Incident u Mostaru: Napadnut Komšić

User avatar
furija Strašna
Posts: 193
Joined: 20/09/2007 23:28

#26

Post by furija Strašna »

Ja prosto ne mogu da vjerujem! Čuj gurnuo predsjednika, čuj naredio njemu??!?! Šta on njemu ima naređivat??!? Jao države majko moja!!... Nadam se da će Komšić nešto napisati o tome na blogu, otvoren je za te stvari...

Al' naredio mu!
Šole
Posts: 309
Joined: 07/08/2005 20:33
Location: Sarajevo

#27

Post by Šole »

Hahaha ako su bili Stipica i Ninđa.hahahahjoooooooooooooj
dijaliza
Posts: 301
Joined: 15/11/2006 14:12

#28

Post by dijaliza »

SAVJETNICA ministra Dragana Primorca kaže da on nema tjelesnog čuvara i da će objašnjenje, naglašava, navodnog incidenta u Mostaru "ići u tom smjeru".

Naime, kako je izvijestio Dnevni Avaz jedan od članova osiguranja našeg ministra Dragana Primorca nasrnuo je na predsjedavajućeg Predsjedništva BiH Željka Komšića. Kako su za Avaz potvrdili i neki političari, ovaj je naredio Komšiću da se pomakne, a nakon toga ga je odgurnuo. Tada je reagiralo i Komšićevo osiguranje, došlo je do komešanja te je Primorčev tjelohranitelj na kraju ostao razoružan.

"Čekamo još da se ministar vrati s puta, pa će nam reći što se točno dogodilo. O incidentu zasad znamo samo iz teksta objavljenog na vašem portalu, i za sada vam mogu reći jedino da ministar uopće nema tjelesnog čuvara", kazala nam je Anđelka Toto Ormuž, savjetnica ministra znanosti, obrazovanja i sporta za odnose s javnošću.

A.B.
Foto: I.L.
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#29

Post by osa »

Koga onda razoružaše.
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#30

Post by Lace »

a mozda je taj razoruzani bio na probi :D ...kontao ako bude dobar mozda ga i zaposle :D
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#31

Post by osa »

Nekakav tjelohranitelj je bio, čim je bio naoružan, jer ako nije, a na tom mjestu je bio naoružan bojim se da sve službe u bih loše rade svoj posao. Trebalo bi zamoliti sve guzonje koje su se nazočile navedenom događaju da se izjasne čiji je to bio tjelohranitelj, ako ih nije sram.
Šole
Posts: 309
Joined: 07/08/2005 20:33
Location: Sarajevo

#32

Post by Šole »

Kaže Ninđa i Stipe da je sve bilo u "okviru načela i procedura", jooooooooooooooooooj
AbuBabu
Posts: 5
Joined: 17/01/2008 14:40

#33

Post by AbuBabu »

Zao mi Komsica...

Sto se ovo tolerise, nas precjednik napadnut od ovih majmuna a nit su u zatvoru, nit su "nestali"

:x :x
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#34

Post by osa »

Možda se sam Komšić zauzeo za čovjeka, da ga ne sataru u stilu "nije znao šta radi, zavelo ga i sl".
everybody hurts
Posts: 373
Joined: 13/06/2005 13:10

#35

Post by everybody hurts »

b.boja wrote:koja bahatost, gosti da guraju domacina!
Zna se ko je dole gost... :zzzz:
User avatar
suad-sarajevo
Posts: 3043
Joined: 22/08/2006 01:54
Location: Memli strana
Contact:

#36

Post by suad-sarajevo »

osa wrote:Koga onda razoružaše.
Ma dole su svi naoružani. :roll:
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#37

Post by osa »

Izgleda da se primorac odmah iskupio za glupost " svog tjelohranitelja" pa je ubo nekoliko milijuna za mostarsko sveučilište. Možda su hajvana Komšićevi čuvari trebalo jače nagaziti, tko zna možda bi ubo duplo.





Hrvatski ministar zdravstva Darko Milinović i ministar znanosti, obrazovanja i sporta Dragan Primorac, zajedno sa zastupnicima Hrvatskog sabora, posjetili su jučer kampus Sveučilišta u Mostaru i novi bolnički objekt na Bijelom brijegu.

Tom prigodom rektor Sveučilišta u Mostaru, prof. dr. Vlado Majstorović upoznao je ministre hrvatske Vlade s dinamikom radova na kampusu koji se, prema njegovim riječima, odvijaju odlično.

Jučerašnjim posjetom ministar Primorac je najavio i drugu fazu financiranja Sveučilišta početkom ljeta.

''Ako dinamika radova bude tekla dosadašnjim tempom, novih 45 milijuna maraka za Sveučilište u Mostaru stiže početkom ljeta", kazao je Primorac, dodavši kako je subjektivno vezan za ovaj kraj i Sveučilište u Mostaru.

Zadovoljstvo posjetom Mostaru iskazao je hrvatski ministar zdravstva Darko Milinović, koji je zajedno s Primorcem posjetio kampus Sveučilišta u Mostaru te novi objekt Kliničke bolnice Mostar.

