"Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
elcaliente
Posts: 4575
Joined: 13/06/2012 15:52

#6851 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by elcaliente »

Lajavikrelac wrote: 26/03/2024 14:00 Što je rasizam? Pa jesu tamnoputi. Rasizam bi bio da ih nazivam crnčugama, nižom rasom i sl.

Ne pozivam na linčovanje jbt :-)
Naravno usput mozes i reci da su svi muslimani teroristi.
Nema diverziteta nikakvog kod tebe😊
Cadzadvi, obrezani, Muslici, zabari itd sve ljepi nazivi koji nemaju veze sa rasizmom.
Hakiz
Posts: 40554
Joined: 30/07/2015 20:01

#6852 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by Hakiz »

vjeshalica wrote: 26/03/2024 16:59
Hakiz wrote: 26/03/2024 15:36
Lajavikrelac wrote: 26/03/2024 15:26 Naši robovlasnici ne uzimaju takve kao što je taj Marokanac, njima treba poslušan i ne previše pametan radnik za manuelne repetitivne poslove i bauštelce. Da nam dolaze vrijedni Iranci, Marokanci i slični njima ja bi to prvi pozdravio.

Dolaze mahom ovi što su jeftini i što im je čista voda iz česme luksuz...
Slično kao mi kada odemo u Njemačku, zar ne :shock:

Ovo ti ne treba. Taj kojem je voda iz česme luksuz nije nužno sam odgovoran za to. Upravo suprotno, i on bi radije da je ima i ne sviđa mu se da zbog toga što je nema mora napustiti svoje.

To šta si napisao nije slovo, ali jeste duh rasizma.
Sumnjam da su nasi ljudi u Njemackoj spavali po ulicama,prosijacili po semaforima,tukli se po kampovima,medjusobno se silovali,drogirali,dovukli bolescine,udarali druge gradjane,palili kuce i provaljivali.
Trebalo bi tebi povjerovati, jer zelis kontrama da skrenes paznju na sebei pridas sebi znacaj,a da ne povjerujem kucnom prijatelju koji radi 25 godina u policiji i najgorih se govana najeo sa migrantima. Smiri se krajnje ti je vrijeme. Doduse sad ste jos i dobri kako ste izludjivali ovaj mizerni narod, isto ko onomad one cukofilke i teorija napustenih pasa i pljacke preko pasijih repina.
To neka prijetnja, da prijavljujem tom tvom kućnom prijatelju iz policije? :lol:

Kada 25 godina gledaš svašta loše lako je naprosto ne vidjeti ono dobro. Kao što bi Tolstoj rekao "Sve porodice su sretne na isti način, svaka je nesretna na svoj način". To jeste, lako se fokusirati na loše, pogotovo ako ti je posao da se baviš lošim stvarima. A dobre stvari naprosto ne vidiš jer su dobre, nemaš sa njima problem koji moraš rješiti.

Pa svaka čast tvom prijaltelju, ali i on je samo čovjek, iskrivi se perspektiva pod dugogodinjim negativnim uticajem.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17268
Joined: 31/03/2019 14:56

#6853 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by vjeshalica »

Prijavi me, mogla bi ja tebe zvanicno za senzibilizirano razumijevanje prema odredjenim presudjenim labrnjama. Sumnjivo zar ne?

Sto se tice "iskrivljenosti", zalim tvoj neuspjeh da plasiras smece od stavova, mozda te samo u zivotu zajebala cinjenica da nisu svi dovoljno glupi da padnu pod uticaj takvih kao sto si ti.

