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15401
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#124 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by problemnatravunu »

Nadam se "čistijoj" atmosferi, jer ono bolesno sadističko inadžijsko izivljavanje mahom dužnosnika iz eRS je bilo strašno za slušati jednom iole razumnom biću...jednostavno fuuujjjj
Mada, ja lično sam jako skeptičan....očekujem da se neki goljo priglupi izlaje i najebe do zatvora, a naravno qrčevi nazovi lideri nastave pljuvati i samo uzimati resurse sudova ,sa poznatom ,naravno ,oslobadjajućom presudom.....
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#125 Re: Incko nametnuo zakon o negiranju genocida !!!

Post by foxlife »

pa mogli su do sada govoriti
sad cemo vidjeti kako ce se od danas ponasati
Post Reply