Tijekom posjeta bolnici ravnatelj KB-a Mostar dr. Ante Kvesić upoznao je ministre s radovima na bolnici, kao i planovima koje je još potrebno uraditi kako bi se uspješno dovršio taj objekt.

Milinović je kazao kako će hrvatska Vlada nastaviti pomagati Hrvate u BiH kako bi time osigurali bolju budućnost istih.
User avatar
poplava
Posts: 296
Joined: 30/07/2007 14:36
Location: Sarajevo

#38

Post by poplava »

Zvrrr wrote:Zasto je Zeljkovo obezbjedjenje uopste i dozvolilo da mu se kreten priblizi??? :x
To je dobro pitanje - da je doticni imao losije namjere sta bi onda bilo?
User avatar
JohnnyS
Posts: 13609
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#39

Post by JohnnyS »

Meni nije jasno kako se u istoj prostoriji sa predsjednikom države može pojaviti bilo tko s oružjem :?
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#40

Post by burekodsira »

http://zeljkokomsic.blogger.ba/
Nova radna sedmica počinje učestalim pozivima, kako novinara, tako i prijatelja, poznanika, sa pitanjem šta se to desilo u Mostaru nakon završetka dodjele Večenjakovog pečata "ličnost godine". Da li je tačno da me je "napao", ili u blažoj formi rečeno,"gurno" jedan od "članova" delegacije Republike Hrvatske, odnosno jedan od pratioca ministra Primorca?

Tačno je, zapravo, da se nije desilo ništa tako kako objavljuju mediji! Jednostavno jedan mlad i nepristojan momak, koji je očigledno zaboravio gdje se nalazi i koji je zaboravio da posao koji radi podrazumijeva više znanja nego što ga on ima, pokušao je poslije završetka svečanosti "osloboditi" prolaz ministru Primorcu kroz grupu visokih uzvanica.
Ali kao što rekoh, mlad je, i naučit će! Čudno je kako se neki ljudi u gostima pokušavaju ponašati kao da su kod svoje kuće.

No, njegova nepristojnost i arogancija su se, poslije reakcije obezbjeđenja, pretvorili u "izuzetnu" kooperativnost. Ne mislim da je bilo u pitanju nešto ozbiljno, jednostavno, desio se mali nesporazum koji se završio na najbolji mogući način.

Osim toga, ne želim dopustiti da bilo šta pokvari moj pozitivan utisak o cijeloj priredbi! Još jednom zahvaljujem organizatorima na ugodnoj večeri i pozivu da istoj prisustvujem!
Almirko
Posts: 31
Joined: 25/11/2007 22:08
Location: Sarajevo
Contact:

#41

Post by Almirko »

nije im ovo Lipa Njihova. nek su razoruzali govno.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#42

Post by Lincoln-Burrows »

Komšić: "Niko me nije napao, bio je to nesporazum"

najnovija vijest
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#43

Post by Umjetnik a »

dobro je sve je u redu :D
IgorB.
Posts: 159
Joined: 16/11/2007 17:28
Location: Beograd

#44

Post by IgorB. »

Ako je ovo zaista istina, jer to niko zvanicno nije potvrdio, nemam sta drugo reci nego sramota i pre svega PRIMITIVIZAM
windas
Posts: 248
Joined: 08/02/2006 21:26

#45

Post by windas »

Još je Krleža davno govorio, sačuvaj me bože srpskog junaštva i hrvatske kulture,
e ovo je primjer hrvatske kulture i primitivizma pride...
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#46

Post by iceman ze »

i ja znam momke iz Komsicevog eskorta, tako da nimalo nesumnjam u njihovu ispravnost i postupanja, prilikom navedenog dogadaja........cuo sam danas pricu iz 2 ruke, i momci su profesionalno odradili svoju duznost......svaka im cast..... :-)
User avatar
Pakleni
Posts: 89
Joined: 21/01/2008 01:31

#47

Post by Pakleni »

"desio se mali nesporazum koji se završio na najbolji mogući način."
PREVOD: batinjali su ga moji, a i ja sam par puta nogom po glavurdi


"ali kao što rekoh, mlad je, i naučit će" = "shamarat cemo ga dok ne nauci"


tako treba, po nosu i prstima...P li mu M cuj Komsu dira, treba rat objaviti
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#48

Post by dr.gog »

joooj što ste se upalili..i da nije imao tjelohranitelja snašao bi se..

nego,ima li ko da zna neki novi detalj?

I čini mi se da sam Primorac veze s frkom nema,pa psovanje svrhe nema,da se i on umiješao,imalo bi..
dakle ,ima l šta novo,detalji liebe forumaši,detalji...osim avaza :D (i CD-a)
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#49

Post by osa »

windas wrote:Još je Krleža davno govorio, sačuvaj me bože srpskog junaštva i hrvatske kulture,
e ovo je primjer hrvatske kulture i primitivizma pride...
Koje komšićeva reakcija ili tog buzdovana, oba su to primjera hrvatske kulture i primitivizma.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#50

Post by BSn »

IgorB. wrote:Ako je ovo zaista istina, jer to niko zvanicno nije potvrdio, nemam sta drugo reci nego sramota i pre svega PRIMITIVIZAM
Potvrdio je Predsjednik:
http://zeljkokomsic.blogger.ba/!
Locked