Naravno podlo si izbjegao da komentarises onaj dio koji ti ne ide u prilog. Nego, sta si ti ucinio na asimilaciji NN lica bez dokumenata koji su pobjegli iz bjelosvjetskih jazbina i kazamata? Nista osim isprazne price po forumu.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17268
Joined: 31/03/2019 14:56

#6854 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by vjeshalica »

Hakiz wrote: 26/03/2024 17:03 Zbog toga imigrantima ne dozvoliš da formiraju kvartove. Raspršiš ih svuda. Jeste da će se ljudi koji žive u nekom kvartu buniti kada im odjednom 10 imigrantskih porodica se pojavi u kvartu, ali ako dozvoliš da imigranti svoje kvartove formiraju, belaj. Bolje tamo gdje ima 1.000 starosjedilačkih, da ne kažem domorodačkih ( :mrgreen: ), porodica da dođe 10 imigrantskih, nego na livadi izgraditi zgradu u kojoj će biti koncentrisano 1.000 imigrantskih porodica. Lakše će se asimilirati.
Prodaj Svedima svoj patent za rjesenje problema. Vjerovatno su dovoljno glupi.
zigson
Posts: 3038
Joined: 04/04/2015 22:17

#6855 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by zigson »

vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:25 Prijavi me, mogla bi ja tebe zvanicno za senzibilizirano razumijevanje prema odredjenim presudjenim labrnjama. Sumnjivo zar ne?

Sto se tice "iskrivljenosti", zalim tvoj neuspjeh da plasiras smece od stavova, mozda te samo u zivotu zajebala cinjenica da nisu svi dovoljno glupi da padnu pod uticaj takvih kao sto si ti.

Naravno podlo si izbjegao da komentarises onaj dio koji ti ne ide u prilog. Nego, sta si ti ucinio na asimilaciji NN lica bez dokumenata koji su pobjegli iz bjelosvjetskih jazbina i kazamata? Nista osim isprazne price po forumu.
Kako ces asimilirati lica koja ne zele da se asimiliraju negoo provode anarhiju?
User avatar
vjeshalica
Posts: 17268
Joined: 31/03/2019 14:56

#6856 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by vjeshalica »

zigson wrote: 26/03/2024 17:36
vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:25 Prijavi me, mogla bi ja tebe zvanicno za senzibilizirano razumijevanje prema odredjenim presudjenim labrnjama. Sumnjivo zar ne?

Sto se tice "iskrivljenosti", zalim tvoj neuspjeh da plasiras smece od stavova, mozda te samo u zivotu zajebala cinjenica da nisu svi dovoljno glupi da padnu pod uticaj takvih kao sto si ti.

Naravno podlo si izbjegao da komentarises onaj dio koji ti ne ide u prilog. Nego, sta si ti ucinio na asimilaciji NN lica bez dokumenata koji su pobjegli iz bjelosvjetskih jazbina i kazamata? Nista osim isprazne price po forumu.
Kako ces asimilirati lica koja ne zele da se asimiliraju negoo provode anarhiju?
Pitaj doticnog koji umara ljude umotvorinama. Nezz sto mene pitas.
zigson
Posts: 3038
Joined: 04/04/2015 22:17

#6857 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by zigson »

vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:37
zigson wrote: 26/03/2024 17:36
vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:25 Prijavi me, mogla bi ja tebe zvanicno za senzibilizirano razumijevanje prema odredjenim presudjenim labrnjama. Sumnjivo zar ne?

Sto se tice "iskrivljenosti", zalim tvoj neuspjeh da plasiras smece od stavova, mozda te samo u zivotu zajebala cinjenica da nisu svi dovoljno glupi da padnu pod uticaj takvih kao sto si ti.

Naravno podlo si izbjegao da komentarises onaj dio koji ti ne ide u prilog. Nego, sta si ti ucinio na asimilaciji NN lica bez dokumenata koji su pobjegli iz bjelosvjetskih jazbina i kazamata? Nista osim isprazne price po forumu.
Kako ces asimilirati lica koja ne zele da se asimiliraju negoo provode anarhiju?
Pitaj doticnog koji umara ljude umotvorinama. Nezz sto mene pitas.
Viđeh da si upitala doticnog sta je ucinio na asimilaciji nn lica, pa izvukoh zakljucak da bi ti asimilirala migrante umjesto nabila nogom.

A generalno upuceno odite na carsiju kod sebilja sjedite 10 min i pogledajte migrante kako su obuceni i sta rade. Uvezana kriminalna grupa.
zippoo87
Posts: 15655
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#6858 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by zippoo87 »

:shock: Hakiz je vec odavno najveci forumski trol 😁
Samo u kontru,bez ikakvih logickih zadrski.

