Importanne Centar Sarajevo.

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Koji shop bi voljeli viditi u Importanni?

Deichmann
26
9%
New Yorker
55
19%
C&A
49
17%
Hervis
2
1%
Zara
48
17%
Mark&Spencers
15
5%
Jack&Jones
13
4%
Esprit
15
5%
Diesel
22
8%
Neki drugi
45
16%
 
Total votes: 290

User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#701 Re: Importanne Centar Sarajevo.

Post by Hemera »

Better Man wrote:
drenmajster wrote:
Better Man wrote:Bio u Dieselu i Importaneu i nista specijalno. Diesel u Zagrebu je daleko bolji, a onaj u Londonu ne smijem ni spomenuti. Jedne godine u Londonu u Dieselu uzeo traperice da probam i sad odem do kabine. Kad sam usao u kabinu skoirao sam se. Prostorija je veca nego necija soba u stanu, na podu je prostrijet veliki debeli tepih, ima veliko ogledalo, milon vjesalica za stvari i stolica da mozete sjesti. Koliko sam vidio ovaj u Importanneu nije samo Diesel vec ima i Calvin Klein. U Lonfdonu Bokserice CK su skoro duplo jeftinije nego ovdje. Sto se tice Diesel jeansa, jedne traperice koje su mi dobre kostaju 185 KM, sto i nije pretjerano, obzirom da sam vidjao i duplo skupljih modela. Ja imam Troje Dieselove traperice. Jedne su kupljene u Sarajevu prije vise godina, a druge dvoje u Londonu. prve koje sam kupio u Londonu su me kostale 100 funti i po tadasnjem kursu to je bilo oko 265 Km, a druge koje sam uzeo godinu i par mjeseci poslije sam platio 90 funti i po tadasnjem kursu to je bilo oko 200 KM.
Halo Bing kako brat-cijena????prava sitnica-a kako ti to tako jednostavno kupis otkrij nam tajnu otkrij nam tajnu otkrij nam tajnu(185 KM nije pretjerano a joooooooooj ljudi moji,pa onda funte po tadasnjem kursu-tvrdom svakako).Posto gace i carape imal ono-pet pari tri funte ili u kojoj se valuti placa vec juanima jenima krunama.AMA ODAKLE TI LOVA ZA TA GLOBALISTICKA SRANJA USAMLJENI DECKO U COSKU.
Zaposlen imam koliko toliko dobra primanja da mogu sebi priustiti odredjene stvari.
Ma đaba nam ti pričao o Lomdonu mi jedva skuckamo za ciganske gaće + se cjenkamo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ericha100
Posts: 192
Joined: 09/01/2013 16:51

#702 Re: Importanne Centar Sarajevo.

Post by Ericha100 »

Koliko je prvi sat parkinga trenutno?
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#703 Re: Importanne Centar Sarajevo.

Post by klixoris »

Ericha100 wrote:Koliko je prvi sat parkinga trenutno?
Prvih sat vremena je besplatno :thumbup:
noDiscussion
Posts: 39
Joined: 15/07/2013 20:34

#704 Re: Importanne Centar Sarajevo.

Post by noDiscussion »

mjesto u importanne-u da se može sjesti, odraditi nešto na laptopu, da ima utičnica i to ?
dlfo
Posts: 220
Joined: 28/10/2007 21:27

#705 Re: Importanne Centar Sarajevo.

Post by dlfo »

noDiscussion wrote:mjesto u importanne-u da se može sjesti, odraditi nešto na laptopu, da ima utičnica i to ?
Svaki kafic u importanneu ti to nudi, osim onih na minus jedan. Preporucujem News Bar i Sultan. A najtisi je Milkman.
Post Reply