Brani poslodavce,brani zelene termite,brani sistem a protiv je svih slobodno mislecih😁
User avatar
vjeshalica
Posts: 17268
Joined: 31/03/2019 14:56

#6859 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by vjeshalica »

elcaliente wrote: 26/03/2024 17:04
Lajavikrelac wrote: 26/03/2024 14:00 Što je rasizam? Pa jesu tamnoputi. Rasizam bi bio da ih nazivam crnčugama, nižom rasom i sl.

Ne pozivam na linčovanje jbt :-)
Naravno usput mozes i reci da su svi muslimani teroristi.
Nema diverziteta nikakvog kod tebe😊
Cadzadvi, obrezani, Muslici, zabari itd sve ljepi nazivi koji nemaju veze sa rasizmom.
Ozb???? Kad smo vec kod diverziteta?
Image

Image
User avatar
vjeshalica
Posts: 17268
Joined: 31/03/2019 14:56

#6860 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by vjeshalica »

zigson wrote: 26/03/2024 17:38
Viđeh da si upitala doticnog sta je ucinio na asimilaciji nn lica, pa izvukoh zakljucak da bi ti asimilirala migrante umjesto nabila nogom.

A generalno upuceno odite na carsiju kod sebilja sjedite 10 min i pogledajte migrante kako su obuceni i sta rade. Uvezana kriminalna grupa.
Ne iskaci iz moje diskusije. Ne znas ni sta sam pisala doticnom. Reci Hakizu da ode na jebenu Carsiju. Njemu je prece nego meni.
zigson
Posts: 3038
Joined: 04/04/2015 22:17

#6861 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by zigson »

vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:40
zigson wrote: 26/03/2024 17:38
Viđeh da si upitala doticnog sta je ucinio na asimilaciji nn lica, pa izvukoh zakljucak da bi ti asimilirala migrante umjesto nabila nogom.

A generalno upuceno odite na carsiju kod sebilja sjedite 10 min i pogledajte migrante kako su obuceni i sta rade. Uvezana kriminalna grupa.
Ne iskaci iz moje diskusije. Ne znas ni sta sam pisala doticnom. Reci Hakizu da ode na jebenu Carsiju. Njemu je prece nego meni.
Pa napiso sam generalno upuceno jebem ga ja
Da napisem vjesalice u pravu si ti bi napisala sto mi ne kazes da sam u pravu
elcaliente
Posts: 4575
Joined: 13/06/2012 15:52

#6862 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by elcaliente »

vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:29
Hakiz wrote: 26/03/2024 17:03 Zbog toga imigrantima ne dozvoliš da formiraju kvartove. Raspršiš ih svuda. Jeste da će se ljudi koji žive u nekom kvartu buniti kada im odjednom 10 imigrantskih porodica se pojavi u kvartu, ali ako dozvoliš da imigranti svoje kvartove formiraju, belaj. Bolje tamo gdje ima 1.000 starosjedilačkih, da ne kažem domorodačkih ( :mrgreen: ), porodica da dođe 10 imigrantskih, nego na livadi izgraditi zgradu u kojoj će biti koncentrisano 1.000 imigrantskih porodica. Lakše će se asimilirati.
Prodaj Svedima svoj patent za rjesenje problema. Vjerovatno su dovoljno glupi.

Njemci ovo rade gdje mogu i uspjeva im kroz to bolje integracija nego samo tamo gdje su stranci.

Svedzani su naivni a kada par puta naivno padnes na isti fazon onda si definitivno glup.
Zasto Svedzani ispadaju redovno glupi to je misterija.
Vec devedesetih godina su ih poceli nasi ljudi uzimati socijalom ili penzijama bez dana radnog staza. Dovodile se i mame i tate iz Bosne koji bi uzivali prava bez da su ikada uplatiti pare u socijalni sistem. Poslije toga africke i arapske izbjeglice, ocigledno da Svedi imaju sistematski problema.
Hakiz
Posts: 40554
Joined: 30/07/2015 20:01

#6863 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by Hakiz »

zippoo87 wrote: 26/03/2024 17:39 :shock: Hakiz je vec odavno najveci forumski trol 😁
Samo u kontru,bez ikakvih logickih zadrski.

Brani poslodavce,brani zelene termite,brani sistem a protiv je svih slobodno mislecih😁
Reinkarnacija Superhika.
elcaliente
Posts: 4575
Joined: 13/06/2012 15:52

#6864 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by elcaliente »

vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:39
elcaliente wrote: 26/03/2024 17:04
Lajavikrelac wrote: 26/03/2024 14:00 Što je rasizam? Pa jesu tamnoputi. Rasizam bi bio da ih nazivam crnčugama, nižom rasom i sl.

Ne pozivam na linčovanje jbt :-)
Naravno usput mozes i reci da su svi muslimani teroristi.
Nema diverziteta nikakvog kod tebe😊
Cadzadvi, obrezani, Muslici, zabari itd sve ljepi nazivi koji nemaju veze sa rasizmom.
Ozb???? Kad smo vec kod diverziteta?
Image

Image
Da i sta sam pogresno rekao i nekoga nazvao nekim pogrdnim imenom? Jel sve istina?
User avatar
vjeshalica
Posts: 17268
Joined: 31/03/2019 14:56

#6865 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by vjeshalica »

elcaliente wrote: 26/03/2024 17:44

Da i sta sam pogresno rekao i nekoga nazvao nekim pogrdnim imenom? Jel sve istina?
Kad kod tebe nema diverziteta ne vidis problem. Istina.
elcaliente
Posts: 4575
Joined: 13/06/2012 15:52

#6866 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by elcaliente »

vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:45
elcaliente wrote: 26/03/2024 17:44

Da i sta sam pogresno rekao i nekoga nazvao nekim pogrdnim imenom? Jel sve istina?
Kad kod tebe nema diverziteta ne vidis problem. Istina.
Naravno, nemam pogrdnih imena za ove ili one, opisem situacija kakva jeste.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17268
Joined: 31/03/2019 14:56

#6867 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by vjeshalica »

zigson wrote: 26/03/2024 17:42
vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:40
zigson wrote: 26/03/2024 17:38
Viđeh da si upitala doticnog sta je ucinio na asimilaciji nn lica, pa izvukoh zakljucak da bi ti asimilirala migrante umjesto nabila nogom.

A generalno upuceno odite na carsiju kod sebilja sjedite 10 min i pogledajte migrante kako su obuceni i sta rade. Uvezana kriminalna grupa.
Ne iskaci iz moje diskusije. Ne znas ni sta sam pisala doticnom. Reci Hakizu da ode na jebenu Carsiju. Njemu je prece nego meni.
Pa napiso sam generalno upuceno jebem ga ja
Da napisem vjesalice u pravu si ti bi napisala sto mi ne kazes da sam u pravu
Ljakiz nikad nece objasniti kako to da BiH unazad nekoliko desetljeca uvozi samo ljudski otpad?
Cinjenica je da je ukazala gostoprimstvo odredjenim kriminalnim licima, odnosno postala im utociste za siguran i neometan biznis. Prvenstveno iz susjednih zemalja. Tesko da ces naci da je uvezla neke ljude koji imaju diplome, nego samo one sa potraga i presuda za razna krivicna djela.
Zasto bi sada bila izuzetak?
Samo sto sada od 1500 nekih faca sa istoka,mozda njih 500 moze da zivi o sebi-pri sebi, ostalih 1000 malo teze. Nije uvezla doktore,profesore,inzenjere nego neko roblje sa kraja svijeta koji rade zadnje poslove i ne znaju za vodu i sapun, a o drugim stavovima i mentalitetu da ne govorim. Tesko je to reci, postoji cenzura u demokratiji nasoj,mora se jednoumlje plasirari za ljubav vecine.
Last edited by vjeshalica on 26/03/2024 17:52, edited 1 time in total.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17268
Joined: 31/03/2019 14:56

#6868 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by vjeshalica »

elcaliente wrote: 26/03/2024 17:47
vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:45
elcaliente wrote: 26/03/2024 17:44

Da i sta sam pogresno rekao i nekoga nazvao nekim pogrdnim imenom? Jel sve istina?
Kad kod tebe nema diverziteta ne vidis problem. Istina.
Naravno, nemam pogrdnih imena za ove ili one, opisem situacija kakva jeste.
Opisom si dovoljno stavio do znanja selekciju. Naravno, uz neizostavni momenat da si se nasao uvrijedjen kad ti se plasira ono sto ti kod drugih vidis, a kod sebe ne.
Hakiz
Posts: 40554
Joined: 30/07/2015 20:01

#6869 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by Hakiz »

vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:50
zigson wrote: 26/03/2024 17:42
vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:40

Ne iskaci iz moje diskusije. Ne znas ni sta sam pisala doticnom. Reci Hakizu da ode na jebenu Carsiju. Njemu je prece nego meni.
Pa napiso sam generalno upuceno jebem ga ja
Da napisem vjesalice u pravu si ti bi napisala sto mi ne kazes da sam u pravu
Ljakiz nikad nece objasniti kako to da BiH unazad nekoliko desetljeca uvozi samo ljudski otpad?
Cinjenica je da je ukazala gostoprimstvo odredjenim kriminalnim licima, odnosno postala im utociste za siguran i neometan biznis. Prvenstveno iz susjednih zemalja. Tesko da ces naci da je uvezla neke ljude koji imaju diplome, nego samo one sa potraga i presuda za razna krivicna djela.
Zasto bi sada bila izuzetak?
Samo sto sada od 1500 nekih faca sa istoka,mozda njih 500 moze da zivi o sebi-pri sebi, ostalih 1000 malo teze. Nije uvezla doktore,profesore,inzenjere nego neko roblje sa kraja svijeta koji rade zadnje poslove.
Profesori, doktori, inžinjeri su već prije 15 godina završili u EU. Mi dobili ostatak.

A zašto ih i takve uvozimo, pitaj poslodavce i plitičare. Nisam ja tražio da ih uvezemo, niti dajem radne dozvole itd.
elcaliente
Posts: 4575
Joined: 13/06/2012 15:52

#6870 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by elcaliente »

vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:50
elcaliente wrote: 26/03/2024 17:47
vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:45

Kad kod tebe nema diverziteta ne vidis problem. Istina.
Naravno, nemam pogrdnih imena za ove ili one, opisem situacija kakva jeste.
Opisom si dovoljno stavio do znanja selekciju. Naravno, uz neizostavni momenat da si se nasao uvrijedjen kad ti se plasira ono sto ti kod drugih vidis, a kod sebe ne.
Zasto bi se nasao uvrdjen? Samo pucaj. Pa ovo je forum gdje iz zajebancije pisem kada mi je dosadno, sa ljudima koje nikada u zivotu necu vidjeti.

Nije valjda da se ti nadjes uvjredjena kada ti neko nesto na forumu napise.
zippoo87
Posts: 15655
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#6871 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by zippoo87 »

Bolje je ne pisati,nego svasta (nista) pisati.
Paul Gascoigne
Posts: 202
Joined: 13/05/2016 04:35
Location: Prokurative
Contact:

#6872 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by Paul Gascoigne »

elcaliente wrote: 26/03/2024 17:44
vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:39
elcaliente wrote: 26/03/2024 17:04

Naravno usput mozes i reci da su svi muslimani teroristi.
Nema diverziteta nikakvog kod tebe😊
Cadzadvi, obrezani, Muslici, zabari itd sve ljepi nazivi koji nemaju veze sa rasizmom.
Ozb???? Kad smo vec kod diverziteta?
Image

Image
Da i sta sam pogresno rekao i nekoga nazvao nekim pogrdnim imenom? Jel sve istina?
Sve istina u bocku i nigdje nijedne uvrede. Taj stepen izražavanja i rezonovanja mnogima nije dokučiv.
Grb1
Posts: 150
Joined: 26/07/2023 19:30

#6873 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by Grb1 »

Hakiz wrote: 26/03/2024 17:52
vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:50
zigson wrote: 26/03/2024 17:42

Pa napiso sam generalno upuceno jebem ga ja
Da napisem vjesalice u pravu si ti bi napisala sto mi ne kazes da sam u pravu
Ljakiz nikad nece objasniti kako to da BiH unazad nekoliko desetljeca uvozi samo ljudski otpad?
Cinjenica je da je ukazala gostoprimstvo odredjenim kriminalnim licima, odnosno postala im utociste za siguran i neometan biznis. Prvenstveno iz susjednih zemalja. Tesko da ces naci da je uvezla neke ljude koji imaju diplome, nego samo one sa potraga i presuda za razna krivicna djela.
Zasto bi sada bila izuzetak?
Samo sto sada od 1500 nekih faca sa istoka,mozda njih 500 moze da zivi o sebi-pri sebi, ostalih 1000 malo teze. Nije uvezla doktore,profesore,inzenjere nego neko roblje sa kraja svijeta koji rade zadnje poslove.
Profesori, doktori, inžinjeri su već prije 15 godina završili u EU. Mi dobili ostatak.

A zašto ih i takve uvozimo, pitaj poslodavce i plitičare. Nisam ja tražio da ih uvezemo, niti dajem radne dozvole itd.
Onako samo da spomenem, prije nekih 2mj sam vidjela zab koja firma al trazili su seniora mas ing internacionalno, i ne nije remote nego on site, ......al realno nemamo mi mnogo ponudit tim ljudima
Hakiz
Posts: 40554
Joined: 30/07/2015 20:01

#6874 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by Hakiz »

Grb1 wrote: 26/03/2024 19:33
Hakiz wrote: 26/03/2024 17:52
vjeshalica wrote: 26/03/2024 17:50
Ljakiz nikad nece objasniti kako to da BiH unazad nekoliko desetljeca uvozi samo ljudski otpad?
Cinjenica je da je ukazala gostoprimstvo odredjenim kriminalnim licima, odnosno postala im utociste za siguran i neometan biznis. Prvenstveno iz susjednih zemalja. Tesko da ces naci da je uvezla neke ljude koji imaju diplome, nego samo one sa potraga i presuda za razna krivicna djela.
Zasto bi sada bila izuzetak?
Samo sto sada od 1500 nekih faca sa istoka,mozda njih 500 moze da zivi o sebi-pri sebi, ostalih 1000 malo teze. Nije uvezla doktore,profesore,inzenjere nego neko roblje sa kraja svijeta koji rade zadnje poslove.
Profesori, doktori, inžinjeri su već prije 15 godina završili u EU. Mi dobili ostatak.

A zašto ih i takve uvozimo, pitaj poslodavce i plitičare. Nisam ja tražio da ih uvezemo, niti dajem radne dozvole itd.
Onako samo da spomenem, prije nekih 2mj sam vidjela zab koja firma al trazili su seniora mas ing internacionalno, i ne nije remote nego on site, ......al realno nemamo mi mnogo ponudit tim ljudima
Da.

Ovo je bilo u vezi imigranata u BiH, ne naših ljudi koji odlaze.

Inžinjeri, doktori, IT, kvalitetni ljudi sa Istoka i Juga planete su davno već otišli u EU. Nama dolaze fizički radnici, konobari i slični.
User avatar
Lajavikrelac
Posts: 6124
Joined: 18/07/2012 20:32
Location: Stanica milicije Gornje Polje
Vozim: Fiću sa rotacijom

#6875 Re: "Ima ko hoće radit" - davno prošlo vrijeme

Post by Lajavikrelac »

elcaliente wrote: 26/03/2024 17:04
Naravno usput mozes i reci da su svi muslimani teroristi.
Nema diverziteta nikakvog kod tebe😊
Cadzadvi, obrezani, Muslici, zabari itd sve ljepi nazivi koji nemaju veze sa rasizmom.
Razotkrila si me priznajem!

Image

A sad me izvini odo da palim krstove i mašem južnjačkom zastavom :oops:
Post Reply